چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

تونیک پاک کننده دکلره مدل تونیفینگ لوسیون ، ۲۰۰ میلی لیتر

Declare Soft Cleansing Tonifying Lotion, 200ml

ویژگی‌های تونیک پاک کننده پوست سافت کلینزینگ مدل تونیفینگ لوسیون دکلره :

 • پاکسازی کامل پوست از آلودگی و باقیمانده ی آرایش
 • برطرف کننده ی سبوم یا چربی اضافی پوست
 • لایه برداری ملایم
 • آرامبخش، شفاف کننده، تمیز کننده و شاداب کننده
 • حاوی عصاره زیتون، عصاره زیرفون نقره ای، پانتنول و آلانتوئین
 • آماده کننده پوست برای بهره مندی از فرآورده های مراقبتی پوست
 • مناسب هر نوع پوستی حتا پوست های حساس


۴۶۵.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

تونیک پاک کننده دکلره مدل تونیفینگ لوسیون

در این محصول از دسته بندی پاک کننده و تونر از محصولات مراقبت پوست صورت سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پس از چند ساعت کاری چه در خانه و چه بیرون از خانه، دیگر وقت آن می رسد که به پوست خود بیش از پیش رسیدگی شود. پوستی که یکی از مهمترین عضوهای بدن این و در زیبایی انسان نقش اساسی دارد. پوست با طراوت و سالم را همه دوست دارند ولی بی شک باید از آن غافل نشد و بدان رسیدگی کرد، پوستی که قرار است تا پایان عمر انسان همراه او باشد.

ولی برای مراقبت از پوست و بهره مندی از فرآورده های مراقبتی باید پوست عاری از هر گونه آلودگی و ته مانده ی آرایش باشد، تا بخوبی روی پوست بنشیند و یا بدرون آن رخنه کند که تغذیه یا آبرسانی شود.

تونیک پاک کننده دکلره

تونیک پاک کننده دکلره

تونیک پاک کننده دکلره مدل تونیفینگ لوسیون Declare Soft Cleansing Tonifying Lotion, که حاوی ترکیب هایی است تا پوست را برای فرآورده های مراقبتی آماده سازد. لوسیون تقویت کننده به عنوان آخرین مرحله در روتین پاکسازی صورت خواهد بود. این تونیک برای پوست های حساس ایده آل است. پوست را شفاف می کند، سبوم اضافی را از بین می برد و فرآیند پاکسازی را کامل می کند. و رطوبت کافی را به پوست می دهد. این تونیک ملایم با عصاره تسکین دهنده و مرطوب کننده، پوست را شفاف می کند که مناسب هر نوع پوستی است.

پانتنول

پانتنول پروویتامینی است که بیشتر در صنعت آرایشی و بهداشتی بکاربرده می شود. پانتنول به عنوان یک پروویتامین ویتامین B، ظرفیت حفظ رطوبت پوست را افزایش می دهد و اثری ملایم و آرام بخش دارد. استرس ها و قرمزی ها را تسکین می دهد، رطوبت کافی را برای پوست فراهم می کند و همچنین توانایی جذب فرآورده های مراقبت از پوست را افزایش می دهد.

تونیک پاک کننده دکلره

تونیک پاک کننده دکلره

آلانتوئین:

پوست را مرطوب می کند تا از خشکی و تحریک جلوگیری کند. به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند و لایه بردار ملایم است. خاصیت تسکین دهنده آلانتوئین اثر آرام بخشی روی پوست دارد. خاصیت آبرسانی پوست و بازسازی زخم ها، رشد و گسترش سلولی را نیز در کارنامه اش دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف تونیک پاک کننده دکلره :

 • پاکسازی کامل پوست از آلودگی و باقیمانده ی آرایش
 • برطرف کننده ی سبوم یا چربی اضافی پوست
 • لایه برداری ملایم
 • آرامبخش، شفاف کننده، تمیز کننده و شاداب کننده
 • حاوی عصاره زیتون، عصاره زیرفون نقره ای، پانتنول و آلانتوئین
 • آماده کننده پوست برای بهره مندی از فرآورده های مراقبتی پوست
 • مناسب هر نوع پوستی حتا پوست های حساس
تونیک پاک کننده دکلره

تونیک پاک کننده دکلره

روش مصرف تونیک پاک کننده دکلره :

صبح و شب، آخرین مرحله پاکسازی و آماده سازی برای فرآورده های مراقبتی است. پس از پاکسازی پوست، یک پد آرایشی را با لوسیون اشباع کنید و روی صورت و گردن بمالید.

شرایط نگهداری تونیک پاک کننده دکلره :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید نگهداری شود.

ترکیبات تونیک پاک کننده دکلره :

آب، بوتیلن گلایکول، پنتیلن گلایکول، گلیسرین، عصاره میوه ی زیتون، عصاره زیرفون نقره ای، پی ای جی۴۰ روغن کرچک هیدروژنه، پانتنول، آلانتوئین، توکوفرول، سدیم پی سی ای، پروپیلن گلیکول، اتیلن هگزیل گلیسیرین، صمغ زانتان، تتراسدیم گلوتامات دی استات، نشاسته ذرت هیدروژنه، اسانس، اسید سیتریک، سدیم هیدروکسید، فنوکسی اتانول.

دکلره از ریشه لاتین کلمه ای می آید که به معنای آشکار کردن خود، شفاف ساختن خود و در خواست از احساس برای باز گو کردن حقیقت است پس بنا بر این دکلره فقط یک نام تجاری نمی باشد بلکه یک فلسفه و ارزیابی روش هایی اجرایی در تجارت این کمپانی بزرگ است.تیم تحقیقات این برند تجربه های بسیار زیاد در زمینه ی پوست و مراقبت های پوستی دارد و هدف نهایی آن ها مراقبت از پوست با فرمول ها و ترکیبات موثر فیزیو لوژیکی و به کار گیری جدید ترین دستاورد ها برای پوست های حساس برای رسیدن به بیش ترین میزان نتیجه گیری می باشد.گروه تولید محصولات دکلره با تحقیق و آزمایش در تلاش اند تا با تولید محصولات برای پوست های حساس و محرک های پوست به هدف خود برسند.تقریبا بیش تر از 65 درصد از مصرف کننده ها دارای پوست های حساس می باشند. پوست های حساس می توانند به دو صورت خشک و یا چرب وجود داشته باشند به همین دلیل این نوع پوست ها نیازمند روش های زیادی برای مراقبت از آن ها هستند.

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

 • تولید توسط متخصصان پوست های حساس
 • انجام تست های درماتولژیک
 • دارا بودن فرمول های موثر پیشرفته و قابل انطباق باپوست
 • طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست

ویژگیهای محصول

وزن 262 گرم
نوع محصول

تونیک

برند

گروه

پاک کننده و تونر

حجم

200 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics