چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

محلول تقویت کننده مژه سریتا 7 میلی‌لیتر

Cerita Eyelash Lotion 7ml

ویژگی های محلول تقویت کننده مژه سریتا :

 • افزایش رشد، استحکام و ضخامت مژه
 • ضدالتهاب و ضدخارش
 • تقویت فولیکول های مژه
 • بازسازی مژه‌های آسیب‌دیده
 • غنی از پپتیدها و ویتامین‌های بهبودبخش مژه
 • آب‌رسانی مناسب و افزایش الاستیسیته مژه‌ها
 • حاوی دی هیدروکسی پروپیل دهیدرودی اتیل بیماتوپراست، عصاره شبدر قرمز و پانتنول (ویتامین ب۵)


582.000 تومان

ناموجود

ناموجود

(2 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

در این محصول از سری محصولات تقویت کننده مژه و ابرو از دسته محصولات مراقبتی مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

انسان امروزی رفته‌رفته تا کنون بیشتر موهای بدن خود را از دست داده است ولی مژه‌ها همچنان سر جای خود هستند. این مژه‌ها که کمتر بدان‌ها توجه می‌شود، نه تنها در زیبایی چشم و صورت بسیار اثرگذار هستند، بلکه چشم‌ها را از آلودگی‌هایی مانند کثیفی،گرد و غبار و همچنین از تابش نور خورشید، پاسداری می‌کنند و سدی دربرابر ورود آب و عرق به درون چشم‌ها هستند. بنابراین خیلی ساده می‌شود درک کرد که سلامتی این موهای ریز روی پلک‌ها تا چه اندازه کرامند و مهم هستند.

جدا از بیماری‌های خاص، با افزایش سن نیز فولیک های مژه سست و ضعیف خواهند شد که برآیند آن نازکی یا حتا ریزش مژه‌ها خواهد بود. با همه اینها ریزش مو مشکلی است که ممکن است در هر سنی جدا از جنسیت رخ دهد. بکاربردن بیش از اندازه ریمل های ضدآب و یا بی کیفیت، وجود عفونت در ریشه و فولیکول مژه، کاشت مژه، دریافت نکردن ماده‌های ارزشمند غذایی و… همه بر کاهش، ریزش و نازکی مژه‌ها اثر ناجور می‌گذارند.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

محلول تقویت کننده مژه سریتا

محلول تقویت کننده مژه سریتا Cerita سرشار از ترکیب‌ها و ماده‌های اثربخشی است که با اثرگذاری بر روی سلول‌های فولیکولی مژه، به رویش و رشد دوباره مژه‌ها خواهد انجامید. محلول مژه سریتا حاوی ویتامین‌های فراوانی است که باعث سرعت رشد و افزایش مژه‌ها می‌شود و از ریزش مژه پیشگیری می‌کند. این فرآورده دارای سه ترکیب هایی مانند هیدروکسی پروپیل دهیدرودی اتیل بیماتوپراست، عصاره شبدر قرمز، پانتنول (ویتامین ب۵) نیاسین‌آمید و.. است که، باعث تقویت و ضخیم‌تر شدن موهای مژه و همچنین برانگیختگی رویش دوباره آنها می‌شود.

بیماتوپروست:

بیماتوپروست با نام تجاری Lumigan، در دسته ای از داروها به نام آنالوگ های پروستاگلاندین قرار دارد. به صورت محلول موضعی برای درمان هیپوتریکوز (کمتر از مقدار موی معمولی) مژه ها با تقویت رشد مژه های بلندتر، ضخیم تر و تیره تر بکاربرده می‌شود. در سال ۲۰۰۸ زایشی، کمیته مشورتی داروهای پوستی و چشمی سازمان غذا و داروی آمریکا بیماتوپروست را برای بکاربردن در جهت تیره شدن و افزایش طول مژه‌ها مورد تأیید قرار داده است.

عصاره شبدر قرمز:

عصاره شبدر قرمز به خاطر داشتن میزان بالای ایزوفلاون بیوچانین A، با خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی، در مبارزه با رادیکال‌های آزاد و آسیب های پیرامون فرد و شرایط استرس زا، (مولکول استیل تتراپپتید-۳) قادر به تحریک سلول ماتریکس پروتئین و فرآوری کلاژن است. این عصاره باعث افزایش گردش خون در ریشه مژه‌ها شده که به رشد و سلامتی آنها کمک می‌کند.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

محلول تقویت کننده مژه سریتا

پانتنول :

گونه‌ای الکلی از اسید پانتوتنیک (ویتامین ب۵) است. پانتنول در درون پوست به سرعت به اسید پانتوتنیک اکسید شده و یکی از همه کاره ترین ماده‌های موجود در فرآورده‌های موضعی برای پوست است که از آن به عنوان آب‌رسان و برای بهبود بازسازی زخم‌ها در فرآورده‌های دارویی بکار گرفته می‌شود. این آب‌رسانی فولیکول ها را نیرو بخشیده و باعث رشد مژه‌ها می‌شود.

نیاسین‌آمید:

ویتامین ب۳ B3 که به نام نیاسین‌آمید نیز شناخته می‌شود رشد مژه ها را زنده می‌کند. این ویتامین به بهبود جریان خون به فولیکول های مو در فرآوری سلول‌ها کمک می‌کند. نیاسین‌آمید به پیشگیری از شکستن مژه‌ها و به افزایش بازفرآوری پروتئین مو یعنی کراتین کمک کرده که در رشد مژه‌ها اثربخش است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

محلول تقویت کننده مژه سریتا

موارد مصرف محلول تقویت کننده مژه سریتا :

افزایش رشد، استحکام و ضخامت مژه
تقویت فولیکول های مژه
بازسازی مژه‌های آسیب‌دیده
غنی از پپتیدها و ویتامین‌های بهبود کننده مژه
آب‌رسانی مناسب و افزایش الاستیسیته مژه‌ها

روش مصرف محلول تقویت کننده مژه سریتا :

نخست دست‌های خود را شسته و پاک نمایید. سپس مژه ها را تمیز نموده و ماده‌های آرایشی بر روی آن ها را پاک کنید. قلم مو آغشته به محلول را از محل رویش مژه‌های پلک بالا به سمت بیرون بخوبی بکشید.
شبی یک بار محلول تقویت کننده مژه سریتا را بکار ببرید.

با توجه به طولانی بودن دوره ریزش مژه (تلوژن) در صورت نیاز و پس از رسیدن به رشد دلخواه، طی مرحله‌های زیر مصرف فرآورده کم شود:
اولین دوره مصرف : هر شب
دومین دوره مصرف : یک شب در میان
سومین دوره مصرف : دو بار در هفته
پس از گذر از این مرحله‌ها و یک دوره استراحته ی یک ماه و نیمه، جهت تقویت دوباره مژه‌ها یا دوره ایی تازه با در نظرگرفتن مرحله‌های گفته شده آغار گردد.

محلول تقویت کننده مژه سریتا

محلول تقویت کننده مژه سریتا

هشدار مصرف محلول تقویت کننده مژه سریتا :

از برخورد محلول به درون چشم‌ها خودداری شود.
این محلول را برای مژه‌های پلک پایین بکار نبرید.

شرایط نگهداری محلول تقویت کننده مژه سریتا :

در مکان خشک و خنک و دور از آفتاب نگهداری شود.
دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات محلول تقویت کننده مژه سریتا :

بوتیلن گلایکول، دکستران، استیل تترا پپتاید-۳، عصاره شبدر قرمز، پی ای جی_۳۰ کاستر اویل، سیلیبوم ماریانوم فروت اکسترکت، گلیسیرین، بیوتینویل تری پپتاید-۱, پروپیلن گلیکول، ویتامین ای، سیکلوپنتاسیلوکسان، دایمتیکون/ وینیل دایمتیکون کراس پلیمر، دی پانتنول، پی ای جی۱۲ دایمتیکون، نیاسین‌آمید، عصاره گزنه، بیزابولول، آلوئه ورا، پی ای جی۴۰ هیدروژنیتد کاستر اویل، فنوکسی اتانول، کاپریلیل گلایکول، دی هیدروکسی پروپیل دهیدرودی اتیل بیماتوپراست، آب یونزدا

برند ایرانی سریتا یکی از برند های تخصصی شرکت پارس آزمای طب است که در سال 1383 تاسیس شد و فعالیت خود را حوزه تولید محصولات زیبایی و مراقبت از مو، ابرو و مژه آغاز کرد. این برند ایرانی با رویکردی کاملا علمی و دانش محور به عرصه رقابتی بزرگ با رقبای بین المللی خود گام نهاد.اصول اولیه این برند ایرانی بهره گیری از علم روز دنیا، استفاده از افراد متخصص و وظیفه شناس و رعایت اصل مشتری مداری برای رقابت در عرصه های علمی است. یکی از رویکرد های موثر سریتا حفظ ارتباط نزدیک و صمیمانه با مشتریان است تا از این طریق این برند بتواند با آگاهی کامل از میزان رضایتمندی و نیاز مشتریان، در جهت رشد بیشتر برند و افزایش کیفیت محصولات خود قدم بردارد.سریتا با تولید محصولات زیبایی و تخصصی مناسب آقایان و خانم ها از دل ترکیبات گیاهی و در عین حال با حفظ ارتباط علمی با پزشکان متخصص پوست و مو توانسته است جایگاه خود را در میان سایر برندهای محبوب و معتبر به خوبی تثبیت سازد.

ویژگیهای محصول

وزن 35 گرم
نوع محصول

محلول

برند

گروه

تقویت کننده مژه و ابرو

حجم

7 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

2 دیدگاه برای محلول تقویت کننده مژه سریتا 7 میلی‌لیتر

 1. نیوفر ظاهری

  من یه دوره به طور مداوم از تقویت کننده سریتا استفاده کردم مژه هام ک ریخته بود داره دوباره رشد میکنه 😍😍

 2. sim sim

  عالیه،مژه‌هام بشدت آسیب‌دیده و ضعیف بود و به‌علا‌وه رشدی نداشت.به پیشنهاد و معرفی سایت شما از خودتون گرفتم سرعت رشد مژه‌هام چندبرابر شد،ضخامت مژه هامم بیشتر شد.
  ممنون از معرفی و توضیحات کاملتون.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *