قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو 60 عددی

Pharma Medico Nourkrin For Man 60 Tablets

ویژگی‌های قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو:

  • تغذیه‌ی فولیکول‌های مو و تقویت چرخه‌ی طبیعی رشد مو
  • کاهش ریزش مو و افزایش‌ ضخامت مو
  • حاوی ماریلکس (Marilex)، عصاره‌های گیاهی، سیلیکا و اسیدهای چرب ضروری
  • بی‌خطر و‌ بدون عوارض جانبی
  • مورد تائید FDA آمریکا و EFSA اروپا
  • ویژه‌ی آقایان

1.188.000 تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

(1 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو

در این محصول از محصولات مکمل تخصصی دسته‌بندی پوست مو و ناخن از سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو، دربردارنده‌ی ترکیباتی بسیار ویژه و خاص است که به صورت هدفمند در کمک به تغذیه‌ی فولیکول‌های مو و تقویت چرخه‌ی طبیعی رشد مو، کمک به منظور کاهش ریزش و نازک شدن مو و افزایش رشد موهای جدید و موهای فعلی و ویژه‌ی آقایان بزرگسال و کودکان بالای ۳ سال کاربرد دارد.

حدود ۸۰٪ از مردان در طول زندگی خود دچار ریزش مو می‌شوند که این در سرتاسر جهان بسیار رایج است. عواملی که در عدم چرخه‌ی طبیعی رشد مو نقش دارند، عبارتند از؛ ژنتیک، فشار خون، مصرف برخی از داروها، تنش‌های روانی و داشتن استرس، دیابت، سیگار کشیدن، آلاینده‌ها و مواد شیمیایی، کلسترول بالا و نوع مو.

کاهش مقدار پروتئوگلیکان‌های خاصی باعث توقف رشد فولیکول‌های مو می‌شود. فولیکول‌های فعال مو، دارای مقادیر بالایی از یک گروه خاص پروتئین‌های پیچیده به نام پروتئوگلیکان‌ها هستند. این پروتئین‌ها برای یک چرخه‌ی طبیعی رشد مو حیاتی هستند که در بسیاری از موارد ممکن است ساخت آن‌ها به تأخیر افتاده و یا به میزان چشم‌گیری کاهش یابد.

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو

Pharma Medico Nourkrin Man Tablets

چگونگی اثر‌بخشی قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو Pharma Medico Nourkrin For Man Tablets:

قرص نورکرین آقایان، حاوی ماریلکس (Marilex)، عصاره‌های گیاهی و دیگر مواد اثربخشی است که به تغذیه و تقویت ریشه‌ی مو می‌پردازد و باعث‌ تحریک رشد آن شدن و در کاهش ریزش مو و کمک به رفع نازکی موها یاری‌رسان خواهد بود‌. پروتئوگلیکان‌ها مولکول‌های بیولوژیکی هستند که رشد فولیکول مو را تنظیم می‌کنند و در طی اختلال رشد مو، سطح پروتئوگلیکان در فولیکول کاهش می‌یابد.

ماریلکس Marilex موجود در قرص نورکرین آقایان، غنی از پروتئوگلیکان‌های خاص بوده که نتیجه‌ی پژوهش‌هایی است که در سال ۱۹۷۸ میلادی آغاز شد که این به یک برنامه‌ی گسترده انجامید و شامل بیش از ۱۰۰ نشریه‌ی علمی و بالینی می‌شود.

قرص نورکرین آقایان، به طور علمی برای کمک به حفظ چرخه‌ی طبیعی رشد مو فرموله شده است. در نتیجه به رشد طبیعی موی سالم کمک می‌کند. شواهد علمی نشان می‌دهد که چگونه مقادیر پروتئوگلیکان‌های فولیکول مو در نواحی از کف سر که دچار ریزش و نازکی مو شده، کاهش یافته است.

ماریلکس Marilex موجود در قرص نورکرین آقایان، یک ترکیب بازیابی طبیعی مو است. ماده‌ای اثربخش و اصلی نورکرین آقایان، ماریلکس است. این ترکیب با منشاء طبیعی سرشار از پروتئوگلیکان‌های خاص می‌باشد که از منابع دریایی، طی یک فرآیند پیچیده و اختصاصی استخراج می‌شود. ماریلکس برای بازگرداندن و غنی‌سازی پروتئوگلیکان‌های فولیکول مو در افراد دچار ریزش مو استفاده می‌شود.

ماریلکس Marilex، از راه جلوگیری از ورود فولیکول‌های در حال رشد مو، به فاز غیر فعال (Telogen Phase) منجر به کاهش ریزش مو، رویش موی جدید (Anagen Phase) در فولیکول‌های فاقد مو و تحریک رشد مو می‌شود. مطالعات علمی منتشر‌شده تحریک رشد مو در اثر ماریلکس را تأیید می‌کند.

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو

Pharma Medico Nourkrin Man Tablets

دیگر مواد موثره‌ی منحصر به فرد در قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو:

بر مبنای شواهد علمی، میزان فرم فعال هورمون مردانه‌ی دی هیدروتستوسترون (DHT) در کف سر مردان دچار ریزش مو بالاست. بنابراین سرکوب فعالیت این هورمون در مردان از ضعیف شدن فولیکول‌های مو و ریزش و نازک شدن موها جلوگیری می‌کند.

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو، دارای عصاره‌ی خالص گیاه شنبلیله (Fenogreek) می‌باشد که توانایی آن در مهار تولید DHT در بدن ثابت شده است. بر خلاف سایر داروها، Fenogreek هیچ اثر منفی روی باروری و یا میل جنسی مردان ندارد‌.

روغن کبد ماهی تغلیظ‌شده‌ی موجود در قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو، نیز یک منبع استثنایی غنی از اسیدهای چرب امگا۳ است که خصوصیات ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی آن به اثبات رسیده است. این ترکیب خاص به هم‌راه عصاره‌ی گیاه دم اسب و عصاره‌ی آلبالو (Acerola cherry) به قرص نورکرین آقایان، قدرت بالایی در بهبود رشد موی مردان خواهد بخشید.

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو، بی خطر بوده و فاقد عوارض جانبی می‌باشد. به گونه‌ای که هیچ ماده‌ی شیمیایی دارویی مصنوعی در فرمولاسیون این فرآورده به کار نرفته است و هم‌چنین ایمنی و تحمل‌پذیری آن در پژوهش‌های علمی دهه‌های اخیر تأیید شده است. باید گفت که، فروش و مصرف قرص نورکرین آقایان حاوی ماریلکس، مورد تائید FDA آمریکا و EFSA اروپا می‌باشد.

طی برنامه‌ی بازیایی قرص نورکرین آقایان، چه انتظاری می‌توانید داشته باشید؟ ‌نورکرین مردان در سه مرحله و طی دوره‌ای ۶ ماهه، عمل می‌کند که شامل موارد زیر خواهد بود:

۱. در ۲ تا ۳ ماه اول، سرعت ریزش مو را کاهش می‌دهد.

۲. بعد از ۲ تا ۳ ماه اول، شروع به ضخیم کردن تارهای موی نازک و کرکی و افزایش رشد آن‌ها می‌نماید.

۳. در ماه‌های ۳ تا ۶، بیشتر مصرف‌کنندگان شاهد ظاهر شدن تارهای جدید مو در نواحی تاثیر‌پذیرفته‌ی کف سر هستند.

بیش از ۷۵٪ از افراد مذکر با اختلال رشد مو که در آزمایش بالینی منتشر شده شرکت کردند، پس از استفاده از قرص نورکرین آقایان، نتیجه‌ی مثبت داشتند.

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو

Pharma Medico Nourkrin Man Tablets

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو، برای مردان بزرگسال و کودکان شش ساله و بزرگ‌تر، جهت کمک به بهبود مشکلات مردان مربوط به ریزش و نازک شدن مو مناسب می‌باشد. نورکرین آقایان، توسط پزشکان برجسته، داروسازان و کارشناسان علمی در زمینه‌ی مو، در سرتاسر جهان توصیه شده است. باید گفت، در صورتی‌که مصرف قرص نورکرین آقایان، بیشتر از ۶ ماه ادامه پیدا کند، تارهای موی جدید، قوی‌تر و ضخیم‌تر خواهند شد و رشد سایر فولیکول‌های مو نیز بهبود خواهد یافت.

قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو، دارنده‌ی نام تجاری شرکت دانمارکی فارمامدیکو Pharma Medico می‌باشد و بسته‌بندی آن در شرکت داروسازی ایرانی طب مفید نیکان انجام شده است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به تغذیه‌ی فولیکول‌های مو و تقویت چرخه‌ی طبیعی رشد مو. کمک به منظور کاهش ریزش و نازک شدن مو و افزایش رشد موهای جدید و موهای فعلی. ویژه‌ی آقایان

روش مصرف:

مصرف معمول قرص نورکرین مردان، ۲ عدد قرص در روز، (یک قرص صبح و یک قرص عصر) ترجیحاً بعد از غذا به مدت حداقل ۶ ماه می‌باشند. توصیه می‌شود بعد از این دوره‌ی اولیه، به عنوان یک برنامه‌ی نگهدارنده، جهت جلوگیری از بازگشت ریزش مو، مصرف نورکرین مردان را به صورت ۱ یا ۲ قرص در روز ادامه دهید.

هشدار مصرف:

همیشه به یاد داشته باشید که مکمل‌ها نباید به عنوان جایگزین یک رژیم غذایی متنوع به کار روند.

در صورت بروز هرگونه حساسیت، از ادامه‌ی مصرف خودداری کنید و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

موارد منع مصرف:

این فرآورده برای افرادی که به ماهی حساسیت دارند توصیه نمی‌شود.

نورکرین آقایان در هیچ شرایط پزشکی شناخته شده‌ای منع مصرف ندارد.

عوارض جانبی:

عوارض جانبی مرتبط با مصرف قرص‌ نورکرین آقایان گزارش نشده است.

تداخل دارویی:

قرص نورکرین آقایان می‌تواند با یا بدون غذا مصرف شود. با این حال مصرف غذا ممکن است باعث جذب بهتر آن گردد. نورکرین مردان، هیچ‌گونه تداخل شناخته‌شده‌ای با دیگر مکمل‌ها یا داروها ندارد. اگرچه توصیه می‌شود در صورتی که در حال مصرف نورکرین هستید با پزشک خود مشورت نمایید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در دمای اتاق، زیر ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و در جای خشک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات جانبی:

میکروکریستالین سلولز، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، سدیم کربوکسی متیل سلولز، منیزیم استثارات، سیلیکون دی اکسید. مواد روکش قرص: هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، تیتانیوم دی اکسید، گلیسرول و اکسیدهای آهن.

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه (۲ عدد قرص)درصد نیاز مصرف روزانه
ماریلکس (Marilex) (عصاره‌ی پروتئینی با منشاء دریایی)۶۰۰ میلی‌گرم**
عصاره‌ی آلبالو (Acerola Cherry)۲۴۰ میلی‌گرم**
عصاره‌ی شنبلیله (Fenugreek)۹۰ میلی‌گرم**
سیلیکا۶۰ میلی‌گرم**
عصاره‌ی گیاه دم‌اسب (Horsetail)۵۰ میلی‌گرم**
روغن کبد ماهی۲۰ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

فارما مدیکو (Pharma medico) در دهه 90 میلادی فعالیت خود را در دانمارک آغاز کرد. این شرکت از همان ابتدا مبنی را بر پایه تولید محصولاتی با ترکیبات گیاهی قرار داد. تولیدات این شرکت با برندهای نورکرین، نورلا و درمانوا جهت رفع مشکلات پوست و مو فرموله شده اند. در یک آزمایش بین 3000 کاربر 83 درصد از مصرف کنندگان نورکرین پس از 12 ماه بهبود پیدا کرده بودند. محصولات فارما مدیکو (Pharma medico) به دلیل فرمولاسیون 100 درصد طبیعی که دارند کاملا بی خطر بوده و راه حل مناسبی برای رفع اختلالات رشد مو و حفظ سلامت موهای مصرف کنندگان است.

ویژگیهای محصول

وزن

150 گرم

نوع محصول

قرص

کاربرد

تقویت مو

جنسیت مصرف

آقایان

تعداد

60 عدد

گروه

مراقبت مو

کشور سازنده

دانمارک

برند

فارما مدیکو

1 دیدگاه برای قرص نورکرین آقایان فارما مدیکو 60 عددی

  1. شعیبی

    خیلی خوب هست اما کم گیر میاد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *