قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس 30 میلی لیتر

Vitabiotics WellBaby (Liposomal Iron) 7.5mg  Vanilla Drops 30ml

ویژگی‌های قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس:

  • تامین نیاز روزانه‌ی آهن برای نوزادان و کودکان
  • حاوی ۷/۵ میلی‌گرم آهن به شکل لیپوزومال
  • کمک به پیشگیری از کم‌خونی ناشی از کمبود آهن
  • افزایش‌ انرژی و کاهش خستگی
  • بدون طعم فلز و تغییر رنگ دندان
  • بدون عوارض گوارشی
  • با طعم وانیل
  • بدون رنگ مصنوعی، لاکتوز و مخمر


۸۱.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس

در این محصول از محصولات دسته آهن و کم خونی کودکان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس، حاوی مقدار مناسبی آهن است که در کمک به تأمین آهن مورد نیاز نوزادان و کودکان و پیشگیری از کم‌خونی کاربرد دارد و بدون عوارض گوارشی و یا تغییر رنگ دندان‌ها، در روده‌‌ جذب می‌شود و کودکان از طعم خوش‌ وانیل آن بهره و لذت می‌برند.

بدن انسان‌های بزرگسال برای کارکرد صحیح و دریافت انرژی‌ به تمام ریزمغذی ها و درشت مغذی ها نیاز دارد. و‌ نوزادان و کودکان به دلیل اینکه در سن رشد و بالندگی هستند، شاید باید بیشتر دقت شود که تا چه اندازه به صورت روزانه مواد مغذی را دریافت می‌کنند، که یکی از آن‌ها ماده‌ی معدنی و مهم آهن است.

بر اساس داده‌ها، کم‌خونی ناشی از فقر آهن یکی از شایع‌ترین بیماری‌هایی است که بویژه در کشورهای در حال توسعه رو به گسترش است و این موضوع هم برای شخص و آینده‌اش مهم است و هم برای دولت‌ها هزینه‌بر خواهد بود، زیرا پیامدهایی را بدنبال خواهد داشت که شاید نتوان کمبود آهن کودکی را، در بزرگسالی جبران نمود.

قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس

قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس

قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس 30 میلی لیتر Vitabiotics WellBaby (Liposomal Iron) 7.5mg  Vanilla Drops 30ml، حاوی ۷/۵ میلی‌گرم آهن به شکل لیپوزومال است که در تامین نیاز روزانه‌ی آهن برای نوزادان و کودکان کمک می‌کند و به پیشگیری از کم‌خونی ناشی از کمبود آهن می‌پردازد تا انرژی لازم را برای کودکان فراهم سازد.

قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس، شکل لیپوزومی دارد و در روده‌ جذب می‌شود که بدون طعم فلز و تغییر رنگ دندان اثربخش است و عوارض گوارشی به دنبال ندارد و دارای طعم وانیل است تا بچه‌ها، با آن بهتر رابطه برقرار نمایند. این فرآورده تحت لیسانس انگلستان است و در آن در رنگ مصنوعی، لاکتوز و مخمر استفاده نشده است.

کم خونی ناشی از کمبود آهن در نوزادان و کودکان:

کم خونی مشکلی است که در آن بدن گلبول‌های قرمز سالم و کافی را ندارد. گلبول‌های قرمز خون، اکسیژن را به همراه مواد مغذی دیگر به بافت‌های بدن می‌رسانند. آهن به ساخت گلبول‌های قرمز کمک می‌کند، بنابراین کمبود آهن در بدن ممکن است به کم خونی بیانجامد. که در پزشکی بدان کم خونی ناشی از فقر آهن می‌گوبند.

نوزادان با آهن ذخیره شده در بدنشان متولد می‌شوند. از آنجا که آن‌ها به سرعت رشد می‌کنند، نیاز به جذب آهن زیادی به صورت روزانه دارند. و کم خونی فقر آهن بیشتر نوزادان ۹ تا ۲۴ ماهه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. نوزادانی که با شیر مادر تغذیه می‌شوند به آهن کمتری نیاز دارند، زیرا آهن در شیر مادر بهتر جذب می‌شود. ولی در مواردی که کودک به هر دلیلی آهن کافی دریافت نمی‌کند، مکمل‌های آهن بهترین گزینه هستند.

قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس

قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس

نوزادان کمتر از ۱۲ ماه که به جای شیر مادر یا شیر خشک غنی شده با آهن، شیر گاو می‌نوشند، بیشتر در معرض کم خونی هستند. زیرا شیر گاو، آهن کمتری دارد و باعث از دست دادن مقدار کمی خون از روده می‌شود که جذب آهن را برای بدن سخت تر می‌کند.

پوست رنگ پریده، دست و پاهای سرد، کندی رشد جسمی و ذهنی، مشکلات رفتاری، اشتهای کم و ضعیف، ضربان تند، نفس های سریع و برخی دیگر از عوارض کم‌خونی ناشی از فقر آهن هستند که بر اساس کمبود و سطوح آهن در بدن کودک، می‌تواند به صورت کمتر و یا عمیق‌تر نمایان شوند. امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس:

کمک به تامین آهن مورد نیاز و جلوگیری از آنمی (کم‌خونی) ناشی از فقر آهن در نوزادان و کودکان.

روش مصرف قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس:

دستور مصرف مقدار مصرف در نوزادان و کودکان طبق دستور پزشک می‌باشد.

میزان مصرف معمول روزانه، یک میلی لیتر (معادل ۷/۵ میلی گرم آهن) از محلول می باشد. به طور مستقیم در دهان چکانده شود یا در نصف لیوان آب حل گردد و در هر زمان از روز مصرف گردد. از قطره چکان مدرج داخل جعبه استفاده نمایید.

هشدار مصرف قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس:

قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید.

در صورت ابتلای فرزندتان به هر گونه بیماری (از جمله هموکروماتوز)، آلرژی به مواد غذایی و یا اجزای تشکیل دهنده‌ی فرآورده و در صورت استفاده از سایر داروها قبل از مصرف با پزشک با داروساز مشورت نمایید.

بیشتر از مقدار توصیه شده مصرف نشود.

این فرآورده مکمل است و جهت پیشگیری تشخیص و درمان بیماری نمی‌باشد‌.

شرایط نگهداری:

در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی گراد در جای خشک و دور از نور نگهداری و از یخ زدگی محافظت نمایید.

دور از دید و دسترس اطفال قرار گیرد.

پس از مصرف درب بطری را کاملاً ببندید.

فرآورده را حداکثر تا ۳ ماه بعد از باز شدن درب بطری مصرف نمایید.

جدول ترکیبات قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس:

                                                           جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
آهن لیپوزومال۷/۵ میلی‌گرم۵۴
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت ویتابیوتیکس از شرکت های تولید کننده مکمل غذایی میباشد که در انگلیس واقع شده است و بیشتر از 40 سال است که در زمینه تولید انواع مکمل های غذایی تجربه دارد و از بهترین و جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا برای تولید محصولات خود استفاده میکند این شرکت در حال حاضر مکمل های خود را به 100 کشور دنیا عرضه میکند و محصولات مکمل غذایی کاملا بر اساس استاندارد های جهانی تولید میشوند محصولات ویتابیوتیکس در شرایطی که داروها را تولید میکنند تولید میکنند و برای تولید مکمل غذایی های خود شرایط خاص و سختی را در نظر میگیرند شرکت وایتابیوتیکس محصولات مکمل غذایی خود را با توجه به شرایط فیزیولوژیکی بدن انسان و بر حسب نوع جنسیت و سن مصرف کننده تولید می کند .

ویژگیهای محصول

وزن 101 گرم
نوع محصول

قطره

گروه

آهن

نوع محفظه

بطری قطره چکان دار

حجم

30 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ویتابیوتیکس

تحت لیسانس

انگلستان

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قطره آهن لیپوزومال ول بیبی ویتابیوتیکس 30 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *