کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب اوی‌سان بی رنگ SPF50 حجم 40 میل

Eviderm Evisun G Invisible SPF50 Sunscreen Oily Cream, 40ml

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب :

 • حفاظت کامل (۳۶۰) در برابر همه پرتوهای زیان آور نور خورشید (UVB ،UVA ،HEV ،IR)
 • دارای است پی اف ۵۰ (SPF50)
 • بدون داشتن فیلترهای شیمیایی
 • مات کننده و ضد براقی پوست
 • پوشش یکنواخت روی پوست
 • حفاظت آنتی اکسیدانی قوی
 • آبرسان و مرطوب کننده
 • ترازمندی چربی پوست
 • بدون اثر سفیدی


۲۱۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب اوی‌سان بی رنگ SPF50

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پوست انسان جدا از بخش زیبایی و نگهداری از عضوهای بدن در جای خود، وظیفه ی مهم دیگری نیز بر دوش دارد و آنهم پاسداری از بدن در برابر میکروب‌ ها، باکتری ها و یا عامل های بیماری زا است و چنانچه به پوست آسیبی وارد شود، در بیشتر موردها بر بخش درونی یا کلی بدن اثر سوء خواهد داشت. نور آفتاب دارای موج های کوتاه و بلندی است که چنانچه به پوست برسند، بدان گزند می رسانند، بعضی از این پرتوهای فرابنفش و نور خورشید حتا باعث پیری زودرس پوست و نوع های گوناگون سرطان می شوند.

هر نوع پوستی که باشد و در هر سنی که انسان قرار دارد بهتر است از پوست در برابر این نورها مبارزه کرد. پوست چرب نیز به دلیل فرآوری بیش از اندازه ی سبوم یا چربی طبیعی پوست، براق است و همچنین در برابر نور آفتاب بدون لایه ی پاسداری کننده بر روی پوست، دچار تحریک بیشتر شده، جوش و لکه ها خود را نمایان می سازند و همچنین براق بودن آن را بیشتر میکند.

کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب

کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب

کرم ضد آفتاب اوی سان اویدرم دارای SPF50، حاوی فیلتر های UV فیزیکی (کانی) بوده و در برابر طیف وسیعی از پرتو های فرابنفش نور خورشید ( HEV و UVB و UVA) از پوست پاسداری می نماید. به علاوه این کرم به دلیل داشتن ترکیب های اثربخش ساخته شده بوسیله ی تکنولوژی نوین، پوست را از آسی ناشی از پرتوهای مرئی و مادون قرمز نور خورشید و نیز مانیتورها حفظ می کند.

همچنین با دارا بودن کاپر با مس پی سی ای به ترازمندی ترشح چربی پوست کمک می کند و براقی آن را می گیرد. اثر مولکولی نور HEV بر روی پوست یک کشف تازه تر است. پژوهش ها ثابت می‌ کند که نور HEVIS بر وضعیت پوست اثر می‌گذارد و می‌تواند باعث پیری پوست (پیری زودرس برآیند قرار گرفتن در معرض نور خورشید) شود که این فرآورده از پوست در برابر این پرتوها نیز نگهداری و پاسداری می‌ کند. اکسید روی بازتاب کننده و پراکنده پرتوهای فرابنفش است که آن را به یک پاسداری کننده بسیار اثربخش در برابر آفتاب برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و پیری زودرس پوست ناشی از اشعه UVA بدل می کند.

دی اکسید تیتانیوم نیز به عنوان یک ماده فیلتر کننده موج های فرابنفش در ضدآفتاب کار می کند – با جلوگیری از جذب این پرتوها که می تواند باعث آفتاب سوختگی شود و همچنین با سرطان پوست در پیوند است، به نگهداری از پوست کمک می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب

کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب

موارد مصرف کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب :

 • حفاظت کامل (۳۶۰) در برابر همه پرتوهای زیان آور نور خورشید (UVB ،UVA ،HEV ،IR)
 • دارای است پی اف ۵۰ (SPF50)
 • بدون داشتن فیلترهای شیمیایی
 • مات کننده و ضد براقی پوست
 • پوشش یکنواخت روی پوست
 • حفاظت آنتی اکسیدانی قوی
 • آبرسان و مرطوب کننده
 • ترازمندی چربی پوست
 • بدون اثر سفیدی

روش مصرف کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب :

مقدار کافی از کرم ضد آفتاب اوی سان را حدود ۳۰ دقیقه پیش از قرار گرفتن در برابر آفتاب، در تمامی بخش های پوست به طور یکنواخت پخش نمایید.

جهت حفاظت کامل، این کار را به طور سامانمند هر ۲ ساعت یک بار به ویژه پس از شستشو یا شنا کردن تکرار نمایید.

کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب

کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب :

از تماس با چشم ها خودداری نمایید و در صورت تماس با آب فراوان بشوئید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

پس از بهره مندی، درب ظرف را بسته و در دمای معتدل نگهداری کنید.

ترکیبات کرم ضد آفتاب اویدرم پوست چرب :

اکسید روی، تریتوکسی کاپریلیل سیلان، سی ۱۲-۱۵ آلکیل بنزوات پلی هیدروکسی ستئاریک اسید، متیلن بیس بنزوتریازولیل تترامتیل بوتیل فنوئل سیملوپنتاسیلوکسان، تیتانیوم دی اکسید، ایزونونیل ایزو نونانوات، پلی گلیسریل ۴ ایزو استئارات، ستیل پی ای جی/ پی ای جی ۱۰/۱ دایمتیکون، دایمتیکون هیدروژن سیلیس هیدراته، هگزیل لورات آلومینیوم، استئاریک اسید، دایمتیکون کراس پلیمر، پلی متیل متاکریلات، عصاره غلاف تارا اسپینوزا، پروپیلن گلیکول، سدیم بنزوات، فنوکسی اتانول، مس پی سی ای، اتیل هگزیل متوکسی، بیس اتیل هگزیل اوکسی فنول متوکسی فنیل تریازین، اکتوکریلن، سیکلوپنتاسیلوکسان دایمتیکون، تری متوکسی ستیل، متیل/ اتیل/ بوتیل / پروپیل / ایزوبوتیل/ پارابن، ادتا، اسانس، آب یونزدا.

شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی (تاسیس سال ۱۳۸۸) با هدف تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت اویدرم (Eviderm) با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می باشد و سالانه با جلسات مکرر با شرکت‎های اروپایی جدیدترین و موثرترین مواد اولیه معتبر ارایه شده در دنیا را بررسی می نماید.

ویژگیهای محصول

وزن 50 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

ضد آفتاب

نوع محفظه

تیوپ

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

40 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریا شیک منطقه آزاد قشم