گزارش نادرستی مشخصات

ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن 150 میلGinagen Cleansing Gel For Oily Skin 150 ml

تاریخ انقضا: 1403/09/10

ویژگی های ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن :

 • دارای ساختاری بسیار ملایم و سازگار با پوست
 • پاکسازی کامل پوست
 • حفظ رطوبت، لطافت و شادابی پوست
 • حذف سلول های مرده و آلودگی های روزانه از سطح پوست
 • تنظیم ترشح چربی و باز کردن منافذ مسدود
 • جلوگیری از ایجاد آکنه و بروز چین و چروک در پوست

۱۶۸.۰۰۰ تومان

موجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیGinagen Cleansing Gel For Oily Skin 150 ml

ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن

در این محصول از دسته بندی محصولات پاک کننده و تونر از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

زیر هر یک از منفذهای پوست انسان، غده های چربی بنام غدد سبابه وجود دارند که نوعی چربی بنام سبوم هستند. چرب بودن پوست برای سلامت آن نیاز است ولی چنانچه این چربی بیش از اندازه باشد، مشکل هایی برای پوست مانند جوش، آکنه، نقطه های سیاه، بسته شدن منفذهای پوستی که گاهی بدلیل استفاده از مواد آرایشی می‌باشد و… نمایان میشوند که بیشتر وقت ها باعث التهاب و قرمزی و حتا درد می‌شوند.

چربی پوست گاهی جنبه ژنتیکی داشته و نیز در معرض هوای گرم و مرطوب میتواند روغن سبوم را تحریک نماید و پوست فرد بیش از اندازه چرب شود. باور نادرستی که بعضی از ما درباره پوست چرب داریم، این است که نباید از مرطوب‌کننده ها و آب‌رسان ها بهره برد. ولی باید دانست که با نمدار نگهداشتن پوست، باعث می‌شود که غده های سبابه کمتر تحریک شوند و پوست بیش از حد چرب نشود. پاکسازی پوست یکی از کارهایی است که میتوان در جهت تمیز کردن، کاهش جوش و آکنه و همچنین کاهش چین و چروک پوست چرب انجام دهیم.

ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن، دارای ترکیب هایی است که میتواند به روند کاهش این مشکل ها کمک کند. لوریل گلوکوزید ماده ای ملایم، کف کننده و پاک کننده، نرم کننده، امولسیون کننده (ترکیب آب رو روغن) در فرآورده های مراقبتی پوست و آرایشی به کار برده می‌شود. این ماده از روغن هسته خرما، گلوکز ذرت و یا نارگیل بیرون کشیده می‌شود که خطری ندارد و حتا در شامپوهای شستشوی بدن نوزادانی که پوست حساس دارند بکار می‌برند.

ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن
ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن

کوکو گلوکوزید یکی از خفیف ترین آلکیل گلوکوزیدها بوده که لوریل گلوکوزید نسبت به این ماده کمی تحریک کننده تر است اما زیان نداشته و پوست را خشک نمی‌کند. پرپیلن گلیکول یک الکل مصنوعی و پرکاربرد است، که بی بو و کمی شیرین است، عامل نرم کننده و حلال بوده که به پوست برای جذب بهتر مواد کمک کرده و از نفت گرفته شده است. این ماده در کاهش نشانه های پیری و چین و چروک، اثر مواد آرایشی و بهداشتی را افزایش می‌دهد که درجه ی روغنی نفت آن در تجارت و بازرگانی با یکدیگر فرق دارند.

چنانچه دچار بیماری پوستی ویژه‌ای هستید، پیش از مصرف کرم ها، ژل ها، لوسیون‌ها و… که در آن پرپیلن گلیکول بکار برده شده است، با پزشک خود مشورت کنید. مونواتانول آمین کارکرد امولسیون در فرآورده های مراقبتی پوست و شوینده ها داشته و پوست را خشک نمی‌کند. بی شک داروهای گیاهی در ترکیب مواد بهداشتی، آرایشی و مراقبتی پوست پیامدهای کمتری نسبت به داروهای شیمیایی دارند.

روغن درخت چای از درختی بنام ملالوکا آلترنیفولیا بدست می‌آید که برگرفته از برگ های آن با خاصیت های ضدباکتری و میکروبی محلولی بی‌مانند و قدرتمند برای پاکسازی و حتا گاهی درمان برخی بیماری ها به طور موضعی و همچنین برای هدف های زیبایی است، این روغن کاربرد خوراکی ندارد. روغن درخت چای یا ملایکا به روش بخارپزشدن برگ های آن بیرون کشیده میشود با خاصیت ضداکسیدانی که برای زدودن و کاهش آکنه، کاهش قرمزی، کاهش خط های ریز پوستی و حتا تسکین پوست ملتهب مفید است.

این روغن درخشندگی را به پوست می‌بخشد و کاهش چربی بیش از اندازه پوست را در برنامه خود داشته و هم‌چنین در رفع کاهش خارش پوست، کندی پیری، بهبود منفذهای پوستی و بازیابی پوست کمک زیادی میکند. روغن جوجوبا دارای ویژگی های بسیار سودمندی بوده که دارای ویژگی آنتی‌اکسیدانی است و از پوست در برابر عوامل زیان‌آور محیطی نگهداری می‌کند و خاصیت جوانسازی پوست را داراست.

ویژگی های دیگر این روغن، ضدالتهاب، ضدباکتری، نرم‌کننده، کاهش چین و چروک و نشانه های پیری، بازسازی سلول های پوست و رفع سلول های مرده پوست و… است. که می‌تواند بعنوان یک شوینده ملایم برای پوست، آب‌رسان، تنظیم کننده چربی و برطرف کردن آلودگی‌های محیطی از روی پوست و… کاربرد داشته باشد.

ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن
ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن

عصاره های هیدروگلایکولی گزنه و بابونه نیز ویژگیهای های فراوانی دارند و از گذشته های دور تا به کنون برای پیشگیری و یا گاهی درمان بکار برد می‌شوند. این دو عصاره هیدروگلایکولی خاصیت آنتی‌اکسیدانی داشته و ضدپیری، کاهش التهاب، درمان سریع زخم بوده و شادابی و طراوت را به پوست را بازمی‌یابند.

بابونه موجود در ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن، جوان کننده پوست و به کاهش قرمزی پوست ناشی از التهاب آن کمک فراوانی می‌کند. دی سدیم در دهه ۱۹۳۰ زایشی در آلمان شناخته شد و ویژگی نرم کنندگی دارد و به عنوان نگهدارنده، کیلیت ساز، توانایی کف و سلول های محلول های آرایشی کاربرد فراوان دارد. پس از جنگ جهانی دوم و بروز بسیاری از مشکل های بهداشتی برای مردم آمریکا که از آلودگی سرب و فلزهای رادیواکتیو رنج می‌بردند، آشکار شد که تزریق وریدی دی سدیم، توانست بعنوان دارو، این تهدید زندگی مردم را کاهش دهد.

یعنی این ماده میتواند بعنوان یک کیلیت ساز فلزی با پیوند به یون های فلزهای سنگین در آب لوله کشی، با اثرات سوء آب سخت خنثی شده که به نوبه خود از رسوب فلز بر روی پوست جلوگیری می‌کند. کوکو آمفو دی استئات، ماده ای با رنگ کهربایی زیبا و یکی از مشتقات روغن نارگیل بوده که نرم کننده‌ و به تثبیت کف و هوارسانی پوست کمک می‌کند. کوکامیدوپروپیل بتائین خاصیت بالای شویندگی، تقویت کننده کف و برگرفته از روغن نارگیل که در صابون ها و مواد آرایشی عامل امولسیون و غلظت کننده است.

زینک گلوکونات، این ماده مغذی که در بسیاری از غذاها وجود دارد میتواند به کاهش آکنه و پوست سالم کمک کند که در ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن به کار رفته است. از آنجا که روی برای بخشبندی سلولی ضروری است، از بازسازی پوست بعد از آسیب یا بریدگی پشتیبانی می‌کند. روی ضدباکتری بوده و برای بهبود تبخال، سوختگی ها، بریدگی ها و دیگر ناراحتی های پوستی کاربرد فراوان دارد.

روی میتواند از راه میزان کردن کُنش های غده های چربی در پوست با کاهش التهاب، این کار را انجام دهد و کمک می‌کند تا بدن اسیدهای چرب مورد نیاز پوست را برای ساخت، بهبود بخشد و نیز احتمال بروز زخم پس از شیوع آکنه را کاهش میدهد. آب دیونیزه آبی است که از یون زدوده شده و رسوبی بر روی پوست بجای نمی‌گذارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن
ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن

موارد مصرف:

ژل شستشوی صورت ویژه پوست چرب

روش مصرف ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن :

پوست خود را با آب گرم مرطوب کنید. سپس با ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن ماساژ دهید تا کف ایجاد شود. صورت خود را به مدت ۱ دقیقه به آرامی ماساژ داده و تمیز کنید. در انتها با آب خشک بشویید.

هشدار مصرف ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن :

فقط برای استعمال خارجی.
اگر تماس چشمی رخ داد، کاملا با آب سرد بشویید.

شرایط نگهداری ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن :

در جای خشک و خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن :

کوکو گلوکوزاید، لوریل گلوکوزاید، پروپیلن گلیکول، مونواتانول آمین، روغن درخت چای، روغن جوجوبا، عصاره هیدروگلایکولی گزنه، عصاره هیدروگلایکولی بابونه، دی سدیم کوکو آمفو دی استات، کاپیریل گلیکول کوکامیدوپروپیل بتائین، زینک گلوکونات، اسید هیالورونیک، آب دیونیزه

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیGinagen Cleansing Gel For Oily Skin 150 ml
سایر مشخصات
نوع محصول

ژل

گروه

ژل شستشوی صورت

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیمیا ژن ایرسا

وزن170 گرم
نظرات کاربرانGinagen Cleansing Gel For Oily Skin 150 ml

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ژل شستشوی صورت پوست چرب ژیناژن 150 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخGinagen Cleansing Gel For Oily Skin 150 ml

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیGinagen Cleansing Gel For Oily Skin 150 ml