ویتامین و مولتی ویتامین

نمایش 1–12 از 71 نتیجه

پاستیل مولتی ویتامین دکتر بن 100 عددی

118.000 تومان
انتخاب گزینه‌ها این محصول دارای انواع مختلفی می باشد. گزینه ها ممکن است در صفحه محصول انتخاب شوند

مولتی‌ویتامین

مولتی‌ویتامین به‌عنوان مکمل غذایی در کودکان، زنان باردار، افراد دچار سوءتغذیه یا دارای علائم کمبود برخی ویتامین‌ها و مواد معدنی استفاده می‌شود. مولتی‌ویتامین در ترکیبات مختلف (ساده، تراپوتیک، مینرال و…) عرضه شده و گاه نیز فرمولاسیون شرکت های داروسازی مختلف متفاوت است. این مکمل ها معمولاً ترکیبی از ویتامین‌های A , C، E, k، D , B و برخی از مواد معدنی مانند کلسیم، روی، آهن، منیزیم، کروم، منگنز، مولیبدن، بتاکاروتن، پتاسیم، سلنیوم و … می‌باشند.

بهترین مکمل ویتامین برای کودکان

انتخاب بهترین مولتی ویتامین برای کودکان یکی از دغدغه‌های والدین است. برخی از والدین شربت مولتی ویتامین خارجی را برای فرزند خود انتخاب می‌کنند در حالی که برخی دیگر، محصولات ایرانی را گزینه بهتری می‌دانند. نکته مهم در انتخاب بهترین مکمل حاوی ویتامین‌ها برای کودک، توجه به نیازهای او است که می‌بایست با کمک پزشک تشخیص داده شود.

مولتی ویتامین‌ها از لحاظ ترکیبات تشکیل دهنده، شکل دارویی و قیمت به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند. برخی از این مکمل‌ها تنها حاوی یک یا چند ویتامین می‌باشند و برخی دیگر حاوی مواد معدنی چون آهن نیز می باشند و اصطلاحا مولتی ویتامین-مینرال نامیده می‌شوند.

خرید مکمل مولتی ویتامین کودکان

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی یک مرجع معتبر برای خرید انواع مختلف مولتی ویتامین کودک مانند قطره مولتی ویتامین، شربت مولتی ویتامین مینرال، شربت مولتی ویتامین پلاس زینک و… است. سانستول، پدیا بست، ویتان، ویتابیوتیکس و… از جمله برندهای شناخته‌ شده‌ موجود در این داروخانه اینترنتی هستند که دارای محبوبیت بسیار زیادی در بین مصرف کنندگان می باشند.

تمامی مکمل‌های موجود در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.