لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل، ۲۰۰ میلی لیتر

Seagull Body Pro Face and Body Lotion, 200ml

ویژگی‌های لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل :

  • پاسداری از پوست در برابر آلودگی هوا
  • نرم و مرطوب کننده پوست
  • حاوی عصاره های گیاهی، سدیم لاکتات و پروتئین ابریشم
  • بازسازی کننده و آرامبخش
  • مناسب صورت و بدن
  • مناسب پوست های نرمال تا خشک

قیمت اصلی 129.000 تومان بود.قیمت فعلی 109.650 تومان است.

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کشیدگی، خارش، ترک خوردگی، پوسته پوسته شدن و حتا زخم روی پوست می‌ تواند نشانه هایی از خشکی پوست باشد که خود علت های گوناگون دارد. علت هایی همچون، افزایش سن و کاهش فرآوری کلاژن و چربی پوست، آسیب ناشی از نور خورشید، رادیکال های آزاد آسیب‌، شرایط آب و هوایی،ژنتیک، کمبود ویتامین ها و ماده های کانی، وجود بیماری های زمینه ای همچنین کم کاری تیروئید، کم‌ خونی، شستن بیش از حد پوست و بسیاری دیگر داشته باشد.

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل

چنانکه به پوست خشک رسیدگی نشود، شرایط پوستی بدتر خواهد شد و ممکن است به اگزمای سخت یا حتا بریدگی و خراش همراه با خون بیانجامد. دیگر بر کسی پوشیده نیست که مرطوب کننده ها می توانند تا حد زیادی این کاستی ها را جبران کنند و از روند خشکی بیشتر پوست به طور چشمگیری بکاهند. و این خود تنها ویژه ی انسان امروزی نیست، بلکه از دوران باستان نیز با کمک ماده های در دسترس بویژه عصاره های گیاهی، این نیاز را تا اندازه ی زیادی برآورده می ساختند.

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل Seagull Body Pro Face and Body Lotion, حاوی عصاره های گیاهی و ترکیب های ویژه ای و زیادی است که با خاصیت نرم و مرطوب کنندگی قوی، باعث برطرف شدن سوزش، خارش ناشی از خشکی پوست می گردد. این لوسیون بازسازی کننده و آرامبخش التهاب هاب پوستی ناشی از آفتاب سوختگی می باشد که از پیری زودرس پوست پیشگیری می‌ کند. لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل, همچنین دارای قدرت بازسازی کنندگی پوست است که پس از پیلینگ های خفیف به رفع خشکی های مزمن پوستی کمک می کند.

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل

عصاره شی باتر:

به عنوان یک رطوبت رسان، پوست را نرم و آبرسانی می کند. از آنجا که حاوی نوع های گوناگونی از اسیدهای چرب – از جمله اسیدهای لاینولئیک، اولئیک، پالمتیک و استئاریک است – که سد طبیعی پوست را بهبود می بخشد، از پوست در برابر آسیب های پیرامونی مانند آلاینده ها پاسداری می کند.

پروتئین ابریشم:

با پرکردن خط های ریز و چروک، پوست را جوان تر و بافت آن را صاف تر می کند. استحکام و خاصیت کشسانی پوست را بهبود می بخشند. ابریشم با دیگر پروتئین ها و مولکول های موجود در پوست پیوند می زند و آن را محکم می کند و سطح آبرسانی پوست را افزایش می دهد.

سدیم لاکتات:

چنانچه پوست بدون لاکتات سدیم باشد، گرایش به خشک شدن پیدا می کند و به این دلیل است که لاکتات سدیم قادر به پیوند رطوبت است. ماده اثربخش درون آب پوست را افزایش می دهد و ضمانت می کند که پوست نرم باقی بماند و چین و چروک کمتری داشته باشد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل

لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل

موارد مصرف لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل :

پاسداری از پوست در برابر آلودگی هوا

نرم و مرطوب کننده پوست

حاوی عصاره های گیاهی، سدیم لاکتات و پروتئین ابریشم

بازسازی کننده و آرامبخش

مناسب صورت و بدن

مناسب پوست های نرمال تا خشک

روش مصرف لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل :

در طی روز پس از حمام یا بنابر نیاز پوست چندین بار بر روی پوست تمیز بکار ببرید. روی بخش هایی که اثرهای خشکی مزمن دیده می شود مانند زانو، آرنج و کف پا، از لوسیون سی گل می توان به میزان بیشتری بهره مند شد.

هشدار مصرف لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل :

از تماس کرم با چشم، پلک و غشای مخاطی پرهیز کنید.

مناسب برای بهره مندی موضعی

شرایط نگهداری

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات لوسیون مرطوب کننده صورت و بدن سی گل :

آب مقطر، پارافین، گلیسریل استئارات، پی ای جی ۱۰۰ استئارات گلیسرین، سدیم لاکتات، ستیل الکل، روغن بادام، سیلیکون، موم زنبور عسل، پلی گلیسریل ۳، متیل گلوکز دی استئارات، ستئاریل الکل، ستئاریل گلوکزاید، اتیل هگزیل پالمیتات، صمغ زانتان، شی باتر، پروتئین ابریشم، روغن نارگیل، عصاره پنبه دانه، دکسپانتنول (پیش ساز ویتامین ب۵)، متیل پارابن، پروپیل پارابن، پروتئین سویا و اسانس.

شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1369 توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل (Seagull) است. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده است.شرکت سی گل (Seagull) کارخانه‌ای در یکی از مناطق صنعتی همجوار تهران، با مساحت 10000 متر مربع دائر شده است. لابراتوار اخوی در سال 1380 موفق به اخذ گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا شد و در سال 1381 موفق به ثبت‌نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد. اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO10002 (رضایت‌مندی مشتریان) از آلمان وISO9001 در کنار اخذ گواهینامه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آکرودیته (آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت)، از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.

ویژگیهای محصول

وزن 230 گرم
نوع محصول

لوسیون

برند

گروه

مرطوب کننده صورت و بدن

حجم

200 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پمپ دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار دکتر اخوی