چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم اوسرین پلاس الیوکس ۷۵ میلی لیتر

Olivex Eucerin Plus Cream, 75ml

ویژگی‌های کرم اوسرین پلاس الیوکس :

  • برای نخستین بار ترکیب اوسرین بهمراه ٪۳ سدیم کلراید
  • نرم کننده و مرطوب‌ کننده و بدون حس چسبندگی
  • دارای سازه NMF مرطوب کننده پوست
  • مناسب پوست نرمال تا خشک و خیلی خشک
  • پیشگیری از خشکی و بخار شدن آب پوست
  • هیدراته نگه داشتن لایه شاخی پوست
  • کمک به حفظ رطوبت طبیعی پوست
  • نرم کننده صورت، دست، کف پا
  • افزایش توان کشسانی پوست
  • پاکسازی و لایه برداری ملایم پوست


70.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم اوسرین پلاس الیوکس

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به

پوست انسان ها تنها لایه ی پوشاننده ی عضوهای درونی بدنشان نیست، بلکه از بیماری ها، میکروب ها، آلاینده ها و باکتری ها به درون بدن پاسداری می کند و چنانچه گزندی ببیند برای بدن نیز زیان آور خواهد بود. پوست نرمال خود نیاز به رسیدگی و رطوبت و آب رسانی دارد، حال چه برسد به پوست خشک و خیلی خشک که باید برای مراقبت از آن دست از تلاش برنداشت.

کرم اوسرین پلاس الیوکس

کرم اوسرین پلاس الیوکس

پوسته پوسته شدن، خارش، سوزش، زخم، ترک های پوستی، کشیدگی، التهاب و… همه از نشانه های پوست خشک هستند و در شرایط بدتر نشانه هایی از پوست خیلی خشک هستند.

این خشکی پوست می تواند ناشی از کمبود آب بدن و ویتامین و ماده های کانی، تابش نور خورشید، هوای بیش از اندازه گرم یا سرد و خشک، شستن بیش از حد پوست، افرایش سن، وجود بیماری های زمینه ای، سر و کار داشتن با شوینده ها و ماده های شیمیایی که لازمه ی بعضی از شغل ها مانند آرایشگری، فلزکاری و.. است.

چنانچه به پوست خشک رسیدگی نشود، پوست رفته رفته دچار آسیب های بیشتری خواهد شد که ساده ترین آن بیماری اگزما است و برای درمان آن ها ممکن است گاهی دیر شده باشد یا زمان بیشتری ببرد.

کرم اوسرین پلاس الیوکس Olivex Eucerin Plus Cream , به علت داشتن سدیم کلراید که از ترکیب‌های عامل مرطوب‌ کننده طبیعی پوست با NMF می باشد. توانایی نگهداری پوست نسبت به آب را بالا برده، کمک به حفظ رطوبت طبیعی پوست و افزایش قابلیت انعطاف آن می‌ کند.

کرم اوسرین پلاس الیوکس

کرم اوسرین پلاس الیوکس

همزمان به علت داشتن جزء های مناسب و با بهره‌گیری بر روی موضع مورد نظر، این فرآورده با ممانعت از تبخیر آب پوستی. سبب جمع شدن آب در طبقه شاخی و‌ هیدراتاسیون این طبقه گردیده. باعث نرمی و لطافت پوست بدون ایجاد چسبندگی می گردد.

نخست باید کفت (NMF) کوتاه شده ی Natural Moisturizing Factor و به معنی سازه یا فاکتور مرطوب کننده طبیعی پوست است که در سال ۱۹۵۹ زایشی روشن گردید که طبقه شاخی پوست دارای توانایی نگهداری آب است که این خاصیت بدلیل وجود ماده های جذب کننده رطوبت است و «سازه مرطوب کننده طبیعی» یا NMF نامیده میشود.

ترکیبی از ماده هایی از جمله؛ اسید آمینه آزاد ۴۰ درصد, اسید پیرولیدون کربوکسیلیک ۱۲ درصد، اوره ۷،  درصد، اسید اوریک و گلوکزامین و سراتینین رویهم ۱/۵ درصد, سدیم ۵ درصد، کلسیم ۱/۵ درصد، پتاسیم ۴ درصد, منیزیم ۱/۵ درصد, فسفات ۰/۵ درصد, کلرید ها ۶ درصد، لاکتات ها ۱۲ درصد، سیترات ها و فرمیات ها ۰/۵ درصد و فراکسیون ناپایدار ۸/۵ درصد.

این سازه یا عامل و با فاکتور مرطوب کننده طبیعی در درون سلول‌ های طبقه شاخی پوست جایگزین شده و دیواره چرب سلول ها از آن نگهداری می کند. تماس همیشگی و دائم با ماده های پاک کننده مانند مایع ظرفشویی و پودرهای رختشویی باعث از بین رفتن سد پاسداری کننده چربی سلول های پوست شده و در مرحله های بعدی و شستشوهای پیاپی، NMF از پوست بیرون کشیده خواهد شد و چنانچه فرصت کافی برای ساخت دوباره داده نشود باید انتظار خشکی پوست و بروز اگزما را داشت. در پیوند با اوسرین باید گفت که:

اوسرین Eucerin یک دارو به عنوان یک مرطوب کننده برای درمان یا پیشگیری از خشکی، زبری، پوسته پوسته شدن، خارش پوست و تحریک های جزئی پوست (مانند بثورات پوشک، سوختگی های پوستی ناشی از پرتودرمانی) کاربرد دارد.

کرم اوسرین پلاس الیوکس

کرم اوسرین پلاس الیوکس

گلیسیرین:

یک مرطوب کننده و آبرسان عالی بوده که مناسب هر نوع پوستی است و در بهبود لایه بیرونی پوست ( شاخی) کارایی دارد. گلیسرین از عامل های برانگیزاننده یا تحریک پوست نیز پیشگیری می کند و در رفع خشکی و بهبود زخم و اگزما کارساز است.

روغن زیتون:

دارای فایده و خاصیت‌ های بی پایانی است که به بهبود پوست کمک می کند. دارای ویژگی ضد پیری و مرطوب کنندگی است که آن را به گزینه ای عالی برای پوست های خشک بدل کرده است. از خاصیت ضد پیری گرفته تا کارکرد به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی برای پوست، روغن زیتون یکی از ماده های زیبایی است که بدن در رژیم مراقبت از پوست به آن نیاز دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

کرم اوسرین پلاس الیوکس

کرم اوسرین پلاس الیوکس

موارد مصرف کرم اوسرین پلاس الیوکس :

برای نخستین بار ترکیب اوسرین بهمراه ٪۳ سدیم کلراید

نرم کننده و مرطوب‌ کننده و بدون حس چسبندگی

دارای سازه NMF مرطوب کننده پوست

مناسب پوست نرمال تا خشک و خیلی خشک

پیشگیری از خشکی و بخار شدن آب پوست

هیدراته نگه داشتن لایه شاخی پوست

کمک به حفظ رطوبت طبیعی پوست

نرم کننده صورت، دست، کف پا

افزایش توان کشسانی پوست

پاکسازی و لایه برداری ملایم پوست

روش مصرف کرم اوسرین پلاس الیوکس :

کرم اوسرین پلاس الیوکس را جهت نرمی و مرطوب‌ کنندگی پوست روی موضع مورد نظر ماساژ دهید. در جهت رفع خشکی شدید و جلوگیری از ترک پوست، بهره‌مندی روزانه سه بار توصیه می شود.

هشدار مصرف کرم اوسرین پلاس الیوکس :

در صورت بروز هرگونه حساسیت از ادامه بهره‌ مندی از این فرآورده را قطع نموده و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت کنید.

تنها در جهت بهره مندی موضعی است.

شرایط نگهداری کرم اوسرین پلاس الیوکس :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات کرم اوسرین پلاس الیوکس :

پروپیلن گلیکول، پترولاتوم، روغن معدنی، ستیل الکل، روغن زیتون، گلیسرین، اسانس، سدیم کلراید، ایزوپروپیل میریستات، آب، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، پارابن ها، بوتیل هیدروکسی تولوئن، پلی سوربات.

برند الیوکس حاصل بیش از 30 سال تجربه و تخصص صاحب نظران و متخصصین صنعت بهداشتی و دارویی می باشد که طیف وسیعی از محصولات Cosmeceutical را در بر می گیرد. سعی متخصصین الیوکس این بوده که در اکثر فرمولاسیون محصولات از عصاره ها و مواد موثره طبیعی و از منابع تایید شده به همراه سلول های بنیادی استفاده گردد تا علاوه بر تاثیر حداکثری بیشترین سازگاری با پوست را داشته باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 93 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

مرطوب کننده

حجم

75 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیا بهداشت