کرم دور چشم ژوونا مدل نوتری رستور، ۱۵ میلی لیتر

JUVENA Juvelia Nutri Restore Eye Cream, 15ml

ویژگی‌های کرم دور چشم ژوونا مدل نوتری رستور :

  • بازسازی کننده چروک های دور چشم
  • کمک به رفع سیاهی و پف دور چشم
  • آبرسانی و تغذیه پوست دور چشم
  • ساخته شده بر پایه ی فنآوری SkinNova SC JUVENA
  • افزایش شفافیت، طراوت، صافی و روشنی پوست دور چشم
  • مناسب هر نوع پوستی


۲.۳۴۵.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

برند ژوونا شناسه محصول: 209089 دسته: , , , برچسب: بارکد محصول : 9007867765630
با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم دور چشم ژوونا مدل نوتری رستور

در این محصول از دسته بندی محصولات دور چشم از دسته مراقبت پوست صورت و بدن سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

بسیاری از مردم جهان از خط های ریز، پف یا کیسه های ریز و درشت و کبودی یا تیرگی پیرامون چشم شکایت دارند، زیرا آرایش را بد نشان می‌ دهد و در زیبایی چهره اثر سوء دارد که حتا باعث کاهش خودباوری در بعضی انسان ها می‌شود.

درست است که با افزایش سن این نشانه های ناخوشایند دور چشم، خود را نمایان می سازند ولی علت های دیگری همچون خشکی پوست، بکار بردن ماده های آرایشی بی کیفیت، تابش نور خورشید، کمبود ویتامین ها و ماده های کانی، وجود بیماری، کم خونی، فشار عصبی، کم‌خوابی یا ناهماهنگی در خواب و… دارد.

ناشی از هر علتی که باشد، نباید از کنار آن ساده گذشت، زیرا در صورت عدم رسیدگی ممکن است شرایط بدتر شود و پوست آسیب بیشتری ببیند و دچار اگزما شود.

کرم دور چشم ژوونا مدل نوتری رستور JUVENA Juvelia Nutri Restore Eye Cream, حاوی عصاره برگ آب قاشقی، عصاره گل همیشه بهار، عصاره درخت گل ابریشم ایرانی، عصاره سلول های بنیادی سپیدگوهر گونه لونتوپودیوم، پروتئین مخمر هیدرولیز شده، هیالورونیک اسید، ویتامین ای E، آرژینین است. که با آب‌رسانی قوی و تغذیه پوست دور چشم به صورت عمیق، باعث بازسازی و بازیابی سلول های آسیب دیده می شود که در کاهش خط های چین و چروک پیرامون چشم اثرگذار است.

بر پایه ی فناوری ویژه SkinNova SC JUVENA، ساخته شده که کیفیت پوست را بهبود می بخشد و در رفع و کاهش سیاهی و پف دور چشم نیز اثر مثبت خواهد داشت. که درخشندگی، صافی، روشنی و طراوت را به پوست دور چشم ارزانی می دارد. دانشمندان ژوونا JUVENA با پژوهش در مورد فرآیندهای پیری پوست در مدت سال‌ های طولانی، یک نوآوری جهانی را کشف کردند که فناوری SkinNova SC و پپتید سلول‌های بنیادی دو اصل این کشف هستند.

کرم دور چشم ژوونا

کرم دور چشم ژوونا

JUVENA این دگرگونی دو در یک را SkinNova SC Technology  می نامد. و از کارکرد سلول های بنیادی خود پوست که سرچشمه ی پوست نو و تازه هستند، پشتیبانی می کند و همچنین میکرو محیطی ایده آل را برای (همه ی سلول های پوست) فراهم می کند که باعث جمع شدن، بازیابی و بازسازی نمایه ی پوست می‌ شود، یعنی کیفیت پوست از درون به روشنی بهبود می دهد.

روغن گل همیشه بهار:

یک روغن طبیعی است که از گل همیشه بهار (Calendula officinalis) گرفته می شود. بیشتر به عنوان یک درمان مکمل یا جایگزین از آن بهره می گیرند. روغن گل همیشه بهار دارای خاصیت ضد قارچی، ضد التهابی و ضد باکتریایی است که آن را در بهبود زخم ها، آرامبخشی اگزما و جوش ها سودمند می کند.

عصاره درخت ابریشم ایرانی:

عصاره درخت ابریشم ایرانی یک ماده ضد پیری بسیار قوی و در عین حال طبیعی است. نشانه های خستگی را به سرعت، به طور چشمگیری و به صورت ماندگار کاهش می دهد. ساختارهای پروتئینی پوست را که از راه گلیکوزاسیون آسیب دیده اند را بازسازی کرده و آنها را از آسیب بیشتر حفظ می کند. بدین گونه که:

پشتیبانی طولانی مدت از سیستم سم زدایی خود پوست.

بهینه سازی و فرآهم کردن انرژی در پوست (ATP مولکولی که انرژی درون سلول‌ ها را با خود همراه دارد)

به سرعت حلقه های تیره و پف دور چشم را کاهش می دهد.

باعث می شود پوست خسته و بی رنگ، دوباره شاداب به نظر برسد.

خط های عمیق لبخند را کاهش می دهد.

سیستم میکروکاپیلاری (مویینگی یا همان گردش خون مویرگی) پوست را دست نخورده نگه می دارد.

از ایجاد لکه های پیری جلوگیری می کند.

کرم دور چشم ژوونا

کرم دور چشم ژوونا

روغن آجیل ماکادمیا:

سرشار از چربی‌های تک غیراشباع و بنمایه ی عالی ویتامین E است که جذب آن را بدون احساس چربی برای پوست آسان می‌کند. این اسیدهای چرب پوست را تغذیه می کنند، به مبارزه با خشکی پوست کمک می کنند، رطوبت را در پوست قفل می کنند. این روغن های طبیعی در افزایش درخشش طبیعی پوست اثربخش‌ خواهند بود.

سلول های بنیادی سپید گوهر گونه ی لونتوپودیوم:

یک گل وحشی بسیار زیبا و به شکل ستاره است که در مکان های سنگی آهکی می روید. و در چندین سنجش آزمایشگاهی کارکرد آنتی اکسیدانی قوی LACCE ( Alpinum Callus Culture Extract) را در پاسخ به درمان UVB نشان داده است و همچنین، LACCE توانست با آبرسانی و مرطوب کنندگی، التهاب و چین و چروک را سرکوب کند.

همچنین در آزمایش بالینی in vivo روشن شد که، بهره مندی مداوم از سلول های بنیادی عصاره سپیدگوهر LACCE بر روی صورت و بافت‌های پوست باعث بهبود چین و چروک‌ های دور چشم، خاصیت کشسانی پوست، به هم پیوستن یا فشردگی سلول‌ های پوستی و نیز افزایش ضخامت پوست در قیاس با دارونما می‌ شود.

شی باتر:

به عنوان یک نرم کننده و آبرسان کار می کند و از آنجا که حاوی نوع های گوناگونی از اسیدهای چرب – از جمله اسیدهای لاینولئیک، اولئیک، پالمتیک و استئاریک است – که سد طبیعی پوست را بهبود می بخشد، سی باتر از پوست در برابر آسیب های پیرامونی مانند آلاینده ها پاسداری می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم دور چشم ژوونا :

بازسازی کننده چروک های دور چشم

کمک به رفع سیاهی و پف دور چشم

آبرسانی و تغذیه پوست دور چشم

ساخته شده بر پایه ی فنآوری SkinNova SC JUVENA

حاوی عصاره برگ آب قاشقی، عصاره گل همیشه بهار، عصاره درخت گل ابریشم ایرانی، عصاره سلول های بنیادی سپیدگوهر گونه لونتوپودیوم، پروتئین مخمر هیدرولیز شده، هیالورونیک اسید، ویتامین ای E، آرژینین

افزایش شفافیت، طراوت، صافی و روشنی پوست دور چشم

مناسب هر نوع پوستی

کرم دور چشم ژوونا

کرم دور چشم ژوونا

روش مصرف کرم دور چشم ژوونا :

کرم را به آرامی دور چشم بمالید.

هشدار مصرف کرم دور چشم ژوونا :

از تماس فراورده با چشم ها خودداری کنید!

در صورت تماس با چشم، آن را با آب شستشو دهید.

این فرآورده تنها جهت بهره مندی خارجی است.

شرایط نگهداری کرم دور چشم ژوونا :

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم دور چشم ژوونا :

آب، بوتیلن گلایکول، گلیسرین، ایزواستئاریل ایزوتستئارات، اسکوالن کاپریک کاپریلیک تری گلیسیرید،  متیل گلوکز سزکویی استئارات، ستئاریل الکل، ستیل الکل، روغن آجیل ماکادمیا، پروپیل هپتیل کاپریلات، شی باتر، کوکو گلیسریدهای هیدروژنه، ایزومرات ساکارید، توکوفریل استات، سدیم هیالورونات،

عصاره برگ آب قاشقی، پروتئین مخمر هیدرولیز شده, عصاره گل همیشه بهار، عصاره درخت گل ابریشم ایرانی، تریپتوفان، آرژینین،  دکاپپتید ۴, گلیسین روغن سویا، گلوکز کیستوزان،

محلول کلاژن، هیستیدین، لیسین HCL, سرین، گلیسین، گلوکز، اسید فولیک، پانتنول، پودر ابریشم، سدیم کوندرویتین سولفات، پانتوتنات کلسیم، ترئونین، صمغ زانتان، کلرید پتاسیم، کلرید کلسیم،

کلرید سدیم، سدیم اولئات، ستئارات ۲۱, لسیتین، لسیتین هیدروژنه،  اسید سیتریک، سیترات سدیم، هیدروکسید سدیم، سولفات منیزیم، استئارات سدیم، فسفات سدیم، عصاره سلول های بنیادی سپیدگوهر گونه لونتوپودیوم،

آسکوربیل پالمیتات، توکوفرول، تتراسدیم گلوتامات دی استات، دی سدیم ادتا، اسانس،  بنزیل سالیسیلات، هگزیل سینامات، بنزیل الکل، گرانویل، لینالول، هیدروکسی سیترونلال، فنوکسی اتانول، بنزیل الکل، سدیم بنزوات، سی آی ۱۶۰۳۵ (رنگ قرمز ۴۰).

ژوونا | Juvena از سال 1954 به‌عنوان برندی پیشرو در تحقیقات مربوط به پوست و همچنین متخصص در محصولات آرایشی ضد پیری شروع به فعالیت کرد و شناخته شد. نام ژوونا از کلمه لاتین jurenalis به معنای جوانی گرفته‌شده که به معنای رؤیا و هم امید است.تا سال 1968، ژوونا توانست شهرت بین‌المللی خود را به‌عنوان یک نام تجاری لوکس منحصربه‌فرد به دست آورد، و در این زمان بانوی استثنایی، سوفیا لورن، به‌عنوان سفیری برای نام تجاری این برند بود.عواملی که این برند را از سایرین متمایز می‌کند ترکیب دقت سوئیس، فن‌آوری برتر و نوآوری‌های قابل توجه ضد پیری است که سبب ایجاد درخشندگی و جوانی پوست در هر سنی می‌شود.

ویژگیهای محصول

وزن 105 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

دور چشم

حجم

15 میلی لیتر

نوع محفظه

کاسه ای شیشه ای

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics

برند