مکمل بهبود حافظه و تمرکز کودکان

راهکارهای تقویت حافظه و عملکرد مغز کودکان

تقویت حافظه و افزایش قدرت مغز کودکان راهکارهایی دارد که با قرار دادن آنها در سبک تربیتی کودکان به‌ راحتی قابل دستیابی است. خوردن غذاهای سالم و سبزیجات و میوه ها به تقویت حافظه کودک کمک می کنند. در کنار اینها، انواع مکمل های تقویت حافظه، یادگیری و تمرکز در کودکان وجود دارد که در بهبود عملکرد مغز موثرند. بیشترین تاثیر را بر روی بهبود و افزایش حافظه کودکان، از میان ویتامین ها، ویتامین های گروه ب، ویتامین سی و ای و ویتامین کا دارند.

تاثیر ویتامین های گروه ب در تقویت حافظه کودکان

این دسته از ویتامین ها یا ب کمپلکس، ویتامین های بسیار لازم و ضروری برای بدن همگی افراد از جمله کودکان می باشند. ویتامین ب1 به مغز در تبدیل مواد مغذی کمک می‌کند. این ویتامین می‌تواند به بهبود خستگی ذهنی و همچنین از دست دادن حافظه و سردرگمی کمک کند. کمبود نیاسین (ویتامین ب3) باعث افزایش خطر ابتلا به افسردگی، اختلال کوتاه مدت در عملکرد حافظه و اضطراب می شود. کمبود ویتامین ب2 می‌تواند منجر به اختلال در رشد مغز جوانان و مشکلات رفتاری شود. ویتامین ب6 نیز به تولید انتقال دهنده‌های عصبی دوپامین و سروتونین کمک می‌کند.

امگا ۳ برای تقویت حافظه و افزایش قدرت مغز

تحقیقات جدید نشان می دهد که اسیدهای چرب امگا 3 می توانند عملکرد مغز و خلق و خوی کودکان را بهبود بخشند به خصوص، یادگیری، حافظه و رشد مغز .این ماده در بهبود یادگیری کلامی و حافظه در کودکان بسیار موثر است. چربی های امگا 3 همچنین به جلوگیری از افسردگی و اختلالات خلقی در کودکان کمک می کنند.

ماهی سرشار از امگا ۳ است و یکی از بهترین مواد غذایی برای تقویت حافظه و رشد مغز کودکان به شمار می‌رود. مطالعات نشان می‌دهد کودکانی که ماهی زیادی در رژیم غذایی شان وجود دارد باهوش تر از کودکانی هستند که ماهی مصرف نمی کنند. به همین دلیل مصرف مکمل‌های حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ می‌تواند در تقویت حافظه کودکان مفید واقع شود.

(لیست مکمل های امگا 3 کودکان موجود در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی)

رویال ژلی برای بهبود حافظه کودکان

مصرف رویال ژلی باعث افزایش حافظه و قدرت یادگیری در کودکان و نوجوانان می‌شود. ژل رویال مثل یک مولتی ویتامین عمل می کند که علاوه بر تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش قوای جسمانی، بر روی تقویت حافظه نیز تاثیر بسزایی دارد. مصرف مکمل‌های حاوی رویال ژلی در کنار طعم لذیذی که دارند، موجب تقویت و رشد سلول‌های مغزی می‌شوند.

(لیست مکمل های رویال ژلی موجود در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی)

خرید مکمل تقویت حافظه و تمرکز کودکان

داروخانه آنلاین دکتر دانیالی بستری را فراهم نموده تا بتوانید به راحتی تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوران ما به صورت تخصصی می‌توانند در زمینه خرید مکمل های تقویت و بهبود حافظه و تمرکز کودکان، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. تمامی مکمل‌های موجود در داروخانه دکتر دانیالی با برچسب اصالت کالا، کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشند.

در حال نمایش 3 نتیجه