کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا، ۲۰ میلی لیتر

Scalpia Eyebrow Fortifying Cream, 20ml

ویژگی‌های کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا :

 • متیل نیکوتینات افزایش جریان خون مویرگی و تقویت ریشه ابرو
 • کافئین جهت جلوگیری از اثرگذاری منفی هورمون ها بر فولیکول مو
 • حاوی روغن بادام شیرین، روغن هسته آرگان و شی باتر
 • سرشار از اسیدهای چرب ضروری جهت تغذیه مو و پوست در قسمت ابرو
 • پروتئین (کلاژن) هیدرولیز شده برای تقویت ساختار پوست و موی ابرو
 • حاوی عصاره برگ رزماری و عصاره گزنه دارای اثرگذاری شناخته شده در تقویت مو
 • هیالورونیک اسید فراهم‌آوری و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست

قیمت اصلی ۸۶.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۱.۳۸۰ تومان است.

موجود

موجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا

در این محصول از سری محصولات تقویت کننده مژه و ابرو از دسته محصولات مراقبتی مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

سلامتی ابروها نیز همانند دیگر بخش های صورت مهم و ضروری هستند. آنها تنها در زیبایی‌ صورت فرد نقش بازی نمی کنند، بلکه پاسداری از مژه ها و از چشم ها یکی دیگر از وظیفه هایی است که بر دوش دارند. اگر از جنبه ی زیبایی‌ به ابروها بنگریم.‌ پی می بریم که، بی دلیل نیست بسیاری از مردم بدنبال جراحی ها و کارهای زیبایی جهت نظم دادن به ابرو های خود هستند و یا در پی کاشت ابرو و پر کردن آن هزینه و زمان می گذارند. در همین زمینه ی زیبایی‌، ابروها باعث می شوند که چشم ها بهتر دیده شوند و زیباتر بنظر بیایند.

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا

یکی دیگر از ویژگی یا بهتر بگوییم، کارایی و وظیفه ی ابرو، حرکت های صورت است که برای ایماها و اشاره ها و فهماندن حرفی یا چیزی کاربرد دارند که گاهی نمی توان آن اشاره ها را بیان کرد و یا نوشت. چنانچه به ابروها آسیب یا گزندی حتا ناچیز برسد، گویا نظم صورت برهم خورده است و نامیزان به نگر می‌ رسد. بنابراین تقویت ابرو می تواند در سلامتی و زیبایی ابروها نقش داشته باشد و یا از آسیب ها تا اندازه ی مناسبی پیشگیری کند.

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا Scalpia Eyebrow Fortifying Cream, حاوی متیل نیکوتینات جهت افزایش جریان خون مویرگی و تقویت ریشه ابرو و کافئین برای جلوگیری از اثرگذاری منفی هورمون ها بر فولیکول مو است. این فرآورده حاوی روغن بادام شیرین، روغن هسته آرگان و شی‌باتر است که دارای اسید های چرب ضروری شناخته و ثابت شده برای تقویت پوست و مو هستند.‌ وجود پروتئین (کلاژن) هیدرولیز شده و همچنین عصاره برگ رزماری و عصاره گزنه دارای اثرگذاری شناخته و ثابت شده در تقویت ساختار پوست و موی ابرو هستند. هیالورونیک اسید نیز یک عامل آبرسان قوی و مرطوب کننده است که برای فرآهماوری و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست سودمند است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا

موارد مصرف کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا :

 • متیل نیکوتینات افزایش جریان خون مویرگی و تقویت ریشه ابرو
 • کافئین جهت جلوگیری از اثرگذاری منفی هورمون ها بر فولیکول مو
 • حاوی روغن بادام شیرین، روغن هسته آرگان و شی باتر
 • سرشار از اسیدهای چرب ضروری جهت تغذیه مو و پوست در قسمت ابرو
 • پروتئین (کلاژن) هیدرولیز شده برای تقویت ساختار پوست و موی ابرو
 • حاوی عصاره برگ رزماری و عصاره گزنه دارای اثرگذاری شناخته شده در تقویت مو
 • هیالورونیک اسید فراهم‌آوری و حفظ رطوبت مورد نیاز پوست

روش مصرف کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا :

روزی دو بار مقدار کمی از کرم را بوسیله ی نوک انگشت بر روی ابرو مالیده و به آرامی ماساژ دهید. نیازی به آبکشی موضع پس از بهره مندی کرم نمی باشد.

ممکن است پس از بهره مندی این کرم در محل مورد نظر کمی حس داغی، قرمزی و خارش ناچیز ایجاد گردد که کاملا طبیعی بوده و پس از چند دقیقه برطرف خواهد شد.

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا

کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا

هشدار مصرف کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا :

در صورت ادامه پیدا کردن قرمزی، التهاب یا آلرژی بهره مندی از فرآورده را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

از تماس کرم با چشم ها، سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری فرمائید.

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان و نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات کرم تقویت کننده ابرو اسکالپیا :

اسکالن، ترکیب: آراشیدیل الکل، بوتیل الکل و آراشیدیل گلوکوزاید، ایزوهگزادان، گلیسرین، ترکیب: پی ای جی۱۰۰ استئارات و گلیسریل استئارات، ترکیب: سدیم آکریلات / آکریلویل دی متیل تورات کوپلیمر، ایزوهگزادان و پلی سوربات و آب، روغن بادام شیرین، دایمتیکون، روغن هسته آرگان، پانتنول، شی باتر، سدیم آسکوربیل فسفات، هیالورونیک اسید، عصاره برگ رزماری، پروتئین (کلاژن) هیدرولیز شده،، پودر کافئین، توکوفریل استات، نیاسین آمید، پیروکسین اچ سی ال، بیوتین، عصاره گزنه، ستئاریل الکل، گلیسریل مونو استئارات، سدیم بنزوات، پتاسیم سوربات تری اتانول آمین، متیل نیکوتینات و آب یونزدا.

شرکت آراشیمی پارس پیشرو در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و ملزومات دارویی، به منظور بهبود مراقبت‌های تخصصی در خصوص پوست و موی سر مصرف کنندگان، احترام به طراحی و تولید شامپوهای تخصصی با برند اسکالپیا نموده است. این دسته از محصولات بر اساس نیازهای مختلف و ویژگی های فیزیولوژیک پوست و موی سر آقایان و بانوان فرموله شده است و دارای حداکثر کارایی در زمینه مصرفی خود است. شامپوهای تقویت کننده و ضدریزش مو، مناسب برای موهای تازه کاشته شده، مناسب برای پسوریازیس، شامپو روغن آرگان، شامپو ضدشپش و شامپو ماینوکسدیل از جمله محصولات این برند هستند. در هر نوع شامپو براساس بازار هدف مربوطه، از بهترین ترکیبات تخصصی و نوین جهت اعمال ویژگی های مورد نظر استفاده شده است تا بدین ترتیب حداکثر کارایی و رضایت از محصول فراهم گردد. همچنین این محصولات دارای ویژگی مشترکی مانند فاقد فرمالدهید و پارابن بوده‌اند تا بدین ترتیب یکی از خطرناک ترین و سمی ترین ترکیبات مضر برای پوست و موی سر که در شامپوهای غیر استاندارد موجود در بازار رایج است، حذف گردد. این محصولات در بالاترین سطح کیفی تولید شده و کنترل بسیار دقیق پارامترهای کیفی، بر موثر بودن این محصول صحه گذاری می‌نماید. امید است همانند سایر برندهای تخصصی این شرکت، محصولات اسکالپیا بتواند رضایت مشتریان و مصرف کنندگان محترم را در پی داشته باشد.فرمالدهید و سولفات، دو ماده رایج در شامپوهایی که روزانه استفاده می‌گردد. شامپو‌ها بصورت متداول از ترکیبات شیمیایی با نام سورفکتانت تشکیل شده‌اند که عامل ایجاد کف کنندگی در شامپو هستند. بسیاری از سورفکتانتهای معمول و مورد استفاده در محصولات شوینده شامل سدیم لورت سولفات، سدیم لوردل سولفات، آمونیوم وتری اتانول آمین لورت سولفات بوده‌اند. این ترکیبات در عین اعمال قدرت شویندگی و کف کنندگی بالا دارای گروه عاملی سولفات آزاد در ساختار شیمیایی خود هستند. هرچه میزان استفاده از این مواد اولیه در شامپو بیشتر باشد، به همان اندازه قدرت شویندگی و پاک کنندگی محصول نیز افزایش خواهد یافت. فرمالدهید یک ماده شیمیای بسیار خطرناک و سرطان‌زا است که توسط بعضی از ترکیبات متداول مورد استفاده در شامپو‌ها شامل بعضی از نگهدارنده‌ها مانند دی ام دی ام هیدانتویین و برونوپول و بعضی ترکیبات نرم کننده موی سر مانند پلی کواترنیوم- 15 آزاد میگردد. استفاده از این ماده شیمیایی در محصولات صاف کننده موی سر نیز بسیار متداول است.

ویژگیهای محصول

وزن 35 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

تقویت ابرو

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

تیوپ

حجم

20 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آراشیمی پارس