کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو پاک کننده و بازسازی کننده مو ، ۷۵ میلی لیتر

Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Care Cream Ultra Damaged Brittle and Dry Hair, 75ml

ویژگی‌های کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو :

 • حاوی عصاره صابون گیاهی جهت پاک کنندگی پوست سر و موها
 • بازسازی، آب‌رسانی و تقویت کننده ی عمیق پوست سر و مو
 • حاوی کراتین گیاهی، روغن های بائوباب و نخل موریچ (بوریتی)
 • نرم کننده ی ملایم و افزایش شانه پذیری مو
 • بافت غیرچرب و بدون ایجاد حس سنگینی روی مو
 • طراوت بخش، درخشان کننده و جوان کننده ی مو
 • افزایش مقاومت تارهای مو
 • بدون ایجاد حساسیت پوستی
 • مناسب موهای خشک و آسیب دیده
 • قابل بهره‌مندی پیش از حمام (درمان عمقی) و درون حمام (درمان فوری)
 • شوینده ی ملایم بدون ایجاد کف


۲۶۹.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

برند فیتو شناسه محصول: 20777218 دسته: , , , برچسب:
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو پاک کننده و بازسازی کننده مو

در این محصول از محصولات سرم و کرم مو  از دسته مراقبت مو سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

موها که نقش اساسی در چهره ی انسان دارند همیشه و از گذشته های دور، مورد نگربُرد یا توجه بوده اند و یکی از عنصرهای زیبایی‌ شناخته می شوند.

جدا از این موها از پوست سر نیز مراقبت می کنند و در سلامت آن اثرگذار هستند. موها وقتی آسیب می بینند خشک و شکننده و دوشاخه می شوند که گاهی همراه با خارش و التهاب همراه است.

دلیل های گوناگونی برای آسیب دیدگی موها شناسایی شده اند، مانند؛ خشکی پوست، ژنتیک، افزایش سن، نور خورشید و آلاینده های پیرامونی فرد مانند نور خورشید و آلودگی هوا، کمبود ویتامین ها یا ماده های کانی، وجود بیماری زمینه، بکار بردن شوینده های بی کیفیت، بکاربردن اتو و سشوار و… . چنانچه به موی آسیب دیده رسیدگی نشود، ممکن است شرایط را بدتر کند و با خارش و شوره، موها ریزش یابند و یا اینکه موخوره ها باعث آسیب بیشتر بدان ها شوند.

کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو Phyto Phytokeratine Extreme Cleansing Care Cream Ultra Damaged Brittle and Dry Hair, حاوی ترکیب ها، عصاره ها و روغن های گیاهی است که مناسب موهای خشک و آسیب دیده جهت تمیز کردن پوست سر و موها است.

کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو

کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو

این فرآورده که دربردارنده ی صابون گیاهی، کراتین گیاهی، روغن های بائوباب و نخل موریچ (بوریتی) و همچنین پروتئین های هیدرولیز شده ی ذرت، سویا و گندم است، هم شوینده ی ملایم پوست سر و موها است. و هم با آبرسانی، تقویت و تغذیه رسانی عمیق باعث کاهش خشکی و آسیب دیدگی موها شده و پوست سر را تحریک نمی کند و در بازسازی ساقه های مو به صورت عمیق اثربخش خواهد بود. کرم پاک کننده و بازسازی کننده مو فیتو مدل فیتوکراتین اکستریم که ساخته ی کشور فرانسه است.

سانیز یا فرمول ویژه ای دارد که بدون ایجاد کف و حس سنگینی برای بهره مندی و شستن درون حمام به درمان فوری و جهت بهره مندی بیرون از حمام نیز به صورت درمان عمقی موهای آسیب دیده می پردازد. و می تواند موها را دوباره جوان، درخشان، نرم و شاداب کند که شانه پذیری و حالت موها نیز بهبود یافته و آسان‌ تر می شود.

روغن بوریتی:

سلول های مو را تقویت می کند تا شکستگی و شکافتن انتهای مو را کاهش دهد و درخشندگی طبیعی را به آن بیافزاید. در برابر رادیکال های آزاد برای پاسداری از مو در برابر آسیب های خورشید و آلودگی حفظ می کند.‌از غشاهای لیپیدی پیرامون سلول های مو مراقبت کرده تا طول عمر سلول ها را افزایش دهد و باعث رشد موی می شود.

روغن بائوباب برای پوست و‌ موها:

اسید چرب امگا 3 بالا در روغن بائوباب برای موها سودمند است. زمانی که روغن بائوباب به عنوان ماسک مو یا نرم کننده مو بکارگرفته می شود، به مرطوب کردن موهای خشک و تقویت موهای ضعیف و شکننده کمک می کند.

یک کارآزمایی بالینی نشان داد که روغن بائوباب به بهبود آکنه کمک می کند. این به این دلیل است که حاوی اسید لینولئیک بوده، نوعی اسید چرب امگا 3 که دارای خاصیت ضد التهابی است. به همین دلیل، روغن بائوباب به کاهش قرمزی، تحریک و ورم پوست برای درمان جوش نیز کمک کننده است.

کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو

کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو

کراتین:

سلول‌هایی را که روی هم قرار می‌گیرند و رشته‌های مو را تشکیل می‌دهند صاف می‌کند، که به معنی موهای کنترل شدنی و وز شدن کمتر است. این باعث می شود موهایی که با وز کمی خشک می شوند و نمایی براق و سالم به آن ها می دهند. کراتین همچنین می‌تواند با چسباندن موقت موها به هم، از دو شاخه شدن و موخوره جلوگیری کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو :

 • حاوی عصاره صابون گیاهی جهت پاک کنندگی پوست سر و موها
 • بازسازی، آب‌رسانی و تقویت کننده ی عمیق پوست سر و مو
 • حاوی کراتین گیاهی، روغن های بائوباب و نخل موریچ (بوریتی)
 • نرم کننده ی ملایم و افزایش شانه پذیری مو
 • بافت غیرچرب و بدون ایجاد حس سنگینی روی مو
 • طراوت بخش، درخشان کننده و جوان کننده ی مو
 • افزایش مقاومت تارهای مو
 • بدون ایجاد حساسیت پوستی
 • مناسب موهای خشک و آسیب دیده
 • قابل بهره‌مندی پیش از حمام (درمان عمقی) و درون حمام (درمان فوری)
 • شوینده ی ملایم بدون ایجاد کف
کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو

کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو

روش مصرف کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو :

درون حمام: مقدار کمی از کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو را بر روی ساقه موهای نم‌دار به آرامی ماساژ دهید. اجازه دهید کرم به مدت ۲_۳ دقیقه روی مو باقی بماند و در پایان موها را به خوبی آبکشی کنید.

پیش از حمام: مقداری از کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو را بر روی پوست سر خشک بصورت بخش بخش مالیده و به آرامی به سمت ساقه مو ماساژ دهید. مقداری از کرم را روی ساقه موهای خشک بزنید و ماساژ دهید. ۲_۵ دقیقه صبر کنید و سپس موها را با آب خیس کرده و با شانه دندانه درشت برای پخش بهتر کرم شانه کنید. پس از این مرحله موها را به خوبی آبکشی کنید.

هشدار مصرف کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو :

از تماس کرم با چشم ها خودداری کنید.

شرایط نگهداری کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک نگهداری شود.

ترکیبات کرم فیتوکراتین اکستریم فیتو :

عصاره برگ/ ریشه صابون گیاهی، ستئاریل الکل، ایزودسیل نئوپنانوآت، آب، بهنتریمونیوم متوسولفات، استئاریل الکل، روغن دانه درخت نان میمون (بائوباب), روغن نخل موریچ (بوریتی)، هیدروکسی اتیل سلولز، دسیل گلوکزاید، عطر، اسید سیتریک، ستئارات ۳۳, کلرفنزین، تترا سدیم ادتا، پروتئین هیدرولیز شده ذرت، پروتئین هیدرولیز شده سویا، پروتئین هیدرولیز شده گندم، توکوفرول، فنوکسی اتانول، سی آی ۷۵۴۷۰ کرمین، مالتودکسترین.

فیتو یک برند فرانسوی است که تولیدکننده محصولات گیاهی مراقبت از مو و عضوی از مجموعه الس گروپ می باشد. شرکت قیتو در حدود ۵۰ سال پیش توسط فردی به نام پاتریک الس تاسیس یافت و به عنوان اولین برند محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی برای مراقبت از مو شناخته شده است. شرکت فیتو هدف خود را بر پایه استفاده از گیاهان و علوم گیاهی قرار داده است و معمولا با تحقیقات و پژوهش های گسترده در این زمینه تلاش می‌کند که آخرین تکنولوژی‌های روز را برای تولید محصولات خود مثل رنگ مو و ابرو فیتو و شامپو مو فیتو به کار گیرد.

ویژگیهای محصول

وزن 103 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

مراقبت مو

حجم

75 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

فرانسه

شرکت سازنده

لابراتوار فیتوسولبا