چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس مخصوص خانم ها 30 عدد

Vitabiotics Wellwoman +50, 30 Tablets

ویژگی‌های کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس:

  • حاوی ۲۶ ماده‌ی مغذی برای بدن
  • کمک به حفظ سلامتی و شادابی
  • کمک به بهبود سیستم ایمنی
  • کمک به سیستم قلب و عروق
  • حفظ و تقویت عملکرد سیستم عصبی
  • بهبود سیستم بینایی‌
  • بدون گلوتن‌، مواد نگهدارنده، لاکتوز و مخمر
  • مناسب برای گیاه خواران و بیماران سلیاکی
  • بدون آزمایش بر روی حیوانات


196.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس

در این محصول از مکمل های غذایی دسته مولتی ویتامین بانوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قرص ول وُمن ویژه‌ی بانوان بالای ۵۰ سال ویتابیوتیکس، دربردارنده ی ترکیبات بسیاری است تا در کمک به کاهش خستگی و افزایش انرژی بدن، بهبود سیستم ایمنی و قلب و عروق، حفظ و تقویت عملکرد سیستم عصبی کاربرد داشته باشد که مخصوص بانوان بالای ۵۰ سال می‌باشد.

با افزایش سن و تغییرات هورمونی در بانوان ممکن است مشکلاتی همچون کاهش انرژی‌ و یا شرایط پزشکی خاصی را برای آن‌ها بوجود آورد یا سیستم ایمنی را نیز مقداری ضعیف تر کرده باشد. که جای نگرانی نیست و این یک روند و فرآیند طبیعی بدن انسان و بانوان می‌باشد. ولی می‌توان با مصرف‌ مکمل‌های حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی و مغذی، به تقویت سیستم ایمنی کمک کرد تا اثرات این فرآیند را کمرنگ‌تر نمود و یا به تاخیر انداخت.

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس 30 عددی Vitabiotics Wellwoman +50, 30 Tablets، حاوی ۲۶ ماده‌ی مغذی برای بدن مانند ویتامین‌ها و مواد معدنی است تا در کمک به حفظ سلامتی و شادابی بانوان بالای ۵۰ سال و کاهش خستگی آنان موثر و سودمند باشد.

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس

قرص ول وُمن ویژه‌ی بانوان بالای ۵۰ سال ویتابیوتیکس، به لطف تمام ترکیباتی که دارد، در بهبود سیستم ایمنی و قلب و عروق، حفظ و تقویت عملکرد سیستم عصبی اثربخش خواهد بود. این فرآورده بدون گلوتن‌، مواد نگهدارنده، لاکتوز و مخمر است تا مناسب برای گیاه خواران و عزیزان دچار به بیماری سلیاک باشد که تحت لیسانس شرکت VITABIOTICS انگلستان است و برای تهیه و تولید آن از هیچگونه آزمایشی بر روی حیوانات بهره گرفته نشده است.

ویتابیوتیکس با فرمولی جامع از ویتامین و مواد معدنی  برای زنان بالای ۵۰ سال، که به طور ویژه برای کمک به حفظ سرزندگی کلی و بخش‌هایی از سلامتی به ویژه مربوط به افراد میانسال مانند قلب، مغز، انرژی و سیستم ایمنی تشکیل شده است.

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس تغذیه‌ای هوشمند:

قرص ول وُمن ویژه‌ی بانوان بالای ۵۰ سال ویتابیوتیکس (Wellwoman 50+)، به طور خاص برای کمک به محافظت از نیازهای تغذیه‌ای زنان ۵۰ ساله و بالاتر طراحی شده است و بخشی از مجموعه Wellwoman، برند شماره 1 مکمل زنان در بریتانیا است. شواهد پژوهشی زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد مکمل‌های ریز مغذی در افراد بالای ۵۰ سال می‌تواند مفید باشد. Wellwoman 50+ شامل مجموعه‌ای جامع از ۲۶ ویتامین، مواد معدنی و مواد مغذی مشتق شده از گیاهان برای حمایت از بخش‌های کلیدی سلامتی مهم برای زنان بالای ۵۰ سال، از جمله سلامت قلب، مغز و چشم است.

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس

قرص ول وُمن ویژه‌ی بانوان بالای ۵۰ سال ویتابیوتیکس در حمایت از یک سبک زندگی فعال:

پیر شدن نباید به این معنی باشد که سبک زندگی و فعالیت‌هایی که همیشه از آن لذت می‌بردید را تغییر دهید. Wellwoman 50+ حاوی ویتامین B6، اسید پانتوتنیک و آهن است که به کاهش خستگی و خستگی کمک می‌کند. ویتامین B2 و مس به آزادسازی طبیعی انرژی کمک می‌کنند. با بالا رفتن سن، سلامت سیستم ایمنی نیز مورد توجه جدی است. روی، سلنیوم و ویتامین‌های B6، B12، C و D نیز در این فرمول گنجانده شده‌اند زیرا به کارکردهای طبیعی سیستم ایمنی کمک خواهند نمود.

قرص ول وُمن ویژه‌ی بانوان بالای ۵۰ سال ویتابیوتیکس و بینایی طبیعی:

چشم‌های شما یکی از پیچیده‌ترین اندام‌ها هستند و با افزایش سن، مراقبت از آن‌ها مهم‌تر می‌شود. شبکیه و عدسی چشم ممکن است در طول سال‌ها در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید، دود و آلودگی ها آسیب ببینند. Wellwoman 50+ ویتامین C و E را برای بدن فراهم می‌کند تا به محافظت از سلول‌ها در برابر استرس اکسیداتیو یاری‌رسان و همچنین ماده‌ی معدنی روی که در حفظ بینایی طبیعی موثر هستند.

قرص ول وُمن ویژه‌ی بانوان بالای ۵۰ سال ویتابیوتیکس و قلب و گردش خون:

ول وُمن Wellwoman 50+ حاوی تیامین (vit.B1) و همچنین ترکیبی از اسید فولیک و ویتامین های B6 و B12 که به کارکرد طبیعی قلب کمک می‌کند و در متابولیسم طبیعی هموسیستئین و تشکیل طبیعی گلبول‌های قرمز خون یاری‌رسان است. این فرمول همچنین حاوی ویتامین C است که جذب آهن غیر هم (منبع گیاهی) را افزایش می‌دهد. که این امر به ویژه در رژیم های گیاهخواری اهمیت ویژه‌ای دارد، زیرا آهن به شکل گیری طبیعی هموگلوبین و انتقال طبیعی اکسیژن به تمام اندام‌های اصلی بدن کمک می‌کند. قرص ول وُمن ویژه‌ی بانوان بالای ۵۰ سال ویتابیوتیکس و مغز و سیستم عصبی:

تیامین (ویتامین B1) و ویتامین های B6 و B12 به همراه بیوتین و ویتامین C به حفظ کارکرد طبیعی سیستم عصبی کمک می‌کنند، و به همراه با اسید پانتوتنیک که به کارکرد ذهنی طبیعی کمک می‌کند.

این اطلاعات به عنوان جایگزینی برای توصیه‌های پزشکی حرفه‌ای، تشخیص یا درمان در نظر گرفته نشده است. شما همیشه در مورد هر گونه وضعیت پزشکی از پزشک خود یا سایر کارشناسان بهداشتی واجد شرایط مشاوره بگیرید. امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس

کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس

موارد مصرف کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس:

کمک به کاهش خستگی و افزایش انرژی بدن. کمک به بهبود سیستم ایمنی و قلب و عروق، حفظ و تقویت عملکرد سیستم عصبی. مخصوص بانوان بالای ۵۰ سال.

روش مصرف کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس:

روزانه ۱ عدد قرص به همراه وعده‌ی غذایی اصلی با یک لیوان آب مصرف شود.

با معده خالی مصرف نشود.

هشدار مصرف کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس:

در صورت ابتلا به صرع هموکروماتوز آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده فرآورده و در صورت استفاده از سایر داروها، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. مصرف این فرآورده در کودکان توصیه نمی‌شود.

از جویدن قرص خودداری نمایید.

بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نشود.

این فرآورده مکمل است و جهت پیشگیری تشخیص و درمان بیماری نمی‌باشد‌.

مکمل‌های غذایی نباید جایگزین رژیم غذایی متعادل و متنوع و سبک زندگی سالم شوند.

این محصول حاوی آهن است که مصرف بیش از حد آن ممکن است برای کودکان، بسیار مضر باشد.

موارد منع مصرف:

اگر به سویا یا ماهی حساسیت دارید از آن استفاده نکنید.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در دوران بارداری و شیردهی قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

شرایط نگهداری کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس:

در دمای زیر ۲۵ درجه‌ی سانتی‌گراد در جای خشک و دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس:

مالتودکسترین، عامل حجیم کننده: سلولز میکروکریستالین، اکسید منیزیم، ویتامین C (اسید اسکوربیک) حامل: هیدروکسی پروپیل متیل سلولز و اسید تارتاریک، عوامل ضد کیک: اسید استئاریک، دی اکسید سیلیکون و استئارات منیزیم دی اکسید، کلروفیلین مس (منبع طبیعی)، گلیسیرین، سولفات روی، نیاسین (به عنوان نیکوتین آمید)، فسفاتیدیل کولین (لستین، سویا)، فروس فومارات (آهن)، تیامین (ویتامین B1 به عنوان مونونیترات)، ویتامین E (دی-آلفا توکوفریل اسید)، سوکس (از سویا)، عصاره‌ی چای سبز، اسید آلفا لیپوئیک، بیوفلاونوئیدهای مرکبات، ویتامین B6 (پیریدوکسین HCl)، ال-کارنیتین تارتارات، بتاکاروتن، حامل: نشاسته، آب، آنتی اکسیدان: (دی ال-آلفا توکوفرول)، استرهای لوتئین (پانتوتنیک اسید) به عنوان نمک کلسیم، ویتامین D3 (کوله کلسیفرول)، اقاقیا، ساکارز، نشاسته‌ی ذرت، تری گلیسیریدهای زنجیره‌ای متوسط، آنتی اکسیدان: دی ال-آلفا توکوفرول، ریبوفلاوین، تری کلرید کروم، سولفات مس، کوآنزیم Q10، سولفات منگنز، سلنات سدیم، اسید فولیک (به عنوان اسید پتروئیلمونوگلوتامیک)، بیوتین، ویتامین B12 (سیانوکوبالامین).

                                                          جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
لوتئین استر۲ میلی‌گرم**
عصاره‌ی چای سبز۲۰ میلی‌گرم**
کوآنزیم کیوتن۲ میلی‌گرم**
آلفا لیپوییک اسید۱۰ میلی‌گرم**
فسفاتیدیل کولین۲۰ میلی‌گرم**
بیوفلاونوئیدهای مرکبات۱۰ میلی‌گرم**
بتاکاروتن۱۰ میلی‌گرم**
ویتامین دی (بعنوان د۳ ۴۰۰ واحد)۱۰ میکروگرم۲۰۰
ویتامین ای۱۵ میلی‌گرم a-TE۱۲۵
ویتامین سی۶۰ میلی‌گرم۷۵
تیامین (ویتامین ب۱)۱۴ میلی‌گرم۱۲۷۳
ریبوفلاوین (ویتامین ب۲)۴ میلی‌گرم۲۸۶
نیاسینامید (ویتامین ب۳)۳۰ میلی‌گرم NE۱۸۸
ویتامین ب۶۱۰ میلی‌گرم۷۱۴
اسید فولیک۲۰۰ میکروگرم۱۰۰
ویتامین ب۱۲۵ میکروگرم۲۰۰
بیوتین۵۰ میکروگرم۱۰۰
اسید پانتوتنیک۶ میلی‌گرم۱۰۰
منیزیم۶۰ میلی‌گرم۱۶
آهن۱۰ میلی‌گرم۷۱
روی۱۵ میلی‌گرم۱۵۰
مس۱۰۰۰ میکروگرم۱۰۰
منگنز۰/۵ میلی‌گرم۲۵
سلنیوم۱۲۰ میکروگرم۲۱۸
کروم۷۵ میکروگرم۱۸۸
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت ویتابیوتیکس از شرکت های تولید کننده مکمل غذایی میباشد که در انگلیس واقع شده است و بیشتر از 40 سال است که در زمینه تولید انواع مکمل های غذایی تجربه دارد و از بهترین و جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا برای تولید محصولات خود استفاده میکند این شرکت در حال حاضر مکمل های خود را به 100 کشور دنیا عرضه میکند و محصولات مکمل غذایی کاملا بر اساس استاندارد های جهانی تولید میشوند محصولات ویتابیوتیکس در شرایطی که داروها را تولید میکنند تولید میکنند و برای تولید مکمل غذایی های خود شرایط خاص و سختی را در نظر میگیرند شرکت وایتابیوتیکس محصولات مکمل غذایی خود را با توجه به شرایط فیزیولوژیکی بدن انسان و بر حسب نوع جنسیت و سن مصرف کننده تولید می کند .

ویژگیهای محصول

وزن 60 گرم
نوع محصول

قرص

گروه

مولتی ویتامینهای بانوان

نوع محفظه

جعبه مقوایی

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

انگلستان

برند

شرکت سازنده

ویتابیوتیکس

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول ول وومن ۵۰ سال به بالا ویتابیوتیکس مخصوص خانم ها 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *