چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین مدل آکوا سافت 50 میلی‌ لیتر

Bio Marine Aqua Soft Hand And Nail Moisturizing Cream 50ml

ویژگی‌های کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین:

  • تقویت‌کننده، مغذی، نرم‌کننده و محافظت‌کننده‌ی پوست دست و ناخن
  • تامین رطوبت، لطافت و نرمی پوست
  • حاوی عصاره‌های جلبک‌های دریایی، کاراگینان و خزه‌ی دریایی، روغن‌های بادام شیرین، جوجوبا، آووکادو و دانه‌ی انگور، و نیز شی باتر، کلاژن هیدرولیز‌شده، ژل آلوئه ورا
  • افزایش استحکام ناخن و کوتیکول‌های اطراف آن
  • کاهش احساس خشکی و کشیدگی پوست
  • کاهش تدریجی لک‌ها و تیرگی‌های پوست دست
  • جذب سریع و بدون احساس چربی و سنگینی بر پوست


244.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین مدل آکوا سافت

در این محصول از دسته‌بندی محصولات دست و ناخن از داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین، دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات ویژه و هدفمندی است که در کمک به رطوبت‌رسانی طولانی‌مدت پوست دست و ناخن‌ها کاربرد دارد و مغذی، تقویت‌کننده، نرم‌کننده و محافظت‌کننده‌ی پوست دست و ناخن می‌باشد.

دست‌ها قابل رویت‌ترین قسمت از بدن بعد از صورت می‌باشند. پشت دست‌ها از مناطق شایع بروز پیری پوست محسوب می‌گردد. برخورد و مواجهه طولانی‌مدت با پرتوهای فرابنفش نور خورشید و همچنین شرایط نامطلوب آب و هوایی نظیر؛ سرما و خشکی، استفاده‌ی طولانی‌مدت و متناوب از ترکیبات شوینده و پاک کننده و ترومای فیزیکی ناشی از انجام مانیکورهای متعدد از شایع‌ترین علل آسیب و فرسودگی پوست دست‌ها محسوب می‌گردند.

از تغییرات ایجاد‌شده‌ی ناشی از پیری پوست دست می‌توان به نازک شدن اپیدرم، خشکی، زبری و پوسته‌پوسته شدن پوست پشت دست‌ها و اطراف ناخن‌ها، ایجاد خطوط آتروفیک، کاهش الاستیسیته، استحکام و خاصیت ارتجاعی، ایجاد خارش متوسط تا شدید پیگمنتاسیون‌های ناشی از افزایش سن و کاهش حس‌گرهای لامسه، سرما، گرما و فشار اشاره نمود.

کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین

(Bio Marine Aqua Soft Hand & Nail Moisturizing Cream

همچنین عدم مراقبت کافی از ناخن‌ها، سبب کاهش استحكام، الاستیسیته، انعطاف‌پذیری و شفافیت آن‌ها و ایجاد ظاهری سست، شکننده و آسیب‌پذیر مات و خشن می‌گردد. در برخی موارد ایجاد ترک‌خوردگی در کوتیکول‌های اطراف ناخن به علت کاهش رطوبت و نرمی لازم، سبب پوسته‌پوسته شدن این ناحیه گردیده و گاهی با خون‌ریزی نیز همراه است. با توجه به اهمیت بسیار بالای حفظ سلامت و زیبایی دست‌ها و ناخن‌ها استفاده از فرآورده‌های مرطوب‌کننده و مناسب برای تامین رطوبت مورد نیاز پوست و هم‌چنین ناخن جهت محافظت از آن‌ها در برابر آسیب‌های محیطی توصیه می‌گردد.

کرم رطوبت رسان دست و ناخن آکوا سافت بایو مارین Bio Marine Aqua Soft Hand And Nail Moisturizing Cream؛ حاوی عصاره‌های جلبک‌های دریایی، کاراگینان و خزه‌ی دریایی، روغن‌های بادام شیرین، جوجوبا، آووکادو و دانه‌ی انگور، و نیز شی باتر، کلاژن هیدرولیز‌شده و ژل آلوئه ورا می‌باشد که به منظور رطوبت‌رسانی طولانی‌مدت پوست دست و کوتیکول اطراف ناخن تولید و عرضه شده است.

کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین، با دارا بودن از ساختار سبک و بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش و آرامش‌بخش با منشاء دریایی، علاوه بر کاهش دفع آب پوست، رفع موثر خشکی و زبری و کاهش احساس کشیدگی پوست دست، سبب افزایش الاستیسیته و انعطاف‌پذیری تقویت و استحکام ناخن و کوتیکول‌های اطراف آن گردیده و به محو تدریجی لک‌ها و تیرگی‌های پوست دست کمک شایانی می‌نماید.

کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین

(Bio Marine Aqua Soft Hand & Nail Moisturizing Cream

ترکیب Oligogeline موجود در کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین:

حاوی عصاره‌ی خزه‌ی ایرلندی (Carrageenan Extract است که خود با استفاده از عناصر معدنی شامل؛ روی، مس، منگنز، آهن و مقادیر بالای کلسیم از طریق سوخت‌و‌ساز پروتئین‌ها، به محافظت از اجزای سلولی در برابر آسیب ها و استرس‌های محیطی و حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند و از هدر رفتن آب پوست پیش‌گیری‌ می‌نماید‌.

ترکیب Sea Shine موجود در کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین:

حاوی عصاره‌ی خزه‌ی دریایی (Algae Extract) و دارای اثرات بازدارندگی بر فعالیت آنزیم‌های موثر در فرآیند تولید ملانین می‌باشد و با کاهش سنتز ملانین در سلول‌های ملانوسیت و جلوگیری از انتقال ملانوزوم‌ها از سلول‌های ملانوسیت به کراتینوسیت‌ها، سبب جلوگیری از تولید و نیز کاهش لک‌های پوستی ناشی از هایپرپیگمنتاسیون گردیده و در افزایش یک‌نواختی و شفافیت پوست تأثیر بسازایی دارد.

ترکیب کلاژن دریایی (Marine Collagen) موجود در کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین:

علاوه بر تقویت و افزایش استحکام پوست و کاهش عمق چین و چروک‌های پوستی، سبب تأمین رطوبت مورد نیاز لایه‌ی شاخی پوست و افزایش الاستیسیته و طراوت آن می‌گردد.

کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین

(Bio Marine Aqua Soft Hand & Nail Moisturizing Cream

ترکیب اوره (Urea) موجود در کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین:

این ماده به طور طبیعی در پوست و بدن یافت می‌شود و و به عنوان یکی از سه عامل اصلی مرطوب‌کنندگی پوست (NMF) می‌باشد. اوره در حفظ آب بین سلول‌های پوستی موثر است و با اثرات لایه‌برداری خود، به نرم شدن لایه‌ی شاخی و جدا شدن آسان آن از پوست می‌پردازد و اثرات ضد خارش دارد که از بروز حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌کند‌.

ترکیب شی باتر Shea Butter موجود در کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین:

یا همان کره‌ی شی، به التيام و تقویت پوست کمک می‌کند و هم‌چنین با حفاظت از پوست چ‌های خشک و آسیب‌دیده، به بهبود ساختار آن می‌پردازد. این نوع کره، جذب راحتی توسط پوست دارد و روزنه‌های آن را مسدود نمی‌کند و به افزایش نرم شدن سریع پوست کمک می‌کند.

ترکیب سدیم آسکوربیل فسفات‌ (Ascorbyl Sodium Phosphate) موجود در کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین:

دارای خواص آنتی‌اکسیدانی است که به خنثی سازی رادیکال‌های آزاد با مهار پیگمنتاسیون ناشی از افزایش سن می‌پردازد و این به روشن شدن موثر پوست صورت و نیز کاهش اثر عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست کمک می‌نماید.

ترکیب بیوتین (Biotin) موجود در کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین:

این ویتامین با سنتز اسیدهای چرب و اسیدهای آمینه‌ی ضروری و تولید پروتئین‌هایی مانند؛ کراتین، علاوه بر تقویت ساختار پوست و کاهش چین و چروک‌های آن، سبب تقویت و تحریک رشد ناخن شده و با افزایش ضخامت ناخن از نازک شدن، سستی و شکنندگی ایجاد‌شده جلوگیری می‌نماید‌.

کرم رطوبت رسان دست بايو مارين، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

رطوبت‌رسانی طولانی‌مدت پوست دست و ناخن‌ها. مغذی، تقویت‌کننده، نرم‌کننده و محافظت‌کننده‌ی پوست دست و ناخن.

روش مصرف:

روزانه به دفعات مقدار کافی از فرآورده را روی پوست کاملا تمیز دست‌ها و ناخن‌ها مالیده و از نوک انگشتان تا مچ دست را به آرامی ماساژ دهید تا کاملا جذب گردد.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

بایومارین (bio marine) یک برند ایرانی است که از گیاهان دریایی به عنوان منبع تولید محصولات خود استفاده می‌کند. این برند در زمینه مراقبت از پوست فعالیت کرده و توانسته با نوآوری و بهره گیری از دانش جدید، طرفداران زیادی بین مصرف کنندگان ایرانی به دست آورد. بایومارین جزو واحدهای تحقیق و توسعه لابراتوار بزرگ پارس حیان است. شرکت پارس حیان، با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، برندهای معتبری مانند هیدرودرم، آردن و فولیکا را طراحی کرده است. شرکت پارس حیان با همکاری لابراتوار بایوتک مارین فرانسه، محصولات جدیدی با منشا گیاهان دریایی به نام بایومارین تولید کرده است. تمامی مواد اولیه این محصولات از فرانسه وارد شده و مطابق با استاندارد های جهانی تحت نظر شرکت بایوتک فرانسه فرآوری می شوند.برند بایومارین تمامی محصولات خود را بر پایه گیاهان دریایی فرموله کرده است. گیاهان دریایی علاوه بر تامین رطوبت پوست، نقش ترمیم کننده و بازسازی کننده برای پوست ایفا می کنند. این  گیاهان به بهبود بافت پوست کمک کرده و نقش موثری در تقویت عملکرد سد دفاعی پوست دارند.

ویژگیهای محصول

وزن 73 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

مرطوب کننده

کاربرد

دست و ناخن

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم رطوبت رسان دست و ناخن بایومارین مدل آکوا سافت 50 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *