چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو SPF50 انواع پوست , ۴۰ میلی لیتر

Ellaro Sunscreen SPF 50⁺ Spot Solution All Skin Cream, 40ml

ویژگی های کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن با اس پی اف ۵۰ الارو :

  • ضد آفتاب و ضد لک و ضد التهاب
  • کاهش لکه های تیره و پیشگیری از لکه‌ های ناشی از آفتاب, جوش‌‌، کک و مک، افرایش سن و بارداری
  • دارای فیلتر‌های پیشرفته UVB و UVAA
  • مهارکننده ملانوسیت و کاهش لک
  • حاوی نئوترازن (پالمیتوئیل تری پپتید‌ ۸ ): التیام بخش، ضد حساسیت و قرمزی، عصاره گل مینای چمنی
  • قابل بکارگیری پس از لیزر، ‎میکرودرم، ‎پیلینگ شیمیایی و…
  • جذب سریع‌ بدون عطر و بدون پارابن و بدون ایجاد حساسیت
  • مناسب هر نوعی پوستی و پوست های حساس و آسیب دیده


225.000 تومان

ناموجود

ناموجود

برند الارو شناسه محصول: 151520 دسته: , , , برچسب: بارکد محصول : 6260482527936
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو SPF50 انواع پوست

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پوست انسان با گذر زمان و افزایش سن به کاهش فرآوری کلاژن و چربی روی آورده که خود باعث پیری، چین و چروک و لک می‌ شود. گذشته از افزایش سن، قرار گرفتن در برابر‌ پرتوهای فرابنفش نور خورشید نیز به پوست و حتا به درون بدن آسیب می رساند و همچنین باعث نمایان شدن خط های پیری، شکنندگی و همچنین بوجود آمدن لک و تیرگی روی پوست، بویژه پوست صورت می‌ شود.

دیگر بر بیشتر مردم جهان پوشیده نیست که که فرآورده های مراقبتی از پوست و ضد آفتاب ها، بهمراه عینک آفتابی، کلاه و… می‌ توانند نقش بسزایی در سلامتی پوست و پیشگیری از آسیب های نور خورشید داشته باشند. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، ولی چنانچه آسیبی به پوست رسید نمی بایست بدان بی توجه بود و از کنار آن ساده گذر کرد. زیرا پوست انسان تنها برای زیبایی و روکشی برای نگه‌داری عضوهای بدن نیست، بلکه در برابر آسیب های بیرونی که ممکن است به بدن وارد کنند نیز سدی خواهد شد تا از این روند تا حد ممکن پیشگیری کند. نور آفتاب و آن نوع پرتوها و‌ موج های آسیب رسان می‌توانند باعث سرطان پوست و دیگر سرطان‌ ها شوند و یا حتا در دی ان ای DNA اثرگذارند.

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو

ملانوسیت ها سلول‌ هایی هستند که در بخش پایینی اپیدرم پوست قرار گرفته‌اند و وظیفه ی ساخت رنگدانه های ملانین را بر دوش دارند. ملانین رنگ دانه ای است که رنگ پوست و مو را می سازد. بنابراین همان‌طور که از گفته ها روشن شد، سلول های ملانوسیت با میانجیگری مولکول های آزاد شکل یافته در پوست بر اثر کننده های بیرونی مثل تابش پرتوهای فرابنفش نور خورشید و کننده های درونی مانند ژنتیک و هورمون ها تحریک می شوند و باعث افزایش فرآوری ملانین و برآیند آن برای پاسداری از پوست در سطح پوست انباشته شده و در بوجود آمدن لک یا لکه های پوستی کمک می کنند.

کرم ضد آفتاب مناسب پوست دارای لک با اس پی اف ۵۰ لارو Ellaro Sunscreen Spot Solution، یک فرآورده ی مراقبت از آفتاب و ضد لک است و به کاهش نمای رنگدانه های ناهموار و به حداقل رساندن لکه های بعدی ناشی از آفتاب کمک می‌ کند. این فرآورده نه تنها از پوست حساس در برابر اثرهای زیان آور پرتوهای فرابنفش نور خورشید پاسداری می کند، بلکه با ترکیب های ویژه ی خود مانند عصاره گل مینای چمنی و نئوترازن که نوعی پپتید است در کاهش لکه های بیش از حد و رنگدانه ها اثربخش خواهد بود. خاصیت ضد التهابی و مهارکنندگی ملانوسیت این فرآورده علاوه بر ویژگی محافظتی بسیار بالا در برابر آفتاب، آن را به عنوان بهترین گزینش برای پوست‌های حساس، لک‌ دار و آسیب دیده (حتی برای درمان و پس از پایان درمان) معرفی می‌کند.

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو

عصاره گل مینای چمنی:

تاریخچه ای غنی و زبانزد در مراقبت از پوست دارد. حاوی ترکیبی ویژه از پلی فنول ها است که به عنوان مهارکننده های تیروزیناز (آنزیمی که در بیوسنتز رنگدانه های پوست از جمله ملانین بسیار اثربخش است), به شدت کار می کند و به طور طبیعی فرآوری ملانین را سرکوب می کند، نمای لکه های تیره را کاهش می دهد و به طور طبیعی رنگ چهره را شفاف و روشن می کند.

پالمیتوئیل تری پپتید‌ ۸ (نئوترازن):

پپتیدها پروتئین های بسیار کوچکی که بسیاری از مولکول های حیاتی بدن از همان جنس هستند که پژوهشگران بتازگی دریافته آمد که این پپتیدها در کاهش چین و چروک و لکه ها اثرگذار هستند. پالمیتوئیل تری پپتید‌ ۸ (نئوترازن) برای کاهش تحریک ناشی از قرار گرفتن در برابر‌ پرتوهای فرابنفش نور خورشید و واکنش های ایمنی ناشی از استرس درونی شناخته شده است. همچنین سیتوکین های التهابی پخش شده در پوست را کاهش می دهد. این اثر تسکین دهنده و آرام بخش به پوست می دهد. پوست حساس را آرام می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو

موارد مصرف کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو :

ضد آفتاب و ضد لک و ضد التهاب
کاهش لکه های تیره و پیشگیری از لکه‌ های ناشی از آفتاب, جوش‌‌، کک و مک، افرایش سن و بارداری
دارای فیلتر‌های پیشرفته UVB و UVAA
مهارکننده ملانوسیت و کاهش لک
حاوی نئوترازن (پالمیتوئیل تری پپتید‌ ۸ ): التیام بخش، ضد حساسیت و قرمزی، عصاره گل مینای چمنی
قابل بکارگیری پس از لیزر، ‎میکرودرم، ‎پیلینگ شیمیایی و…
جذب سریع‌ بدون عطر و بدون پارابن و بدون ایجاد حساسیت
مناسب هر نوعی پوستی و پوست های حساس و آسیب دیده

روش مصرف کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو :

حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه قبل از قرار گرفتن در برابر آفتاب، بمیزان ۲/۵ بندانگشت کرم را به طور یکنواخت روی بخش های آسیب دیده پوست گردن، پشت دست ها و صورت بمالید. بعد از شنا کردن یا تماس با آب یا عرق کردن، پوست را خشک کرده و از این فرآورده بهره بگیرید.
هر دو ساعت یکبار تکرار کنید.

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو

کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو :

تنها برای استعمال خارجی.
از تماس فراورده با چشم خودداری کنید.
چنانچه فرآورده با چشم تماس پیدا کرد و باعث سوزش شد، مصرف‌ را قطع نموده و با دکتر داروساز و یا پزشک مشورت کنید.
بیش از حد قرار گرفتن زیر نور خورشید خطرناک است و با وجود بهره‌مندی از کرم ضد آفتاب از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید خودداری کنید.

مصرف در بارداری و شیردهی کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو :

بدلیل دارا بودن درصد بالای ضدلک سفارش می‌ شود که در زمان بارداری بکاربرده نشود.

شرایط نگهداری کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو :

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم ضد آفتاب اسپات سولوشن الارو :

آب، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، اکتوکریلن, دی ایزوپروپیل سیباسات، عصاره گل مینای چمنی، گلیسرین، تیتانیوم دی اکسید، بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان، ۴ متیل بنزوئیل ایدنکامفور, گلیسریل استئارات، سی ۱۲_۱۵ آلکیل بنزوات، پتاسیم ستیل فسفات، ستیل الکل، ستئارات۲۰, پلی آکریلامید، پالمیتویل، تری پپتید۸ (نئوترازن), دکستران، سی۱۴_۱۳ ایزوپارافین، دایمتیکون، لورت۷, ادتا، پروپیلن گلیکول، کلرفنزین, متیل ایزوتیازولین

میشل ردلی، خالق برند الارو (Ellaro) در سال 2005 در شهر آنژه در نزدیکی شهر پاریس نام برند الارو را با الهام گرفتن از دو نماد اصلی این شهر خلق نمود و شعار اصلی این برند را ”الهام بخش زیبایی” قرار داد. بعد از گذشت یک دهه از تولد الارو در فرانسه، در راستای پوشش بازارهای جهانی برند الارو (Ellaro) علاوه بر فرانسه در سایر کارخانه های تولیدی شرکت وناژ شامل کانادا و سوئیس نیز تولید و به بازارهای جهانی عرضه می‌شود. برند الارو محصول لابراتوار وناژ است که ارائه محصولات زیبایی و بهداشتی پوست، برای خدمت به جامعه را هدف اصلی خود قرار داده است. محصولات این برند در طبقه Dermocosmetic طبقه بندی شده‌اند.

ویژگیهای محصول

وزن 70 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

ضد آفتاب

حجم

40 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریان کیمیا تک

تحت لیسانس

فرانسه