ژل مو

فیلـتر

نمایش دادن همه 5 نتیجه

ژل مو از محصولات آرایشی بهداشتی معروف مورد استفاده آقایان و خانم ها می باشد. قبل از تولید و عرضه ژل مو افراد برای حالت دادن موها از پارافین و فراورده های طبیعی مثل کتیرا یا روغن بادام تلخ استفاده می کردند. این ژل‌ها امروزه در اقسام گوناگون و با قدرت های حالت دهندگی متفاوت در بازاز موجود می باشند.

این ژل‌ها امروزه در مدل های گوناگون و با قدرت های حالت دهندگی متفاوت ارائه می‌شود. اقسام ملایم و معمولی برای قابل انعطاف کردن یا خواباندن موها روی سر بکار می‌رود، در حالی که اقسام قویتر به خصوص برای ایجاد فرمهای هندسی جدید و در ابعاد گوناگون روی موها مورد استفاده قرار می گیرد. فرم هایی که با مو به تنهایی میسر نبود.

داشتن موهایی حالت دار در نشان دادن زیبایی کلی هر شخص نقش موثری دارد پس باید نگهداری و مراقبت از آن را در اولویت کارهای خود قرار دهید، بیشتر افراد برای نشان دادن این زیبایی، که در موهایشان مخفی است از ملزوماتی استفاده می‌کنند که آن را به رخ اطرافیان بکشند که زیباییشان را تافزایش کند. یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی مربوط به مو ژل مو است که حالت موهایتان را تثبیت می‌کند.

بهتر است بدانید که ژل های رقیق معمولا براي مدل موهای شلخته مناسب می باشند. ژل هایی که غلظت متوسط دارند براي جلا دادن موها مورد استفاده می باشند. و همچنین ژل های غلیظ براي عقب دادن و ثابت نگه داشتن موها بکار برده می‌شوند به طوریکه حتی نمی توانید انگشتان تان را بین موها رد کنید.

نحوه استفده از ژل مو

اول موها را مثل همیشه بشویید و نرم کننده بزنید. سچس با حوله خشک کنید. اندکی باید موها مرطوب بماند. مرطوب بودن موها موقع استفاده از ژل بسیار مهم می باشد. اگر وقت زیادی ندارید احتیاج نیست حتماً با شامپو موهای خود را بشویید فقط کافیست کمی موها را با آب مرطوب کنید. اگر که موهایتان چرب و کثیف باشد تأثير ژل کم تر خواهد شد و بعلاوه موها موخوره می گیرد و از سلامت موهانیز کم ميشود . پس بهتر است پیش از استفاده از ژل حتماً موهای خود را تمیز بشویید.

اطلاعات بیشتر ...