داروخانه آنلاین دکتر دانیالی
سبد خرید خالی است.

5 شگفتی روغن ماگنولیا برای پوست

روغن ماگنولیا

آیا از شگفتی های روغن ماگنولیا برای پوست اطلاع دارید؟

در این مقاله از سری مقالات آموزشی سلامتی سایت دکتر دانیالی می پردازیم به 5 شگفتی روغن ماگنولیا برای پوست :

اگر در مورد عصاره پوست ماگنولیا چیزی نشنیده اید ، به خواندن این مقاله ادامه بدهید!
ماگنولیا تقریباً یک ماده عالی برای همه چیز است. مطالب پایین تنها برخی از نکاتی است که می تواند به شما پس از مصرف آن کمک کند.

1.خواب راحت (شگفتی روغن ماگنولیا برای پوست)

بسیاری از افراد از عصاره پوست ماگنولیا برای بهبود خواب سالم استفاده می کنند. برخی از افرادی که از سخت به خواب رفتن رنج می برند دوست دارند از پوست ماگنولیا به عنوان مکمل غذایی گیاهی برای کمک به خواب راحت تر خودشان استفاده کنند.
برخی از افراد مبتلا به بی خوابی به دنبال پوست درخت ماگنولیا هستند اما در حال حاضر از آن برای پیشگیری یا بهبود بیماری استفاده نمی شود.

برخی از مطالعات نشان می دهد که دو ماده اصلی پوست ماگنولیا ، مگنولول و هونوکیول برای کمک به خواب مفید هستند.
هر دوی آنها توانایی کمک به شما را دارند که سریعتر بخوابید و از یک خواب شبانه خوب، بیشتر و عمیق تر لذت ببرید.

2.مدیریت استرس

یکی از مهمترین مزایای عصاره پوست ماگنولیا ، توانایی کمک به مدیریت استرس است. دانشمندان نشان داده اند که پوست ماگنولیا به روش مشابه بسیاری از مواد ضد اضطراب – با اتصال به گیرنده های GABA عمل می کند. مطالعات حیوانی از عصاره پوست ماگنولیا برای استرس استفاده کرده اند و نشان داده اند که از نظر چشمگیری موثر بوده، بیشتر مطالعات تاکنون روی حیوانات انجام شده است. همچنین دانشمندان پوست ماگنولیا را با گیاه دیگری به نام Pellodendron ترکیب کردند. نتایج نشان داد که این ترکیب گیاهی در کاهش احساس استرس موثر است.

3.بوی بد دهان

دانشمندان یک نام تخصصی برای بوی بد دهان دارند. آنها از اصطلاح “هالیتوز” استفاده می کنند که ناشی از “ترکیبات خوراکی حاوی گوگرد فرار (VSC)” است.
درهر دو مطالعه دانشمندان با موفقیت نشان دادند که می توان از عصاره پوست ماگنولیا برای بوی بد دهان استفاده کرد.
دانشمندان عصاره پوست ماگنولیا را با روی ترکیب کرده و آدامس های مخصوص خود را درست کردند. آنها نتایج استفاده از آدامس عصاره پوست ماگنولیا را با یک آدامس “کنترل” مشترک مقایسه کردند.

به طرز باورنکردنی ، نتایج نشان داد که آدامس عصاره پوست ماگنولیا در کاهش بوی بد دهان بهتر از آدامس کنترل است. آنها همچنین دریافتند که می توانید از عصاره پوست ماگنولیا برای از بین بردن فعالیت های باکتری های ایجاد کننده بوی بد دهان استفاده کنید.

4.به سلامت پوست کمک می کند. (خواص روغن ماگنولیا برای پوست)

یکی از مهمترین مزایایی که مردم از عصاره پوست ماگنولیا برای آن استفاده می کنند ، کمک به ارتقای پوست سالم است. پوست بد و جوش دار می تواند به دلیل عوامل مختلفی ایجاد شود که شامل عوامل ژنتیکی ، هورمونی و محیطی و همچنین رژیم های غذایی نامناسب ، باکتری یا اضطراب است.

محققان چند مقاله منتشر کرده اند که در آن تأثیر عصاره پوست ماگنولیا بر روی آکنه بررسی شده است. یک مطالعه نشان داد که افراد می توانند از عصاره پوست ماگنولیا برای پوست بد استفاده کنند .
مطالعه دیگری توضیح داد که عصاره پوست ماگنولیا واقعاً در از بین بردن باکتری ها از جمله باکتری های شایع پوست که باعث ایجاد آکنه می شوند ، موثر است. بنابراین عصاره پوست ماگنولیا قطعاً توانایی کمک به پوست را دارد.

5.سایر فواید سلامتی برای بدن

بعضی از افراد همچنین می گویند شما می توانید از عصاره پوست ماگنولیا برای سایر فواید سلامتی استفاده کنید. تحقیقات نشان می دهد که پوست ماگنولیا ممکن است به عنوان یک مکمل غذایی برای حفظ سلامت قلب و ذهن مفید باشد.
حداقل یک مطالعه نشان داده است که پوست ماگنولیا ممکن است در حفظ سیستم گردش خون سالم موثر باشد.
مطالعات نشان داده اند که پوست ماگنولیا ممکن است توانایی حفظ ذهن سالم را داشته باشد.


منبع 5 شگفتی روغن ماگنولیا برای پوست : abloomnova.net

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
چگونه میتوانم یک پروفایل ایجاد کنم؟
در وب سایت روی گزینه " ورود به حساب کاربری" کلیک کنید. میتوانید با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید. (کد فعال سازی برایتان پیامک میشود .) بعد از وارد نمودن کد فعالسازی ، ثبت نام انجام می شود.
آدرس ایمیل : info[at]drdanyali.com
با ما در ارتباط باشید
شماره تلفن داروخانه : 07136383148
واتساپ: 09170621682