ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل مخصوص بانوان

Bongel Moisturizer & Lubricant For Women Topical Gel

ویژگی‌های ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل:

  • مرطوب‌کننده و از بین‌برنده‌ی خشکی بخش تناسلی بانوان
  • روان‌کننده‌‌ی ایده‌آل و کاهش درد به هنگام نزدیکی
  • حاوی ماده‌ی اثربخش‌ سدیم هیالورونات ۰/۱٪، اسانس درخت چای
  • ضد باکتری و جلوگیری از قارچ و عفونت‌
  • بدون پارابن، گلیسیرین، الكل و هورمون
  • فرموله‌شده بر پایه‌ی آب و آلوئه ورا
  • قابل شست‌وشوی آسان
  • بدون عارضه‌ی جانبی و حساسیت‌


98.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل مخصوص بانوان

در این محصول از دسته‌بندی محصولات بهداشتی-جنسی ژل و اسپری و محصولات بهداشت بانوان از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه‌ و‌ هدفمندی است که به صورت خاص در کمک به مرطوب‌ نمودن و از بین‌ بردن خشکی نواحی تناسلی بانوان و کمک به کاهش درد حین مقاربت (دیسپارونیا) جنسی آنان و کمک به روان‌تر شدن رابطه‌ی جنسی کاربرد دارد.

ژل مرطوب‌ کننده بانوان بنژل، هم‌چنین قابل استفاده برای بانوان منوپوز (یائسه) و بانوان واژینیسموس (ناتوانی در تحمل دخول) و قابل استفاده با کاندوم است که در کمک به جلوگیری از قارچ و عفونت‌های راجعه مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک‌بار مصرف و کاملا بهداشتی و قابل حمل آسان می‌باشد. این ژل ویژه‌ی بانوان‌ است، ولی به کار بردن آن برای آقایان نیز مشکلی ایجاد نمی‌کند.

خشکی واژن و دستگاه تناسلی یکی از مسائلی است که برخی از خانم‌ها بدان دچار هستند و این می‌تواند با رسیدن به دوران یائسگی نمود بیشتری‌ پیدا کند. خشکی واژن هم‌چنین روابط زناشویی بانوان را تحت تأثیر منفی قرار می‌دهد. زیرا به دلیل خشکی دستگاه تناسلی، به هنگام آمیزش جنسی، درد و سوزشی را محتمل می‌شوند که این ممکن است با گذر زمان و تکرار هر بار آن، هم روحیه‌ی وی را پایین بیاورد و هم باعث ایجاد ترس پیش از رابطه و خدشه وارد شدن بر زندگی هر دو زوج شود.

ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل

Bongel Moisturizer & Lubricant For Women Topical Gel

مكانيسم اثر ژل لوبریکانت مرطوب‌ کننده و روان کننده بانوان بنژل Bongel Moisturizer & Lubricant For Women Topical Gel:

ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل، حاوی ماده‌ی اثربخش‌ سدیم هیالورونات ۰/۱٪، اسانس درخت چای و بر پایه‌ی آب و ژل آلوئه ورا می‌باشد که مرطوب‌کننده و از بین‌برنده‌ی خشکی بخش تناسلی بانوان و روان‌کننده‌‌ای ایده‌آل است که به کاهش درد در هنگام نزدیکی موثر و سودمند خواهد بود.

ژل مرطوب‌ کننده بانوان بنژل، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، ضد باکتری و ضد قارچ است و در جلوگیری از ایجاد عفونت‌ کارساز می‌باشد. این فرآورده به دلیل اینکه بر پایه‌ی آب است، شستن آن با آب بسیار راحت و ساده خواهد بود. ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل، عاری از پارابن، گلیسیرین، الكل و هورمون است تا از بروز عارضه‌ی جانبی و حساسیت‌های احتمالی پیش‌گیری نماید. و به جهت دارا بودن از عصاره‌ی برگ گیاه آلوئه ورا، به رطوبت‌رسانی موضع و کاهش خشکی و احساس درد هنگام آمیزش کمک می‌کند.

ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل

Bongel Moisturizer & Lubricant For Women Topical Gel

سدیم هیالورنات موجود در ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل، باعث می‌شود آب در بافت‌ها حفظ شده و مرطوب بماند. وجود سدیم هیالورنات و دیگر ترکیبات مانند؛ اسانس درخت چای، به آب‌رسانی کمک نموده و ضد باکتری و ضد آلودگی است. برای تهیه‌ی ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل، می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به مرطوب‌ نمودن و از بین‌ بردن خشکی نواحی تناسلی بانوان و کمک به کاهش درد حین مقاربت (دیسپارونیا) جنسی آنان. کمک به روان‌تر شدن رابطه‌ی جنسی. قابل استفاده برای بانوان منوپوز (یائسه) و هم‌چنین بانوان واژینیسموس (ناتوانی در تحمل دخول). قابل استفاده با کاندوم. کمک به جلوگیری از قارچ و عفونت‌های راجعه. یک‌بار مصرف و کاملا بهداشتی و قابل حمل آسان. ویژه‌ی بانوان‌.

روش مصرف:

به منظور مصرف آمیزشی واژینال:

قبل از نزدیکی مقدار مناسبی از ژل را بر روی ناحیه‌ی واژن آغشته و ماساژ دهید. در صورت نداشتن حساسیت و شرایط مطلوب، استفاده‌ی مقدار بیشتر ژل بر روی ناحیه و درون واژن و مقداری بر روی آلت تناسلی آغشته نمایید، تا دخول براحتی صورت پذیرد.

به منظور مصرف آمیزشی موضعی:

قبل از نزدیکی مقدار مناسبی از ژل را بر روی موضع (کلیتوریس و لابیا) آغشته نموده و ماساژ دهید.

به منظور مصرف مرطوب‌کنندگی، آب‌رسان، ضد باکتری و … :

مقدار مناسبی از ژل را روی موضع ماساژ دهید. تعداد دفعات به میزان نیاز شخصی می‌تواند تغییر کند.

ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل

Bongle Moisturizer & Lubricant For Women Topical Gel

هشدار مصرف:

پیشنهاد می‌شود که در اولین بار مصرف، مقدار کمی از ژل را روی پوست ران تست نموده و در صورت بروز هرگونه حساسیت از مصرف این فرآورده خودداری نمایید.

از به کار بردن این ژل بر روی زخم باز و جراحات خودداری نمایید.

موارد قابل توجه:

به دلیل خاصیت مرطوب‌کنندگی، رفع خشکی و التهاب، استفاده از این ژل برای زنان منوپوز (یائسه)، بسیار توصیه می‌گردد.

این فرآورده برای کسانی‌ که از عوارض اگزما و خشکی پوست رنج می‌برند بسیار مناسب است و باعث بهبود نشانه‌های ناشی از خشکی خواهد شد.

هر ساشه‌ برای یک‌بار مصرف، در نظر گرفته شده است، در صورت نیاز می‌توانید از تعداد ساشه‌های بیشتری استفاده گنید.

به دلیل حفظ مقدار زیادی آب، پوست مرطوب می‌ماند و به جلوگیری از چین و چروک کمک شایانی خواهد نمود.

به دلیل اینکه فرآورده به صورت ساشه و یک‌بار مصرف در نظر گرفته شده است، بنابراین از ایجاد آلودگی و میکروبی شدن نسبت به سایر بسته بندی ها جلوگیری می‌نماید.

این فرآورده بدون گلیسیرین و یا دیگر ترکیبات حساسیت‌زا است و بنابراین از بروز عفونت و تشدید آن در موضع پیش‌گیری خواهد نمود.

این ژل جهت خون‌رسانی در بافت موضع آقایان، هیچ مشکلی نداشته و جهت بهبود و افزایش لذت و جلوگیری از عفونت بسیار پیشنهاد می‌شود.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

ژل

گروه

ژل لوبریکانت

جنسیت مصرف

بانوان

نوع محفظه

تیوپ

,

ساشه

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

بندار دارو درمان نوین

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ژل موضعی مرطوب‌ کننده و روان کننده بنژل مخصوص بانوان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *