پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن 381 گرمی

Starlabs Nutrition 8:1:1 mTOR XT Powder 381 g

ویژگی‌های پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن:

  • کمک به متابولیسم نرمال پروتئین و گلیکوژن
  • حاوی ال لوسین، ال ایزولوسین و ال والین
  • حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی
  • کاهش خستگی و درد عضلانی
  • ریکاوری عضلانی سریع‌تر ورزشکاران
  • تحت لیسانس SNH اسپانیا

۱.۶۱۱.۰۰۰ تومان

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن

در این محصول از دسته آمینو و بی سی ای ای از محصولات مکمل ورزشی سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن، در کمک به متابولیسم نرمال پروتئین و گلیکوژن و کاهش خستگی و ریکاوری عضلانی سریع ورزشکاران کاربرد دارد.

بی سی ای ای BCAA (اسیدهای آمینه شاخه‌دار) یک سوم پروتئین ماهیچه‌ی انسان را تشکیل می‌دهند. آن‌ها نمی‌توانند توسط بدن سنتز شوند، و باید از طریق رژیم غذایی تامین شوند. بدن از BCAA برای بهبود بافت‌های آسیب‌دیده، سرعت در ریکاوری و محافظت در برابر تجزیه‌ یا تحلیل بافت عضلانی در طول ورزش استفاده می‌کند.

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن

Starlabs Nutrition 811 mTOR XT Powder

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن Starlabs mTOR XT 8:1:1 Powder؛ حاوی ال لوسین، ال ایزولوسین و ال والین و همچنین ویتامین‌ها و مواد معدنی می‌باشد که در کمک به متابولیسم نرمال پروتئین و گلیکوژن، کاهش خستگی و درد عضلانی و ریکاوری عضلانی سریع‌تر ورزشکاران مفید اثر‌بخش خواهد بود.

دلیل نسبت منحصر به فرد BCAA 8:1:1، یعنی L-leucine، L-Isoleucine و L-Valine به این دلیل است که لوسین اسید آمینه‌ای با قدرت فعال‌سازی mTOR است. بنابراین در مقایسه با نسبت کم‌تر به تحریک سنتز پروتئین سریع‌تر کمک می‌کند. هر سه آمینواسید زمانی که بلافاصله بعد از تمرین مصرف شوند، سطح کورتیزول (هورمون کاتابولیک) را کاهش می‌دهند و همچنین سطح انسولین و GH را افزایش داده که نشان‌دهنده‌ی رشد بیشتر ماهیچه‌ها است.

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن

Starlabs Nutrition 811 mTOR XT Powder

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن، همچنین دارای گلوتامین و تائورین است. سطح گلوتامین عضلانی بعد از تمرین کاهش می‌یابد و ساعت‌ها طول می‌کشد تا آن‌ها دوباره بازسازی شوند. مکمل گلوتامین به افزایش سطح گلوتامین ماهیچه‌های اسکلتی و پلاسما کمک می‌کند و در عین حال اکسیداسیون BCAA را کاهش می‌دهد که برآیند آن، جلوگیری از از کاتابولیسم (تحلیل)  عضلانی خواهد بود. پودر ام تور ایکس تی استارلبز، به لطف تائورین موجود، استقامت را افزایش می‌دهد و پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهد که تائورین جذب و اثر BCAA را بهبود می‌بخشد. ثابت شده است که ترکیب BCAA و تائورین درد عضلانی را کاهش می‌دهد.

فرمول پودر ام تور ایکس تی استارلبز Osmovol + Hydration Complex®، یک فرمول ثبت‌شده‌ی نوآورانه است که با دوز دقیق مواد معدنی و ویتامین‌ها غنی شده است که برای بهبود جذب مواد مغذی، واکنش‌های عصبی و عملکرد عضلانی طراحی شده است، همچنین از گرفتگی عضلات و درد عضلانی جلوگیری می‌کند.

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن

Starlabs Nutrition 811 mTOR XT Powder

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن، دارای فرمول پیش‌رفته و بدون قند است که در ساخت ماهیچه‌های بدون چربی و بهبود سریع‌تر  عضلات موثر است. یک مزیت دیگر این مکمل، این است که خستگی را به تاخیر می‌اندازد و به شما امکان می‌دهد سخت‌تر و طولانی‌تر تمرینات خود را دنبال کنید.

پودر ام تور ایکس تی استارلبز، نه تنها به بازیابی نمک‌های معدنی از دست‌رفته در طول تمرین کمک می‌کند، بلکه به دلیل داشتن یک کمپلکس بسیار قلیایی، با اسیدوز متابولیک که می‌تواند باعث افزایش خستگی عضلانی یا افت فشار خون شود، مقابله می‌کند. فرمول مواد معدنی و ویتامین‌های مورد مطالعه‌ی پودر ام تور ایکس تی استارلبز، حاوی پتاسیم، منیزیم، کلسیم، سدیم، کلر، ویتامین ب۱۲ B12، ویتامین د۳ D3 و ویتامین ب۶ B6 است.

فواید پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن:

رشد ماهیچه‌های بدون چربی را تقویت می‌کند.

از ریکاوری سریع‌تر بعد از تمرین پشتیبانی می‌کند.

از سیستم ایمنی حمایت می‌کند.

متابولیسم پروتئین‌ها را بهبود می‌بخشد.

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن توصیه‌شده برای:

ورزشکارانی که می‌خواهند از عضلات خود در طول تمرینات شدید یا طولانی‌مدت محافظت کنند.

ورزشکاران تناسب اندام که هدفشان افزایش حجم عضلانی بدون افزایش درصد چربی است.

افرادی که تحت رژیم غذایی سخت هستند و نیاز به منبع اضافی اسیدهای آمینه دارند.

پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن، تحت لیسانس SNH کشور اسپانیا تولید شده است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به متابولیسم نرمال پروتئین و گلیکوژن و کاهش خستگی و ریکاوری عضلانی سریع ورزشکاران.

روش مصرف:

مصرف برای افراد زیر وزن ۷۰ کیلوگرم: یک پیمانه از پودر را هم‌راه با ۲۰۰ میلی‌لیتر آب سرد، ترکیب کرده و بعد از تمرینات ورزشی میل نمایید.

برای افراد بالای وزن ۷۰ کیلوگرم: ۲ پیمانه از پودر را هم‌راه با ۲۰۰ میلی‌لیتر آب سرد، ترکیب کرده و بعد از تمرینات ورزشی میل نمایید.

میزان پیشنهادی مصرف روزانه، ۲۶ گرم (۲) پیمانه.

هشدار مصرف:

پیش از میزان توصیه شده در روز مصرف نشود.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص درمان و پیشگیری از بیماری‌ها نمی‌باشد‌.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک نگهداری گردد.

در صورت مخدوش بودن پوشش حفاظتی، از مصرف فرآورده خودداری نمایید.

ترکیبات:

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه در هر ۱۰۰ گرم پودردرصد نیاز مصرف روزانه
ال لوسیون۳۱۴۹۵ میلی‌گرم*
ال ایزولوسین۳۹۳۷ میلی‌گرم*
ال والین۳۹۳۷ میلی‌گرم*
تائورین۷۸۷۰ میلی‌گرم*
ال گلوتامین۳۱۴۹۵ میلی‌گرم*
پتاسیم۶۱۹,۵۳ میلی‌گرم۳۰,۶۷۴
منیزیم۲۸۴,۹۰ میلی‌گرم۷۵,۹۷
کلسیم۱۵۷,۶۵ میلی‌گرم۱۹,۷۱
سدیم۱۵۴,۸۹ میلی‌گرم*
ویتامین ب۶۱۱,۰۲ میلی‌گرم۷۸۷,۴۵
ویتامین د۱۱,۸۱ میکروگرم۲۳۶,۲۳
ویتامین ب۱۲۳/۹۴ میکروگرم۱۵۷,۴۹
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

استارلبز نوتریشن (Starlabs Nutrition) در زمینه تولید و عرضه مکمل‌های ورزشی، محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید و به بازار عرضه می‌نماید. این برند با توجه به نیازهای بدن در دوران تمرینات ورزشی، محصولاتی با کیفیت و مطابق استانداردهای جهانی تولید و عرضه می‌کند. علاوه بر آن استارلبز در قالب مشاوره‌های تغذیه‌ای و ورزشی به مشتریان خود کمک می‌کند تا از محصولات به بهترین نحو استفاده کنند و نتیجه‌ای مطلوب برای خود به دست آورند.این برند در زمینه تولید مکمل‌های ورزشی و تغذیه‌ای فعالیت می‌کند. این محصولات قبل و بعد از تمرین قابلیت مصرف دارند و جهت چربی سوزی، تنظیم نمودن هورمون‌ها و بهبود عملکرد مغز و حافظه نیز استفاده می‌شوند. برخی از تولیدات این برند شامل گلوتامین، کراتین، مکمل‌های پروتئین، چربی سوز و انرژی زا هستند که افراد می‌توانند با هدف بهبود سلامتی و کاهش خستگی، بهبود تغذیه و افزایش عملکرد ورزشی از آن استفاده نمایند. مکمل‌های ورزشی استار لبز نوتریشن به طور کلی برای افرادی مناسب است که به ورزش و تمرینات بدنی علاقه دارند و به دنبال افزایش عملکرد و بهبود تغذیه هستند. با این حال بسته به نوع محصول می‌تواند برای برخی افراد هرچند ورزشکار مناسب نباشد. به طور مثال مکمل‌هایی که حاوی کافئین هستند، برای افرادی که به کافئین حساسیت دارند و یا از مشکلات قلبی رنج می‌برند، توصیه نمی‌شود. همچنین افرادی که به علت بیماری‌های خاص مانند بیماری کلیوی یا دیابت نیاز به تغذیه خاص دارند بهتر است قبل از استفاده از هر محصول با پزشک خود مشورت کنند. قیمت این مکمل‌ها نیز بسته به نوع محصول و حجمشان متفاوت است. به طور کلی محصولات استارلبز نوتریشن در مقایسه با دیگر برندهای موجود در بازار در دسته قیمت متوسط رو به بالا قرار می‌گیرند. زیرا با ترکیبات فوق موثر و حرفه‌ای تولید شده و اثربخشی متفاوت دارند.

ویژگیهای محصول

وزن 400 گرم
نوع محصول

پودر

گروه

بی سی ای ای

رده سنی

بالای 18 سال

جنسیت مصرف

عمومی

وزن

۳۸۱ گرم

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

زیست فارمد پارس

تحت لیسانس

اسپانیا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر 8:1:1 ام تور ایکس تی استارلبز نوتریشن 381 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *