قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر 30 میلی‌لیتر

Fisher Kinder MultiPlus Drops 30ml

ویژگی‌های قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر:

  • کمک به رشد مناسب نوزادان و کودکان زیر ۲ سال
  • کمک به استخوان‌سازی
  • حاوی ویتامین‌های آ A، سی C، دی D، ای E، کا K و گروه ب B
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و تقویت سیستم ایمنی بدن
  • افزایش خون‌رسانی و انرژی سلولی
  • حفظ سلامت پوست
  • با طعم پرتقال


43.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

در این محصول از محصولات مکمل کودکان دسته ویتامین و مولتی ویتامین سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر، یک مولتی‌ویتامین به حساب می‌آید که در تأمین متعادل ۱۳ نوع ویتامین مورد نیاز و ضروری، کمک به حفظ سلامت عمومی بدن و رشد تکامل در نوزادان و کودکان زیر ۲ سال کاربرد دارد.

انسان برای داشتن انرژی و زنده ماندن به مواد مغذی همچون انواع ویتامین‌ با مقدار کافی دریافتی روزانه نیاز دارد و آن را از راه خوردن و آشامیدن بدست می‌آورد ولی زمانی‌که بحث نوزادان و کودکان شیرخوار به میان می‌آید، قضیه کمی فرق می‌کند و آن رشد و تکامل جسمی و ذهنی کودکان است. درست است که شیر مادر حاوی تمام مواد مغذی مورد نیاز کودک است ولی در برخی شرایط حتی گاهی ضروری می‌شود تا از مکمل‌های حاوی ویتامین یا مولتی‌ویتامین ویژه‌ی کودکان بهره بجوییم که وزرات بهداشت ایران بر روی این موضوع تأکید دارد و می‌بایست زیر نظر پزشک صورت پذیرد.

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر Fisher Kinder Milti Plus Drops، حاوی ویتامین‌های ضروری آ A، سی C، دی D، ای E، کا K و گروه ب B و محلول در چربی و محلول در آب می‌باشد که در کمک به رشد مناسب نوزادان و کودکان زیر ۲ سال موثر است و با بهره‌گیری از ویژگی آنتی‌اکسیدانی خود به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و همچنین می‌تواند در افزایش خون‌رسانی و انرژی سلولی، استخوان‌سازی و حفظ سلامت پوست کودکان یاری‌رسان باشد.

ویتامین آ A موجود در قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی است که در تقویت سیستم ایمنی و حفظ بافت‌های سلولی و نیز رشد و تکامل استخوانی و تقویت بینایی موثر است. کمبود ویتامین آ، باعث ضعف سیستم ایمنی بدن و برآیند آن،‌ از بین رفتن غشاهای مخاطی و آسیب و عفونت مجاری تنفسی، گوارشی و ادراری، پوست و چشم می‌شود. کمبود ویتامین آ یکی از مشکلات تغذیه‌ای نوزان و کودکان ایرانی به شمار می‌رود.

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

ویتامین دی D موجود در قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر، به عنوان ویتامین محلول در چربی است که در تقویت سیستم ایمنی بدن و همچنین جذب کلسیم و فسفر و تقویت استخوان‌سازی کمک‌کننده خواهد بود. ویتامین دی در پیش‌گیری و درمان بیماری‌های عفونی و مشکلات مربوط به استخوان مانند؛ نرمی استخوان ضروری است. مولتی‌ پلاس فیشر کیندر، دربردارنده‌ی ویتامین‌های گروه ب B است که شامل ۸ نوع آن می‌شود و در سوخت‌و‌ساز سلولی و متابولیسم پروتئین‌ها،‌ کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها نقش دارد و باعث‌ افزایش‌ انرژی و اشتها و برآیند آن رشد و نموی وزنی و قدی کودکان می‌شود‌.

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر،‌ از ویتامین سی C بی‌بهره نیست و به عنوان یک آنتی‌اکسیدان شناخته می‌شود که در تقویت سیستم ایمنی بدن و پیش‌گیری از رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و محافظت سلولی نقش دارد، زیرا هم در حفظ سلول‌های سالم و هم در بازساز‌ی و بازیابی سلول‌های آسیب‌دیده یاری‌رسان است و به تولید کلاژن و سلامت پوست، استخوان‌ها و غضروف‌ها کمک می‌کند. مولتی‌ پلاس فیشر کیندر،‌ با بهره‌گیری از ویتامین ای E که آنتی‌اکسیدانی قوی است، باعث بهبود در عملکرد سیستم ایمنی می‌شود و برای حفظ سلامت‌پوست، بافت‌های پوششی بدن، دیواره‌ی‌‌ رگ‌ها، سیستم‌های بینایی و عصبی و مغز مفید خواهد بود.

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر

ویتامین کا K موجود در مولتی‌ پلاس فیشر کیندر،‌ در ساخت و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها و انعقاد خون و کارایی بهتر مغز مفید است. قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر، که حاوی‌ سیزده نوع ویتامین‌ ضروری نوزادان و کودکان زیر دو سال است، تحت لیسانس شرکت Fisher بلژیک و از طعم‌ خوش‌مزه‌ی پرتقال آن می‌توان بهره‌مند شد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به حفظ سلامت عمومی بدن. تأمین متعادل ۱۳ ویتامین مورد نیاز بدن در نوزادان و کودکان.

روش مصرف:

کودکان روزانه یک میلی‌لیتر بعد از وعده‌ی شیر یا غذای کودک و یا مطابق دستور پزشک به کودک داده شود.

قبل از مصرف شیشه را تکان دهید.

از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری شود.

هشدار مصرف:

مصرف هم‌زمان این فرآورده با سایر فرآورده‌های حاوی ویتامین‌های A و D توصیه نمی‌گردد.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

این فرآورده مکمل تغذیه‌ای است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌ها نمی‌باشد.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

پس از بازشدن درب بطری در یخچال نگهداری شود و تا یک ماه قابل استفاده می‌باشد.

ترکیبات:

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین سی۴۰ میلی‌گرم۵۰
ویتامین ای۶ میلی‌گرم۵۰
نیاسین۴ میلی‌گرم۲۵
ویتامین آ (۱۵۰۰ واحد)۴۵۰ میکروگرم۵۶
ویتامین ب۵۱/۸ میلی‌گرم۳۰
ویتامین ب۲۰/۷ میلی‌گرم۵۰
ویتامین ب۱۰/۶ میلی‌گرم۵۵
ویتامین ب۶۰/۴ میلی‌گرم۲۹
اسید فولیک۱۵۰ میکروگرم۷۵
ویتامین کا۱۱/۲۵ میکروگرم۱۵
ویتامین د۳ (۴۰۰ واحد)۱۰ میکروگرم۲۰۰
ویتامین ب۱۲۱ میکروگرم۴۰
بیوتین۷/۵ میکروگرم۱۵
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

فیشر کیندر برندی معتبر در زمینه تولید انواع مکمل های تقویتی و غذایی برای کودکان و بزرگسالان است. مطالعات این موضوع را اثبات کرده‌اند که اگر رژیم غذایی سالم و متعادل باشد، تمامی نیازهای بدن تامین می‌شود. اما گاهی پیروی از رژیم غذایی سالم و متعادل با توجه به مشغله‌های زندگی امروزی دشوار است.ویتامین‌ها و مواد معدنی نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت عمومی بدن دارند، در واقع می‌توان گفت این مواد بلوک‌های سازنده بدن هستند. همچنین خوردن برشتوک و غذاهایی که حاوی فیبر بالا و محتوای قندی هستند نیز در حفظ سلامتی مهم انگاشته می‌شوند. تمامی مواد مغذی مورد نیاز بدن در محصولات برند فیشر کیندر به راحتی یافت می‌شوند و بدن شما را در مسیر سلامتی قرار می‌دهند و از بروز بیماریهای مختلف جلوگیری به عمل می‌آورند.فیشر یک کمپانی بلژیکی است که در بروکسل فعالیت تجاری دارد. سه برندی که در ادامه می‌آیند زیرمجموعه برند فیشر هستند:
  • فیشر کیندر (Fisher Kinder)
  • فیشر فلکسان (Fisher Flexan)
  • و فیشر هپینس (Extra Happiness )
تمامی این برندها در حوزه تولید مکمل های غذایی فعالیت دارند. محصولات کمپانی فیشر به صورت‌های مختلف شیره، کپسول، قرص و قطره در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرند و تمامی نیازها و سلایق را پوشش دهند.محصولات این برند به صورت جهانی عرضه می شوند و رضایت مشتریان در سراسر دنیا گواه کیفیت بالای محصولات این برند است.

ویژگیهای محصول

وزن 98 گرم
نوع محصول

قطره

گروه

مولتی ویتامین

رده سنی

کودکان

طعم

پرتقال

حجم

30 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری قطره چکان دار شیشه ای

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

سمر طب درمان

تحت لیسانس

بلژيک

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قطره مولتی‌ پلاس فیشر کیندر 30 میلی‌لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *