چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین 50 میلی‌ لیتر

Bio Marine Aqua Sun 3 In 1 Total Sunblock Cream SPF50 Dry Skin 50 Ml

ویژگی‌های کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین:

  • محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست در برابر پرتوهای آسیب‌رسان نور خورشید
  • روشن‌کننده و ضد چروک
  • مناسب پوست‌های معمولی و خشک
  • حاوی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی، عوامل مرطوب‌کننده و دیگر ترکیبات اثربخش‌
  • تأمین رطوبت مورد نیاز پوست
  • دارای خواص آنتی‌اکسیدانی
  • خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد و ضد آلودگی‌های محیطی
  • کاهش خطوط و چروک‌های ناشی از پیری پوست
  • جلوگیری از بروز لک و تیرگی ناشی از نور خورشید و افزایش‌ سن
  • مقاوم در برابر تعریق و شست‌وشو

قیمت اصلی 429.000 تومان بود.قیمت فعلی 364.650 تومان است.

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین

در این محصول از محصولات ضد آفتاب صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بايومارين، دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات مغذی، آب‌رسان، هدفمند و ویژه‌ای است که در کمک به محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار نور خورشید کاربرد دارد. این کرم ضد آفتاب، هم‌چنین پوشش یکنواخت با رنگ‌ بژ روشن را به پوست می‌بخشد‌ و نیز در کمک به جلوگیری از ایجاد لک و چروک پوست و کمک به تأمین رطوبت مورد نیاز پوست مفید می‌باشد و در برابر تعریق و شست‌وشو مقاومت دارد و مناسب پوست‌های معمولی و خشک فرموله و تولید شده است.

نور خورشید‌ گستره‌ای از امواج الکترومغناطیسی دارد که طول طول موج‌های آن‌ها ۲۰۰ تا ۴۰۰ نانومتر می‌باشد و به سه رده‌یUVA  UVB و UVC بخش‌بندی می‌شوند. بیشترین درصد‌ از آن تابش‌های فرابنفش نور خورشید UVA که حدود ۹۵ درصد است و درصد کمی نیز به تابش‌های فرابنفش UVB تعلق دارد. تابش‌های فرابنفش UVC نیز به زمین نمی‌رسند، زیرا توسط جو جذب می‌شوند.

تابش‌ها یا پرتوهای فرابنفش UV نور خورشید می‌توانند بر پوست و بدن انسان‌ عوارضی ایجاد نمایند و هم‌چنین توان این را دارند که به بروز برخی از بیماری‌های زمینه‌ای و سرطان پوست در افراد بیانجامد‌. حساسیت به نور، هدررفت آب و رطوبت پوست و خشکی آن، افزایش ضخامت لایه‌ی شاخی پوست، سوختگی، نمایان شدن نشانه‌های پیری زودرس پوست و … می‌توانند عوارض ناشی از پرتوهای فرابنفش UV خورشید باشند.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین

Bio Marine 3 In 1 Total Sunblock Cream SPF50 Dry Skin

با بالا رفتن یهث و در اثر برخورد تابش‌های فرابنفش نور خورشید به پوست، تولید ملانین یا همان رنگدانه‌های پوست بیشتر می‌شود که این نوعی واکنش طبیعی پوست است و باعث‌ ایجاد لک، تیرگی و نقطه‌های کوچک و بزرگ قهوه‌ای تیره به ویژه بر روی پوست دست‌ها، پیشانی، شانه و گونه‌ها می‌شود که این در حفظ زیبایی پوست اثر سوء دارد. از این رو، استفاده از فرآورده‌های ضد آفتاب دارای قدرت حفاظتی با‌لا و خواص ضد چروک، ضد لک و روشن‌کنندگی برای افراد دارای پوست‌های معمولی و خشک ضروری می‌باشد.

کرم ضد آفتاب SPF50 رنگ بژ روشن ۳ در ۱ پوست معمولی و خشک آکوا سان بایو مارین Bio Marine Aqua Sun 3 In 1 Normal To Dry Light Beige SPF50+ Cream؛ حاوی فیلتر‌های فیزیکی و شیمیایی، عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات مغذی و رطوبت‌رسان است که با اثر حفاظتی طولانی مدت از پوست صورت در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید فرموله و تولید شده است.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین، با بهره‌گیری هم‌زمان از مواد حیات‌بخش و آرامش‌بخش با منشاء دریایی، علاوه بر حفاظت بالا از پوست در برابر اثرات زیان‌بار پرتوهای نور خورشید، پیشگیری از ایجاد لک و تیرگی‌های پوستی و محو تدریجی لک‌های ناشی از تابش نور خورشید و افزایش سن و هم‌چنین بهبود رنگ پوست را در برنامه‌ی خود دارد.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، سبب تامین رطوبت طولانی مدت، تغذیه و تقویت پوست و افزایش نرمی، لطافت و طراوت آن گردیده و با کمک به رفع چین و چروک‌های سطحی ناشی از تابش‌های نور خورشید و افزایش سن، ظاهری‌ جوان، شاداب و زیبا را در پوست ایجاد می‌کند. کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین، در برابر تعریق و شست‌وشو مقاوم بوده و با داشتن رنگدانه‌های معدنی با ایجاد لایه‌ای یکنواخت و همآهنگ با رنگ طبیعی پوست سبب زیبایی بیشتر آن می‌گردد که از رنگ بزن روشن برخوردار می‌باشد.

ترکیب uvenessece موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

این ماده باعث سم‌زدایی و فعال‌سازی دوباره‌ی سوخت‌و‌ساز سلول‌های فرسوده و افزایش فعالیت میتوکندری‌ها و ریبوزوم‌های سلولی و سرعت بخشیدن به ستنز پروتئین در آن‌ها می‌شود که این در بهبود استحکام پوست مفید خواهد بود. خاصیت ضد چروک بودن خود می‌تواند در کمک به افزایش جوانی و شادابی و زیبایی پوست یاری‌رسان باشد.

ترکیب Sea Shine موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

این ماده خود دارای عصاره‌ی خزه‌ی دریایی (Algae Extract) است من از اثرات بازدارندگی بر فعالیت آنزیم‌های موثر در فرآیند تولید ملانین برخوردار می‌باشد و با استفاده از کاهش سنتز ملانین در سلول‌های ملانوسیت و جلوگیری از انتقال ملانوزوم‌ها از سلول‌های ملانوسیت به کراتینوسیت‌ها می‌تواند از تولید و نیز کاهش لک‌های پوستی ناشی از هایپرپیگمنتاسیون جلوگیری نماید و این به بهبود بافت و یکنواختی رنگ پوست کمک می‌کند.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین

Bio Marine 3 In 1 Total Sunblock Cream SPF50 Dry Skin

ترکیب کلاژن دریایی (Marine Collagen) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

کلاژن پروتئین مهمی است که به طور طبیعی در بدن و هم‌چنین پوست وجود دارد و همانند؛ چسب، تمام سلول‌ها و اجزای آن را به هم می‌چسباند. کلاژن باعث استحکام و حفظ الاستیسیته‌ی پوست می‌شود و می‌تواند در پیش‌گیری‌، بازسازی و رفع چین و چروک‌ها اثربخش‌ باشد و در تأمین رطوبت لایه‌ی شاخی پوست و بهبود کشسانی آن کارساز است.

ترکیب پالمیتویل الیگوپپتید (Palmitoyl oligopeptide) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

پالمیتویل الیگوپپتید پیش‌ساز الاستین است که می‌تواند تا ۱۰۰ درصد افزایش‌ طول پیدا کند و در باعث افزایش و حفظ استحکام پوست و کاهش چین و چروک می‌شود. این ماده‌ خاصیت کشسانی پوست را تقویت نموده و در بهبود یافت آن موثر است که به کاهش افتادگی پوست کمک می‌پردازد.

ترکیب گلیسریل آسکوربات (Glyceryl Ascorbate) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

گلیسریل آسکوربات از نوع فعال و پایدار ویتامین سی C به حساب می‌آید که تولید ملانین و لک‌های پوستی ناشی از آن را کاهش می‌دهد و دارای خواص روشن‌کنندگی است. این ماده، مرطوب‌کننده‌ی پوست است و با تسریع فرآیند سنتز کلاژن، در کاهش چین و چروک، افزایش انعطاف‌پذیری، نرمی و تقویت سد دفاعی طبیعی پوست کارساز و‌ اثربخش می‌باشد و به پوست جوانی و شادابی هدیه می‌دهد.

ترکیب سدیم آسکوربیل فسفات (Sodium Ascorbyl Phosphate) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

شکل پایدار و محلول‌ در آب ویتامین سی C به حساب می‌آید که در برابر پرتوهای فرابنفش UV خورشید مقاومت دارد و از خاصیت آنتی‌اکسیدانی برخوردار است و در خنثی‌سازی اثرات رادیکال‌های آزاد، به مهار پیگمانتاسیون (تیرگی پوست) ناشی از افزایش سن کمک می‌نماید و باعث روشن‌تر شدن پوست می‌شود و نیز اثر عوامل نامطلوب جوی بر پوست را کاهش می‌دهد.

ترکیب عصاره‌ی گل مینای چمنی (Bellis Perennis Extract) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

این عصاره  دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی است که موجب بازداری فرآیندهای اکسیداسیون در ملانوسیت گردیده و بدین طریق کاهش سنتز ملانین را به دنبال خواهد داشت. این عصاره به دلیل مواد اثربخشی که دارد، بر روی پروتئین اندوتلین موثر است و‌ از سنتز ملانین جلوگیری می‌کند که این در بازدارندگی ترشح آنزیم تیروزیناز کارساز می‌باشد که برآیند آن کاهش شمار لکه‌ها و هم‌چنین کاهش رنگ آن‌ها خواهد بود.

ترکیب اوره (Urea) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

اوره یکی از مواد طبیعی درون پوست و بدن است که جزوی از سه عامل مرطوب‌کننده به حساب می‌آید و باعث حفظ آب بین سلول‌های پوست می‌شود و با اثرات لایه‌برداری که دارد در نرم شدن لایه‌ی شاخی و جدا شدن آسان آن از پوست کمک‌کننده خواهد بود. اوره هم‌چنین دارای اثرات‌ضد خارش است و در جلوگیری از حساسیت‌های پوستی کارآیی دارد.

ترکیب سدیم هیالورونات (Sodium Hyaluronate) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

هیالورونات سدیم به میزان فراوانی در ماتریکس بین سلول‌های پوست سالم وجود دارد و با پرنمودن فواصل بین‌سلولی و حفظ آب موجود در این قسمت‌ها در افزایش رطوبت، رفع خشکی و بهبود خاصیت‌ کشسانی پوست یاری‌رسان خواهد بود.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین

Bio Marine 3 In 1 Total Sunblock Cream SPF50 Dry Skin

ترکیب (Sodium PCA) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

نوعی اسید آمینه‌‌ است که در بسیاری از پروتئین‌های بدن وجود دارد و به طور طبیعی و از عوامل مرطوب‌کننده به حساب می‌آید که از قدرت جذب و نفوذ‌پذیری بالایی برخوردار می‌باشد. این ماده رطوبت درون لایه‌ی شاخی پوست را حفظ می‌کند و از سرعت تبخیر نامحسوس رطوبت پوست جلوگیری نموده و این به رفع خشکی و بهبود بافت و خاصیت کشسانی پوست می‌انجامد.

ترکیب روغن دانه‌ی انگور (Grape Seed Oil) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

این روغن غنی از آنتی‌اکسیدان است و نه تنها در تنظیم رطوبت پوست و افزایش استحكام غشاء سلول و برآیند آن حفظ ساختار طبیعی سلول‌های بافت پوششی (Epithelium) و سلول های عصبی موثر است، بلکه خنثی‌سازی عملکرد رادیکال‌های آزاد را در برنامه‌ی خود دارد و و از ضد چروک برخوردار است.

ترکیب ژل آلوئه‌ورا (Aloe Vera Gel) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

این ماده برای بیشتر ما آشنا است و خود حادی مواد اثربخشی است که یک آب‌رسان قوی و مرطوب‌کننده به شمار می‌رود. ژل آلوئه‌ورا برخورداری ضد باکتری و خنک‌کننده و تسکین‌‌دهنده‌ی پوست است و می‌تواند باعث بازساز‌ی، افزایش‌ نرمی، لطافت و کاهش و رفع خشکی، آسیب‌دیدگی، التهابات و قرمزی پوست شود.

ترکیب گلیسیرین (Glycerin) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

این ماده یک مرطوب‌کننده‌ی سازگار با پوست است که با جذب آب بر روی پوست اثر خود را اعمال نموده و سبب افزایش لطافت و نرمی آن می‌گردد. گلیسرین‌ با ایجاد توازن در میزان آب موجود در ماتریکس بین‌سلولی موجب پایداری ساختار پوست شده و بهبود عملکرد سایر چربی‌های مفید موجود در آن را نیز سبب می‌شود.

ترکیب رتينيل پالميتات (Retin Palmitate) موجود کرم ضد آفتاب پوست خشک بایو مارین:

عوارض پوستی همچون؛ التهاب، قرمزی و پوسته‌ریزی را به میزان قابل توجهی کاهش داده و سبب تحریک سنتز کلاژن و الاستین در عمق اپیدرم شده و به حفظ الاستیسیته و رطوبت پوست کمک شایانی می‌نماید. این ویتامین با تحریک فرآیند بازسازی پوستی علاوه بر از بین بردن چروک‌های سطحی پوست سبب محو تدریجی و موثر چروک‌های عمیق نیز می‌گردد.

کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانیBiotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد. ‌

موارد مصرف کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین:

کمک به محافظت بالا و طولانی‌مدت از پوست در برابر پرتوهای زیان‌بار نور خورشید. پوشش یکنواخت با رنگ‌ بژ روشن. کمک به جلوگیری از ایجاد لک و چروک پوستی. رطوبت‌رسانی و رفع خشکی و کشیدگی پوست. مورد مقاوم در برابر تعریق و شست‌وشو. مناسب پوست‌های معمولی و خشک.

روش مصرف کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین:

قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مقدار کافی از فرآورده را به طور یکنواخت روی سطح پوست مالیده و به خوبی ماساژ دهید. مصرف را هر ۲ ساعت یکبار تجدید فرمایید.

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 75 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد آفتاب

کاربرد

پوست های معمولی تا خشک

رنگ

بژ روشن

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد آفتاب 3 در 1 پوست خشک SPF50 بایومارین 50 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *