چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم رطوبت رسان بایومارین مدل آکوا دتوکس پوست خشک و دهیدراته 50 میلی‌ لیتر

Bio Marine Aqua Detox Ultra Hydrating Cream 50ml

ویژگی‌های کرم رطوبت رسان بایومارین:

  • مرطوب‌کننده‌ی قوی و عمیق پوست‌های خشک و دهیدراته
  • حاوی عصاره‌های جلبک‌های دریایی و کاراگینان و پلانکتون، شی‌باتر، روغن‌های بادام شیرین و جوجوبا، کلاژن هیدرولیز‌شده
  • اکسیژن‌رسانی و سم‌زدایی پوست
  • مغذی و تقویت‌کننده‌ی پوست
  • کاهش احساس کشیدگی و خشکی پوست


348.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم رطوبت رسان بایومارین مدل آکوا دتوکس پوست خشک و دهیدراته

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده محصولات مراقبت پوست صورت از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کرم رطوبت رسان پوست خشک بایومارین، دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات ویژه و هدفمندی است که در کمک به رطوبت‌رسانی عمیق پوست کاربرد دارد و مناسب پوست‌های خشک و دهیدراته می‌باشد. این فرآورده در کمک به تغذیه، رفع حالت خشکی و کشیدگی پوست کارآیی دارد و استحکام‌بخش و شاداب‌کننده‌ی پوست خواهد که بری پوست صورت و گردن قابل استفاده است.

خشکی و کاهش رطوبت پوست (دهیدراتاسیون) از شایع‌ترین مشکلات پوستی محسوب می‌گردد. در حالت طبیعی بین تبخیر نامحسوس پوستی و جایگزینی رطوبت، تعادل مناسبی وجود دارد. عواملی که این تعادل را بر هم می‌زنند و یا در آن اختلال ایجاد می‌نمایند منجر به بروز خشکی، کم‌آبی و دهیدراتاسیون پوست می‌گردند.

کرم رطوبت رسان بایومارین

Bio Marine Aqua Detox Ultra Hydrating Cream

علل ایجاد خشکی پوست به دو دسته‌ی درونی و بیرونی تقسیم می‌گردند. از عوامل درونی می توان به افزایش سن، بیماری‌های پوستی و وراثتی، تعریق و تبخیر از سطح پوست و آب‌رسانی کم از جمله؛ تشنگی‌های طولانی‌مدت و از عوامل بیرونی می‌توان به عوامل فیزیکی مانند؛ تغییرات ناگهانی هوا، آفتاب، باد، رطوبت کم، سرما و گرما، آلودگی هوا و از عوامل شیمیایی از جمله؛ داروهای ضد آکنه اشاره نمود.

هم‌چنین عوامل روحی نظیر؛ استرس و ناراحتی‌های روانی از عواملی می.باشند که پوست را کدر و خسته نشان می دهند. علایم ناشی از خشکی و کم آبی پوست، خصوصاً در ناحیه‌ی صورت از احساس سفتی، زبری و کشیدگی و در موارد خفیف، قرمزی، خارش مختصر و خطوط باریک سطحی در موارد متوسط و قرمزی، خارش شدید، شقاق، پوسته‌ریزی و حساسیت در موارد پیش‌رفته متغیر می‌باشد.

با توجه به شیوع بالا و اهمیت فراوان بروز خشکی پوست، مخصوصا به هنگام افزایش سن و به منظور تامین سریع رطوبت از دست‌رفته و تجدید لایه‌ی چربیدسطح پوست استفاده از فرآورده‌های رطوبت‌رسان مناسب با کارایی بالا و آب‌رسانی عمقی، جهت ترمیم و تخفیف علائم ناشی از خشکی پوست اجتناب ناپذیر خواهد بود. با این روش به دلیل رطوبت‌رسانی به سلول‌های لایه‌ی شاخی و تورژسانس آن‌ها و تورم سلول‌ها، پوست شاداب‌تر گردیده، لطافت و انعطاف‌پذیری خود را به دست آورده و در هنگام لمس آن احساس مخملی بودن ایجاد می‌شود.

کرم رطوبت رسان بایومارین

Bio Marine Aqua Detox Ultra Hydrating Cream

کرم رطوبت رسان پوست خشک و دهیدراته آکوا دتوکس بایو مارین Bio Marine Aqua Detox Ultra Hydrating Cream؛ حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و هم‌چنین عصاره‌های کاراگینان و پلانکتون، روغن‌های بادام شیرین و جوجوبا، و نیز شی‌باتر، و کلاژن هیدرولیز‌شده می‌باشد که جهت افزایش رطوبت‌رسانی و هیدراتاسیون قوی و رفع احساس خشکی و کشیدگی پوست‌های خشک کم‌آب و دهیدراته تولید و عرضه شده است.

کرم رطوبت رسان پوست خشک بایو مارین، با بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش و آرامش‌بخش با منشاء دریایی، علاوه بر تامین رطوبت پوست، اکسیژن‌رسانی سم‌زدایی و افزایش تنفس‌سلولی آن و محافظت از پوست در برابر آلودگی‌های محیطی، سبب تقویت و افزایش استحکام پوست گردیده و به رفع احساس کشیدگی و خشکی ناشی از کمبود آب کمک شایانی می‌نماید.

ترکیب Oligogeline موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

حاوی عصاره خزه ایرلندی (Carrageenan Extract) بوده و با دارا بودن از عناصر معدنی مانند؛ روی، مس، منگنز، آهن و میزان بالای کلسیم از طریق سنتر پروتئین‌ها، سبب محافظت از اجزای سلولی در برابر آسیب‌ها و استرس‌های محیطی و حفظ رطوبت پوست گردیده و از تبخیر نامحسوس آب پوست (TEWL) جلوگیری می‌کند.

ترکیب Bioplasma موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

حاوی عصاره‌ی پلانکتون می‌باشد و با دارا بودن از قابلیت اکسیژن‌رسانی، سبب افزایش امکان تنفس سلولی، پالایش و تعادل‌سازی پوست گردیده و از این طریق سبب رفع چین و چروک ایجاد‌شده‌ی ناشی از استرس می‌گردد. این ترکیب همچنین به عنوان یک مرطوب کننده موثر است و سبب تامین رطوبت مورد نیاز پوست و افزایش طراوت و شادابی آن نیز می‌گردد.

کرم رطوبت رسان بایومارین

Bio Marine Aqua Detox Ultra Hydrating Cream

ترکیب Superphyco D موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

حاوی عصاره‌ی Fucus Vesiculosus بوده و با دارا بودن از خواص آنتی‌اکسیدانی قوی، سبب جلوگیری از تشکیل رادیکال‌های آزاد، خنثی‌سازی و ممانعت از بروز اثرات مخرب آن‌ها آنها گردیده و با تحریک سنتز کلاژن و تقویت ساختار غشای سلولی، به استحکام سد دفاعی پوست و به دنبال آن در جلوگیری از تشکیل خطوط و چروکه‌ای پوستی مفید می‌باشد.

ترکیب کلاژن دریایی (Marine Collagen) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

علاوه بر تقویت و افزایش استحکام پوست و کاهش عمق چین و چروک‌های پوستی، سبب تامین رطوبت مورد نیاز لایه‌ی بالایی پوست و افزایش الاستیسیته و طراوت آن می‌گردد.

ترکیب اسید هیالورونیک هیدرولیز‌شده‌ی (Hydrolyzed Hyaluronic Acid) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

این ماده‌ی خاص به مقدار فراوان در ماتریکس بین‌سلولی پوست سالم موجود می‌باشد و با پر نمودن فواصل بین‌سلولی و حفظ آب موجود در این مکان‌ها، از پوست مراقبت کرده و از خشک شدن آن جلوگیری می‌نماید و همچنین با کمک به حفظ رطوبت پوست، سبب افزایش نرمی و بهبود انعطاف‌پذیری آن نیز می‌شود.

ترکیب (Sodium PCA) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

نمک سدیم (Pyroglutamic Acid)، از اسید آمینه‌های طبیعی موجود در بسیاری از پروتئین‌های بدن می‌باشد که با دارا بودن از قدرت جذب و نفوذپذیری بالا، به عنوان عوامل طبیعی مرطوب‌کننده‌ی پوست (NMF) محسوب می‌گردد. این ترکیب هم‌چنین با نگهداری رطوبت موجود در لایه‌ی شاخی و کاهش سرعت تبخیر آب، سبب بهبود ساختار پوست و افزایش نرمی و لطافت آن می شود.

ترکیب اوره‌ی (Urea) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

اوره در ساختار طبیعی پوست و به عنوان یکی از سه عامل اصلی مرطوب‌کننده‌ی پوست (NMF) می‌باشد. این ماده، سبب حفظ آب بین سلول‌های پوستی گردیده و با اثرات کراتولیتیکی خود، نرم شدن لایه‌ی شاخی و جدا شدن آسان آن از پوست را موجب می‌شود. اثرات ضد خارش این اوره، از ایجاد حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌نماید.

ترکیب پروتئین سویای (Soy Protein) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

نرم‌کنندهای فاقد هر گونه اثر حساسیت‌زایی می‌باشد و به هم‌راه دیگر مواد مرطوب‌کننده و نرم کننده‌ی موجود در خود، علاوه بر تقویت ساختار غشای سلول‌های پوست و پیش‌گیری از ایجاد چین و چروک با حفظ رطوبت و کاهش حذف آب پوست، سبب افزایش رطوبت و نرمی آن می‌گردد.

ترکیب شی‌باتر (Shea Butter) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

دارای خواص منحصر به فرد التیام‌دهندگی و تقویت‌کننده‌ی پوست بوده و علاوه بر حفاظت پوست‌های خشک و آسیب‌دیده ، سبب بهبود ساختار آن می‌گردد. این ماده براحتی توسط پوست جذب می‌شود و بدون مسدود نمودن منافذ پوستی، سبب نرم شدن سریع پوست می‌گردد.

 

کرم رطوبت رسان بایومارین

Bio Marine Aqua Detox Ultra Hydrating Cream

ترکیب روغن جوجوبای (Jojoba Oil) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

با ساختاری مشابه با سبوم پوست انسان و سازگاری مناسب با آن، دارای قابلیت پخش و جذب مناسب بر پوست بوده و با داشتن اثرات مرطوب‌کنندگی و نرم‌کنندگی، سبب از بین رفتن خشکی و خارش پوست افزایش‌ الاستيسيته و انعطاف‌پذیری بافت‌های پوست می‌گردد.

ترکیب روغن بادام شیرین (Sweet Almond Oil) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

دارای خواص نرم‌کنندگی، التیام‌دهندگی و قدرت نفوذ بالا در پوست می‌باشد و با جلوگیری از دفع آب پوست، سبب حفظ‌رطوبت آن می‌گردد.

ترکیب گلیسرین (Glycerin) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

مرطوب‌کننده‌ی سازگار با پوست می‌باشد که با جذب آب بر روی پوست اثر خود را انجام می‌دهد و سبب لطافت و نرمی آن می‌گردد. این ماده با ایجاد توازن در میزان آب موجود درماتریکس بین‌سلولی، موجب پایداری ساختار پوست شده و بهبود کارکرد دیگر چربی‌های مفید موجود در پوست را نیز سبب می‌شود.

ترکیب اسکالن (Squalane) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

ترکیبی مشابه به چربی غدد سباسه‌ی پوست داشته که از روغن زیتون گرفته می‌شود و به عنوان یک نرم‌کننده‌ی خوب، سبب جلوگیری از دفع آب از سطح پوست، بهبود ساختار پوست و افزایش رطوبت و انعطاف‌پذیری آن می‌گردد.

ترکیب ویتامین (Vitamin F) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

حاوی امگا۳ و امگا۶ و برگرفته از روغن آفتاب‌گردان، اسید لینولنیک و اسید لینولئیک می‌باشد و علاوه بر افزایش استحکام پوست با دارا بودن از خاصیت آنتی‌اکسیدانی طبیعی، سبب ترمیم، بازسازی و افزایش نرمی و لطافت آن می‌گردد.

ترکیب سدیم آسکوربیل فسفات (Sodium Ascorbyl Phosphate) موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

علاوه بر خاصیت آنتی‌اکسیدانی و خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد، با مهار پیگمنتاسیون ناشی از افزایش سن، سبب روشن شدن موثر پوست صورت و نیز کاهش اثر عوامل نامطلوب جوی بر روی پوست می‌گردد.

ترکیب ویتامین‌های E و پانتنول موجود در کرم رطوبت رسان بایومارین:

ویتامین ای E به منظور مبارزه با تشکیل و خنثی‌سازی کارآیی رادیکال‌های آزاد که سبب ایجاد چین و چروک های سطحی در پوست می‌شوند، به کار گرفته می‌شود. پانتنول نیز به عنوان پیش‌ساز ویتامین ب۵ B5 است که در حفظ رطوبت، بهبود الاستیسیته، افزایش پوسته‌ریزی طبیعی پوست و ترمیم انواع التهابات پوستی را مفید است.

کرم رطوبت رسان پوست خشک بایو مارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به رطوبت‌رسانی عمیق پوست. کمک به رفع حالت خشکی و کشیدگی پوست. مغذی و شاداب‌کننده‌ی پوست. افزایش استحکام پوست. مناسب پوست‌های خشک و دهیدراته. مناسب پوست صورت و گردن.

روش مصرف:

روزانه دو بار (صبح و شب)، بر روی پوست تمیز و خشک صورت و گردن مالیده به آرامی و به سمت بالا ماساژ دهید تا خوب جذب گردد. جهت اثربخشی بهتر، استفاده از این فرآورده پس از سرم آب‌رسان حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی بایو مارین توصیه می‌گردد.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 198 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

مرطوب کننده

کاربرد

پوست خشک تا خیلی خشک

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

کاسه ای شیشه ای

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم رطوبت رسان بایومارین مدل آکوا دتوکس پوست خشک و دهیدراته 50 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *