قرص بون ساپورت ویتالی تون 60 عددی

Vitally Tone Bone Support 60 Tabs

ویژگی های قرص بون ساپورت ویتالی تون :

  • حمایت از استخوان‌ها، ماهیچه‌ها و دندان‌های سالم
  • کمک به کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان

307.000 تومان

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص بون ساپورت ویتالی تون

در این محصول از دسته بندی مفاصل و استخوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

خیلی ساده می‌شود تنها با چند جمله کوتاه از ویژگی و کار اصلی استخوان در بدن سخن گفت. استخوان‌ها ماده‌ای زنده و محکم و مکانی برای فرآوری گلبول‌های سفید و قرمز خون هستند که بعنوان بن‌مایه‌ای از کلسیم و ماده‌های معدنی بحساب می‌آیند و داربست اسکلتی بدن انسان را می‌سازند. اندام‌ها و بافت‌های بدن مانند؛ قلب، شش‌ها، مغز و… را از آسیب‌های بیرونی حفظ می‌کنند و همه عضوهای بدن بر آن سوارند.

استخوان‌ها با اینکه بافتی سخت دارند ولی بسیار سبک هستند و سلامت آنها از اهمیت زیادی برخوردار بوده که باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شود، به طوریکه نه تنها بر استقامت بدن کمک می‌کنند بلکه این امکان را فراهم می‌سازند تا حرکت و جنبش صورت گیرد. خوردن غذاهای سرشار از کلسیم و ویتامین د D، ورزش و داشتن عادت‌های بهداشتی خوب به سلامت استخوان‌ها کمک می‌کند. در غیر این صورت، استخوان‌ها ضعیف شده و دچار پوکی استخوان می‌شود که در گامه های سخت باعث شکستگی آنها شده که گاهی نیاز به جراحی نیز پیدا می‌شود.

قرص بون ساپورت ویتالی تون

قرص بون ساپورت ویتالی تون

مکمل «بون ساپورت ویتالیتون», در بردارنده مواد با کیفیت برتر برای کمک به حمایت از استخوان‌ها، ماهیچه‌ها و دندان‌های سالم است. کلسیم کافی، در یک رژیم غذایی سالم همراه با ورزش، به کاهش خطر دچار شدن به پوکی استخوان در آینده کمک کند. هر وعده از بون ساپورت ویتالیتون  ۵۰۰ میلی‌گرم کلسیم و ۴۰۰ واحد بین المللی ویتامین D3 را فراهم می‌کند.

کلسیم

کلسیم به ساخت و حمایت از استخوان ها و دندان های قوی کمک می‌کند. ویتامین D به بهبود جذب کلسیم یاری می‌رساند.

ویتامین کا

ویتامین کا K به معدنی شدن استخوان کمک کرده تا در صورت مصرف با کلسیم از استخوان های قوی حمایت شود.

منیزیم

منیزیم موجود در قرص بون ساپورت ویتالی تون، تنظیم کننده اصلی جریان کلسیم در سلول‌ها و کننده‌ای برای سختی استخوان‌ها است.

بورون به جلوگیری از ساییدگی استخوان کمک می‌کند و روی، مس و منگنز نیز برای سلامت استخوان مورد نیاز هستند.

قرص بون ساپورت ویتالی تون

قرص بون ساپورت ویتالی تون

سیترات کلسیم

«سیترات کلسیم» نمک کلسیم اسید سیتریک است، سیترات نقش مهمی در متابولیسم استخوان بازی کرده و در حقیقت یکی از جزءهای اصلی استخوان سالم است، متابولیسم آن بیشتر در بافت استخوان رخ می‌دهد. سنگ کلیه بوسیله نمک های کلسیم گوناگونی ساخته می‌شوند، مانند اگزالات کلسیم، کلسیم فسفات، اسید اوریک، و کلسیم سیترات در بین این نمک ها دیده نمی‌شود.

این ماده به عنوان مهارکننده بلور کریستال استخوانی در بیماری سنگ کلیه کار می‌کند.

یادمان باشد؛ اگر کلسیم کافی در خون وجود نداشته باشد، بدن کلسیم را از استخوان‌ها می‌گیرد که برآیند آن استخوان ها ضعیف شده و پوکی استخوان نمایان می‌شود.

ویتامین دی D و استخوان‌ها

بدون ویتامین دی استخوان‌های بدن نرم، شکننده و نازک خواهند شد. کمبود این ویتامین یکی دیگر از علت‌های دچار شدن به پوکی استخوان است. چنانچه ویتامین دی D کافی را از نور خورشید یا بن‌مایه‌های غذایی دریافت نکنیم، ناچاریم مکمل ویتامین دی را مصرف کنیم. ویتامین دی در جذب کلسیم از غذاهای دریافتی که میخوریم به روده‌ها کمک می‌کند. بنابراین دریافت میزان کافی از ماده‌های با ارزش غذایی، نقش مهمی در پرتوان و فشرده نگه داشتن استخوان‌ها خواهد داشت.

منیزیم و استخوان

منیزیم که یک ماده معدنی است و برای بدن برای کارکرد خوب بدان نیازمند است، چیزی در حدود ۳۰۰ واکنش بیوشیمیایی بدن نقش داشته و بر پایه برخی آمارها و برآوردها ٪۹۰ مردم به کمبود منیزیم دچارند. افسوسمندانه کمبود این ماده با ارزش به سادگی از راه آزمایش هویدا نمی‌شود. منیزیم در پیشگیری از کلسیفیکاسیون یا انباشتگی کلسیم در بافت سرخرگ‌ها و برآیند آن، سلامت قلب و رگ‌ها نقش مهمی دارد.

منیزیم در راه افزایش اثرگذاری ویتامین دی D به جذب بیشتر کلسیم و برآیند آن در سلامت استخوان ها، اثر مثبت دارد. کمبود این عنصر می‌تواند باعث کاهش کلسیم استخوان‌ها و در نتیجه پوکی استخوان شود. منیزم باعث ایجاد انرژی در بدن، سم زدایی، کُنشهای عضله‌ها و عصب‌ها، کمک به گوارش پروتئین، کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها، و نیز کمک به کارکرد فرستنده های عصبی مانند  سروتونین در بدن می شود.

قرص بون ساپورت ویتالی تون

قرص بون ساپورت ویتالی تون

روی و استخوان

عنصر روی در سرتاسر بدن انسان‌ها یافت می‌شود که بیشتر در استخوان‌ها، کبد، کلیه، عضله‌ها و پوست انسان وجود دارد. کمبود زینک با کارکرد نادرست متابولیسم استخوان پیوند دارد و باعث تحریک و ساخت استخوان می‌شود و نقش مهمی در سنتز پروتئین ها دارد. روی عنصر مهمی برای سلامت دهان و دندان به حساب و خاصیت ضدباکتری داشته که در برابر مشکل‌های بهداشت دهان و دندان مانند التهاب لثه و پوسیدگی دندان موثر که کمبود آن پیوند با پوکی استخوان دارد.

ویتامین کا۱

ویتامین کا۱ K1 به حفظ تراکم ماده‌های معدنی استخوان کمک کرده و کمبود این ویتامین نیز باعث پوکی استخوان پس از یائسگی می‌شود.

(اثر مکمل سازی بورون و کلسیم بر خواص مکانیکی استخوان در موش صحرایی، پژوهش گروهی از محمدرضا نقی ئی، گیتی ترکمان، محمود مفید:

در پژوهشی بر روی موش‌های صحرایی بالغ نر، نژاد Sprague Dowely به مدت چهار هفته ضمن دسترسی به غذای آزاد در سه گروه تقسیم بندی شده و به ترتیب روزانه mg2 بورون، mg300 کلسیم و ترکیبی از این دو عنصر (mg 2 بورون و mg 300 کلسیم) را در آب آشامیدنی دریافت کردند.

گروه کنترل از آب آشامیدنی و غذای بدون مکمل استفاده کردند. نشان داده شد که: در اثر مکمل‌سازی با بورون خواص مکانیکی بهتری در استخوان‌ها مشاهده شد. سفتی مهره‌های کمری در همه گروه‌های تجربی روند افزایشی داشت و در گروه کلسیم نسبت به گروه کنترل اختلاف معنی‌داری مشاهده شد. حداکثراستحکام معنی‌دار در گروه بورون در همه استخوان‌ها بیانگر استحکام بیشتر بود، در حالیکه کمترین استحکام در گروه کلسیم مشاهده شد.

موارد مصرف قرص بون ساپورت ویتالی تون :

مکمل غذایی بون ساپورت ویتالیتون کمک به سلامت استخوان‌ها خواهد کرد.

قرص بون ساپورت ویتالی تون

قرص بون ساپورت ویتالی تون

روش مصرف قرص بون ساپورت ویتالی تون :

روزانه دو قرص همراه با آب میل شود.

هشدار مصرف قرص بون ساپورت ویتالی تون :

درصورت بارداری، شیردهی، مصرف همزمان داروهای دیگر و با پیشینه حساسیت به هر یک از اجزای فرآورده، پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

در صورت مصرف بیش از حد توصیه شده، فوری با پزشک یا مرکزهای درمانی تماس بگیرید.

این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

شرایط نگهداری :

قرص بون ساپورت ویتالی تون در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی‌گراد در مکان خشک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات قرص بون ساپورت ویتالی تون :

کلسیم سیترات مالات، جذب کننده: سلولز ریز کریستالی، اکسید منیزیم، تجزیه کننده: سدیم کراسکارملوز، اکسید روی، سفت کننده: اسید استئاریک، ضدکیک: استئارات منیزیم، جذب کننده: دی اکسید سیلیکون، مونوهیدرات سولفات منگنز، بورون آسپارتات، اکسید روی، ویتامین کا۱ (بعنوان فیتونادیون), ویتامین د۳ (به عنوان کوله کلسیفرول)، پوشش‌دهنده: هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، پیوند دهنده: پلی وینیل اتانول، غلیظ کننده: پلی اتیلن گلیکول، رنگ: دی اکسید تیتانیوم، عامل ضد کیک: تالک

برند ویتالی تون (Vitally Tone) یک برند سوئیسی از تولیدات کمپانی ویتافارمد است. این کمپانی بیش از ۱۵ سال است که در زمینه تولید مکمل‌های غذایی و ورزشی با کیفیت بالا فعالیت می‌کند. مکمل‌های غذایی کمپانی ویتا فارمد با نام تجاری ویتافیز، ویتافیز پلاس، ویتالی تون، ویواتیون، ویواکیدز و ناتسور تولید و عرضه می‌شوند.

ویژگیهای محصول

وزن

270 گرم

نوع محصول

قرص

برند

ویتالی تون

گروه

کلسیم

تعداد

60 عدد

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

بطری شیشه ای

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ویتافارمد

تحت لیسانس

سوئیس

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص بون ساپورت ویتالی تون 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *