ژل کنتراکتیوبکس مرز 20 گرمی

Contractubex Merz Gel 20g

ویژگی های ژل کنتراکتیوبکس مرز

  • درمان اسکارهای بدشکل و ناهنجار ناشی از جراحی زیبایی‌ و غیرزیبایی، قطع عضو، سوختگی‌ها، تصادفات و سوانح رانندگی
  • درمان اسکارهای ساده و سخت، جمع‌شده یا کشیدگی و انقباض بافت
  • درمان کلوئیدال و هایپرتروفیک
  • درمان اسکارهای محدودکننده ی دامنه‌ی حرکتی عضو
  • حاوی عصاره‌ی پیاز، هپارین سدیم، آلانتوئین

تاریخ انقضا: 2025/12/31

۲۹۷.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ژل کنتراکتیوبکس مرز

در این محصول از سری محصولات ترمیم کننده مراقبت پوست از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ژل کنتراکتیوبکس مرز، حاوی ترکیباتی ویژه و هدفمند همچون؛ عصاره‌ی پیاز، هپارین سدیم، آلانتوئین است که می‌تواند اسکار یا هرگونه جای زخمی از ساده و برآمده گرفته تا سخت و گوشت اضافه از جمله؛ (بریدگی، سوختگی، زخم، ساییدگی، پارگی، سوختگی و تاول، جراحی‌، درمان‌های لیزر برای نمونه؛ بعد از برداشتن خالکوبی) را از بین ببرد.

ژل کنتراکتیوبکس مرز

ژل کنتراکتیوبکس مرز

مکانیسم اثر ژل کنتراکتیوبکس مرز 20 گرمی Contractubex Merz Gel 20g:

ژل کنتراکتیوبکس موجب نرمی، صاف و هموار شدن بافت اسکارهای قدیمی‌ و سخت شده هایپرتروفیک (برآمده)، دردناک و همچنین اسکارهای بدشکل و ناهنجار می‌شود. هپارین با افزایش آب‌رسانی (افزایش ظرفیت اتصال آب) به بافت سخت شده اسکار و متورم کردن آن، موجب نرم و آب‌دار شدن بافت اسکار و تسکین آن می‌گردد. عصاره پیاز و آلانتوئین نیز موجب تقویت اثر نرم‌کنندگی ژل می‌گردند.

پایه‌ی ژل کنتراکتیوبکس مرز، در آب این فرآورده، با افزایش نفوذ مواد موثره دو پوست باعث شده که این ژل، یک درمان‌کننده موضعی قوی برای درمان اسکارها باشد.

این ژل در درمان اسکارهایی که با جمع شدگی یا انقباض بافت، موجب محدود کردن دامنه‌ی حرکتی عضو می‌شوند مانند؛ جمع شدگی دوپویترون (نوعی از فرم خارج شدن است که به صورت هم انگشتان دست و یا پا می‌باشد) و یا جمع شدگی و کوتاهی تاندون آسیب‌دیده، Ciatricial Strictures (نوعی اسکار که موجب تنگی و کاهش قطر محل جوشگاه می‌گردد و به کارکرد عضو آسیب می‌رساند) کاربرد دارد.

ژل کنتراکتیوبکس مرز، را می‌توانید به محض بسته شدن زخم یا کشیدن بخیه‌ها شروع نمایید. این ژل که شفاف است، حاوی مواد موثری است که به بهبود آثار زخم از درون پوست کمک می‌کند و با کنترل‌ روند ساخت بافت زخم، تاثیر مثبتی در ایجاد اثر زخم می‌گذارد. اثربخشی ژل کنتراکتیوبکس مرز، را می‌توان همچنین در رضایتمندی بیماران جست. تجربه‌ی خوشایند هزاران بیماری که از این فرآورده استفاده کرده‌اند و نتایج مثبتی گرفته‌اند براستی وجه تمایز آن است.

ژل کنتراکتیوبکس مرز، محصول کمپانی مرز Merz کشور آلمان است که در طول ۵۰ سال گذشته موفق جهت برطرف‌ نمودن اثرات زخم به کار رفته است و از جمله پرفروش‌ترین محصولات در میان بیش از ۶۰ کشور دنیا می‌باشد که پزشکان سراسر جهان به طور مداوم آن را توصیه می‌کنند.

امیدواریم که این نوشته توانسته باشد اطلاعات کافی را از این فرآورده به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف ژل کنتراکتیوبکس مرز:

ترمیم جای هرگونه زخم (اسکار) ساده و برآمده یا سخت با گوشت اضافه (بریدگی، سوختگی، زخم، ساییدگی، پارگی، سوختگی و تاول، جراحی‌، درمان‌های لیزر برای نمونه؛ بعد از برداشتن خالکوبی)

روش مصرف ژل کنتراکتیوبکس مرز:

روزی چند بار مقداری از این ژل را بر روی بافت اسکار مالیده و سپس به خوبی ماساژ دهید تا ژل به طور کامل جذب گردد.

در مورد اسکارهای قدیمی‌ یا کهنه و سخت بهتر است روی اسکار را پس از مصرف ژل بپوشانید تا در طول شب تاثیر لازم بر روی اسکار گذاشته شود.

بر پایه‌ی اندازه و یا کشیدگی بافت اسکار ممکن است درمان به مدت چندین هفته و یا چند ماه لازم باشد. به هنگام استفاده از این ژل برای اسکارهای تازه، از بروز تحریکات فیزیکی پوست مانند؛ قرار گرفتن در برابر سرمای سخت، پرتوهای فرابنفش UV خورشید و یا ماساژ خودداری نمایید.

ژل کنتراکتیوبکس را تنها روی زخم‌های کاملآ بسته شده استفاده نمایید و از تماس آن با چشم‌ها، داخل بینی یا دهان و دیگر سطوح مخاطی خودداری کنید.

از مرکز زخم شروع کنید و به آرامی به سمت لبه‌ها بروید و ژل را به آرامی روی زخم بمالید. مالش را به آهستگی و دورانی، ادامه دهید تا کاملا جذب پوست شود.

برای بهبود اسکار زخم باید شکیبایی به خرج داد، همانطور که بهبود جراحات زمان می‌برد. پس از گذشت حدود ۴ هفته،کاهش قرمزی را مشاهده‌ خواهید کرد.

پس از گذشت ۲ ماه، بافت زخم‌‌ کم‌کم روشن‌تر، انعطاف‌پذیرتر و یکنواخت تر می‌شود. ژل کنتراکتیوبکس کاملا بی‌خطر است و دوامخ آن در پژوهش‌های بالینی گوناگونی به اثبات رسیده است.

این فراورده را می‌توان در کودکان و حتا نوزادان مورد استفاده قرار داد. درمان با ژل کنتراکتیوبکس حتا روی اسکار زخم‌های قدیمی هم موثر است. که در این صورت فرآورده را باید ۳ بار در روز و به مدت ۶ ماه مصرف‌ نمایید.

ژل کنتراکتیوبکس مرز

ژل کنتراکتیوبکس مرز

هشدار مصرف ژل کنتراکتیوبکس مرز:

در صورت بروز هرگونه حساسیت پوستی، مصرف را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

متیل ۴ هیدروکسی بنزوات موجود در ژل کنتراکتیوبکس ممکن است موجب بروز واکنش‌های آلرژیک تاخیری گردد‌.

اسید آسکوربیک موجود در ژل کنتراکتیوبکس موجود در این فرآورده ممکن است باعث تحریکات پوستی مانند؛ درماتیت سبورئیک تماسی گردد.

موارد منع مصرف:

برای بیمارانی که به عصاره پیاز، هپارین، آلانتوئین، آلکیل۴ هیدروکسی بنزوات (پارابن ها) و یا دیگر مواد موثره موجود در این فرآورده حساسیت خاص دارند، منع مصرف دارد.

عوارض جانبی:

به طور معمول، ژل کنتراکتیوبکس حتا در مصرف طولانی‌مدت آن بخوبی تحمل می‌شو، تحریکات پوستی بسیار کم است (کمتر از ۰/۰۱ درصد). بروز خارش در طول درمان با ژل کنتراکتیوبکس که به صورت غیرمعمول (بین ۱ تا ۰/۱ درصد) دیده می‌شود، در اصل نشانه‌ی ایجاد تغییرات به منظور بهبود بافت اسکار می‌باشد و نیازی به قطع درمان نمی‌باشد.

شرایط نگهداری ژل کنتراکتیوبکس مرز:

این فرآورده را در جای خشک و خنک در دمای کمتر از ۲۵ درجه‌ی سانتی‌ گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات ژل کنتراکتیوبکس مرز:

۱۰۰ گرم ژل حاوی ۱۰ گرم عصاره‌ی پیاز، ۵۰۰۰ واحد هپارین سدیم، ۱ گرم آلانتوئین.

مرز (Merz) یک شرکت دارویی خصوصی است که در فرانکفورت آلمان مستقر است و دارای شرکت‌های وابسته در سراسر اروپا و همچنین ایالات متحده، کانادا، مکزیک، برزیل و آسیا و اقیانوسیه است. این شرکت در زمینه تحقیق، توسعه و توزیع محصولات نوآورانه در زمینه پزشکی و زیبایی فعال است. مرز با دارا بودن محصولات نوآورانه متعدد برای درمان پوست، یکی از رهبران داروهای زیبایی است. 110 سال پیش، در 1908، فردریش مرز داروساز و شیمی دان شرکت Chemische Fabrik Merz & Co. را در فرانکفورت آلمان تأسیس کرد.در حال حاضر مرز یک شرکت خانوادگی محسوب می‌شود اما در سطح جهانی به عنوان یک تولید کننده بین المللی شناخته می‌شود. فردریش مرز که در آن زمان 24 ساله بود با شعار ” به خود اعتماد کنید، متفاوت باشید و کالاهایی را که واقعاً مورد نیاز است اختراع کنید.” به تولید محصولات درمانی پرداخت. محصولات مرز (Merz) به جوانسازی و زیبایی پوست کمک کرده و نیاز بیماران را در طول درمان برطرف می سازد.

ویژگیهای محصول

وزن 30 گرم
نوع محصول

ژل

گروه

ترمیم کننده زخم، سوختگی و اسکار

نوع محفظه

تیوپ

حجم

20 g

کشور سازنده

ایران

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ژل کنتراکتیوبکس مرز 20 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *