ژل موضعی تأخیری بنژل مخصوص آقایان

Bongel Delay For Men Topical Gel

ویژگی‌های ژل موضعی تأخیری بنژل:

  • ایجاد تأخیر در نعوظ آقایان
  • ایجاد تأخیر و کنترل در انزال زودرس
  • افزایش زمان و بهبود رابطه‌ی جنسی
  • حاوی لیدوکائین
  • بی‌حس‌کننده‌ی نرمال آلت تناسلی
  • ضد باکتری و کمک به پیش‌گیری‌ از ایجاد عفونت‌
  • بدون پارابن، گلیسیرین، الكل و هورمون
  • فرموله‌شده بر پایه‌ی آب و آلوئه ورا
  • قابل شست‌وشوی آسان

98.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ژل موضعی تأخیری بنژل (آقایان)

در این محصول از دسته‌بندی محصولات بهداشتی-جنسی ژل و اسپری و محصولات بهداشت آقایان از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

ژل موضعی تأخیری آقایان بنژل، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که به صورت خاص در کمک به ایجاد تأخیر در نعوظ، کمک به ایجاد تأخیر و کنترل در انزال زودرس و کمک به افزایش زمان و بهبود رابطه‌ی جنسی آقایان کاربرد دارد. این فرآورده قابل به کارگیری با کاندوم می‌باشد و یک‌بار مصرف، کاملآ بهداشتی و قابل حمل آسان است.

نعوظ و انزال زودرس یکی از موارد و مسائل در پیوند با آقایان است که این می‌تواند به دلایل گوناگون جسمی و نیز ذهنی رخ دهد. زمانی که انزال زودرس پیش می‌آید، آقا در نگهداری یک رابطه‌ی باکیفیت و با مدت زمان مناسب و طولانی‌تر ناتوان است و این باعث‌ می‌شود که شریک جنسی وی نیز نتواند از این رابطه لذت کافی را ببرد.

ژل موضعی تأخیری بنژل

Bongel Delay For Men Topical Gel

مكانيسم اثر ژل موضعی تأخیری بنژل آقایان Bongel Delay For Men Topical Gel:

ژل موضعی تأخیری بنژل، حاوی ۱/۹۸٪ ماده‌ی اثربخش لیدوکائین و فرموله‌شده بر پایه‌ی آب و آلوئه ورا می‌باشد که به تأخیر نعوظ آقایان کمک می‌کند و باعث کنترل و دیرکرد انزال زود‌رس شده که این می‌تواند زمان و بهبود رابطه‌ی جنسی را افزایش‌ دهد. ژل تأخیری آقایان بنژل، به دلیل برخوردار بودن از عصاره‌ی برگ گیاه آلوئه ورا، باعث رطوبت‌رسانی به موضع و کاهش خشکی، کاهش احساس درد و ناراحتی در هنگام آمیزش می‌شود. و هم‌چنین به سادگی با آب پاک می‌شود.

ماده‌ی اثربخش‌ لیدوکائین موجود در ژل موضعی تأخیری بنژل، پر‌مصرف‌ترین بی‌حس‌کننده‌ی موضعی به حساب می‌آید که از با مهار برخی کانال‌های یونی، پایانه‌های اعصاب را مسدود می‌نماید‌ و این به طولانی‌تر شدن مکانیسم نعوظ (نعوذ) کمک می‌کند.‌ و علاوه بر این، حفظ بهینه‌ی شرایط نعوذ باعث افزایش و کنترل میانگین زمان انزال خواهد شد که برآیند آن بهبود عملکرد و رضایت جنسی خواهد بود. ژل تأخیری آقایان بنژل، بی‌حس‌کننده‌ی نرمال آلت تناسلی و ضد باکتری بوده که به پیش‌گیری‌ از ایجاد عفونت‌ کم می‌کند و عاری از پارابن، گلیسیرین، الكل و هورمون می‌باشد که از بروز حساسیت‌ها و واکنش‌های احتمالی جلوگیری می‌نماید.

ژل موضعی تأخیری بنژل

Bongel Delay For Men Topical Gel

برای تهیه‌ی ژل موضعی تأخیری بنژل، می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به ایجاد تأخیر در نعوظ. کمک به ایجاد تأخیر و کنترل در انزال زودرس. کمک به افزایش زمان و بهبود رابطه‌ی جنسی. قابل به کارگیری با کاندوم. یک‌بار مصرف، کاملآ بهداشتی و قابل حمل آسان. ویژه‌ی آقایان.

روش مصرف:

حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه قبل از نزدیکی، مقدار کافی از ژل را روی موضع (آلت تناسلی) ماساژ دهید. پس از خشک شدن، موضع را با آب شست‌و‌شو دهید.

این ژل به راحتی با آب شسته می‌شود. در صورت عدم احساس بی‌حسی، مقدار دیگری از ژل را روی موضع و یه صورت وسیع‌تر و غیر متمرکز‌تر ماساژ دهید. این ژل بدلیل دوز استاندارد لیدوکائین بی حسی کامل ایجاد نمی‌کند، بنابراین برای جلوگیری از انزال زود‌رس بسیار پیشنهاد می‌شود.

هشدار مصرف:

پیشنهاد می‌شود که در اولین بار مصرف مقدار کمی از ژل را روی پوست ران تست نمایید و در صورت بروز هرگونه حساسیت از مصرف این فرآورده خودداری نمایید‌.‌

در صورت داشتن عفونت شدید، قبل از مصرف این فرآورده می‌بایست عفونت درمان شود.

از مصرف ژل بر روی زخم‌های باز و جراحات خودداری نمایید.

ژل موضعی تأخیری بنژل

Bongel Delay For Men Topical Gel

نکات قابل توجه:

این فرآورده، بر پایه‌ی طبیعی فرموله شده، بنابراین قابل استفاده‌ی هم‌زمان با دیگر ملزومات مقاربتی (Condom) را دارد.

هر ساشه، برای یک‌بار مصرف در نظر گرفته شده است، در صورت نیاز می‌توانید از تعداد ساشه‌های بیشتری‌ استفاده نمایید.

به دلیل اینکه فرآورده به صورت ساشه و یک‌بار مصرف در نظر گرفته شده است، بنابراین از ایجاد آلودگی و میکروب شدن نسبت به دیگر بسته‌بندی ها جلوگیری خواهد نمود.

این فرآورده، بدون گلیسیرین و یا دیگر ترکیبات حساسیت‌زا است و بنابراین از ایجاد عفونت و تشدید آن در موضع جلوگیری می‌نماید.

برای نوعروسان به جهت دارا بودن از بی‌حسی نسبی، در آغاز ارتباط جنسی پیشنهاد می‌شود.

چنانچه بعد از استفاده‌ی این فرآورده، شخص دچار سوزش و خارش گردید حتما با‌ آب فراوان موضع شست‌وشو داده شود.

این ژل باعث بی‌حسی کامل نمی‌شود، بنابراین می‌تواند به منظور کنترل و جلوگیری از انزال زود‌رس آقایان در هر رابطه، با خیال راحت استفاده شود.

به منظور بهبود و افزایش کارکرد جنسی و لذت بیشتر پیشنهاد می‌گردد.

از ژل‌های بنژل Bongel آبی و یا بنفش به عنوان روان‌کننده، حین رابطه استفاده می‌شود.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

ژل

گروه

تاخیری

جنسیت مصرف

آقایان

نوع محفظه

تیوپ

,

ساشه

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

بندار دارو درمان نوین

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ژل موضعی تأخیری بنژل مخصوص آقایان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *