کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور، ۵۰ میلی لیتر

JUVENA Juvelia Nutri Restore Cream, 50ml

ویژگی‌های کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور :

  • بازسازی عمیق چین و چروک های پوست
  • مرطوب کننده و مغذی پوست
  • افزایش ضخامت و بهبود خاصیت کشسانی پوست
  • کاهش لکه های پیری
  • کاهش نمای خط لبخند
  • کاهش سیاهی و پف دور چشم
  • ایجاد حس نرمی و ابریشمی به پوست
  • سفت کننده، صاف کننده و طراوت دهنده پوست
  • ساخته شده بر پایه ی فناوری خاص SkinNova SC
  • مناسب پوست نرمال تا خشک


۲.۷۱۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور

در این محصول از سری محصولات ضد چروک پوست صورت و بدن سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پوست که از بدن و بیماری در برابر میکروب‌‌ها و آسیب‌های نور خورشید پاسداری می‌ کند، بدلیل اینکه به طور گسترده بدن را در برگرفته، همیشه در خطر خواهد بود. افزایش سن و کاهش فرآوری کلاژن و پرتوهای آسیب‌رسان فرابنفش آفتاب، دو علت اصلی آشکار شدن چین و چروک های صورت و گردن هستند که نمایی پیر به پوست خواهند داد.

پوست خشک نیز ممکن این به همین عامل ها بستکی داشته باشد و یا دیگر علت هایی همچون ژنتیک، وجود بیماری های زمینه ای، آلودگی و رادیکال‌ های آزاد پیرامون فرد، شستن بیش از حد پوست، کمبود ماده های ارزشمند غذایی و…داشته باشد. پوست وقتی خشک است کشیده، زبر و نازک می‌ شود که همین باعث بروز خط های نازک و یا عمیق خواهد شد. در صورت عدم درمان یا رسیدگی به پوست خشک، چروک ها بیشتر خواهد شد و دیگر بسیار سخت تر می شود آنها را به طور کامل برطرف کرد.

کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور

کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور

کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور JUVENA Juvelia Nutri Restore Cream, دارای ترکیب هایی خاص و هدفمند مانند عصاره گیاهی درخت ابریشم ایرانی، عصاره سلول های بنیادی سپیدگوهر گونه لونتوپودیوم، عصاره کاساوا، ویتامین ای E، ابریشم، روغن آجیل ماکادمیا، شی باتر، بیزابولول و هیالورونیک اسید.

که به آبرسانی و مرطوب کردن، پوست را تغذیه همین کند و از پوستی که دچار کاهش خاصیت کشسانی خود خود شده، پشتیبانی کرده و به سفت تر کردن پوست و برطرف‌ کردن چین و چروک های آن می پردازد. این فراورده که ساخته ی کشور سوییس این بر پایه ی فناوری خاص SkinNova SC طرح ریزی شده که در بازسازی پوست آسیب دیده و خشک و زدودن خط های چین و چروک اثربخش خواهد بود که می تواند طراوت، شادابی و ابریشمین پوست را بدان هدیه دهد.

دانشمندان ژوونا JUVENA با پژوهش در مورد فرآیندهای پیری پوست در مدت سال‌ های طولانی، یک نوآوری جهانی را کشف کردند که فناوری SkinNova SC و پپتید سلول‌های بنیادی دو اصل این کشف هستند.

JUVENA این دگرگونی دو در یک را SkinNova SC Technology  می نامد. و از کارکرد سلول های بنیادی خود پوست که سرچشمه ی پوست نو و تازه هستند، پشتیبانی می کند و همچنین میکرو محیطی ایده آل را برای (همه ی سلول های پوست) فراهم می کند که باعث جمع شدن، بازیابی و بازسازی نمایه ی پوست می‌ شود، یعنی کیفیت پوست از درون به روشنی بهبود می دهد.

عصاره درخت ابریشم ایرانی در کرم ضد چروک ژوونا :

عصاره درخت ابریشم ایرانی یک ماده ضد پیری بسیار قوی و در عین حال طبیعی است. نشانه های خستگی را به سرعت، به طور چشمگیری و به صورت ماندگار کاهش می دهد. ساختارهای پروتئینی پوست را که از راه گلیکوزاسیون آسیب دیده اند را بازسازی کرده و آنها را از آسیب بیشتر حفظ می کند. بدین گونه که:

پشتیبانی طولانی مدت از سیستم سم زدایی خود پوست.

بهینه سازی و فرآهم کردن انرژی در پوست (ATP مولکولی که انرژی درون سلول‌ ها را با خود همراه دارد)

به سرعت حلقه های تیره و پف دور چشم را کاهش می دهد.

باعث می شود پوست خسته و بی رنگ، دوباره شاداب به نظر برسد.

خط های عمیق لبخند را کاهش می دهد.

سیستم میکروکاپیلاری (مویینگی یا همان گردش خون مویرگی) پوست را دست نخورده نگه می دارد.

از ایجاد لکه های پیری جلوگیری می کند.

کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور

کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور

روغن آجیل ماکادمیا در کرم ضد چروک ژوونا :

سرشار از چربی‌های تک غیراشباع و بنمایه ی عالی ویتامین E است که جذب آن را بدون احساس چربی برای پوست آسان می‌کند. این اسیدهای چرب پوست را تغذیه می کنند، به مبارزه با خشکی پوست کمک می کنند، رطوبت را در پوست قفل می کنند. این روغن های طبیعی در افزایش درخشش طبیعی پوست اثربخش‌ خواهند بود.

سلول های بنیادی سپید گوهر گونه ی لونتوپودیوم:

یک گل وحشی بسیار زیبا و به شکل ستاره است که در مکان های سنگی آهکی می روید. و در چندین سنجش آزمایشگاهی کارکرد آنتی اکسیدانی قوی LACCE ( Alpinum Callus Culture Extract) را در پاسخ به درمان UVB نشان داده است و همچنین، LACCE توانست با آبرسانی و مرطوب کنندگی، التهاب و چین و چروک را سرکوب کند. همچنین در آزمایش بالینی in vivo روشن شد که، بهره مندی مداوم از سلول های بنیادی عصاره سپیدگوهر LACCE بر روی صورت و بافت‌های پوست باعث بهبود چین و چروک‌ های دور چشم، خاصیت کشسانی پوست، به هم پیوستن یا فشردگی سلول‌ های پوستی و نیز افزایش ضخامت پوست در قیاس با دارونما می‌ شود.

شی باتر در کرم ضد چروک ژوونا :

به عنوان یک نرم کننده و آبرسان کار می کند و از آنجا که حاوی نوع های گوناگونی از اسیدهای چرب – از جمله اسیدهای لاینولئیک، اولئیک، پالمتیک و استئاریک است – که سد طبیعی پوست را بهبود می بخشد، سی باتر از پوست در برابر آسیب های پیرامونی مانند آلاینده ها پاسداری می کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم ضد چروک ژوونا :

بازسازی عمیق چین و چروک های پوست

مرطوب کننده و مغذی پوست

افزایش ضخامت و بهبود خاصیت کشسانی پوست

کاهش لکه های پیری

کاهش نمای خط لبخند

کاهش سیاهی و پف دور چشم

ایجاد حس نرمی و ابریشمی به پوست

سفت کننده، صاف کننده و طراوت دهنده پوست

ساخته شده بر پایه ی فناوری خاص SkinNova SC

حاوی عصاره گیاهی درخت ابریشم ایرانی، عصاره سلول های بنیادی سپیدگوهر گونه لونتوپودیوم، عصاره کاساوا، ویتامین ای E، ابریشم، روغن آجیل ماکادمیا، شی باتر، بیزابولول و هیالورونیک اسید.

مناسب پوست نرمال تا خشک

کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور

کرم ضد چروک ژوونا مدل نوتری رستور

روش مصرف کرم ضد چروک‌ ژوونا :

بسته به نیاز و حس پوستتان، روزانه و یا هر شب مقدار مناسبی از این فرآورده را کف انگشتان ریخته دست ریخته و زمانیکه ذوب شد، کرم را به آرامی با کف انگشتان دست روی پوست صورت و گردن خود بمالید.

هشدار مصرف کرم ضد چروک ژوونا :

از تماس فراورده با چشم ها خودداری کنید!

در صورت تماس با چشم، آن را با آب شستشو دهید.

این فرآورده تنها جهت بهره مندی خارجی است.

شرایط نگهداری کرم ضد چروک ژوونا :

در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم ضد چروک ژوونا :

آب، گلیسرین، پروپیل کاپریلات، بوتیلن گلایکول، اکتیلدودکانول، سی ۱۲_۱۵ آلکیل بنزوات، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، ایزواستئاریل ایزواستئارات، متیل گلوکز سزکوییز استئارات، ستئاریل الکل، گلیسریل استئارات،کره دانه کوپوآکو، کوکو گلیسریدهای هیدروژنه، ستئارات ۲۱, سی باتر، روغن گیاهی هیدروژنه، ساکارید ایزومرات، فنوکسی اتانول، توکوفریل استات، هیالورونات سدیم, آلانتوئین، بیزابولول، عصاره درخت ابریشم (شب خسب) ، تریپتوفان، آرژینین، دکاپپتید ۴, دایمتیکون، گلیسیریل کاپریلات، روغن گلیسین سویا، کیتوزان، محلول کلاژن، هیستیدین، لیسین HCL، گلوکز، فولیک اسید، سدیم کندرویتین سولفات، پانتوتنات کلسیم، ترئونین، کاپریلیل گلایکول، اسید سیتریک، سیترات سدیم، هیدروکسید سدیم، منیزیم سولفات، فسفات سدیم، عصاره سپیدگوهر گونه لونتوپودیوم،  آسکوربیل پالمیتات، توکوفرول، تتراسدیم گلوتامات دی استات، بنزیل الکل، گرانیول، لینالول، هیدروکسی سیترونلال, لیمونن، بنزوات سدیم، سی آی ۱۶۰۳۵ (رنگ قرمز ۴۰).

ژوونا | Juvena از سال 1954 به‌عنوان برندی پیشرو در تحقیقات مربوط به پوست و همچنین متخصص در محصولات آرایشی ضد پیری شروع به فعالیت کرد و شناخته شد. نام ژوونا از کلمه لاتین jurenalis به معنای جوانی گرفته‌شده که به معنای رؤیا و هم امید است.تا سال 1968، ژوونا توانست شهرت بین‌المللی خود را به‌عنوان یک نام تجاری لوکس منحصربه‌فرد به دست آورد، و در این زمان بانوی استثنایی، سوفیا لورن، به‌عنوان سفیری برای نام تجاری این برند بود.عواملی که این برند را از سایرین متمایز می‌کند ترکیب دقت سوئیس، فن‌آوری برتر و نوآوری‌های قابل توجه ضد پیری است که سبب ایجاد درخشندگی و جوانی پوست در هر سنی می‌شود.

ویژگیهای محصول

وزن 230 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

ضد چروک

حجم

50 میلی لیتر

نوع محفظه

کاسه ای شیشه ای

کشور سازنده

سوئیس

شرکت سازنده

Troll Cosmetics