کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سی گل، ۷۵ میلی لیتر

Seagull Hydra Pro Intense Moisturizing + Plus Cream, 75ml

ویژگی‌های کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سی گل :

  • نرم و مرطوب کننده قوی و بدون بو و غیر حساسیت زا
  • حاوی عصاره آلوئه ورا، کره شی باتر، روغن بادام شیرین، روغن نارگیل
  • حاوی انوگزولون (Enoxolone), ویتامین های آ A, ای E, اف F و ب۵ B5
  • به عنوان کرم پایه و جایگزین اوسرین و وازلین در درمان پسوریازیس
  • امکان بهره مندی از این کرم در درمان اگزما و درماتیت های گوناگون
  • مناسب پوست های حساس، خشک و آسیب دیده
  • ضد التهاب، ضد قرمزی و ضد خارش
  • بهبود دهنده و تسکین بخش
  • مناسب صورت، دست و بدن
  • بدون پارابن
تاریخ انقضا: 1404/03/25

۱۰۱.۱۵۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سی گل

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پوست خشک و حساس به پوستی گفته می شود که علاوه بر دارا بودن حساسیت های پوستی، خشکی غیر عادی نیز داشته باشد. باید گفت مراقبت از پوست خشک و حساس از کرامندی و اهمیت ویژه ای برخوردار است. کسانیکه که دارای این نوع پوست هستند با نشانه های پوستی همچون خارش، پوسته پوسته شدن، قرمزی، زبری و خشنی و حتا بریدگی و ترک درگیر هستند.

کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سیگل

کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سیگل

پوست های خشک و حساس که بی شک آسیب دیده نیز هستند، چربی یا سبوم طبیعی پوست ناچیزی فرآوری می‌ کند و بسیار مستعد حساسیت هستند. یعنی با کوچکترین تغییر آب و هوایی، بالا رفتن دمای بدن و…  شرایطشان ناجورتر می‌ شود.

عزیزانی که دچار بیماری هایی مانند صدفک پوستی (پسوریازیس)، درماتیت و یا اگزما هستند و از خشکی پوست همراه با نشانه های بالا ولی کمی سخت تر، دست و پنجه نرم می کنند دارای پوستی حساس و آسیب دیده تر هستند.

همه ی این گروه هایی که ذکر شد، می بایست از فرآورده یا نرم کننده های قوی بهره ببرند که نه تنها حساسیت آنها را دوچندان نکند بلکه بهبود دهنده ی پوست این عزیزان باشد.

کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سیگل Seagull Hydra Pro Intense Moisturizing + Plus Cream مناسب پوست های حساس، خشک و آسیب دیده می باشد و در بردارنده ی ترکیب ها، ویتامین ها، عصاره ها و روغن های گیاهی هدفمند است که به پوست نرمی و رطوبت می رساند.

این فرآورده بدلیل نداشتن پارابن و هرگونه ماده ی حساسیت زا، برای پوست های بسیار حساس مانند صدفک ‌پوستی (پسوریازیس), درماتیت یا اگزما و.. که امکان بهره‌ مندی از مرطوب کننده های معمولی را ندارند، کاربرد دارد. همچنین میتوان این کرم را جایگزین کرم های اوسرین و وازلین کرد.

کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سیگل

کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سیگل

عصاره شی باتر:

به عنوان یک رطوبت رسان، پوست را نرم و آبرسانی می کند. از آنجا که حاوی نوع های گوناگونی از اسیدهای چرب – از جمله اسیدهای لاینولئیک، اولئیک، پالمتیک و استئاریک است – که سد طبیعی پوست را بهبود می بخشد، از پوست در برابر آسیب های پیرامونی مانند آلاینده ها پاسداری می کند.

روغن نارگیل:

به دلیل خاصیت تسکین دهندگی آن، گزینه ی خوبی برای روتین پوست حساس است. می تواند قرمزی و سوزش پوست را کاهش دهد. برای پوست های خشک و حساس، روغن نارگیل به دلیل توانایی های آبرسانی قوی اش می تواند به حفظ رطوبت پوست کمک می کند.

روغن بادام شیرین:

به دلیل خاصیت نرم کنندگی، توانایی بهبود رنگ چهره و رنگ پوست را دارد. خشکی پوست را درمان می کند. روغن بادام سده هاست که برای درمان بیماری های پوستی خشک از جمله اگزما و پسوریازیس بکارگرفته می شود.

آلوئه ورا:

با خاصیت آبرسانی بسیار قوی، آنتی اکسیدانی و خنک کنندگی می تواند به کاهش خشکی و خارش پوست در پیوند با اگزما کمک کند. ژل آلوئه ورا همچنین به کاهش درماتیت سبورئیک کمک کننده است. در حالی که این نوع روغنی اگزما بیشتر در پوست سر دیده می شود، می تواند قسمت هایی از صورت و پشت گوش را نیز تحت هنایش یا تاثیر قرار دهد.

انوکسولون یا انوگزولون:

که دارای خاصیت‌ تسکین دهنده و ضد تحریک است، بر کاهش حساسیت پوستی اثرگذار بوده، به ویژه در پوست های حساس با گرایش به قرمزی به دلیل شرایط گرما، آفتاب یا استرس سودمند است.

کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سیگل

کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سیگل

ویتامین اف F:

به کاهش از دست دادن آب از راه اپیدرمی (TEWL) کمک می‌کند، که برونرفت آب از راه پوست است و باعث آبرسانی عالی پوست می‌شود. این نوع از دست دادن آب در بیشتر پوست های خشک و پیری پوست رایج است، ولی ویتامین F به عنوان یک تثبیت کننده و مرطوب کننده برای حفظ آب کار می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سی گل :

نرم و مرطوب کننده قوی و بدون بو و غیر حساسیت زا

حاوی عصاره آلوئه ورا، کره شی باتر، روغن بادام شیرین، روغن نارگیل

حاوی انوگزولون (Enoxolone), ویتامین های آ A, ای E, اف F و ب۵ B5

به عنوان کرم پایه و جایگزین اوسرین و وازلین در درمان پسوریازیس

امکان بهره مندی از این کرم در درمان اگزما و درماتیت های گوناگون

مناسب پوست های حساس، خشک و آسیب دیده

ضد التهاب، ضد قرمزی و ضد خارش

بهبود دهنده و تسکین بخش

مناسب صورت، دست و بدن

بدون پارابن

روش مصرف کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سی گل :

در طول روز و پس از حمام یا در صورت نیاز، چندین بار می توان روی پوست تمیز بکار برد. روی بخش هایی که اثر خشکی مزمن دیده می شود  مانند زانو، آرنج و کف پا، کرم را می توان چندین بار بکار برد.

هشدار مصرف کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سی گل :

مقداری از کرم را روی پوست بازو بمالید. در صورت عدم بروز حساسیت، پس از ۲۴ ساعت کرم را طبق دستور بکار ببرید.

در صورت بروز هرگونه التهاب یا حساسیت از بکارگیری کرم خودداری و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت کنید.

از تماس کرم با چشم و غشاهای مخاطی پرهیز نمایید.

روی زخم یا قسمت های ملتهب پوست بکار برده نشود.

تنها برای بهره مندی موضعی است.

شرایط نگهداری کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سی گل

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم مرطوب‌ کننده پوست خشک سی گل :

آب مقطر، گلیسیرین، سدیم لاکتات، موم زنبور عسل، شی باتر، عصاره آلوئه ورا، سیلیکون مایع، روغن بادام، بوتیلن گلیکول، آلومینیوم اکتنیل سوکسینات، پی ای جی ۱۰۰، استئارات، گلیسریل استئارات، کلر فنیزین، سدیم پیودولات، اسید استئاریک، ادتا، روغن نارگیل، انوگزولون، اسید لینولنیک، روغن کانی، آلانتوئین، سیمن ۵ ال، دکسپانتنول(پیش ساز ویتامین ب۵)، ویتامین ای E، امگا۳ و امگا۶، بیزابولول، ویتامین آ A.

شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1369 توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل (Seagull) است. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده است.شرکت سی گل (Seagull) کارخانه‌ای در یکی از مناطق صنعتی همجوار تهران، با مساحت 10000 متر مربع دائر شده است. لابراتوار اخوی در سال 1380 موفق به اخذ گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا شد و در سال 1381 موفق به ثبت‌نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد. اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO10002 (رضایت‌مندی مشتریان) از آلمان وISO9001 در کنار اخذ گواهینامه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آکرودیته (آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت)، از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.

ویژگیهای محصول

وزن 90 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

مرطوب کننده

حجم

75 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار دکتر اخوی

برند