کپسول سی دی فلو نوتراکس 30 عددی

Nutrax CD FLU 30 Capsules

ویژگی های کپسول سی دی فلو :

  • سلامت سیستم ایمنی بدن
  • کمک به تأمین ویتامین C و D
  • حاوی روی (زینک)
  • بدون سویا، شیر، گندم، گلوتن، تخم مرغ، هرگونه شیرین کننده و نگهدارنده

۱۳۷.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

برند نوتراکس شناسه محصول: 114088 دسته: , برچسب: بارکد محصول : 6260147709943
با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول سی دی فلو نوتراکس

در این محصول از دسته بندی تقویت سیستم ایمنی از محصولات سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

سیستم ایمنی، بدن را در برابر میکروب هایی مانند باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها، انگل ها و سم‌ها (ماده‌های شیمیایی ساخته شده بوسیله میکروب ها) پاسداری و حفظ می‌کند. سیستم ایمنی بدن از اندام ها، سلول ها و پروتئین های گوناگونی شکل یافته که با هم کار می‌کنند. سیستم ایمنی بدن برای بقای ما ضروری است و با وجود دریایی از آلودگی‌های پیرامونی و بیماری زا انسان را زنده و سالم نگه می‌دارد. این شبکه وسیع از سلول‌ها و بافت‌ها که بدون استراحت در جستجوی تازنده ها و دشمنان هستند و به محض شناسایی دشمن، یک حمله پیچیده انجام می‌دهند.

سیستم ایمنی در سراسر بدن پخش است و چندین گونه است، که سلول ها، اندام ها، پروتئین ها و بافت ها را درگیر می کند. سلول های مرده نیز بوسیله سیستم ایمنی شناسایی و پاک می شوند. اگر سیستم ایمنی با یک پاتوژن، به عنوان مثال، یک باکتری، ویروس یا انگل روبرو شود، پاسخ ایمنی ایجاد می کند. شگفت آور است که، سیستم ایمنی باید بتواند خود را از غیر خود شناسایی کند. این کار را با شناسایی پروتئین هایی که در سطح همه سلول ها یافت می شود انجام می دهد.

بنابراین خیلی ساده می‌توان درک کرد که تا چه اندازه سیستم ایمنی بدن و کارکرد خوب آن می‌تواند در سلامتی کل بدن حتا روان ما اثربخش باشد.

کپسول سی دی فلو

کپسول سی دی فلو

مکمل نوتراکس سی دی-فلو CD_Flu Nutrax ترکیبی از ویتامین ها و ماده‌های معدنی هدفمند برای بهبود و پاسداری از سیستم ایمنی بدن فرآوری شده است. مکمل نوتراکس سی دی-فلو کمک می‌کند تا سیستم لنفاوی، گلبول‌های سفید، غشای مخاطی و پوست که جزوی از سیستم ایمنی بدن هستند، بهبود یافته و بدن از هر گونه بیماری و استرس اکسیداتیو در امان باشد. وجود عصاره آقطی سیاه و ویتامین‌های سی و دی و همچنین روی می‌توانند به پیشگیری و همچنین کاهش نشانه‌های آنفلوآنزا و سرماخوردگی کمک کنند.

ویتامین های سی:

ویتامین سی C یک ویتامین ضروری است، به این معنی که بدن نمی تواند آن را فرآوری کند و در سلامتی بدن نقش بسزایی دارد. ویتامین سی یک آنتی‌اکسیدان قوی است که می تواند دفاع طبیعی بدن را بهبود بخشد. آنتی‌اکسیدان‌ها مولکول‌هایی هستند که به سیستم ایمنی نیرو می‌دهند. آنها این کار را با پاسداری از سلول ها در برابر مولکول های آسیب‌رسان به نام رادیکال‌های آزاد انجام می دهند. هنگامی که رادیکال‌های آزاد جمع می‌شوند، می توانند حالتی به نام استرس اکسیداتیو را ایجاد کنند که با بسیاری از بیماری های مزمن پیوند دارد.

پژوهش‌ها نشان می دهد که مصرف بیشتر ویتامین سی می تواند سطح آنتی‌اکسیدان‌ خون را تا ۳۰ درصد افزایش دهد. این به دفاع طبیعی بدن کمک می کند تا با التهاب مبارزه کند.

ویتامین دی:

ویتامین دی D یک ویتامین محلول در چربی است که نقش های مهمی در بدن بازی می کند. این ماده ارزشمند غذایی به ویژه برای سلامت سیستم ایمنی مهم است و به طور کلی بدن را از بیماری های تنفسی پاسداری کند. یک پژوهش بتازگی نشان داده که بیماران بستری شده با کوید ۱۹ COVID-19 که سطح کافی ویتامین D داشتند، خطر پیامدهایی همچون مرگ در آنها, کمتر دیده شده است.

کپسول سی دی فلو

کپسول سی دی فلو

بتا گلوکان ها:

بتا گلوکان در سبوس بسیاری از غلات کامل یافت می شوند؛ خرما، قارچ، بین جو دو سر و جو و… دارای مقدار کافی بتا گلوکان هستند. بتاکلوکان ها در دستیابی و حفظ سطح کلسترول سالم اثربخش هستند که برآیند آن برای پاسداری در برابر بیماری های قلبی سودمند می باشند. بتا گلوکان ها نیز خاصیت ضد سرطانی از خود نشان می دهند. آنها می توانند به دلیل اثر محافظتی در برابر سرطان زاهای ژنوتوکسیک قوی از انکوژن جلوگیری کنند. بتا گلوکان به عنوان یک برانگیزاننده ایمنی که از راه پرکار شدن ماکروفاژها و سمیت سلولی سلول NK عمل می کند، می تواند رشد تومورهای سرطانی  را در مرحله رشد نیز مهار کند‌.

روی:

روی، یک ماده‌ای ارزشمند است که در سراسر بدن یافت می شود، به کارکرد سیستم ایمنی و سوخت و ساز بدن کمک می کند. روی همچنین برای بهبود زخم و حس چشایی و بویایی شما است. نشان داده شده است که روی نشانه‌های سرماخوردگی را کاهش می دهد و به سیستم ایمنی بدن کمک می کند تا با عفونت مبارزه کند. روی به سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند تا از کنترل خارج نشود.

آقطی سیاه:

که نوعی انگور سیاه است، سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها بوده که سیستم ایمنی را بهبود بخشیده و  می تواند به کاهش التهاب، کاهش استرس و پاسداری از قلب نیز کمک کنند. برخی از کارشناسان مصرف آقطی سیاه را برای کمک به پیشگیری و کاهش نشانه‌های سرماخوردگی و آنفولانزا توصیه می کنند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

کپسول سی دی فلو

کپسول سی دی فلو

موارد مصرف کپسول سی دی فلو :

کمک به سلامت سیستم ایمنی بدن

کمک به تأمین ویتامین C و D

بدون سویا، شیر، گندم، گلوتن، تخم مرغ، هرگونه شیرین کننده و نگهدارنده

روش مصرف کپسول سی دی فلو :

روزانه دو عدد کپسول یا طبق دستور پزشک، همراه با غذا و یک لیوان آب مصرف گردد.

هشدار مصرف کپسول سی دی فلو :

در دوران بارداری و شیردهی، پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

در صورت حساسیت به فرآورده و یا هریک از ترکیب‌های فرآورده، پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

در صورت مصرف همزمان با دیگر فرآورده ها یا داروهای دیگر، پیش از مصرف فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

در صورت داشتن هرگونه بیماری، پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

در صورت بروز هرگونه نشانه حساسیت و یا عوارض گوارشی، مصرف فرآورده را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

بیش از میزان ذکر شده مصرف نگردد مگر با توصیه پزشک.

مصرف برای کودکان با توصیه پزشک صورت گیرد.

این فرآورده مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان و پیشگیری نمی باشد.

کپسول سی دی فلو

کپسول سی دی فلو

شرایط نگهداری :

در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی‌گراد، دور از نور، رطوبت و حرارت نگهداری شود.

این فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید

ترکیبات کپسول سی دی فلو :

ویتامین سی C (به عنوان استر-C، آسکوربات کلسیم)، بتا ۱، ۱, ۳، ۶ گلوکان (از مخمر), روی (به عنوان سولفات), عصاره آقطی سیاه, سلنیوم (به عنوان ال-سلنومتیونین), روی (به عنوان گلوکونات), ویتامین دی۳ (بعنوان کوله کلیسروفل)

جدول ترکیبات کپسول سی دی فلو :

                                                    
عنوانمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین سی C (به عنوان استر-C، آسکوربات کلسیم)۰۰۴ میلی‌گرم٪۴۴۴
بتا ۱، ۱, ۳، ۶ گلوکان (از مخمر)۰۵۲ میلی‌گرم_
روی (به عنوان سولفات),۵۱ میلی‌گرم٪۶۳۱
عصاره آقطی سیاه۸/۹۴ میلی‌گرم_
سلنیوم (به عنوان ال-سلنومتیونین),۵۲۱ میکروگرم٪۷۲۲
روی (به عنوان گلوکونات)۰۰۵۱ میکروگرم٪۷۶۱
ویتامین دی۳ (بعنوان کوله کلیسروفل)۰۰۰۲ واحد بین‌المللی IU٪۳۳۳
شرکت داروسازی پارس حیان توسط سرکار خانم‌ها دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی در سال ۱۳۶۱ تاسیس شد. پارس حیان، یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات مراقبت شخصی و مراقبت از پوست، مو و دندان و محصولات آرایشی در خاورمیانه است. سبد محصولات پارس حیان شامل ۴۰۰ محصول است، که برند نوتراکس (Nutrax) یکی از ۱۴ برند زیر مجموعه پارس حیان است. پارس حیان دارای میلیون‌ها مصرف کننده در ایران، خاورمیانه و آسیای مرکزی است.

ویژگیهای محصول

وزن 50 گرم
نوع محصول

کپسول

برند

گروه

تقویت کننده سیستم ایمنی

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

مقوایی

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

1 دیدگاه برای کپسول سی دی فلو نوتراکس 30 عددی

  1. نازنین هدایتی

    محصول خیلی خوبیه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *