قرص واسکوویتا وشا دارو 30 عددی

VascuVita Vasha Darou 30 Tabs

ویژگی‌های قرص واسکوویتا وشا دارو:

  • اثرگذاری مفید بر قلب و عروق از راه رقیق‌سازی و کاهش لخته‌ شدن خون
  • تقویت و بهبود گردش خون
  • حاوی عصاره‌ی گیاه مریم‌گلی ریشه قرمز


87.000 تومان

ناموجود

ناموجود

(1 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص واسکوویتا وشا دارو

در این محصول از دسته بندی مکمل‌های سلامت قلب و عروق از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

قرص واسکوویتا وشا دارو، حاوی عصاره‌ی گیاه مریم‌گلی ریشه قرمز است که هر قرص آن، دارای ۵۵۰ میلی‌گرم پودر ریشه‌ی مریم‌گلی ریشه قرمز (دارای حداقل ۰/۶۶ میلیگرم Tanshinone ||A) می‌باشد. که با بهبود گردش خون، در حفظ سلامت قلب و عروق، بهبود اتساع رگ‌های خونی و حفظ فشار خون طبیعی کاربرد دارد.

مشکلات قلبی عروقی، شاید مهم‌ترین بیماری‌هایی هستند که در بسیاری از جمعیت‌های جهانی دیده می‌شوند و روز به روز بر شمار آنها افزوده می‌شود که بیشک برای هر فرد بیماری آزاردهنده خواهد بود. خوشبختانه چند سالی است که مردم بیش از پیش بر نگهداری سلامت خود توجه می‌کنند و روند استفاده‌ی مناسب از فرآورده‌های گیاهی رو به گسترش است.

قرص واسکوویتا وشا دارو

قرص واسکوویتا وشا دارو

آثار فارماکولوژی و مکانیزم اثر قرص واسکوویتا وشا دارو 30 عددی Vascuvita Vasha Darou Pars 30 Tablets:

گیاه مریم‌گلی ریشه قرمز، به صورت گسترده و برای چندین دهه در مراکز درمانی و کلینیک‌های چین، کره، ژاپن و همچنین در ایالت متحده و برخی از کشورهای اروپایی جهت درمان انواع بیماری‌های قلبی عروقی (اختلالات عروق‌ریز مانند؛ بیماری‌های قلبی عروقی، عروق مغز), مشکلات گردش خون، سکته‌ی مغزی ایسکمیک و آنژین پکتوریس استفاده شده است و پژوهش‌های فراوانی به منظور یافتن فعالیت‌های بیولوژیکی و مکانیسم‌های در پیوند با این فعالیت‌ها صورت گرفته است.

مریم گلی ریشه قرمز به طور رسمی در فارماکوپه چین آورده شده است. همچنین امروزه در فهرست فارماکوپه های گوناگون اروپا، بریتانیا و آمریکا قرار گرفته است. تا امروز بیش از ۲۰۰ ترکیب در عصاره گیاه مریم گلی ریشه قرمز شناسایی و یافت شده که ترکیبات موجود در بخش لیپوفیل شامل؛ تانشیون ها می‌باشد و در بخش هیدروفیل عصاره‌ی ترکیبات گوناگون بویژه اسیدهای فنولی از جمله؛ سالویونیک اسید می‌باشند که فعالیت فارماکولوژی آنها بررسی و به اثبات نرسیده است.

رقیق‌سازی خون و کاهش لخته شدن خون و همچنین تقویت و بهبود گردش خون و اثربخشی های جانبی دیگری همچون اثرات آنتی‌اکسیدانی و اثرات ضدالتهابی می‌باشد. گیاه مریم‌گلی ریشه قرمز توانایی ریلکس کردن عروق کرونر در قلب را دارد و تاثیر آنتی‌اکسیدانی بر بافت ماهیچه‌ای قلب (میوماردیوم) دارد و باعث کاهش ضخامت لایه اینتیمال در شریانهای کارتید آسیبدیده می‌شود.

قرص واسکوویتا وشا دارو

قرص واسکوویتا وشا دارو

همچنین مریم‌گلی ریشه قرمز از تجمع پلاکت ها و اکسید شدن LDL جلوگیری می‌کند. مریمگلی ریشه قرمز تاثیر خود را روی کاهش سایز سکته و کاهش آمار مرگ موش‌هایی که دچار حملهی سکته‌ی قلبی بودند، نشان داده شده است. خاصیت آنتی‌اکسیدانی و Angiogenesis  مریم‌گلی قرمز بعنوان فاکتور اصلی موثر در پیشگیری از بیماری‌های ایسکمی بافت قلبی پیشنهاد شده است. اسید سالویونیک به عنوان یکی از مهم‌ترین مواد فعال عصاره آبی دانشن، اثرات بالقوهای در پیشگیری از آسیب بافت عضله‌ی قلبی طی سکته القا شده و در آزمایشات کلینیکی و حیوانی نشان داده است.

در ادامه، با بکارگیری از فناوری های نوین زیست مولکولی و پروتئومیکس کارکردی، تاثیر عصاره آبی مریم‌گلی ریشه قرمز بر جلوگیری از ضایعات آتروسکل آشکار شده است. مریم‌گلی ریشه قرمز به شکل کلینیکی جهت پیشگیری و درمان بیماری‌های قلبی عروقی، هایپر لیپیدمیا و بیماری‌های عروق مغزی استفاده میشود. فرآورده‌های مریم‌گلی ریشه قرمز برای درمان آترواسکلروز (سخت شدن رگ با تجمع پلاک‌های کلسترول) یا ناهنجاری‌های در پیوند با لخته شدن خون استفاده شده است.

توانایی مریم‌گلی ریشه قرمز در رقیق‌سازی خون و کاهش لخته شدن خون (اثربخشی همچون وارفارین) به خوبی اثبات شده است. در یک پژوهش تصادفی، دو سو کور، کنترل شده با پلاسبو ثابت شده که عصاره‌ی خشک مریم‌گلی ریشه قرمز، فشارخون سیستولیک و ضربان قلب را کاهش می‌دهد و بیماران دچار به فشار خون بالا به خوبی تحمل می‌شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

قرص واسکوویتا وشا دارو

قرص واسکوویتا وشا دارو

موارد مصرف قرص واسکوویتا وشا دارو:

حفظ سلامت قلب و عروق. بهبود اتساع رگ‌های خونی. حفظ فشار خون طبیعی.

روش مصرف قرص واسکوویتا وشا دارو:

دو بار در روز و هر بار ۲ عدد قرص میل شود.

هشدار مصرف قرص واسکوویتا وشا دارو:

بیشتر از میزان توصیه شده، مصرف نگردد.

موارد منع مصرف قرص واسکوویتا وشا دارو:

افراد دارای حساسیت به گیاه مریم‌گلی و یا ریشه‌ی آن و یا هر یک از مواد تشکیل دهنده‌ی این فرآورده، از مصرف این فرآورده منع شده‌اند.

چون مریم‌گلی ریشه قرمز در جلوگیری از تجمع پلاکت ها موثر است و می‌تواند در رقیق‌سازی خون‌ اثری همچون وارفارین داشته باشد، می‌بایست در بیمارانی که مشکلات خون‌ریزی دارند، پیش از جراحی و یا همزمان با استفاده از داروها یا گیاهان و مکمل‌هایی که باعث رقیق شدن خون می‌شوند، خودداری نمود.

از لحاظ تئوری می‌توان گفت که به دلیل داشتن ترکیبات با ساختار مشابه گلیکوزیدهای قلبی از جمله دیگوکسین می‌تواند اثرات جانبی چون آریتمی را افزایش بدهد.‌

عوارض جانبی مصرف:

با مصرف مقادیر مجاز، تاکنون عوارض جانبی خاصی گزارش نشده است. ممکن است عوارض جانبی خوابآلودگی، سرگیجه، ترومبوسیتوپنی، همچنین خارش، مشکلات گوارشی مثل ناراحتی معده و کاهش اشتها، در برخی از مصرفکنندگان مشاهده شود، در صورت ایجاد و گسترش علائم، استفاده از فرآورده را قطع کنید و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت کنید.

مصرف در زمان بارداری و شیردهی:

به علت نبود پژوهش‌ها و‌ بررسی‌های کافی، مصرف این فرآورده زمان بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.

تداخل دارویی:

در مصرف این محصول با داروهای میدازولام و داروهایی که بوسیله ی سیتوکروم پ ۴۵۰ متابولیزم می‌شوند، باید احتیاط کرد..

شرایط نگهداری قرص واسکوویتا وشا دارو:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات قرص واسکوویتا وشا دارو:

هر قرص حاوی ۵۵۰ میلی‌گرم پودر ریشه‌ی مریم‌گلی ریشه قرمز (دارای حداقل ۰/۶۶ میلی‌گرم Tanshinone ||A) می‌باشد.

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
هر قرص حاوی ۵۵۰ میلی‌گرم پودر ریشه‌ی مریم‌گلی ریشه قرمز (دارای حداقل ۰/۶۶ میلی‌گرم Tanshinone ||A)۵۵۰ میلی‌گرم_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت داروسازی گیاهی وشا دارو شرکتی معتبر و ایرانی است که محصولات پوستی و دارویی را به بازار عرضه می کند. این شرکت فعالیت خود را در سال 1394 آغاز کرد و در همین مدت کوتاه توانسته است با تولید محصولات شگفت آور به برندی معتبر در بازار ایرانی تبدیل شود. این برند بر مواد اولیه گیاهی تمرکز دارد و تلاش می کند تا با استفاده از مواد گیاهی به درمان بیماری ها و ارتقا سلامتی بپردازد. این شرکت در روند تولید محصولاتش از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و این مواد چندین بار آزمایشات مختلف کنترل کیفی را پشت سر می گذراند تا در پایان برای تولید محصولات مناسب مورد استفاده قرار گیرند.

ویژگیهای محصول

وزن

36 گرم

نوع محصول

قرص

گروه

سلامت قلب و عروق

تعداد

30 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شرکت داروسازی گیاهی وشا دارو پارس

برند

وشا دارو

1 دیدگاه برای قرص واسکوویتا وشا دارو 30 عددی

  1. سارا راستگو

    اماهه استفاده میکنم راضی بودم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *