کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 سی گل بدون روغن 40 میل

Seagull Tinted Sunscreen Cream SPF30 Oil-Free , 40ml

ویژگی های کرم ضد آفتاب رنگی spf30 سی گل :

  • پاسداری از پوست در برابر پرتوهای زیان آور UVB, UVA و IR
  • حاوی سدیم پیودولات (پی سی ای) و عصاره شاه بلوط هندی
  • مناسب پوست های معمولی تا چرب
  • جایگزین مناسب برای کرم پودر
  • پوشاننده ی لکه های پوستی
  • حاوی فیلتر‌های فیزیکی
  • ضد پیری پوست
  • بدون چربی


۳۵.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 سی گل بدون روغن

در این محصول از دسته بندی محصولات ضد آفتاب صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

قرار گرفتن طولانی مدت در برابر‌ نور خورشید برای مدتی طولانی می‌ تواند به پوست و حتا بدن زیان وارد کند. ویتامین دی D که بیشتر به عنوان ویتامین آفتاب شناخته می شود، برای یک بدن سالم ضروری است. همانطور که بیشتر مردم می دانند، خورشید بنمایه ی عالی ویتامین دی D به همراه چند ماده ی غذایی است و همچنین ساده‌ترین بنمایه در جهت دریافت ویتامین D است.

با این حال، قرار گرفتن طولانی‌ مدت در برابر نور خورشید می‌ تواند به آسیب دراز مدت پوست، پیری زودرس، سرکوب سیستم ایمنی، و مشکل های پوستی و حتا سرطان بیانجامد. امروزه برای پیشگیری از موج های آسیب رسان خورشید از جمله UVB, UVA و IR ، با بهره مندی از فرآورده های ضد آفتاب نه تنها برای جلوگیری از برنزه شدن یا تغییر رنگ پوست کارساز هستند، بلکه برای جلوگیری از بسیاری مشکل های دیگر ضروری می کند. و این جمله بی معنا و بی مفهوم نیست که همیشه «پیشگیری بهتر از درمان است».

کرم ضد آفتاب رنگی spf30 سی گل

کرم ضد آفتاب رنگی spf30 سی گل

کرم ضد آفتاب سی گل با فاکتور حفاظتی ۳۰، فرآورده ای مناسب جهت پوست های معمولی تا چرب می باشد که با داشتن فیلتر‌های فیزیکی ضمن پاسداری از پوست، لکه ها را نیز می پوشاند. باید این نکته را بیشتر باز کرد که ضدآفتاب دارای فیلتر فیزیکی با شیمیایی‌، فرقش در این است که به درون پوست نفوذ نمی کند، که این برتری نسبت به حفاظت شیمیایی می تواند، خطر دچار شدن به سرطان را کمتر کند.

کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 سی گل همچنین می تواند جایگزین بهره مندی کرم پودر، پن کیک و یا کلیه ماده های پوشاننده ی لکه های صورت شود. چرا که این کرم به علت داشتن ماده های رنگی آرایشی، علاوه بر پوشاندن لک های صورت، رنگی طبیعی و ملایم به پوستی صورت می بخشد که برآیند آن نیازی به بکارگیری از ابزار آرایش ذکر شده نیست.

ویتامین های ب، اف و اچ در این کرم نقش اثربخشی در نوسازی سلول ها، فراهم‌آوری رطوبت پوست و برآیند آن پیشگیری از افزایش ضخامت لایه ی شاخی (هایپرکراتوز) و پوسته پوسته شدن آن دارند.

سدیم پی سی ای PCA از نشانه های پیری پوست جلوگیری می کند. سدیم PCA به طور طبیعی در بدن وجود دارد، ولی با افزایش سن، سطح آن شروع به کاهش می رود و این به نشانه های اولیه پیری می انجامد. حاوی خاصی مرطوب کنندگی است و از پوست پاسداری می کند. ضدالتهاب است و نیز اگزما را درمان می‌ کند.

ویتامین ای E:

یک ویتامین محلول در چربی است که به عنوان یک آنتی اکسیدان کار می کند و به پاسداری از سلول ها در برابر آسیب در سراسر بدن کمک می کند. این ویتامین در سبوم (روغن پوست) یافت می شود، که یک سد طبیعی برای حفظ رطوبت در پوست فراهم می کند. ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان در درجه اول با گونه های ژیرا یا فعال اکسیژن واکنش نشان می دهد. علاوه بر این، ویتامین E همچنین می تواند انرژی نور فرابنفش (UV) را جذب کند. بنابراین، نقش مهمی در محافظت از نور ایفا می کند و از آسیب رادیکال های آزاد ناشی از پرتوهای فرابنفش به پوست جلوگیری می کند.

کرم ضد آفتاب رنگی spf30 سی گل

کرم ضد آفتاب رنگی spf30 سی گل

سدیم لاکتات:

به عنوان یک مرطوب کننده، لاکتات سدیم به حفظ رطوبت پوست کمک می کند و گزارش شده است که رطوبت پوست را تا ۸۴ درصد افزایش می دهد. لاکتات سدیم از نظر کارکرد مشابه اسید هیالورونیک و گلیسیرین است که هر دو ترکیب ها، مرطوب کننده ای عالی هستند و از پیری زودرس پوست پیشگیری می‌کنند.

عصاره شاه بلوط هندی:

نشان داده شده است که آسین، هیالورونیداز، آنزیمی که می تواند اسید هیالورونیک موجود در پوست را تجزیه کند، مهار می کند. از آنجایی که پوست از آن به عنوان یک جزء مرطوب کننده بهره می‌ برد، کاهش این آنزیم می تواند به افزایش رطوبت پوست بیانجامد. عصاره شاه بلوط دارای خاصیت آرامبخش دهنده، ضد تحریک و تقویت کننده است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 سی گل :

پاسداری از پوست در برابر پرتوهای زیان آور UVB, UVA و IR

حاوی سدیم پیودولات (پی سی ای) و عصاره شاه بلوط هندی

مناسب پوست های معمولی تا چرب

جایگزین مناسب برای کرم پودر

پوشاننده ی لکه های پوستی

حاوی فیلتر‌های فیزیکی

ضد پیری پوست

بدون چربی

کرم ضد آفتاب رنگی spf30 سی گل

کرم ضد آفتاب رنگی spf30 سی گل

 

روش مصرف کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 سی گل :

نیم ساعت پیش از قرار گرفتن در برابر نور آفتاب، مقدار مناسبی از فرآورده را روی پوست صورت بزنید.

هر ۲ ساعت یک بار این کار را تکرار نمایید.

هشدار مصرف کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 سی گل :

مقداری از کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 سی گل را بر روی پوست بازو یا بناگوش بمالید.

در صورت عدم بروز حساسیت پس از ۲۴ ساعت کرم را طبق دستور بکار ببرید.

این کرم برای بهره مندی موضعی می باشد.

از تماس با چشم ها خودداری شود.

در صورت بروز هرگونه التهاب یا التهاب از بکارگیری کرم خودداری کنید.

دور از نور مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

ترکیبات کرم ضد آفتاب رنگی SPF30 سی گل :

آب مقطر، متیل بنزیلیدین کامفور، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، گلیسرین مونو استئارات، سایکلومتیکون، امولسیفایر، بوتیل متوکسی دی بنزوئیل متان، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، ویتامین کنستانتره، عصاره شاه بلوط هندی، تیتانیوم دی اکسید، اکسید آهن، ویتامین آ‌ A ای E اف F اچ H ب‌ B, سدیم پیودولات (PCA) ، سدیم لاکتات، فروکتوز، گلیسین، اوره، اینوزیتول، متیل و پروپیل پارابن و ادتا

شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1369 توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل (Seagull) است. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده است.شرکت سی گل (Seagull) کارخانه‌ای در یکی از مناطق صنعتی همجوار تهران، با مساحت 10000 متر مربع دائر شده است. لابراتوار اخوی در سال 1380 موفق به اخذ گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا شد و در سال 1381 موفق به ثبت‌نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد. اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO10002 (رضایت‌مندی مشتریان) از آلمان وISO9001 در کنار اخذ گواهینامه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آکرودیته (آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت)، از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.

ویژگیهای محصول

وزن 57 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

ضد آفتاب

نوع محفظه

تیوپ

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

40 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار دکتر اخوی