پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن 2270 گرمی

Starlabs Nutrition WP8 MyoBolic Whey Protein Powder 2270gr

ویژگی‌های پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن:

  • افزایش حجم توده‌ی عضلانی ورزشکاران
  • حاوی‌ وی پروتئین
  • افزایش‌ سرعت ریکاوری پس از تمرین
  • بازسازی عضلات

۴.۳۱۱.۰۰۰ تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن

در این محصول از دسته مکمل پروتئین از سری محصولات مکمل ورزشی سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر پروتئین وی دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن، در کمک به تامین پروتئین مورد نیاز روزانه‌ی افراد و افزایش حجم عضلانی ورزشکاران کاربرد دارد. پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز، یک محصول پروتئین آب پنیر با کیفیت بالا است که به گونه‌ای طراحی شده است که خوشمزه‌، بسیار مؤثر و پایدارترین ترکیب پروتئینی در آزادسازی را دارا می‌باشد. حاوی ترکیبی دقیق از آب پنیر سریع رهش (کنسانتره، هیدرولیز و ایزوله) و کازئین دیر هضم است که چندین ساعت آمینو اسیدها را به جریان خون می‌رساند.

کنسانتره پروتئین آب‌پنیر، یک پروتئین کامل است. زیرا حاوی تمام اسیدهای آمینه است که برای کمک به ساخت عضلات بدون چربی و ترمیم بافت عضلانی مورد نیاز است. آنتی بادی؛ هورمون‌ها و آنزیم‌ها؛ و انرژی را فراهم می‌سازد. پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن، همچنین دارای بالاترین ارزش بیولوژیکی از هر پروتئین است، به این معنی که بدن انسان به طور موثر از آن استفاده می‌کند.

پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن

Starlabs Nutrition WP8 MyoBolic Powder

پروتئین وی ایزوله‌ی آب پنیر در خالص‌ترین شکل آن است. و به دلیل فرآیند میکروفیلتراسیون متقاطع دارای بالاترین غلظت پروتئین در بین دیگر منابع پروتئین آب پنیر است. این فرآیند پیچیده و پیش‌رفته، باعث می‌شود که میزان چربی، کلسترول، کربوهیدرات و لاکتوز کاهش یابد و به سرعت هضم و جذب می‌شود.

پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده، سریع‌ترین پروتئین جذب شده است. هیدرولیز فرآیندی است که از طریق آن پروتئین‌های دست‌نخورده به قطعات کوچکتر (پپتیدها) برای تحویل سریع‌تر (حتی سریع‌تر از ایزوله) و جذب بهتر توسط بدن تجزیه می‌شوند. آب پنیر هیدرولیز‌شده، عمدتاً حاوی دی پپتیدها و تری‌پپتیدها است که به جریان خون وارد می‌شوند و تزریق سریع آمینواسیدهای حمایت‌کننده‌ی ماهیچه‌ها را فراهم خواهد ساخت که عضلات را قادر می‌سازد تا به سرعت بازسازی را شروع کنند.

میسلار کازئین، یک پروتئین آهسته رهش است. پروتئینی که دیر هضم می‌شود، و تعادل نیتروژن مثبت را حفظ می‌کند. با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد آزادسازی، کازئین میسلی به درستی به عنوان یک پروتئین ضد کاتابولیک و محافظت‌کننده از عضلات به شمار می‌رود.

پودر وی پروتئین دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن Starlabs Nutrition WP8 MyoBolic Whey Protein Powder؛ حاوی‌ وی پروتئین است که باعث‌ افزایش سنتز پروتئین می‌شود و در افزایش حجم توده‌ی عضلانی ورزشکاران و پیش‌گیری‌ از آسیب‌دیدگی و تحلیل عضله‌ها مفید و اثر‌بخش خواهد بود. پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن، کمک می‌کند تا سرعت ریکاوری پس از تمرینات ورزشی افزایش یابد و همچنین به بازسازی و ترمیم عضلات کمک می‌کند. فرمول این پودر، برای به حداکثر رساندن اثر و اطمینان از رشد مناسب عضلات، با BCAA و EEA تقویت شده است که ترمیم، بازیابی و حفظ نیتروژن را افزایش‌ می‌دهد.

پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن

Starlabs Nutrition WP8 MyoBolic Powder

فواید پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن:

تقویت شده با BCAA و EAA‏ برای بهبود بازساز‌ی، بازیابی و حفظ نیتروژن.

برای رشد عضلات بدون چربی و افزایش قدرت.

پروتئین آب پنیر با کیفیت بالا، مخلوط آسان و با بهترین طعم.

مصرف پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن توصیه‌شده برای:

ورزشکارانی که می‌خواهند از عضلات خود در طول تمرینات شدید یا طولانی‌مدت محافظت کنند.

ورزشکاران تناسب اندام که هدفشان افزایش توده‌ی عضلانی بدون چربی وبدون افزایش درصد چربی است.

افرادی که تحت یک رژیم غذایی سخت قرار دارند و نیاز به منبع اضافی پروتئین دارند.

در موارد و در شرایطی خاص، به عنوان جایگزین غذا.

پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن، تحت لیسانس SNH کشور اسپانیا تولید شده است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به تامین پروتئین مورد نیاز روزانه و افزایش حجم عضلانی ورزشکاران.

روش مصرف:

ورزشکاران، ۲ وعده در روز و هر وعده یک پیمانه از پودر را به هم‌راه ۲۰۰ تا ۱۸۰ میلی‌لیتر آب ترکیب نموده و میل نمایند.

هشدار مصرف:

بیش از میزان توصیه شده در روز مصرف نشود.

این فرآورده، توسط دستگاه‌هایی که در فرآیند بسته‌بندی موادی حاوی؛ شیر، سویا و رنگ‌های طبیعی استفاده شده، بسته‌بندی شده است.

این فراورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری‌ها نمی‌باشد.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

در صورت دچار بودن به بیماری‌های خاص، مصرف دارو و یا مکمل‌های دیگر، پیش از مصرف این فرآورده با پزشک یا دکتر داروساز مشورت کنید.

شرایط نگهداری:

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک نگهداری گردد.

در صورت محدوش بودن پوشش حفاظتی از مصرف فرآورده خودداری نمایید.

ترکیبات:

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه در ۱۰۰ گرم پودردرصد نیاز مصرف روزانه
انرژی۱۶۶۵ کیلوژول (۳۹۸ کیلوکالری)*
چربی کل۵/۲ گرم*
چربی اشباع‌شده۳/۳ گرم*
چربی ترانس۰/۰ گرم*
کربوهیدرات۷/۶ گرم*
شکر۵/۴ گرم*
فیبر۰/۷ گرم*
پروتئین۷۹/۹ گرم*
نمک۰/۸ گرم*
آلانین۴/۱ گرم*
آرژنین۲/۴ گرم*
اسید آسپارتیک۹/۳ گرم*
سیستئین۱/۷ گرم*
اسید گلوتامیک۲۱/۰ گرم*
گلیسین۱/۴ گرم*
هیستیدین۲/۰ گرم*
ایزولوسین۵/۹ گرم*
لوسیون۹/۹ گرم*
لیزین۸/۸ گرم*
میتونین۲/۲ گرم*
فنیل آلانین۳/۵ گرم*
پرولین۶/۳ گرم*
سرین۴/۸ گرم*
ترئونین۵/۷ گرم‌*
تریپتوفان۱/۹ گرم*
تیروزین۳/۲ گرم*
والین۵/۹ گرم*
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

استارلبز نوتریشن (Starlabs Nutrition) در زمینه تولید و عرضه مکمل‌های ورزشی، محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید و به بازار عرضه می‌نماید. این برند با توجه به نیازهای بدن در دوران تمرینات ورزشی، محصولاتی با کیفیت و مطابق استانداردهای جهانی تولید و عرضه می‌کند. علاوه بر آن استارلبز در قالب مشاوره‌های تغذیه‌ای و ورزشی به مشتریان خود کمک می‌کند تا از محصولات به بهترین نحو استفاده کنند و نتیجه‌ای مطلوب برای خود به دست آورند.این برند در زمینه تولید مکمل‌های ورزشی و تغذیه‌ای فعالیت می‌کند. این محصولات قبل و بعد از تمرین قابلیت مصرف دارند و جهت چربی سوزی، تنظیم نمودن هورمون‌ها و بهبود عملکرد مغز و حافظه نیز استفاده می‌شوند. برخی از تولیدات این برند شامل گلوتامین، کراتین، مکمل‌های پروتئین، چربی سوز و انرژی زا هستند که افراد می‌توانند با هدف بهبود سلامتی و کاهش خستگی، بهبود تغذیه و افزایش عملکرد ورزشی از آن استفاده نمایند. مکمل‌های ورزشی استار لبز نوتریشن به طور کلی برای افرادی مناسب است که به ورزش و تمرینات بدنی علاقه دارند و به دنبال افزایش عملکرد و بهبود تغذیه هستند. با این حال بسته به نوع محصول می‌تواند برای برخی افراد هرچند ورزشکار مناسب نباشد. به طور مثال مکمل‌هایی که حاوی کافئین هستند، برای افرادی که به کافئین حساسیت دارند و یا از مشکلات قلبی رنج می‌برند، توصیه نمی‌شود. همچنین افرادی که به علت بیماری‌های خاص مانند بیماری کلیوی یا دیابت نیاز به تغذیه خاص دارند بهتر است قبل از استفاده از هر محصول با پزشک خود مشورت کنند. قیمت این مکمل‌ها نیز بسته به نوع محصول و حجمشان متفاوت است. به طور کلی محصولات استارلبز نوتریشن در مقایسه با دیگر برندهای موجود در بازار در دسته قیمت متوسط رو به بالا قرار می‌گیرند. زیرا با ترکیبات فوق موثر و حرفه‌ای تولید شده و اثربخشی متفاوت دارند.

ویژگیهای محصول

وزن 3000 گرم
نوع محصول

پودر

گروه

پروتئین وی

وزن

2270 گرم

طعم

آیس کافی

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

زیست فارمد پارس

تحت لیسانس

اسپانیا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر دبلیو پی 8 مایوبولیک استارلبز نوتریشن 2270 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *