گزارش نادرستی مشخصات

سرم احيا كننده ابرو سريتا 10 میلCerita Eyebrow Vitalize Serum 10 ml

(دیدگاه 6 کاربر)

ویژگی های سرم احيا كننده ابرو سريتا :

 • حاوی ترکیب‌های کارشناسانه در جهت تقویت و پرپشت کردن ابرو
 • افزایش محکمی، کلفتی و رویش دوباره ابروها
 • ترازمند کننده چربی پوست بدون ایجاد خشکی در بخش ابرو
 • افزایش آب‌رسانی و پیشگیری از خشکی و شکنندگی ابروها
 • همچنین مناسب برای ابروهای رنگ‌شده، برداشته شده، تاتو شده و تیغ زده
 • حاوی عصاره های گیاهی و ویتامین‌های E و B، دی هیدروکسی پروپیل دهیدرودی اتیل بیماتوپراست، روغن کرچک و رزماری

۴۲۸.۰۰۰ تومان

موجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیCerita Eyebrow Vitalize Serum 10 ml

سرم احيا كننده ابرو سريتا

در این محصول از سری محصولات تقویت کننده مژه و ابرو از دسته محصولات مراقبتی مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ابروها که بخشی از زیبایی صورت هستند، چندین کاربرد دارند. ابروها به کمک مژه‌ها دربرابر نور مستقیم و زننده خورشید ایستاده تا چشم‌ها آسیب نبینند. ‌ابروها سدی در برابر آب و عرق و ورودشان به چشم هستند که از تاری دید پیشگیری می‌کنند. همچنین ابروها بنا به حالت‌های احساسی و اشاره ای انسان، به هم‌راه دیگر جزءهای چهره، شکل مناسب آن حالت را به صورت می‌دهد که گاهی دیگر نیاز به لب گشودن و سخن گفتن نیست.

در گذشته و هم‌اکنون داشتن ابروهایی خوش فرم و مرتب نقش زیادی در افزایش زیبایی و جذاب بودن فرد داشته و دارد و به همین خاطر، همچنان پیرایشگران و آرایشگران توجه ویژه‌ای به آرایش ابروها دارند. ابروهای پر و خوش حالت یکی از ملاک های مهم در زیبایی صورت بشمار می‌روند.

ولی گاهی با افزایش سن، بیماری‌های خاص، مصرف بعضی داروها، رنگ و تاتو کردن، برداشتن بیش از حد و غلط برداشتن ابروها، بکار بردن ابزار و ماده‌های آرایشی بیش از اندازه یا بی کیفیت، ژنتیک و ناهماهنگی‌های هورمونی، ریشه ابروها ضعیف شده و باعث نازکی و در پایان به ریزش آنها می‌انجامد. خوشبختانه این روزها فرآورده‌هایی هستند که می‌توانند به کمک ابروهای آسیب‌دیده بشتابند و آنها را دوباره زنده و احیا کنند.

سرم احيا كننده ابرو سريتا
سرم احيا كننده ابرو سريتا

سرم احیا کننده ابروی سریتا Cerita, با سانیز یا فرمولی کارشناسانه و تخصصی در جهت احیا و برانگیختگی رشد ابرو طرح‌ریزی شده است که با افزایش دوره زمانی فاز رشد و تغذیه ریشه مو باعث رشد دوباره و افزایش ضخامت ابرو می‌شود. سرم احیا کننده ابروی سریتا Cerita نه تنها دارای عصاره های گلایکولی گیاهانی هدفمند مانند آلوئه ورا، مریم‌گلی، گزنه، رزماری و…است بلکه حاوی بیماتوپروست و روغن کرچک بوده که همه در زنده کردن مژه‌های تکیده و آسیب‌دیده کمک می‌کنند بدون ایجاد خشکی و پوسته پوسته شدن بخش ابروها.

بیماتوپروست:

بیماتوپروست با نام تجاری Lumigan، در دسته ای از داروها به نام آنالوگ های پروستاگلاندین قرار دارد. به صورت محلول موضعی برای درمان هیپوتریکوز (کمتر از مقدار موی معمولی) مژه ها با تقویت رشد مژه‌ها ی بلندتر، ضخیم تر و تیره تر بکاربرده می‌شود. در سال ۲۰۰۸ زایشی، کمیته مشورتی داروهای پوستی و چشمی سازمان غذا و داروی آمریکا بیماتوپروست را برای بکاربردن در جهت تیره شدن و افزایش طول مژه‌ها مورد تأیید قرار داده است.

داستان از اینجا شروع شد که داروی بیماتوپروست برای درمان آب سیاه (گلوکوم) بکاربرده می‌شد. شگفت اینجاست که بعد از بهره‌بردن این بیماران از این دارو، دیدند که مژه‌های آنها ضخیم و پرپشت و تیره تر شده که به عنوان یک عارضه جانبی ولی خوشایند شناخته می‌شد! ولی امروزه نیز از بیماتوپروست برای درمان و کاهش ریزش ابروها و رشد دوباره آنها بکار گرفته می‌شود.

روغن کرچک:

روغن کرچک یک اسید چرب است که از لوبیای کرچک به دست می‌آید و سرشار از اسیدهای چرب ضروری و ویتامین E است که به ترتیب به رشد مو و بازسازی فولیکول های آسیب دیده مو کمک می‌کند. یکی دیگر از ماده‌های باخاصیت روغن کرچک اسید ریسینولئیک است، ماده‌ای که گفته می‌شود گردش خون را بهبود می‌بخشد.

گردش خون بیشتر باعث تغذیه بیشتر فولیکول های مو می‌شود که به تارهای قوی‌تر و شکستگی کمتر مژه‌ها و موها می‌انجامد. ویژگی دیگر روغن کرچک این است که تا مدت طولانی می‌شود از آن به صورت موضعی بهره‌گیری کرد، زیرا هیچ‌گونه عوارض پوستی را در پی نخواهد داشت.

سرم احيا كننده ابرو سريتا
سرم احيا كننده ابرو سريتا

عصاره رزماری:

که برای بهبود گردش خون شناخته شده است که باعث تغذیه فولیک های مژه می‌شود. درست به همین دلیل است که بهترین گزینه برای بهبود ضخامت و کلفتی موها است. رزماری با ترازمندی پی هاش pH پوست و میزان کردن رنگدانه سازی مو کمک کرده و در تقویت رشد مژه و موهای ابرو اثربخش‌ است و در اصل می‌تواند ریزش مژه‌ها را نیز مهار کند.

پانتنول:

گونه‌ای الکلی از اسید پانتوتنیک (ویتامین ب۵) است. پانتنول در درون پوست به سرعت به اسید پانتوتنیک اکسید شده و یکی از پرکاربردترین ماده‌های موجود در فرآورده‌های موضعی برای پوست است که از آن به عنوان آب‌رسان و برای بهبود بازسازی زخم‌ها در فرآورده‌های دارویی بکار گرفته می‌شود. این آب‌رسانی فولیکول ها را نیرو بخشیده و باعث رشد مژه‌ها می‌شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف سرم احيا كننده ابرو سريتا :

حاوی ترکیب‌های کارشناسانه در جهت تقویت و پرپشت کردن ابرو

افزایش محکمی، کلفتی و رویش دوباره ابروها

افزایش آب‌رسانی و پیشگیری از خشکی و شکنندگی ابروها

همچنین مناسب برای ابروهای رنگ‌شده، برداشته شده، تاتو شده و تیغ زده

سرم احيا كننده ابرو سريتا
سرم احيا كننده ابرو سريتا

روش مصرف سرم احيا كننده ابرو سريتا :

نخست روی ابروها را تمیز و پاک نمایید.

سپس سرم کننده را در جهت رویش موهای ابرو بمالید.

روزانه ۲ بار هنگام صبح و شب از سرم استفاده کنید.

برای حفظ اثر سرم احیاکننده ابروی سریتا در مرحله دوم می‌توانید از کرم ابروی گیاهی سریتا استفاده نمایید.

هشدار مصرف سرم احيا كننده ابرو سريتا :

از تماس سرم با چشم‌ها خودداری کنید.

شرایط نگهداری سرم احيا كننده ابرو سريتا :

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

از بکاربردن سرم تاریخ گذشته خودداری کنید.

ترکیبات سرم احيا كننده ابرو سريتا :

بوتیلن گلایکول و پی پی جی۲۶ بوتت۲۶ و پی ای جی۴۰ هیدروژنیتد کاستر اویل و آپیژنین و اولناتونیک اسید و بیوتینویل تری پپتاید-۱, هیدروکسی اتیل سلولز، پانتنول، فنوکسی اتانول و کاپریلیل گلایکول، عصاره گلایکولی رزماری، عصاره گلایکولی مریم‌گلی، عصاره گلایکولی گزنه، عصاره گلایکولی بابونه، عصاره گلایکولی نعنا فلفلی، دی سدیم ا.د.ت.ا، دی هیدروکسی پروپیل دهیدرودی اتیل بیماتوپراست، آب یونزدا

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیCerita Eyebrow Vitalize Serum 10 ml
سایر مشخصات
نوع محصول

سرم

گروه

تقویت ابرو

حجم

10 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

وزن40 گرم
نظرات کاربرانCerita Eyebrow Vitalize Serum 10 ml

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها6

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران
  پرسش و پاسخCerita Eyebrow Vitalize Serum 10 ml

  هیچ پرسشی یافت نشد

   برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

   نقد و بررسیCerita Eyebrow Vitalize Serum 10 ml