چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا 30 گرم

DOCTOR jila Therapeutic Cream 30 gr

ویژگی های کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا :

  • موثر در ترمیم سوختگی
  • التیام بخش و ضد التهاب
  • تسریع ترمیم زخم و التهاب پوستی
  • ترمیم زخم پس از جراحی و لیزر و پیلینگ
  • مناسب برای بعد از لیزر و پیلینگ، زخم بستر و زخم دیابتیک
  • حاوی درمولن، کامازولن، عصاره گل مغربی و روغن جوانه گندم


۶۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا

در این محصول از سری محصولات ترمیم کننده پوست صورت و بدن از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

 

کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا دارای عصاره های گیاهی روغن گل مغربی، عصاره برگ زیتون، روغن بابونه، عصاره علف بید کانادایی، روغن سیلیکون و روغن جوانه گندم است. این کرم ترمیم کننده در سوختگی ها، زخم های التهابات پوستی، زخم های بعد از جراحی و لیزر و زخم بستر بسیار موثر است. عوامل محیطی مانند گرما و سرمای شدید، ضربه و جراحت، ارگانیسم های مضر و میکروب ها، تغییرات رطوبتی شدید هوا، ترکیبات شیمیایی محرک و … می توانند به پوست آسیب رساند. کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا آسیب های پوستی را ترمیم می کند و به بهبود علایم اگزما، پسوریاس درماتیک آتوپیک و درماتیت تماسی اکتیوز کمک می کند.

 

ترکیبات موثر در کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا :

درمولن 

درمولن ترکیبی تجاری حاوی اسکوالن، فیتوسترول، کاروتن، ویتامین های D، E و K، تری گلیسیرید و اسیدهای چربی است که اثرات نرم کننده و مرطوب کننده بسیار قوی دارد و از بخش غیر صابونی روغن زیتون استخراج می شود. ترکیب اصلی این ماده اسکوالن است که علاوه بر اثرات فوق موجب افزایش نفوذ پذیری ترکیبات در پوست شده، در ترمیم و بهبود زخم ها و جراحات سطحی مثل زخم بستر نقش بسیار مهمی دارد. درمولن الاستیسیته و رطوبت پوست را افزایش داده، در دراز مدت در پوست های دهیدراته تعادل رطوبت و چربی را برقرار می کند. می توان گفت خواص این ماده ضد آفتاب داشته و در تسکین و بهبود آفتاب سوختگی نیز موثر است.

روغن گل مغربی 

روغن گل مغربی به کار رفته در کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا منشا ارزشمند اسیدهای چرب آراشیدونیک، لینولئیک و لینولنیک است که از اجزای اصلی ویتامین B هستند. این گیاه از قدیم به عنوان التیام بخش و ضد التهاب در بیماری های پوستی و انواع اگزما و خشکی پوست بسیار کاربرد داشته است.

عصاره برگ زیتون 

عصاره برگ زیتون ترکیبی قوی از فلاوونوئیدها و اولئویوروپین است که اثرات ضد میکروبی و آنتی اکسیدان دارد و در جذب رادیکال های آزاد موثر می باشد. تحقیقات بالینی متعددی این خواص را در برگ زیتون نشان داده اند و بسیاری از محققین علت بقای طولانی مدت این گیاه را به وجود همین ترکیبات نسبت می دهند. این ترکیب همچنین موجب افزایش هیدراسیون پوست به میزان 10.5% و بالا بردن قابلیت ارتجاعی پوست به میزان 11.9% می شود. اثر آنتی اکسیدانی این مواد در مقایسه با ویتامین E، 40% بیشتر ارزیابی شده است.

روغن بابونه 

 روغن بابونه از مشتقات مهم بابونه است که دارای مهمترین ترکیبات ضد التهاب و ترمیم کننده گیاه می باشد. این ترکیبات شامل کامازولن و سپس آلفا بیزابولول نیست. کامازولن در اثر حرارت دادن هنگام عصاره گیری در گیاه بوجود می آید و در واقع یک سنتتیک به شمار می آید، که اثرات ضد التهاب، ترمیم کننده و ضد اگزمای قوی دارد و مهمترین ترکیب بابونه می باشد. این ترکیبات فقط در عصاره روغنی اسانس بابونه موجود است.

عصاره گل همیشه بهار 

این گیاه حاوی سیترولات، موسیلاژ، کاروتنوییدها، فلاوونوییدها، رزین و ساپونین است . به علت خواص ضد التهابی، ترمیم کنندگی و قدرت التیام بخشی فوق العاده عالی، در درمان زخم های حاد پوستی، بریدگی، همورویید، کهیر، کبودی، زگیل کاربرد مناسبی داشته، اثرات ضد عفونی و ضد قارچ، قابض و ضد خونریزی و خواص استروژنیک نیز دارد.

روغن سیلیکون

 روغن سیلیکون علاوه بر اثرات نرم کنندگی و مرطوب کنندگی، افزایش حلالیت و نفوذ پذیری ترکیبات در پوست، در بهبود زخم و جراحت ناشی از ضربه و فشار و زخم بستر نقش بسیار مهمی دارد.

CW

عصاره علف بید کانادایی یا اپیلوبیوم انگوستی فولیوم است که  این گیاه اثرات تقویت کننده، آنتی باکتریال، قابض، ضد آکنه، آنتی اکسیدان و التیام بخش فوق العاده دارد و قدرت ضد التهاب و ترمیم کنندگی آن بسیار بالا است.

آلانتویین

آلانتوئین مشهورترین ترکیب گیاهی التیام بخش است و در درصد بالاو در التیام و ترمیم آسیب های پوستی و زخم و شقاق پوست بکار می رود و در درصد کم اثرات ضد التهاب فوق العاده ای دارد.

عصاره بابونه

گیاه بابونه موجود در کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا حاوی روغن فرار، اسانس بابونه، کومارین، آلفا بیزابولول، کامازولن، فارنیزین، پروآزولن، فلاوونوییدها، گلیکوزیدها و اسید تانیک می باشد. این ترکیبات اثراتی مثل ضد تشنج، ضد التهاب، نرم کننده، ضد نفخ و دل پیچه، ضد عفونی کننده، ترمیم کننده و التیام بخش قوی دارند. به همین دلیل بابونه و مشتقات آن مثل روغن فرار و اسانس آن از بهترین ترکیبات گیاهی مورد استفاده در محصولات بهداشتی و آرایشی هستند که در درمان زخم ها، التهابات و تحریکات پوستی، شقاق نقاط مختلف پوست، گزیدگی حشرات، آکنه، اگزما و بثورات جلدی اثر فوق العاده ای دارند.

روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم که در کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا به کار رفته ترکیبی سرشار از ویتامین های A، E، C و گروه B می باشد. این ماده همراه با بتا استرول ها، اسیدهای چرب ضروری و استرول های غیر صابونی موجب نرمی، شادابی و حفظ سلامت پوست شده، به روند بازسازی و تغذیه سلول کمک زیادی می کند.

ویتامین C پایدار

این ویتامین می تواند با احیای مجدد ویتامین E قدرت آنتی اکسیدان و ضد چروک فرآورده را بالا ببرد و در درصدهای بالاتر اثر سفید کننده و ضد لک نیز دارد. اسید آسکوربیک یا ویتامین C از دسته اسیدهای میوه ای است که بسیار سریع اکسید می شود. به همین دلیل در این کرم ملح سدیم آسکوربیل فسفات به کار رفته است که در برابر اکسیداسیون مقاوم است. همچنین این ویتامین می تواند سنتز کلاژن را در پوست افزایش دهد و اثر ضد چروک نیز دارد.

ویتامین E

این ویتامین با نفوذ در لایه های سطحی پوست و اثر بر متابولیسم سلولی، عمل رادیکال های آزاد را در اکسیداسیون سلول ها خنثی می کند و مانع از چین و چروک و پیری زودرس پوست می شود. همچنین می تواند سبب التیام ضایعات و التهابات پوستی شده، نرمی و لطافت را به پوست بدهد.

موارد مصرف کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا :

تسکین و بهبود آسیب های پوستی

 

روش مصرف کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا :

مقداری از کرم را روی پوست تمیز قرار داده و ماساژ دهید تا جذب شود.

مصرف محصول را 3 بار تا 5 بار در روز تا زمان رسیدن به بهبودی کامل ادامه دهید.

کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا تنها برای استعمال موضعی طراحی و تولید شده است.

از استفاده کرم بر روی زخم های باز و دارای ترشحات، سطوح مخاطی و پوست اطراف چشم پرهیز شود.

 

هشدار مصرف کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

در صورت تغییر رنگ، شکل یا بوی کرم از مصرف آن خودداری کنید.

امکان ایجاد آلرژی و حساسیت پوستی به علت کیفیت بالای ترکیبات،به حداقل رسیده است. با این وجود در صورت بروز حساسیت، مصرف کرم را قطع کرده با پزشک یا دکتر داروساز مورد اعتماد خود تماس بگیرید.

محصولات برند دکتر ژیلا (Doctor Jila) یکی از برندهای برتر و مشهور شرکت ایران آوندفر است که خود یکی از 10 شرکت برتر تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی کشور است، که در سال 1358 در ایران تاسیس شد و فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1365 با تولید دو نوع محصول آغاز کرد، برند دکتر ژیلا در طی زمان محصولات متعددی در زمینه مراقبت از پوست و مو تولید کرد. کارخانه ایران آوندفر از سال 1370 به دلیل گسترش سریع فعالیت به زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع در شهرک صنعتی سیمین دشت منتقل شده که با استفاده از انبار جدید کالا 10 هزار متر مربع به آن افزوده شده است.

ویژگیهای محصول

وزن 60 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ترمیم کننده زخم، سوختگی و اسکار

برند

کاربرد

ترمیم کننده پوست

حجم

30 g

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ایران آوندفر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ترمیم کننده دکتر ژیلا 30 گرم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *