چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی 100 میلی لیتر

Sunway Ice And Hot Exier Tabiat Pakan Topical Gel 100ml

ویژگی‌های ژژل خنک کننده و گرمایشی سان وی:

  • تسکین دردهای استخوانی، عضلانی و مفصلی
  • تسکین دردهای ناشی از کوفتگی، ضرب‌دیدگی، گرفتگی، پیچ‌خوردگی و کشیدگی
  • حاوی منتول، متيل ساليسيلات و عصاره‌های گیاهی فلفل قرمز، رزماری و نعنا فلفلی
  • به صورت موضعی


128.000 تومان

ناموجود

ناموجود

برند سان وی شناسه محصول: 115424 دسته: , , برچسب:
(1 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی

در این محصول از دسته بندی کرم و ژل تسکین دهنده درد از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به :

ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی، ژل ماساژ بدن و به صورت موضعی است که دربردارنده‌ی عصاره‌های گیاهی و مواد اثربخشی است تا به تسکین دادن دردهای عضلانی و مفصلی (آرتروز، روماتیسم، استئوآرتریت و …)، دردهای ناشی‌ از بلوغ و رشد استخوانی در نوجوانان، دردهای کمر، سیاتیک، زانو، مچ، گردن، شانه، پشت و انواع دردهای استخوانی کمک نماید و همچنین در التیام دردهای ناشی از کوفتگی، ضرب‌دیدگی، کشیدگی‌، پیچ‌خوردگی و گرفتگی عضلات کاربرد دارد.

ایجاد دردهای بدنی عضلانی، مفصلی یا استخوانی می‌تواند در هر سنی و برای هر کسی رخ درد ولی این موارد بیشتر در ورزشکاران، افرادی که فعالیت بدنی بیشتری دارند و افرادی که پا به سن گذاشته‌اند و یا در مواردی که در پیوند با بیماری است، دیده می‌شود و یا نیز درد و کوفتگی بدن می‌تواند ناشی از یک بی‌احتیاطی باشد. درد بدن ناشی از هر عاملی که باشد، می‌تواند از کیفیت زندگی افراد بکاهد، زیرا گاهی تحمل آن بسیار سخت می‌شود و نیاز به تسکین‌دهنده پیدا خواهد شد.

ژل ضد درد خنک‌کننده و گرمایشی سان وی 100 میلی لیتر Sunway Ice And Hot Topical Gel 100ml؛ حاوی منتول، متيل ساليسيلات و عصاره‌های گیاهی فلفل قرمز، رزماری و نعنا فلفلی است تا به تسکین دردهای استخوانی، عضلانی و مفصلی بپردازد که به صورت موضعی کاربرد دارد. ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی، در تسکین دردهای ناشی از کوفتگی، ضرب‌دیدگی، گرفتگی، پیچ‌خوردگی و کشیدگی یاری‌رسان خواهد بود.

ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی

ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی

منتول موجود در ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی:

منتول نوعی الکل ۱۰ کربنی است که از روغن نعنا به دست می‌آید. منتول به واسطه‌ی اثر خنک‌کنندگی خود شناخته شده است و بر‌ ترموتی آرپی‌های TRPV3 و TRPM8 اثرگذار خواهد بود.

همچنین منتول TRPA1 را مهار می‌کند که کاربرد منتول به عنوان یک ماده‌ی اثربخش‌ در تسکین درد را توجیه می‌نماید. منتول موجود در ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی، بعد از چند دقیقه در افزایش جریان خون محل درد اثر می‌گذارد تا به گرم شدن و کاهش درد موضع بپردازد. همچنین منتول با اشغال گیرنده‌های درد، باعث تسکین درد در موضع خواهد شد.

متیل سالیسیلات موجود در ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی:

متیل سالیسیلات ماده‌ای طبیعی است که در انواع زیادی از گیاهان برگ سوزنی یافت می‌شود. TRP1 در برابر متیل سالیسیلات واکنش می‌دهد و در توجیه اثر ضد درد متیل سالیسیلات موثر است. این ماده مانند؛ دیگر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی، مهارکننده‌ی آنزیم سیکلواکسیژناز است.

کافور موجود در ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی:

کافور ماده‌ای است که از چوب درخت کافور گرفته می‌شود و نوعی مونوترپنوئید به حساب می‌آید که پوست به سادگی آن را جذب می‌کند و بر TRPA1 و TRPV3 در کانال‌های یونی ترموتی آرپی اثر خود را خواهد گذاشت.

عصاره فلفل قرمز (کپسایسین _ Capsaicin) موجود در ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی:

ماده‌ای شیمیایی از گروه کپسیکوم است که خاصیت تند بودن فلفل‌ها از این ماده می‌باشد. کپسایسین دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی، ضدالتهابی و ضد باکتریایی است. این ماده با کاهش یا اجتناب از تجمع ماده‌ی P در نورون‌های حسی _ محیطی باعث عدم حساسیت مفاصل و پوست به درد خواهد شد.

ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی

ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی

عصاره رزماری موجود در ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی:

ترین‌ها و ترپنوئیدهای موجود در اکلیل کوهی یا همان رزماری باعث گشادی یا دیلاتاسیون رگ‌ها و بهبود گردش خون محیطی می‌شود. دو ترکیب بنام کانوزول و اورسولیک اسید موجود در عصاره‌ی رزماری از راه مهار آنزیم لیپواکسی ژناژ و سیکلواکسی ژناژ و توقف ترشح هیستامین باعث کاهش التهاب مفاصل ناشی از عوامل اکسیدان در بدن می‌شود. اپی ژنین و اسید اورسولیک موجود در عصاره‌ی رزماری دارای خاصیت التيام‌بخشی است.

عصاره‌ی نعنا فلفلی موجود در ژل خنک‌کننده و گرمایشی سان وی:

عصاره‌ی نعنا فلفلی، دربردارنده‌ی مواد اثر‌بخشی منتول و تانن می‌باشد که اثرات التیام‌بخش و آنتی‌سپتیک آن را توجیه می‌کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه‌ آنلاین دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد

موارد مصرف ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی:

التیام‌بخش دردهای عضلانی و مفصلی (آرتروز، روماتیسم، استئوآرتریت و …).

تسکین‌دهنده‌ی دردهای ناشی‌ از بلوغ و رشد استخوانی در نوجوانان.

التیام‌بخش دردهای کمر، سیاتیک، زانو، مچ، گردن، شانه، پشت و انواع دردهای استخوانی.

التیام‌بخش دردهای کوفتگی، ضرب‌دیدگی، کشیدگی‌، پیچ‌خوردگی و گرفتگی عضلات.

ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی

ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی

روش مصرف ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی:

مقداری از ژل ماساژ بدن خنک کننده و گرمایشی سان وی را در کف دستان خود ریخته و به آرامی به قسمت‌هایی از مفاصل و عضلاتی که دچار درد، گرفتگی و کوفتگی شده‌اند مالیده و محل موضع را ماساژ دهید.

تنها برای استعمال خارجی.

هشدار مصرف ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

از مالیدن این ژل بر روی زخم‌های سرباز، پوست آسیب‌دیده و خراش‌خورده، پرهیز نمایید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

پس از هر بار مصرف درب فرآورده را ببندید.

ترکیبات ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی:

ایزو پروپانول، متیل سالیسیلات، کامفور، پروپیلن گلایکول، کاربومر (بیوپول)، گلیسیرین، تری اتانول آمین، عصاره‌ی لیمو، عصاره‌ی فلفل قرمز، عصاره‌ی اکلیل کوهی (رزماری)، عصاره‌ی نعنا فلفلی، منتول، رنگ آبی، مجاز آرایشی و بهداشتی، فنوکسی اتانول، آب یونزدا.

 

برند سان وی در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی و زیبایی تخصصی در سال 1390 تاسیس شد و بعدها با تلاش بسیار، پس از توسعه به شرکت اکسیر طبیعت پاکان تبدیل شد است. این برند با هدف محصولات با کیفیت برای همه افراد خانواده ایرانی در بازار عرضه شده است. هدف و شعار این برند ساخت محصولات با کیفیت سالم و اثرگذار است.

ویژگیهای محصول

وزن 118 گرم
نوع محصول

ژل

گروه

ضد درد

نوع محفظه

تیوپ

حجم

100 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

اکسیر طبیعت پاکان

برند

1 دیدگاه برای ژل خنک کننده و گرمایشی سان وی 100 میلی لیتر

  1. مجتبی

    خیلی عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *