شامپو ترمیم کننده دکلره، ۴۰۰ میلی لیتر

Declare Repair And Shine Shampoo, 400ml

ویژگی‌های شامپو ترمیم کننده دکلره :

 • بازسازی کننده ی موهای آسیب‌ دیده
 • تغذیه و رطوبت رسانی قوی مو
 • افزایش نرمی و لطافت به موها
 • بهبود چشمگیر شانه پذیری موها
 • افزایش سلامتی و درخشندگی مو
 • غنی شده با کراتین
 • حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم و نمک دریای مرده
 • مناسب موهای خشک و آسیب دیده


420.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو ترمیم کننده دکلره

در این محصول از محصولات شامپو از دسته مراقبت مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پوست، مو و ناخن ما از یک پروتئین طبیعی به نام «کراتین» تشکیل شده است که آنها را قوی نگه می دارد و از آسیب محافظت می کند. موها که نقش آنها را در زیبایی‌ فرد نمی توان نادیده گرفت و یا پنهان کرد، در پاسداری از پوست نیز وظیفه‌ دارند.

زمانیکه موها به دلیل های گوناگون مانند نور خورشید، خشکی پوست، وجود بیماری، کمبود ویتامین ها و یا ماده های معدنی، بهره مندی از وسیله های گرمایشی همچون سشوار و اتو، کراتینه کردن موها، آلودگی ها و رادیکال‌ های آزاد پیرامون فرد، شرایط آب و هوایی، حتا ژنتیک و…. دچار خشکی و آسیب‌ دیدگی می شوند و به کراتین موها گزند می رسانند.

این خشکی موها باعث کدر به نظر رسیدن و عدم درخشندگی، آسان شانه نشدن و گره خوردگی موها، دوشاخه شدن یا موخوره، وز شدن و.. می شود که برای فرد آزاردهنده می شود و بناچار دنبال راه چاره برای مشکل می گردد.

شامپو ترمیم کننده دکلره Declare Repair And Shine Shampoo, 400ml, حاوی ترکیب هایی است که می تواند به موهای خشک و آسیب دیده کمک کند که غنی شده با کراتین است و دارای پروتئین هیدرولیز شده گندم و نمک دریای مرده که به بازسازی موهای آسیب دیده می پردازد. آنها را آبرسانی، تغذیه، نرم، درخشان و براق می کند که برآیند آن شانه پذیری را راحت و از گره خوردگی و دوشاخه شدن موها پیشگیری می کند که می تواند جلای زیبا و سالمی به موها بدهد.

شامپو ترمیم کننده دکلره

شامپو ترمیم کننده دکلره

پروتئین هیدرولیز شده گندم شامپو ترمیم کننده دکلره :

نوعی مایع پروتئین غیر حیوانی به رنگ قهوه‌ای است که از جوانه گندم مانند گلوتن یا گلوتامین به دست می آید. پروتئین هیدرولیز شده گندم با ترازمندی از دست دادن رطوبت موها، خاصیت کشسانی موها را افزایش می دهد.

این به نوبه خود انعطاف پذیری موها را بهبود می بخشد و به تقویت موها کمک می کند. موها را سالم نگه می‌دارد و شکستگی آنها را کاهش دهد. پروتئین هیدرولیز شده گندم به دلیل خاصیت تقویتی و توانایی آن در پرکردن فضای خالی کراتین با محتوای سیستین زبانزد است.

علاوه بر این، پروتئین هیدرولیز شده گندم از ضعیف شدن بیشتر تارهای موی جلوگیری می کند، که آن را به گزینه ای عالی برای زنده کردن موهای آسیب دیده یا تحت درمان شیمیایی بدل می کند.

ساقه های مو پس از جذب پروتئین های هیدرولیز شده گندم با رطوبت ورم کرده که نمایی پرتر و درخشان به آن ها می بخشد. بنابراین، پروتئین های هیدرولیز شده گندم به موها حجم می دهند، همچنین یک لایه براق و ابریشمی بر روی سطح موها می سازد.

شامپو ترمیم کننده دکلره

شامپو ترمیم کننده دکلره

کراتین در شامپو ترمیم کننده دکلره :

سلول‌هایی را که روی هم قرار می‌گیرند و رشته‌های مو را تشکیل می‌دهند صاف می‌کند، که به معنی موهای کنترل شدنی و وز شدن کمتر است. این باعث می شود موهایی که با وز کمی خشک می شوند و نمایی براق و سالم به آن ها می دهند. کراتین همچنین می‌تواند با چسباندن موقت موها به هم، از دو شاخه شدن و موخوره جلوگیری کند.

نمک دریای مرده شامپو ترمیم کننده دکلره :

نمک دریای مرده حاوی مقدار زیادی ماده های معدنی از جمله منیزیم، کلسیم، گوگرد، برمید، ید، سدیم، پتاسیم و روی است که به راحتی توسط پوست جذب می شود. نمک دریای مرده به دلیل درونمایه ی ماده های کانی فشرده آن، بسیار تلخ است و خوراکی نیست، ولی فایده های زیبایی باورنکردنی برای پوست، مو و موردهای دیگر دارد. منیزیم – متابولیسم سلولی را تقویت می کند، بهبود بافت پوست را سرعت می بخشد، پوست آسیب دیده را تسکین می دهد، از پوست در برابر میکروب هایی که باعث آلرژی می شوند پاسداری می کند.

کلسیم – سبوم را ترازمند می کند، آبرسانی پوست را افزایش می دهد، باعث بازسازی سلولی می شود. گوگرد – ضدعفونی کننده طبیعی، پوست را تمیز می کند، بدن را سم زدایی می کند، رشد مو را تقویت می کند. پتاسیم با رادیکال های آزاد تخریب کننده سلول های پوست مبارزه می کند، سلول های مرده را لایه برداری می کند، پوست را سم زدایی می کند. روی – با آکنه مبارزه می کند، از پوست در برابر آفتاب سوختگی و بادهای تند محافظت می کند. امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

شامپو ترمیم کننده دکلره

شامپو ترمیم کننده دکلره

موارد مصرف شامپو ترمیم کننده دکلره :

 • بازسازی کننده ی موهای آسیب‌ دیده
 • تغذیه و رطوبت رسانی قوی مو
 • افزایش نرمی و لطافت به موها
 • بهبود چشمگیر شانه پذیری موها
 • افزایش سلامتی و درخشندگی مو
 • غنی شده با کراتین
 • حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم و نمک دریای مرده
 • مناسب موهای خشک و آسیب دیده

روش مصرف شامپو ترمیم کننده دکلره :

شامپو را به طور یکنواخت روی موهای مرطوب پخش کنید، به آرامی ماساژ دهید و سپس کاملا آبکشی کنید.

شرایط نگهداری شامپو ترمیم کننده دکلره :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات شامپو ترمیم کننده دکلره :

آب، سدیم لورت سولفات، کوکامیدوپروپیل بتائین، کراتین، اسانس، نمک دریای مرده، لورل دیمونیوم هیدروکسی پروپیل، پروتئین جوانه گندم، پانتنول، توکوفریل استات، کاپریک کاپریلیک تری گلیسیرید، دی اتیل هگزیل, سیرینگیلید مالونات، پلی فسفات سدیم، کوآترنیوم ۶۰, پروپیلن گلیکول، کلرید سدیم، گوآر هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید، پی ای جی۳, دی استئارات، اسید سیتریک، سوربات پتاسیم، بنزوات سدیم، اسید بنزوئیک، فنوکسی اتانول.

دکلره از ریشه لاتین کلمه ای می آید که به معنای آشکار کردن خود، شفاف ساختن خود و در خواست از احساس برای باز گو کردن حقیقت است پس بنا بر این دکلره فقط یک نام تجاری نمی باشد بلکه یک فلسفه و ارزیابی روش هایی اجرایی در تجارت این کمپانی بزرگ است.تیم تحقیقات این برند تجربه های بسیار زیاد در زمینه ی پوست و مراقبت های پوستی دارد و هدف نهایی آن ها مراقبت از پوست با فرمول ها و ترکیبات موثر فیزیو لوژیکی و به کار گیری جدید ترین دستاورد ها برای پوست های حساس برای رسیدن به بیش ترین میزان نتیجه گیری می باشد.گروه تولید محصولات دکلره با تحقیق و آزمایش در تلاش اند تا با تولید محصولات برای پوست های حساس و محرک های پوست به هدف خود برسند.تقریبا بیش تر از 65 درصد از مصرف کننده ها دارای پوست های حساس می باشند. پوست های حساس می توانند به دو صورت خشک و یا چرب وجود داشته باشند به همین دلیل این نوع پوست ها نیازمند روش های زیادی برای مراقبت از آن ها هستند.

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

 • تولید توسط متخصصان پوست های حساس
 • انجام تست های درماتولژیک
 • دارا بودن فرمول های موثر پیشرفته و قابل انطباق باپوست
 • طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست

ویژگیهای محصول

وزن 480 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

شامپو ترمیم کننده

حجم

400 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics