چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کپسول سربروم گلد 50+ ناتیریس 30 عددی

Natiris Cerebrum Gold 50+ 30 Capsules

ویژگی های کپسول سربروم گلد 50+ ناتیریس :

 • جلوگیری از زوال عقل و آلزایمر
 • خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی
 • حاوی اکسید منیزیم، رسوراترول، کوآنزیم کیوتن، ویتامین ب
 • کاهش تخریب مغز با افزایش سن
 • افزایش ارتباط بین سلول‌های مغز
 • حفاظت از سیستم عصبی
 • ضد پیری و ضد سرطان


361.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول سربروم گلد 50+ ناتیریس

در این محصول از محصولات بهبود حافظه و تمرکز از دسته بندی سلامت مغز و اعصاب از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کپسول سربروم گلد مناسب برای افراد بالای ۵۰ سال بند ناتیریس به بهبود عملکرد مغز و جلوگیری از پیشرفت آلزایمر یا همان تخریب سلول‌های مغز کمک زیادی می‌کند. این فراورده مخصوص افراد بالای ۵۰ سال می باشد و موجب افزایش انرژی و شادابی مصرف کننده نیز خواهد شد. کپسول سربروم گلد حاوی منیزیم باعث کاهش خستگی می‌شود و به عملکرد طبیعی سیستم عصبی کمک زیادی می‌کند.

بیماری آلزایمر چیست؟

بیماری آلزایمر یا فراموشی یک نوع پیشرونده ی دمانس یا زوال عقل است که در دسته‌بندی اختلالات شناختی قرار می‌گیرد. زوال عقل یک اصطلاح گسترده تر برای شرایطی است که بر حافظه، تفکر و رفتار تأثیر منفی می‌گذارد. و همین اختلالات باعث تغییر و ناهماهنگی‌ در زندگی روزمره ی فرد می‌شوند که گاهی برای خود بیمار و اطرافیان او آزاردهنده است. زوال عقل، می‌تواند علت های گوناگونی داشته باشد، مانند؛ آسیب های مغزی یا برخی بیماری های دیگر. که گاهی نیز علت زوال عقل، ناشناخته است.

طبق گزارش انجمن آلزایمر، بیماری آلزایمر ۶۰ تا ۸۰ درصد از موارد زوال عقل را تشکیل می‌دهد. اکثر افراد دچار به این بیماری پس از سن ۶۵ سالگی تشخیص داده می‌شوند که این نشان می‌دهد، این بیماری همچنین به افزایش سن و پیری ربط پیدا می‌کند، با اینکه عامل های گوناگونی باعث بروز نشانه های زوال عقل می‌شوند.

در اصل زوال عقل که خود باعث بیماری آلزایمر یا فراموشی می‌شود، ناشی از آسیب رسیدن به سلول های عصبی یا از بین رفتن سلول ها و ارتباطات آنها در مغز است.

باید گفت که، حدود ۱۲ میلیون تَن در جهان، به بیماری زوال عقل دچار هستند و پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۴۰ شمار این افراد به ۲۵ میلیون تَن برسد.

کپسول سربروم گلد 50+ ناتیریس Natiris Cerebrum Gold 50+ 30 Capsules, مناسب برای افراد بالای ۵۰ سال است. این فراورده حاوی ترکیب های هدفمند مانند؛ اکسید منیزیم، رسوراترول، کوآنزیم کیوتن Q10، ویتامین ب۲, ب۶ و ب۱۲ است. و به بهبود عملکرد سیستم عصبی و مغز، کاهش خستگی، جلوگیری از زوال عقل و آلزایمر و تخریب سلول های مغز کمک می‌کند.

کپسول سربروم گلد، خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی دارد که به کاهش تخریب مغز در پیوند با افزایش سن کمک می‌کند. و ضد پیری و ضد سرطان است.

دی اکسید منیزیم:

نقش منیزیم در کمک به بدن برای تولید انرژی بسیار مهم است. زیرا بیش از ۲۰ درصد از کل انرژی تولید شده در بدن توسط مغز مصرف می‌شود. اگر بدن انسان سطوح مناسبی از منیزیم را نداشته باشد، این امر می‌تواند منجر به کاهش عملکرد شناختی شود. سطوح غیر طبیعی منیزیم با اختلالاتی مانند میگرن، افسردگی، درد مزمن، سکته مغزی، تشنج و زوال عقل مرتبط است.

کپسول سربروم گلد، باعث افزایش ارتباط بین سلول‌های مغز می‌شود و از سیستم عصبی حفاظت می‌کند. و حاوی منیزیم است که موجب سلامت مغز و تقویت حافظه، افزایش انرژی و شادابی و کاهش خستگی می‌شود.

ریبوفلاوین (ویتامین ب۲ B2)، پیریدوکسین هیدروکلراید (ویتامین ب۶ B6) و سیانوکوبالامین (ویتامین ب۱۲ B12):

ویتامین ب۲، ب۶ و ب۱۲ به عملکرد طبیعی سیستم عصبی و محافظت از سلول ها در برابر اکسیداسیون های نامطلوب کمک می‌کنند.

کوآنزیم کیوتن CoQ10:

با سطوح کمتر کوآنزیم کیوتن، تعداد رادیکال های آزاد در مغز می‌تواند افزایش یابد و باعث استرس اکسیداتیو شود و آسیب سلول‌ های مغز شود. به این ترتیب، مکمل های حاوی کوآنزیم کیوتن، ممکن است رادیکال های آزاد در مغز را کاهش داده و از سلول ها در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت کنند.

رسوراترول Resveratrol:

نوعی پلی فنل است که خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد سرطانی دارد و از آسیب رادیکال‌های آزاد به سلول‌ها جلوگیری می‌کند و سیستم عصبی را بهبود می‌بخشد. در انسان، شواهد بالینی به دست آمده که نشان می‌دهد، رسوراترول می‌تواند جریان خون مغزی، پاسخ گشادکننده عروق مغزی به هیپرکاپنی و مایع مغزی نخاعی را بهبود بخشد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

سربروم گلد

کپسول سربروم گلد

موارد مصرف کپسول سربروم گلد:

 • ضد پیری و سرطان
 • کاهش تخریب مغز با افزایش سن
 • افزایش ارتباط بین سلولهای مغز
 • جلوگیری از بروز آلزایمر و زوال عقل
 • حافظت از سیستم عصبی و خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار بالا
سربروم گلد

کپسول سربروم گلد

روش مصرف کپسول سربروم گلد :

روزانه یک عدد کپسول همراه صبحانه میل شود.

گلد2

کپسول سربروم گلد

هشدار مصرف کپسول سربروم گلد:

_ در صورتی که در دوره بارداری یا شیردهی به سر می برید یا از مکمل دارویی خاصی استفاده می کنید و یا مبتلا به بیماری خاص می‌باشید و دارو مصرف می کنید لازم است تا پیش از مصرف قرص حتما با پزشک مشورت شود.

_ زنان باردار و شیرده حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.

_ دوز مصرف توصیه شده را افزایش ندهید.

_ در صورتی که مصرف این دارو منجر به بروز هر نوع حساسیت یا مشکلی در شما شد مصرف را متوقف کرده و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

_ تاکنون هیچ گونه عوارض جانبی در اثر استفاده از این محصول دیده نشده است.

سربروم گلد

کپسول سربروم گلد

شرایط نگهداری:

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید نگهداری شود.

ترکیبات کپسول سربروم گلد:

فسفاتیدیل سرین (فسفولیپیدهای گیاهی)، اکسید منیزیم، کوآنزیم کیوتن Q10، رسوراترول، سیانوکوبالامین (ویتامین ب۱۲ B12)، پیریدوکسین هیدروکلراید (ویتامین ب۶ B6)، ریبوفلاوین (ویتامین ب۲ B2).

دیگر ترکیبات:

ژلاتین، لاکتوز، تالک، دی اکسید سیلیکون (سیلیکا)، نمک‌های منیزیم اسیدهای چرب.

میزان مصرف روزانه کپسول سربروم گلد:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
فسفاتیدیل سرین (فسفولیپیدهای گیاهی)۲۰۰ میلی گرم۵۰
دی اکسید منیزیم۱۰۰ میلی گرم۱۶
کوآنزیم کیوتن۱۰ میلی گرم*
رسوراترول۵ میلی گرم۹۸
ریبوفلاوین (ویتامین ب۲ B2)۱/۴ میلی گرم۱۰۰
پیریدوکسین هیدروکلراید (ویتامین ب۶ B6)۱/۴ میلی گرم۱۰۰
سیانوکوبالامین (ویتامین ب۱۲ B12)۵/ ۲ میلی گرم۱۰۰
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

ناتیریس برندی معتبر و پرتغالی در زمینه تولید انواع مکملهای سلامتی است. این برند فعالیت خود را در سال 1971 آغاز کرد و از آن زمان با تولید محصولات با کیفیت توانسته است به جایگاه قابل قبولی در سطح بین المللی دست پیدا کند. محصولات این برند با تکیه بر علم روز دنیا و پیروی از استانداردهای بین المللی تولید می شوند و همین امر سبب شده است که این محصولات بتوانند گواهینامه های معتبر فراوانی را کسب کنند.ناتیریس از آغاز فعالیت رویکردی بین المللی داشته است و همواره در تلاش بوده است که به ارتقا سلامتی تمامی افراد دنیا کمک کند. هدف اصلی این برند کمک به افراد برای پیروی از رژیم غذایی مناسب است.

ویژگیهای محصول

وزن 70 گرم
نوع محصول

کپسول

برند

گروه

آلزایمر

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

جنسیت مصرف

عمومی

رده سنی

50 سال به بالا

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

پرتغال

شرکت سازنده

لسی فارما

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول سربروم گلد 50+ ناتیریس 30 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *