پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن 2270 گرمی

Suppland Nutrition Whey Protein Powder 2270gr

ویژگی‌های پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن:

  • افزایش قدرت عضلات
  • حاوی پروتئین وی کنسانتره
  • موثر در بازتوانی و رشد ماهیچه‌ها
  • دارای درصد بالایی از اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار
  • تقویت سیستم ایمنی بدن

۲.۹۳۸.۰۰۰ تومان

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن

در این محصول از دسته مکمل پروتئین از سری محصولات مکمل ورزشی سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن، می‌تواند تأثیر ورزش‌های مقاومتی را در افزایش سایز و قدرت عضلانی به حداکثر برساند. همچنین به علت دارا بودن از اسید آمینه‌های شاخه‌دار (BCAA)، تأثیر بسزایی در تحریک هورمون رشد دارد و همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می‌شود.

پروتئین یکی از درشت‌مغذی‌ها در کنار کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها است که از سلامت کلی بدن انسان حمایت می‌کند. ولی در برخی موارد و در شرایطی خاص، مانند فعالیت‌های بدنی و ورزش، افراد نیاز بیشتری به پروتئین در طول روز دارند و این کلید عضله‌سازی، توان ورزشی و از پس تمرینات قدرتی برآمدن خواهد بود. پروتئین آب‌پنیر مکملی است که افراد در کنار ورزش‌های مقاومتی از آن برای کمک به تقویت سنتز پروتئین عضلانی و رشد توده‌ی عضلانی بدون چربی استفاده می‌کنند. سایر مزایای احتمالی شامل کمک به کاهش وزن و کاهش کلسترول خون است.

پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن

Suppland Nutrition Whey Protein Powder

شیر از دو پروتئین کازئین و آب پنیر ساخته شده است. پروتئین آب پنیر به عنوان یک پروتئین کامل در نظر گرفته می‌شود زیرا حاوی تمام ۹ اسید آمینه‌ی ضروری است و میزان لاکتوز موجود در آن کم است و میان ورزشکاران و بویژه بدن‌سازان شناخته‌شده اس

ت. همان‌گونه که در بالا عنوان شد، پروتئین وی یا پروتئین آب پنیر، حاوی تمام ۹ اسید آمینه‌ی ضروری شما است، از جمله؛ اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار محبوب (BCAA) که مورد علاقه‌ی بسیاری از ورزشکاران قدرتی است و به سرعت جذب بدن می‌شوند. اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار ال لوسین، ال والین و ال ایزولوسین هستند.

کارایی اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار به ترتیب ال لوسین، پیش‌ساز سنتز پروتئین در ماهیچه‌ها است که در عضله‌سازی به کار می‌آید. ال والین، در افزایش سنتز پروتئین و تسریع ریکاوری عضلات پس از تمیز موثر است. ال ایزولوسین، باعث رشد تارچه‌های عضلانی و بالا بردن سنتز پروتئین می‌شود.

پروتئین آب پنیر همچنین حاوی میزان بالایی اسیدآمینه‌ی غیر ضروری به نام سیستئین است که همچون یک آنتی‌اکسیدان در بدن کار می‌کند و سطح گلوتاتیون را بالا می‌برد که در مبارزه با التهاب و بیماری یاری‌رسان باشد. باید گفت که بدن شما نمی‌تواند اسیدهای آمینه‌ی ضروری را به تنهایی تولید کند، بنابراین باید آنها را از راه خوردن و آشامیدن  دریافت کنید تا از حمایت آنها برای ساخت عضلات و فعال کردن سایر عملکردهای کلیدی استفاده نمایید. اگر ورزشکاری هستید که عضله‌سازی می‌کنید یا سعی می‌کنید شکاف‌های تغذیه‌ای روزانه‌‌ی خود را پر کنید، پروتئین آب پنیر برای شما می‌تواند مفید باشد.

پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن

Suppland Nutrition Whey Protein Powder

پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن Suppland Nutrition Whey Protein Powder؛ حاوی پروتئین وی کنسانتره و نیز دارای درصد بالایی از اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار است که به افزایش قدرت عضلات و بازتوانی سریع‌تر و رشد ماهیچه‌ها می‌پردازد و همچنین در تقویت سیستم ایمنی بدن موثر خواهد بود.

برای تهیه‌ی پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن، می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به تأمین پروتئین مورد نیاز بدن ورزشکاران. کمک به افزایش‌ حجم و توده‌ی عضلانی. محرک هورمون رشد. تقویت سیستم ایمنی بدن‌.

روش مصرف:

یک پیمانه (۳۲ گرم) از پودر وی را با ۲۵۰ میلی‌لیتر آب سرد یا شیر خود ترکیب کرده و میل نمایید.

هشدار مصرف:

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان و پیش‌گیری‌ از بیمارها نمی‌باشد‌.

بیش از میزان توصیه‌شده، مصرف نکنید.

چنانچه دچار بیماری خاصی هستید و یا دارو و با مکمل دیگری مصرف می‌کنید، پیش از مصرف این فرآورده با پزشک متخصص یا دکتر داروساز مشورت کنید.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

وی پروتئین کنسانتره، آسه سولفام پتاسیم، رنگ و طعم‌دهنده‌ی مجاز خوراکی.

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه در هر سروینگدرصد نیاز مصرف روزانه
کالری۱۰۴**
چربی کل۰ گرم۳۴
چربی اشباع شده۰/۵ گرم۳
چربی ترانس۰ گرم**
کلسترول۳۰ میلی‌گرم**
سدیم۱۳۰ میلی‌گرم۵
پتاسیم۲۳۰ میلی‌گرم۶
کربوهیدرات کل۵ گرم۱
قندها۰ گرم۰
پروتئین۲۴ گرم۴۲
کلسیم**۱۰
آهن**۳
اسیدهای آمینه در هر ۱۰۰ گرم پودر:____
اسید آسپارتیک۸/۵**
هیستیدین۱/۳**
میتونین۱/۶**
ترئوین۴/۲**
آلانین۱۶/۸**
اسید گلوتامیک۱۳/۲**
لوسیون۹/۵**
پرولین۳/۶**
تریوزین۲/۹**
سیستئین۱/۳**
ایزولوسین۴/۲**
فنیل آلانین۲/۸**
تریپتوفان۱/۹**
آرژنین۹/۲**
گلیسین۱/۵**
لیزین۷/۳**
سرین۴/۲**
والین۳/۶**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

برند ساپلند نوتریشن تحت نظارت داروسازی عرشیا مکمل آریا تولید می‌شود. این شرکت تولید کننده مکمل‌های ورزشی، غذایی و دارویی است که در ایران و تحت لیسانس شرکت‌های بزرگ اروپایی شروع به تولید مکمل ورزشی نمود. در حال حاضر این شرکت با توسعه تولیدات خود با بالاترین کیفیت و اثرگذاری در بین مصرف کننده جایگاه خود را پیدا کرده است. رضایت بالای مصرف کنندگان خود گواه این مدعاست. یکی از اصول این شرکت رعایت بهداشت و سلامت تهیه، بسته بندی و توزیع محصولات است. در فرایند تولید محصولات برند ساپلند نوتریشن از جدیدترین تکنولوژی‌ها و ماشین آلات صنعت دارویی استفاده می‌شود تا محصولات با بالاترین کیفیت و در بهترین بسته بندی در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد. ترکیبات به کاررفته در محصولات و میزان آنها به گونه‌ای است که قابل استفاده برای ورزشکاران در تمامی رشته‌های قدرتی، استقامتی و سرعتی بوده و در کنار کیفیت بالا، بیشترین تأثیر را داشته باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 3000 گرم
نوع محصول

پودر

گروه

پروتئین وی

وزن

2270 گرم

طعم

شکلاتی

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی عرشیا مکمل

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر وی پروتئین ساپلند نوتریشن 2270 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *