کپسول کام فلور فرابیوتیک 30 عددی

Comflor FarabBiotic 30 Capsules

ویژگیهای کپسول کامفلور فرابیوتیک :

  • ایجاد بهبودی در علایم بیماری کولیت اولسروز
  • حفظ بیمار در فاز بهبود علائم بیماری کولیت اولسروز
  • درمان بیماری پوچیتیس حاد
  • حفظ بیمار در فاز بهبود علائم بیماری پوچیتیس
  • حاوی چندین باکتری مفید (پروبیوتیک‌)
  • مناسب افراد مبتلا به التهابات روده و اختلالات دستگاه گوارش


99.000 تومان

ناموجود

ناموجود

برند فرابیوتیک شناسه محصول: 154680 دسته: , , برچسب:
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول کام فلور فرابیوتیک

در این محصول از دسته بندی سلامت گوارش از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کولیت اولسروز یک بیماری طولانی مدت است که در آن کولون (راست‌روده) و رکتوم (روده ی بزرگ) ملتهب می شوند. راست‌روده انتهای روده ی بزرگ است که در آن مدفوع ذخیره می شود. زخم های کوچکی می توانند روی پوشش روده بزرگ ایجاد شوند و می توانند خونریزی و یا چرک و عفونت ایجاد کنند.

نشانه های این بیماری می‌ تواند اسهال، ضعف، کاهش وزن، تب، وجود خون در مدفوع، گرفتگی و درد شکم، عدم رشد کافی در کودکان و … باشد.

پوچیتیس نیز نوعی التهاب است که در پوشش کیسه ای ایجاد می شود که بیشتر پس جراحی جهت درمان کولیت اولسروز یا برخی بیماری های دیگر ایجاد می شود.

کپسول کام فلور فرابیوتیک

کپسول کام فلور فرابیوتیک

بسیاری از افراد مبتلا به کولیت اولسراتیو نیاز به برداشتن کولون بیمار و اتصال مجدد روده با روشی به نام جراحی آناستوموز یا کیسه ی مقعدی ایلئوآنال (J-pouch) دارند که روده را به مقعد وصل می‌ کند.

نشانه های این بیماری حاد می تواند، گرفتگی و درد عضلانی شکم، افزایش دفعات دفع، نفخ شکم و در مواردی وجود خون در مدفوع و…باشد.

بیشتر بخوانید :

مکمل کامفلور بیفیدوباکتریوم اینفتنیس فرابیوتیک Comflor FarabBiotic، حاوی چندین باکتری‌ مفید است که خاصیت‌ پروبیوتیکی دارند و در درمان مشکلات دستگاه گوارش و التهابات روده اثربخش هستند.

در مکمل کامفلور باکتری های شامل؛ سلول فعال لیوفیلیزه لاکتوباسیلوس پلانتلارم، لاکتوباسیلوس کازنی، لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس، لاکتوباسیلوس بولگاریکوس، بیفیدوباکتریوم اینفنتیس، بیفیدوباکتریوم لانگوم، بیفیدوباکتریوم بروه و استرپتوکوکوس ترموفیلوس بکارگرفته شده است. که می تواند به کاهش نشانه‌های بیماری کولیت اولسروز و بیماری پوچیتیس حاد کمک کند.

کپسول کام فلور فرابیوتیک

کپسول کام فلور فرابیوتیک

مکمل کامفلور، نه تنها به کاهش علائم این بیماری‌ ها کمک می‌ کند، بلکه در درمان آنها نیز سودمند خواهد بود. این پروبیوتیک ها باعث تعادل میکروفلرو روده می شوند و اجازه نمی دهند باکتری های زیان آور، دستگاه گوارش را دچار اختلال و ناهماهنگی کند که خود باعث حفظ سلامت این دستگاه مهم بدن یعنی گوارش می شود که به کاهش علائم و درمان بیماری های کولیت اولسروز و پوچیتیس حاد موثر خواهد بود.

مکمل کامفلور، از مواد طبیعی تهیه شده و بدون گلوتن هست که عوارض در دستگاه گوارش را پایین آورده و همچنین مناسب عزیزانی می باشد که دچار بیماری سلیاک هستند و یا به گلوتن موجود در مواد غذایی حساسیت دارند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کپسول کام فلور فرابیوتیک  :

ایجاد بهبودی در علایم بیماری کولیت اولسروز

حفظ بیمار در فاز بهبود علائم بیماری کولیت اولسروز

درمان بیماری پوچیتیس حاد

حفظ بیمار در فاز بهبود علائم بیماری پوچیتیس

کپسول کام فلور فرابیوتیک

کپسول کام فلور فرابیوتیک

روش مصرف کپسول کام فلور فرابیوتیک :

۱ تا ۲ کپسول کامفلور جهت کاهش علائم کولیت اولسروز مزمن، ۴ تا ۸ کپسول جهت کاهش علائم کولیت اولسروز حاد، ۲ تا ۴ کپسول جهت بهبود علائم بیماری پوچیتیس.

مصرف کپسول کامفلور جهت دستیابی به بهترین نتایج در کنترل علائم بیماری، تا مدت زمان ۲ ماه، توصیه می گردد.

کپسول کامفلور را با یک لیوان آب همراه با وعده‌ی غذایی یا بدون غذا مصرف کنید.

هشدار مصرف کپسول کام فلور فرابیوتیک :

چنانچه دوز مصرف را فراموش کردید، بلافاصله آن را استفاده کنید، اگر زمان دوز بعدی نزدیک است، دوز قبلی را مصرف‌ ننمایید.

اگر شما هر کدام از مشکلات زیر را داشتید، قبل از استفاده از کپسول کامفلور با پزشک یا دکتر داروساز مشورت کنید:

_ اسهال شدید بیش از ۲ روز ( مخصوصا به همراه تب بالا یا وجود خون در مدفوع).

در صورتی که بعد از ۳ روز از مصرف کپسول کامفلور، علائم بیماری شما کم نشد و یا شدیدتر شد، مصرف دارو را قطع کرده و با پزشک خود مشورت نمایید.

عوارض جانبی کپسول کام فلور فرابیوتیک :

عوارض جانبی با مصرف کپسول کامفلور گزارش نشده است.

واکنش آلرژیک به این محصول نادر است. اما اگر متوجه یکی از علائم زیر شدید، فوراً به پزشک مراجعه کنید:

خارش و تورم (بخصوص صورت، زبان و گلو), سرگیجه ی شدید، مشکل تنفسی.

کپسول کام فلور فرابیوتیک

کپسول کام فلور فرابیوتیک

مصرف در بارداری و شیردهی کپسول کام فلور فرابیوتیک :

به طور کلی مصرف پروبیوتیک ها در دوران بارداری و شیردهی ایمن هستند. ولی کپسول کامفلور فقط زمانی که مورد نیاز است استفاده گردد و در مورد خطرات آن با پزشک یا دکتر داروساز مشورت نمایید.

تداخل دارویی کپسول کام فلور فرابیوتیک :

تا کنون تداخلات دارویی با کپسول کامفلور گزارش نشده است. ولی با توجه به ماهیت باکتری‌ بودن پروبیوتیک ها، اگر همزمان با آنها آنتی بیوتیک مصرف شود، ۲ تا ۳ ساعت قبل یا بعد از آنتی بیوتیک مصرف کنید.

کپسول کامفلور با هیچ ماده ی غذایی تداخل خاصی ندارد.

شرایط نگهداری کپسول کام فلور فرابیوتیک :

در دمای خشک و خنک (زیر ۲۵ درجه‌ی سانتی گراد) نگهداری شود.

کپسول کامفلور نیاز به نگهداری در یخچال ندارد.

کپسول کامفلور را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات کپسول کام فلور فرابیوتیک :

هر کپسول کامفلور حاوی ۲۰۰ میلی گرم سلول فعال لیوفیلیزه لاکتوباسیلوس پلانتلارم، لاکتوباسیلوس کازنی، لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس، لاکتوباسیلوس بولگاریکوس، بیفیدوباکتریوم اینفنتیس، بیفیدوباکتریوم لانگوم، بیفیدوباکتریوم بروه، استرپتوکوکوس ترموفیلوس ( معادل ۴/۵×۱۰ CFU.

اینولین، تالک، ساکروز، آسکوربیک اسید و منیزیم استئارات

اینولین، تالک سوکروز، آسکوربیک اسید، منیزیم استيارات.

                                                        جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
سلول فعال لیوفیلیزه لاکتوباسیلوس پلانتلارم، لاکتوباسیلوس کازنی، لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس، لاکتوباسیلوس بولگاریکوس، بیفیدوباکتریوم اینفنتیس، بیفیدوباکتریوم لانگوم، بیفیدوباکتریوم بروه، استرپتوکوکوس ترموفیلوس۰۰۲ میلی گرم

معادل ۵/۴×۰۱ CFU

_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت فرادارو در مرکز رشد واحدهای فناوری فرآورده های دارویی علوم پزشکی تهران واقع شده است. این شرکت دانش بنیان به طور خاص بر روی تولید پروبیوتیک با دانش وتکنولوژی بالا فعالیت می کند. دانش فنی تولید پروبیوتیک به دلیل تحقیقات و تجربیات کاربردی چند ساله تیم تحقیقاتی شرکت فرا دارو از متخصصین میکروبیولوژی و داروسازی با تجربه بهره می برد که سابقه کافی در زمینه تولید پروبیوتیک ها در صنایع دارویی و کشت های آغاز گر در صنایع لبنی دارند. این گروه از متخصصین توانایی بالایی در زمینه جداسازی، مقاوم سازی و شناسایی سویه های پروبیویتک، فرآیند تخمیر و فرآیندهای پایین دستی از جمله خشک کردن انجمادی و روشهای جدید ریزپوشانی را دارد. همچنین این گروه از تیم تحقیقاتی وظیفه جداسازی و شناسایی سویه های مفید پروبیوتیک از منابع متفاوتی بر عهده دارند. با توجه به اینكه مصرف باکتریهای پروبیوتیک در صنایع غذایی، صنایع دارویی و مكملهای دارویی رو به افزایش می باشد. صنعت پروبیوتیک سازی مثل تولید پودر پروبیوتیک و محصولات دیگر پروبیوتیک پیشرفت قابل توجهی داشته می باشد و همچنین با توجه به پیچیدگیهای این صنعت پروبیوتیک و وابستگی کشور به محصولات خارجی به خصوص در تولید انبوه سلولهای پروبیوتیک کشت آغازگر در صنایع غذایی و محصولات پروبیوتیک انسانی لزوم ایجاد بیشتر واحدهای تولید انبوه پیشرفته پروبیوتیک لازم است. همچنین مطالعات علمی به خوبی نشان می دهد که مصرف مكملهای پروبیوتیكی از هر مكمل دارویی باارزش تر می باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 38 گرم
نوع محصول

کپسول

گروه

اختلالات گوارشی

نوع محفظه

جعبه مقوایی

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

برند

شرکت سازنده

فرا دارو فراوان مهر

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول کام فلور فرابیوتیک 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *