رابطه جنسی یکی از مهم ترین نیازهای انسان می باشد که باید به شکل درست و مطلوب برطرف شود. همچنین ممکن است بیماری‌های مختلفی از همین طریق  منتقل شوند، بنابراین رعایت بهداشت فردی در جلوگیری از انتقال این بیماری‌ها تاثیر زیادی خواهد داشت.

کاندوم یک پوشش لاتکسی بهداشتی است که از تماس مستقیم آلت تناسلی زن و مرد در هنگام رابطه جنسی به خوبی جلوگیری می‌کند. این پوشش لاتکسی حالت انعطاف‌پذیری و کشسانی دارد و در اثر وارد شدن مقدار خاصی از فشار پاره نخواهد شد.

کاربرد اصلی کاندوم پیشگیری از بارداری می باشد. در این روش جلوگیری از بارداری،اسپرم مرد درون این پوشش خاص ریخته می‌شود، به همین دلیل از ورود اسپرم‌ها با داخل رحم زن و تشکیل لقاح جلوگیری می شود.
از طرف دیگر باید بدانید که برقراری یک رابطه جنسی غیر ایمن، ممکن است باعث بروز بیماری‌های واگیردار مثل ایدز یا زگیل تناسلی شود. استفاده درست از کاندوم علاوه بر جلوگیری از تماس مستقیم آلت تناسلی زن و مرد، از انتقال این بیماری‌ها نیز تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

برخی از افراد به اشتباه تصور می‎‌کنند که استفاده از کاندوم لذت رابطه جنسی را کام می کند، اما لازم است بدانید ساختار کاندوم‌های مختلف به شکلی است که از کمترین حد ضخامت برخوردار می باشد. به همین خاطر علاوه بر این که تاثیری در کاهش لذت جنسی ندارد، استفاده از آن آرامش خیال و اطمینان خاطر را به زوجین هدیه می‌دهد.

کاندوم مردانه رایج‌ترین نوع کاندوم موجود در بازار می باشد که به شکل یک لاتکس نازک لوله‌ای شکل، روی اندام جنسی در حالت نعوظ کشیده می‌شود. این نوع از کاندوم معمولا یک نوک اضافی دارد که به عنوان مخزن عمل کرده و جلوی ریخته شدن منی را داخل واژن یا به بیرون می‌گیرد.

کاندوم‌های مردانه معمولا حاوی مقداری از مواد تاخیری هستند. به همین دلیل در درمان انزال زودرس نیز تاثیر مناسبی دارند. این نوع کاندوم تا درصد بالایی از جمله ۹۰ درصد، از بارداری ناخواسته جلوگیری می‌شود و در صورت سالم بودن، احتمال انتقال بیماری‌های مسری را تقریبا می‌توانند بسیار زیاد کاهش دهد.

نمایش 1–12 از 49 نتیجه

کاندوم اورجینال فور یو 12 عدد

قیمت اصلی 115.000 تومان بود.قیمت فعلی 92.000 تومان است.