ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا ویژه موهای خشک و آسیب دیده، ۱۵۰ میلی لیتر

Scalpia Repair Mask For Dry And Damaged Hair, 150ml

ویژگی‌های ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا :

 • حفظ رطوبت، افزایش شانه پذیری و درخشندگی مو
 • سرشار از امگا۳, امگا۶ و امگا۹ جهت تقویت و تغذیه مو
 • حاوی روغن آرگان، جوجوبا و پروتئین هیدرولیز شده ی جوانه گندم، سی باتر و بکمپلکس
 • افزایش استحکام، نرمی و شادابی مو
 • بازسازی موی آسیب دیده در اثر بکارگیری از شوینده های نامناسب
 • مناسب جهت بهره مندی درون حمام


49.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا ویژه موهای خشک و آسیب دیده

در این محصول از دسته بندی محصولات ماسک مو از محصولات مراقبت مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

از گذشته های دور و حتا در جهان باستان، به دلیل اینکه انسان زیبایی را دوست دارد، همیشه بدنبال موهایی شاداب، سالم و درخشان بوده و هست. ولی بجز این، موها نقش مهمی در سلامتی پوست و برآیند آن تندرستی بدن دارند، زیرا از پوست پاسداری می‌ کنند.

زمانیکه به علت های گوناکون مانند ژنتیک، آلودگی های پیرامونی فرد و رادیکال‌های آزاد، بهره گیری از ابزار های مو مثل سشوار و اتو، بهره مندی از ماده های آرایشی و شوینده های بی کیفیت یا نامناسب با نوع مو، نور خورشید و… دچار خشکی، نازکی، گره خوردگی همراه با التهاب و خارش میگردد، هر فردی را نگران می کند.

زیرا اگر این آسیب دیدگی بیشتر پیش برود، ممکن است مو دو شاخه شود، ریزش پیدا کند و یا حتا به کم‌ مویی و طاسی بیانجامد. بنابراین نمی شود از کنار این مشکل آسیب دیدگی مو بسادگی گذشت و بهتر است هر چه زودتر دست بکار درمان شد.

ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا

ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا

ماسک ترمیم کننده مو ویژه موهای خشک و آسیب دیده اسکالپیا Scalpia Repair Mask For Dry And Damaged Hair, حاوی روغن آرگان، جوجوبا و پروتئین هیدرولیز شده ی جوانه گندم، شی باتر و بکمپلکس است که در حفظ رطوبت، افزایش شانه پذیری و درخشندگی مو اثر گذار بوده و سرشار از امگا۳, امگا۶ و امگا۹ جهت تقویت و تغذیه مو است. این فرآورده در افزایش استحکام، نرمی و شادابی و همچنین بازسازی موی آسیب دیده در اثر بکارگیری از شوینده های نامناسب اثربخش بوده که مناسب جهت بهره مندی درون حمام است.

روغن آرگان:

یا طلای مایع می تواند موها و پوست سر را مرطوب کرده و از موها در برابر آسیب های روزمره پاسداری کند. روغن آرگان با کاهش شکستگی و شکافته شدن موها و حفظ سلامت پوست سر، می تواند به جلوگیری از ریزش مو برای موهای ضخیم تر و پرتر کمک کند.

پروتئین هیدرولیز شده گندم:

با ترازمندی در جهت پیشگیری از کاهش رطوبت از تارهای مو، خاصیت کشسانی موها را افزایش می دهد و آنها را درخشان می‌ کند.

بکمپلکس:

ویتامین های ب B که برای سلامتی بدن، پوست و مو لازم و ضروری هستند به ترابرد اکسیژن و ماده های مغذی به پوست سر کمک می کنند که در رشد مو و کاهش آسیب دیدگی آن اثربخش هستند.

ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا

ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا

امگا۳, امگا۶ و امگا۹:

بهره مندی از اسیدهای چرب امگا می تواند به بهبود موهای از درون کمک کند، زیرا آنها پر از ماده های مغذی و پروتئینی هستند و به بهبود تراکم و قطر مو کمک می کند. همچنین ریزش مو را کاهش می دهد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا :

 • حفظ رطوبت، افزایش شانه پذیری و درخشندگی مو
 • سرشار از امگا۳, امگا۶ و امگا۹ جهت تقویت و تغذیه مو
 • حاوی روغن آرگان، جوجوبا و پروتئین هیدرولیز شده ی جوانه گندم، سی باتر و بکمپلکس
 • افزایش استحکام، نرمی و شادابی مو
 • بازسازی موی آسیب دیده در اثر بکارگیری از شوینده های نامناسب
 • مناسب جهت بهره مندی درون حمام

روش مصرف ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا :

بعد از شستن موها با شامپو و آبکشی آن‌ها، مقدار کافی از ماسک مو اسکالپیا را کف دست ریخته و به آرامی موی خود را با آن ماساژ دهید. پس از ۵ دقیقه با آب ولرم به خوبی آبکشی نمایید.

ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا

ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا

هشدار مصرف ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا :

از تماس با چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌ های باز خودداری شود.

در صورت تماس با چشم‌ ها آن‌‌ها را با آب فراوان شستشو دهید.

در صورت بروز هرگونه التهاب یا آلرژی مصرف را قطع نموده و با پزشک  یا داروساز مشورت نمایید.

شرایط نگهداری ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات ماسک مو ترمیم کننده اسکالپیا :

ستریمونیوم کلراید، مخلوط دایمتیکون و سیکلو پنتاسیلوکسان، پروپیلن گلیکول، مریستیل الکل، ستئاریل الکل، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، روغن هسته آرگان، روغن دانه جوجوبا، متوکسی پی ای جی ۷/۳ آمینو پروپیل دایمتیکون، گلیسرین، پانتنول، پروتئین ابریشم هیدرولیز شده، کراتین هیدرولیز شده، پیریدوکسین HCL، روغن جوانه گندم، نیاسین آمید، توکوفریل استات، شی باتر، پلی سوربات ۲۰، بیوتین، سدیم لاکتات، مخلوط متیل کلرو ایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون و آب یونزدا.

شرکت آراشیمی پارس پیشرو در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و ملزومات دارویی، به منظور بهبود مراقبت‌های تخصصی در خصوص پوست و موی سر مصرف کنندگان، احترام به طراحی و تولید شامپوهای تخصصی با برند اسکالپیا نموده است. این دسته از محصولات بر اساس نیازهای مختلف و ویژگی های فیزیولوژیک پوست و موی سر آقایان و بانوان فرموله شده است و دارای حداکثر کارایی در زمینه مصرفی خود است. شامپوهای تقویت کننده و ضدریزش مو، مناسب برای موهای تازه کاشته شده، مناسب برای پسوریازیس، شامپو روغن آرگان، شامپو ضدشپش و شامپو ماینوکسدیل از جمله محصولات این برند هستند. در هر نوع شامپو براساس بازار هدف مربوطه، از بهترین ترکیبات تخصصی و نوین جهت اعمال ویژگی های مورد نظر استفاده شده است تا بدین ترتیب حداکثر کارایی و رضایت از محصول فراهم گردد. همچنین این محصولات دارای ویژگی مشترکی مانند فاقد فرمالدهید و پارابن بوده‌اند تا بدین ترتیب یکی از خطرناک ترین و سمی ترین ترکیبات مضر برای پوست و موی سر که در شامپوهای غیر استاندارد موجود در بازار رایج است، حذف گردد. این محصولات در بالاترین سطح کیفی تولید شده و کنترل بسیار دقیق پارامترهای کیفی، بر موثر بودن این محصول صحه گذاری می‌نماید. امید است همانند سایر برندهای تخصصی این شرکت، محصولات اسکالپیا بتواند رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم را در پی داشته باشد.فرمالدهید و سولفات، دو ماده رایج در شامپوهایی که روزانه استفاده می‌گردد. شامپو‌ها بصورت متداول از ترکیبات شیمیایی با نام سورفکتانت تشکیل شده‌اند که عامل ایجاد کف کنندگی در شامپو هستند. بسیاری از سورفکتانتهای معمول و مورد استفاده در محصولات شوینده شامل سدیم لورت سولفات، سدیم لوردل سولفات، آمونیوم وتری اتانول آمین لورت سولفات بوده‌اند. این ترکیبات در عین اعمال قدرت شویندگی و کف کنندگی بالا دارای گروه عاملی سولفات آزاد در ساختار شیمیایی خود هستند. هرچه میزان استفاده از این مواد اولیه در شامپو بیشتر باشد، به همان اندازه قدرت شویندگی و پاک کنندگی محصول نیز افزایش خواهد یافت. فرمالدهید یک ماده شیمیای بسیار خطرناک و سرطان‌زا است که توسط بعضی از ترکیبات متداول مورد استفاده در شامپو‌ها شامل بعضی از نگهدارنده‌ها مانند دی ام دی ام هیدانتویین و برونوپول و بعضی ترکیبات نرم کننده موی سر مانند پلی کواترنیوم- 15 آزاد میگردد. استفاده از این ماده شیمیایی در محصولات صاف کننده موی سر نیز بسیار متداول است.

ویژگیهای محصول

وزن

168 گرم

نوع محصول

ماسک مو

گروه

ترمیم کننده مو

نوع محفظه

تیوپ

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

150 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آرا شیمی

برند

اسکالپیا