کرم یوس هیدرا الارو آبرسان ضد چروک و حفظ جوانی پوست 50 میل

Ellaro Youth Preserving Hydra Cream, 50ml

ویژگی های کرم یوس هیدرا الارو :

 • آرژیرلین (ArgirelineR) ماده ای مانند بوتاکس، کاهش چروک های ناشی از حرکت های صورت
 • ایزوفلاون های لیپوزومی سویا (Soy Isoflavones)،
 • افزایش کلاژن سازی پوست و ضد چروک،  قوی و برطرف کننده ی خط ها و چروک ها
 • پیشگیرى از چـروك و برطرف کننده چـروك هاى سطحـى پوست
 • آبرسان، افزایش درخشندگى و شفافیت پوست
 • بافتی سبک با جذبی سریع
 • بدون پارابــن
 • آزمایش شده از لحاظ پوستی
 • مناسب برای مراقبت بعد از بوتاکس
 • مناسب هر نوع پوستی
 • مناسب پوست صورت و بدون
تاریخ انقضا: 2026/07/15

قیمت اصلی 840.000 تومان بود.قیمت فعلی 714.000 تومان است.

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم یوس هیدرا الارو آبرسان ضد چروک و حفظ جوانی پوست

در این محصول از دسته بندی ضد چروک از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

هیچ انسانی در همان سنی که هست نخواهد ماند و پوست نیز به همین شکل، روند طبیعی خود را پیش خواهد گرفت. با افزایش سن از ۲۵ سالگی پوست ممکن است چین های بسیار ریزی را به خود ببیند، درست است که همچنان شاداب است ولی چه خوب است از همینجا بیشتر به فکر پوست بود تا بتوان هم در کاهش این پیری اثربخش بود و هم اینکه در طولانی مدت بتوان از چین و چروک های بیشتر تا حد ممکن پیشگیری کرد. با کاهش کلاژن سازی، پوست هم خشک می شود و هم چربی یا سبوم کمتری فرآوری میکند که برآیند آن روشن است که چه خواهد شد!

کرم یوس هیدرا الارو

کرم یوس هیدرا الارو

در دنیای امروز با وجود اینهمه فرآورده های مراقبتی پوست، چرا از آن ها بهرهمند نشد؟! چرا بگذاریم پوست همان روند پیری خود را داشته باشد، وقتی میتوان تا اندازه ای پیشگیری کرد؟! اگر دقت شود، بیشتر بویژه دختران امروزی نسبت به دختران گذشته در سن بالای ۲۵ سال، پوستشان کمتر چین و چروک دارد، که یکی از مهمترین دلیل ها می تواند رسیدگی به پوست باشد و کم کمش بکاربردن از مرطوب کننده های ساده و ضد آفتاب است. ولی چه بهتر اینکه از فرآورده های هدفمند و امروزی نیز بیشتر بهره ببریم تا بتوانیم تا حد خوشایندی، حس جوانی را همچنان در پوست خود نگه داریم !

کرم یوس هیدرا الارو آبرسان ضد چروک و حفظ جوانی پوست الارو Ellaro Youth Preserving Hydra Cream, یک فرآورده ی آزمایش شده زیر نظر کارشناس پوست است که ترکیبی از آرژیرلین (ArgirelineR) و ایزوفلاون سویا لیپوزومی و مرطوب کننده های عالی برای کاهش چین و چروک و دیگر نشانه های پیری پوست است.

آرژیرلین باعث کاهش عمق چین و چروک صورت ناشی از گرفتگی عضله ها و حالت چهره به ویژه در پیشانی و پیرامون چشم می شود. ایزوفلاون های لیپوزومی سویا از نظر بیولوژیکی شکل ژیرا و فعال جنیستئین، تقویت کننده قوی کلاژن است. این کرم بافتی سبک و جذبی سریع دارد و دارای ترکیب ارزشمند روغن دانه کنجد و روغن جوانه گندم با کمک به نرمی، کشسانی و صافی پوست، پوست را آب‌رسانی و با طراوت کرده و نمای آن را بهبود می بخشد.

آرژیرلین (ArgirelineR) ماده ای مانند بوتاکس، کاهش چشمگیر چروک های ناشی از حرکت های صورت (بیانی) را در کارنامه خود دارد.

ایزوفلاون های لیپوزومی سویا (Soy Isoflavones)، دارای مقادیر زیادی جنیستئین است که مهمترین پروتئینهای سویا بشمار می رود و میتواند فرآیند کلاژن سازی را در پوست صورت برانگیزاند. که برآیند آن برطرف کننده ی خط ها و چروک های پوست خواهد بود.

کرم یوس هیدرا الارو

کرم یوس هیدرا الارو

گلیسیرین:

برای هر نوع پوستی حتا چرب بسیار سودمند است زیرا آب را از هوا به درون پوست می کشد تا آن را بدون ایجاد حس چربی مرطوب کند. به همین دلیل است که گلیسیرین در بسیاری از مرطوب کننده های بدون روغن وجود دارد. گلیسیرین پوست را تازه و شاداب می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

کرم یوس هیدرا الارو

کرم یوس هیدرا الارو

موارد مصرف کرم یوس هیدرا الارو :

آرژیرلین (ArgirelineR) ماده ای مانند بوتاکس، کاهش چروک های ناشی از حرکت های صورت

ایزوفلاون های لیپوزومی سویا (Soy Isoflavones)،

افزایش کلاژن سازی پوست و ضد چروک،  قوی و برطرف کننده ی خط ها و چروک ها

پیشگیرى از چـروك و برطرف کننده چـروك هاى سطحـى پوست

آبرسان، افزایش درخشندگى و شفافیت پوست

بافتی سبک با جذبی سریع

بدون پارابــن

آزمایش شده از لحاظ پوستی

مناسب برای مراقبت بعد از بوتاکس

مناسب هر نوع پوستی

مناسب پوست صورت و بدون

روش مصرف کرم یوس هیدرا الارو :

نخست نوک انگشت خود را آغشته به کرم کرده و به شکل ضربهای روی پوست پیشانی، گونه، چانه و گردن بزنید. سپس با کف دو دست، صورتتان را ماساژ دهید.

برای ماساژ دور لب بهتر است از نوک انگشت خود بهره ببرید.

دست خود را نخست به حالت دورانی و در نهایت از درون به بیرون بکشید تا پوست خاصیت کشسانی خود را از دست ندهد.

همراه با این کرم آبرسان الارو نیاز به بهرهمندی از مرطوب کننده ای دیگر نخواهد بود. این فرآورده بعنوان یک ضد چروک و یک مرطوب کننده برای پوست کافیست. چنانچه علاقهمند به اثرگذاری گذاری بیشتر این کرم هستید می توانید از سرم یوس هیدرا الارو نیز بهره مند شوید.

هشدار مصرف کرم یوس هیدرا الارو :

نخست  کمی از کرم را روی بازوی خود بمالید.

در صورت عدم تحریک پس از ۲۴ ساعت، کرم را روی پوست صورت و بدن خود بمالید.

با ناحیه چشم برخورد نداشته باشد.

چنانچه با چشم ها برخورد داشت، چشم ها را با آب فراوان شسته و در صورت نیاز با داروساز یا پزشک مشورت کنید.

شرایط نگهداری کرم یوس هیدرا الارو :

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم یوس هیدرا الارو :

آب، اتیل هگزیل پالمیتات، کوکوگلیسریدها، پنتا اریتریتیل تترا کوکوات، سی۱۰_۳۰ کلسترول / استرهای لانوسترول، اسکوالن، عصاره گلیسین سویا، کاپریلیک/کاپریک تری گلیسیرید، پی ای جی۱۰۰, استئارات گلیسرید استئارات:  پنتا اریتریتیل تتراایزواستئارات، دامیتیکون، بوتیل الکل، ستیل الکل، میریستیل میریستات، کاپریلیک/کاپریک/سوکسینیک تری گلیسرید، روغن جوانه گندم (triticum vulgare)، روغن دانه کنجد، ستئارات۲۰، توکوفریل استات، پلی آکریل آمید، تری متیل سیلوکسی سیلیکات، لورت۷، ایزوپارافین۱۳_۱۴، لسیتین، پلی سوربات۸۰، سوربات پتاسیم، عطر، فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسرین، استیل هگزاپپتید ۸, کارائیل، سی۱۹۱۴۰، لینالول، بنزیل سالیسیلات

میشل ردلی، خالق برند الارو (Ellaro) در سال 2005 در شهر آنژه در نزدیکی شهر پاریس نام برند الارو را با الهام گرفتن از دو نماد اصلی این شهر خلق نمود و شعار اصلی این برند را ”الهام بخش زیبایی” قرار داد. بعد از گذشت یک دهه از تولد الارو در فرانسه، در راستای پوشش بازارهای جهانی برند الارو (Ellaro) علاوه بر فرانسه در سایر کارخانه های تولیدی شرکت وناژ شامل کانادا و سوئیس نیز تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌شود. برند الارو محصول لابراتوار وناژ است که ارائه محصولات زیبایی و بهداشتی پوست، برای خدمت به جامعه را هدف اصلی خود قرار داده است. محصولات این برند در طبقه Dermocosmetic طبقه بندی شده‌اند.

ویژگیهای محصول

وزن 210 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد چروک

نوع محفظه

کاسه ای

حجم

50 میلی لیتر

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریان کیمیا تک

تحت لیسانس

فرانسه

برند