قرص ویتامین آ + د3 شاری 30 عدد

Shari Vitamin A + D3 30 Tabs

ویژگی‌های قرص ویتامین آ + د3 شاری:

  • کمک به رفع نشانه‌های ناشی از کمبود ویتامین آ A و دی D
  • تقویت سیستم بینایی‌ و سلامت چشم
  • کمک به پیش‌گیری و درمان راشیتیسم کودکان، استئو مالاسی (نرمی استخوان) و استئوپروز (پوکی استخوان) در بزرگسالان
  • حاوی ۲۵۰۰ واحد ویتامین آ A (رتینیل استات) و ۶۰۰ واحد ویتامین د۳ D3 (کوله کلسیفرول) در هر قرص
  • کمک به بهبود جذب کلسیم و فسفر
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • کمک به درمان عفونت‌ها


۳۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص ویتامین آ + د3 شاری

در این محصول از دسته‌بندی مکمل ویتامین A از دسته ویتامین‌ها و مکمل‌های بینایی ( چشم ) در سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

قرص ویتامین آ و د۳ شاری، همان‌گونه که از عنوانش پیداست دربردارنده‌ی دو ترکیب ویژه و هدفمندی به نام ویتامین‌های آ و د است که به صورت خاص در کمک به کمک به پیش‌گیری، درمان و کاهش علائم کمبود ویتامین دی D و ویتامین آ A کاربرد دارد. ویتامین دی در کمک به پیش‌گیری و درمان راشیتیسم کودکان، استئو مالاسی (نرمی استخوان) و استئوپروز (پوکی استخوان) در بزرگسالان موثر است و ویتامین آ در کمک به تقویت سیستم بینایی و سلامت چشم کارساز می‌باشد‌‌.

بدن ما برای داشتن انرژی و حفظ سلامت و زنده ماندن نیاز به مواد مغذی دارد که این با خوردن و آشامیدن فراهم می‌شود. حال چنانچه در شرایطی ویژه، بدن با کمبود هر یک از آن‌ها روبرو شود، یکی بهترین گزینه‌ها مصرف مکمل‌های حاوی این مواد مغذی است که در دوزهای مورد نیاز فرموله و تولید شده‌اند.

قرص ویتامین آ + د3 شاری

Shari Vitamin A + D3 Tabs

اثرات فارماکولوژیک و مکانیسم اثر قرص ویتامین آ و ویتامین د۳ شاری Shari Vitamin A + D3 Tablets:

ویتامین آ A موجود در قرص ویتامین آ + د3 شاری، نوعی ویتامین محلول در چربی است که از خاصیت آنتی‌اکسیدانی برخورد می‌باشد و به تقویت سیستم ایمنی‌ می‌کند. این ویتامین به رشد و تکامل چرخه‌ی بینایی‌ و حفظ سلامت چشم می‌پردازد و باعث انتقال محرک بینائی به مغز می‌شود. ویتامین آ به فرآیندهای متابولیک بسیاری از سلول‌ها، تقسیمات سلولی و تمایز سلول‌های عصبی و ساخت نورون‌ها موثر است‌.

ویتامین آ A موجود در قرص ویتامین آ + د3 شاری، هم‌چنین در تولید مثل، ترمیم و بازسازی استخوان‌ها و رشد طبیعی دندان‌ها، تنظیمات بیان ژن، کارکرد صحیح و ساخت بافت ریه، پیش‌گیری از سقط جنین، سلامت پوست، افزایش جریان خون، درمان عفونت‌ها، بهبود مصرف آهن برای خون‌سازی و آزاد کردن آهن از ذخایر آن اثربخش‌ می‌باشد. بر اساس پژوهش‌های گسترده‌ی جدید، ویتامین آ A (اسید رتینوئیک یا فرم فعال ویتامین در بدن) مو‌جود در قرص ویتامین آ + د3 شاری، توان این را دارد تا به کنترل بیماری ام اس MS، آپوپتوز (مرگ برنامه‌‌ریزی‌شده)، سلول‌های سرطانی، التهاب در بیماری آرتریت روماتوئید و التهاب عصبی در بیماری آلزایمر بپردازد.

قرص ویتامین آ + د3 شاری

Shari Vitamin A + D3 Tabs

ویتامین د۳ D3 موجود در قرص ویتامین آ + د3 شاری، نیز نوعی ویتامین محلول در چربی است که در کبد طی یک مرحله‌ی هیدروکسیلاسیون تبدیل به ۲۵ هیدروکسی کوله‌کلسیفرول می‌شود و در پایان پس از انتقال به کلیه به فرم فعال خود یعنی ۱ و ۲۵ دی هیدروکسی کوله کلسیفرول (کلسیتریول) تبدیل خواهد شد که از عملکردهای گوناگونی در بدن پشتیبانی می‌نماید. قرص ویتامین آ و د۳ شاری، به لطف ویتامین د۳ D3، غلظت پلاسمایی کلسیم و فسفر را کنترل می‌نماید و باعث‌ رشد، استحکام، معدنی شدن استخوان‌ها و حفظ تراکم آن‌ها، کارکرد صحیح سیستم ایمنی، تنظیم بیان ژن و نیز کنترل التهاب می‌شود.

بر اساس پژوهش‌های گسترده‌ی جدید، ویتامین د۳ به کار رفته در قرص ویتامین آ + د3 شاری، به صورت کوله‌کلسیفرول می‌تواند بیماری ام اس را پیش‌گیری و کنترل نماید و در کنترل بیماری‌های التهابی آرتریت روماتوئید و قند خون و پیش‌گیری از دیابت موثر است و به پیشگیری از نفروپاتی در بیماران مبتلا به دیابت می‌پردازد. ویتامین د۳ موجود در قرص ویتامین آ + د3 شاری، مقاومت به انسولین را کاهش می‌دهد و کنترل‌کننده‌ی وزن بدن است و می‌تواند در بهبود و سلامت کارکرد صحیح قلب موثر باشد. این ویتامین، عملکرد شناختی، کاهش نشانه‌های افسردگی و نیز افزایش قدرت و هماهنگی عضلات را در برنامه‌ی خود دارد.

قرص ویتامین آ + د3 شاری

Shari Vitamin A + D3 Tabs

برای تهیه‌ی قرص ویتامین آ + د3 شاری، می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.‌

موارد مصرف:

کمک به پیش‌گیری، درمان و کاهش علائم کمبود ویتامین ویتامین دی D. کمک به پیش‌گیری و درمان راشیتیسم کودکان، استئو مالاسی (نرمی استخوان) و استئوپروز (پوکی استخوان) در بزرگسالان.

کمک به پیش‌گیری، درمان و کاهش علائم کمبود ویتامین آ A کمک به تقویت سیستم بینایی و سلامت چشم.

روش مصرف:

مقدار و طول دوره‌ی مصرف این فرآورده توسط پزشک معالج تعیین می‌گردد.

برای بزرگسالان روزانه ۱ دانه قرص هم‌راه با وعده‌ی غذایی میل شود.

هشدار مصرف:

این فرآورده جهت تشخیص، درمان یا پیش‌گیری از بیماری‌ها نمی‌باشد.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

در صورت مصرف این فرآورده هم‌راه با دارو یا مکمل‌های دیگر، قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

در صورت دچار به بیماری‌هایی مانند؛ تصلب شرائین، نارسایی قلبی، نارسایی کلیوی، بیماری‌های کبدی، پاراتیروئید فعال و بالا بودن سطح کلسیم و فسفات خونی، این فرآورده را با احتیاط مصرف نمایید و پیش از مصرف با پزشک معالج مشورت گردد.

از مصرف مقادیر بیش از حد مجاز و طولانی‌مدت فرآورده خودداری نمایید.

در صورت مصرف اتفاقی مقادیر بیش از حد توصیه‌شده سریعاً به مراکز درمانی مراجعه نمایید.

مصرف این فرآورده ممکن است باعث کاهش اثر واکسن سرخک گردد.

موارد منع مصرف:

در صورت حساسیت به ویتامین دی D ویتامین آ A و یا هر یک از اجزا تشکیل‌دهنده‌ی فرمولاسیون این فرآورده از مصرف آن خودداری نمایید.

در صورت دچار به هایپرویتامینوز دی D، هایپرویتامینوز آ A، بالا بودن سطح کلسیم و فسفات خونی، هایپرلیپوپروتئینمیا تیپ ۷، از مصرف این فرآورده خودداری نمایید.

عوارض جانبی:

عارضه‌ی جانبی خاصی برای مصرف مقادیر معمول این ویتامین‌ها مشاهده نشده است.

مصرف مقادیر بیش از حد مجاز و یا طولانی‌مدت این فرآورده می‌تواند منجر به بروز سمیت گردد، که علائم اولیه‌ی بروز سمیت عبارتند از؛ تشنگی، تکرر ادرار، طعم فلزی دهان، تهوع و استفراغ، بی‌اشتهایی، درد، خون‌ریزی لثه، خشکی یا زخم دهان، ترک و خشکی لب‌ها می‌باشد.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در صورت بارداری و شیردهی پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

تداخل دارویی:

از مصرف هم‌زمان با سایر فرآورده‌های حاوی ویتامین دی D، ویتامین آ A و یا آنالوگ‌های آن و داروهای رتینوئیدی (مانند؛ آسیترتین، ایزوترتینوئین) خودداری نمایید.

مصرف هم‌زمان با داروهایی مانند نئومایسین، کلستیرامین، پارافین مایع، ارلیستات ممکن است منجر به کاهش جذب ویتامین دی و ویتامین آ موجود در این فرآورده گردد.

در صورت مصرف هم‌زمان با داروهای آنتی اسید گلیکوزیدهای دیجیتال دیلتیازم، وراپامیل، دیورتیک‌های تیازیدی، کورتیکو استروئیدها و داروهای ضد تشنج وارفارین و داروهای ضد بارداری، پیش از مصرف با پزشک معالج مشورت نمایید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در دمای کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و دور از نورو مستقیم خورشید و رطوبت نگهداری شود.

تا زمان مصرف، دارو را درون جعبه نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات:

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین آ A (رتینیل استات)۲۵۰۰ واحد بین المللی**
ویتامین د۳ D3 (کوله کلسیفرول)۶۰۰ واحد بین المللی**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت توسعه صنعت شاری (Shari) بر پایه بیش از 25 سال تجربه شرکت باختر بیوشیمی در زمینه تولید دارو بر اساس نیاز هموطنان و تحلیل آینده صنعت دارویی ایران تاسیس شد. هدف این شرکت ارائه کلیه خدمات و نیازهای صنعت دارویی اعم از طراحی و ساخت کلین روم و ماشین آلات دارویی و تولید محصولات دارویی و مکمل‌های رژیمی غذایی و تولید و واردات مواد اولیه است.رویکرد این شرکت به عنوان یک مجموعه تولید دانش محور، تمرکز بر تولید فرآورده‌های دارای استاندارد و کیفیت بین المللی است.مدیریت شرکت شاری (Shari) در راستای تحقق اهداف مسئولیت اجتماعی خود بر آن است که تحقیق و تولید محصولات جدید دارویی و مکمل که تاکنون در داخل کشور تولید نشده است و به شکل وارداتی و قیمت گزاف در بازار دارویی ایران موجود است را به قیمت مناسب در دسترس هموطنان قرار داده و امکان تهیه آن رادر دورترین مناطق کشور فراهم آورد.

ویژگیهای محصول

وزن 24 گرم
نوع محصول

قرص

گروه

ویتامین آ

کاربرد

پیشگیری از پوکی استخوان, سلامت چشم و بینایی

تعداد

30 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

مکمل دارویی شاری- تهران

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص ویتامین آ + د3 شاری 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *