چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص لیتولگزال بن هلث ۶۰ عددی

Litholexal Bone Health 60 Tabs

ویژگی های قرص لیتولگزال بن هلث :

 • حاوی لیتولگزال، کلسیم، منیزیم و ویتامین دی
 • تقویت مفاصل و استخوان ها
 • پیشگیری از پوکی استخوان
 • حفظ تراکم و استحکام استخوان
 • مانع از دست دادن مواد معدنی استخوان در دوران پس از یائسگی


۳۰۷.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص لیتولگزال بن هلث ۶۰ عددی

در این محصول از دسته بندی قرص مفاصل و استخوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

همه ی ما در معرض ابتلا به پوکی استخوان قرار داریم و برای همین همواره متخصصان مصرف میزان کافی کلسیم را در رژیم غذایی روزمره افراد توصیه می کنند. به هر حال، در صورتی که به هر دلیل بدن و استخوانها به صورت روزانه این ماه ارزشمند را از طریق مواد غذایی دریافت نکنند فرد ملزم به مصرف مکمل های غذایی حاوی این ماده می شود تا از سلامت استخوان و مفاصل خود اطمینان حاصل کند.

قرص لیتولگزال بن هلث محصولی از داروسازی مفید ارائه شده در بسته ۶۰ عددی جهت مصرف یک ماه می باشد که فوق العاده مناسب جهت بهبود سلامت مفاصل و استخوان ها و پیشگیری از پوکی استخوان است، همچنین مانع از دست رفتن مواد معدنی استخوان در دوران بعد از یائسگی می شود.

این قرص ها حاوی ترکیبات موثر و بی نظیری چون عصاره گیاه مارین (لیتولگزال)، کلسیم، منیزیم و ویتامین دی است و برای کمک به رشد طبیعی و حفظ سلامت استخوان ها در سنین جوانی، میانسالی و مسنی خانم ها و آقایان ارائه می شود. بن هلث به راحتی بلعیده می شود و هیچ گونه مواد نگهدارنده و یا افزودنی خاصی در آن به کار نرفته است.

فرمولاسیون این فرآورده به گونه ای طراحی شده که مانع از دست دادن مواد معدنی استخوان در دوران پس از یائسگی شده و به پیشگیری از پوکی استخوان، در بانوان بالای 50 سال، کمک نموده و در حفظ تراکم و استحکام استخوان ها موثر می باشد.

قرص لیتولگزال بن هلث دارای 2666 میلی گرم از ماده ای بی نظیر گیاهی و خاص لیتولگزال است که به طور طبیعی جذب آن دشوار است. بدن کلسیم و فسفات را به تدریج از استخوانها جذب می کند و این منجر به تضعیف استخوان می گردد. در حقیقت، در سال اول زندگی کودک صد در صد اسکلت تشکیل شده و جایگزین می شود و تنها ده درصد از آن در بزرگسالی سالانه بازسازی می شود.

این روند به طور طبیعی در طول زندگی فرد پیش می رود اما می توان با استفاده از عوامل تسریع کننده خارجی بهبود یابد. پس برای کمک به سلامت اسکلت بدن، استخوان ها، دندان ها و مفاصل، دریافت مواد مغذی مورد نیاز بسیار حائز اهمیت است.

چرخه بازسازی استخوان می تواند تحت تأثیر عوامل بسیاری مانند استرس، رژیمهای غذایی، بارداری و شیردهی، سطح ورزش، وزن، دخانیات، الکل، عوامل ژنتیکی، برخی داروها و صدمات وارده، دچار اختلال گردد.

قرص بن هلث لیتولگزال مناسب برای حفظ سلامت و استحکام استخوان هاست که به پیشگیری از نرمی و پوکی استخوان و بهبود رشد استخوان کمک کرده و مناسب برای افراد دارای کمبود ویتامین D، كلسيم و یا منیزیم مي باشد. این قرص ها حاوی ویتامین د و منیزیم برای کمک به جذب بهتر کلسیم است.

 

کلسیم در قرص لیتولگزال

کلسیم به کار رفته در قرص لیتولگزال بن هلث برای رشد و بقای استخوان‌ ضروری‌ترین ماده ممکن به شمار می آید. کلسیم فراوان ‌ترین ماده معدنی موجود در بدن و ضروری برای سلامت بدن انسان است که وظایف اصلی آن در ساخت و حفظ استخوان‌ها، دندان‌ها و فعالیت آنزیم‌هاست. کلسیم از پوکی استخوان جلوگیری کرده و بدن را برای مقابله با این بیماری آماده و تقویت می کند.

برخی عوارض شایع از کمبود کلسیم در بدن عبارتند از: کاهش رشد استخوان و دندان، دردهای عضلانی و کاهش تراکم استخوان ها. در دوران کودکی و نوجوانی چون دندان‌ها و استخوان‌ها در حال رشد و شکل گیری هستند، میزان کافی کلسیم اهمیت زیادی دارد.

همچنین دوران یائسگی یا مونوپوز خانم‌ها با کاهش هورمون جنسی که نقش مهمی در حفظ کلسیم دارد همراه است. به همین دلیل برای پیشگیری از کاهش کلسیم بدن و نرمی استخوان ها، لازم است خانم‌ها در این دوران کلسیم بیشتری را دریافت کنند.

امروزه در رژیم غذایی ما میزان کلسیم به حد کافی موجود نیست. مصرف مکمل های غذایی حاوی کلسیم جهت تامین نیاز روزمره بدن به این ماده کمک کننده می باشند.

 

ویتامینD در قرص لیتولگزال

ویتامینD ، از سری ویتامین‌های محلول در چربی و یکی از ویتامین های ضروری برای بدن است که در رشد و تقویت استخوان ها به واسطه افزایش جذب کلسیم، نقشی اساسی دارد، همچنین در تنظیم سطوح کلسیم خون و کلسیم استخوان نیز موثر است.

بیشتر افراد با کمبود این ویتامین در بدن مواجه هستند و برای تأمین نیاز روزانه بدن به این ویتامین، بایستی از مکمل های حاوی آن بهره گیرند. ویتامین دی موجود در این محصول، برای جذب بهتر کلسیم در بدن ضروری می باشد و وظیفه ی تنظیم هموستاز کلسیم و فسفات و مینرالیزاسیون استخوان را بر عهده دارد.

 

منیزیم در قرص لیتولگزال

منیزیم نیز ماده ای ضروری برای کمک به جذب بهتر کلسیم در بدن است و بخش مهمی از مواد معدنی استخوان را تشکیل می دهد و در ساختمان استخوان دندان نیز به کار می رود. این ماده نیز لازم است به صورت روزانه در رژیم غذایی گنجانده شود.

منیزیم یکی از ریز مغذی‌های لازم برای استفاده بهینه و نقل و انتقال سلولی کلسیم و همچنین برای انقباض عضله و هدایت عصبی و سلامت غشا سلولی می باشد.

منیزیم عنصری موثر در حفظ تعادل ذخایر کلسیم و کاهش ریسک استئوپورز (پوکی استخوان) است. منیزیم در کنار مواد دیگری چون کلسیم و فسفر جهت تشکیل ساختار استخوان ها و دندان‌ها ضروری می باشد.

 

موارد مصرف قرص لیتولگزال :

حفظ تراکم و استحکام استخوانها، پیشگیری از پوکی استخوان و از دست رفتن مواد معدنی استخوان در دوره پس از یائسگی در بانوان بالای 50 سال

 

روش مصرف قرص لیتولگزال :

روزانه 2 عدد قرص (یک عدد صبح و یک عدد شب بعد از صرف غذا و همراه با آب) میل شود.

 

هشدار مصرف قرص لیتولگزال:

بیش از مقدار توصیه شده مصرف نشود.

مکمل های غذایی نباید جایگزین در رژیم غذایی مورد استفاده قرار گیرند.

قبل از مصرف این فرآورده، در خصوص موارد ذیل با پزشک خود مشورت کنید:

 • چنان چه باردار هستید یا در دوران شیردهی به سر می برید.
 • چنان چه از دارویی استفاده می کنید.
 • چنان چه به محصولات دریایی حساسیت دارید.

این فرآورده در افراد زیر 18 سال کاربرد ندارد.

دور از دید و دسترس کودکان قرار گیرد.

در دمای کمتر از 25 درجه و در محل خشک و دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری شود.

 

ترکیبات قرص لیتولگزال : (به ازای دو قرص)

عنوانمقدارنیاز روزانه
LithoLexal (fractionated marine extract)2666.66 mg*
Providing Calcium800 mg100%
Magnesium58.60 mg14.6 %
Vitamin D15 mcg300 %

g = گرم  /  mg = میلی گرم  /  µg یا mcg = میکروگرم  /  IU = واحد بین المللی

* نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

لیتولگزال برندی تحت لیسانس شرکت نوردیک مدیکال لند، در شرکت داروسازی مفید در ایران ساخته می شود که شامل مکمل های دارویی غذایی و تخصصی به خصوص در زمینه سلامت مفاصل و استخوان است.

ویژگیهای محصول

وزن 150 گرم
نوع محصول

قرص

برند

کاربرد

پیشگیری از پوکی استخوان, حفظ سلامت استخوان

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

60 عدد

گروه

مکمل غذایی

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی مفید

1 دیدگاه برای قرص لیتولگزال بن هلث ۶۰ عددی

 1. رضا قاسمی (خریدار محصول)

  این محصول فوق العاده است بموقع بدستم رسید ممنونم از شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *