سافت ژل آیروژل جالینوس 30 عدد

IRIGEL JALINOUSE 30 CAPS

ویژگی های سافت ژل آیروژل :58.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سافت ژل آیروژل جالینوس

در این محصول از محصولات دسته آهن و کم خونی از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

سافت ژل آیروژل جالینوس، محصولی است که به تامین آهن مورد نیاز بدن و جلوگیری از کم خونی فقر آهن کمک می کند. این محصول همچنین به تامین ویتامین ب12 و ب 9 مورد نیاز بدن می پردازد و همچنین به ساخت گلبول های قرمز و فعالیت سیستم اعصاب کمک می کند. سافت زل آیروزل حاوی فروس سولفات خشک ، فولیک اسید ،ویتامین ب 12 و ویتامین سی می باشد. در ادامه به ترکیبات موجود در این محصول خواهیم پرداخت.

سافت ژل آیروژل

سافت ژل آیروژل

فروس سولفات

فرو سولفات آهن ماده است که حاوی 20% آهن المنتال می باشد بنابراین می تواند موجب بروز عوارض گوارشی مثل یبوست در افراد شود. این ماده برای پیش گیری و درمان فقر آهن به طور رایج نسخه خواهد شد. فروس سولفات نیز می تواند موجب سیاهی دندان شود. محصولات دارای این ماده می توانند باعث سیاه شدن رنگ مدفوع شوند.

فولیک اسید

می توان گفت فولیک اسید یا فولات در واقع شکل طبیعی ویتامین ب 9 می باشد. نام فولات از کلمه لاتین فولیوم به معنی برگ برگرفته شده است. برگ درختان یکی از مهم ترین منابع غنی فولات در طبیعت می باشد. فولات برای استفاده در بدن باید ابتدا به شکل فعال آن تبدیل شود و این تبدیل عمدتا در دستگاه گوارش اتفاق می افتد. از شایع‌ترین دلایل مصرف فولات‌ در بارداری، جلوگیری از نقص‌های ناشی از عدم رشد تیوب عصبی مثل اسپاینا بیفیدا شکاف مادرزاد مهره‌ها به‌صورت آشکار یا پنهان و آنانسفالی می باشد که در آن نوزاد بدون قسمتی از مغز یا جمجمه متولد خواهد شد.

ویتامین ب 12

ویتامین B12 یک ویتامین ضروری برای عملکرد اعصاب، سوخت و ساز، خونسازی می باشد. کمبود ویتامین ب 12 در بدن می‌تواند عملکرد اعصاب محیطی و مرکزی را تحت تاثیر قرار داده و موجب ایجاد بیماری‌هایی مانند افسردگی شود. همچنین کمبود این ویتامین در بدن، می‌تواند دلیل خستگی دائمی، ضعف و عدم تمرکز شود. ویتامین ب 12 یکی از پیش‌نیازهای مهم در تولید گلبول قرمز می باشد و در صورت کمبود ویتامین B12  کم‌خونی و به دنبال آن فشار خون پایین بروز خواهد کرد.

سافت ژل آیروژل

سافت ژل آیروژل

همچنین یکی از ویتامین‌های مورد نیاز برای تیروئید است که برای عملکرد صحیح آن ضروری می باشد، ویتامین ب ۱۲ است و همین ارتباط بین ویتامین ب 12 و تیروئید، بیماری‌هایی که به دنبال کمبود این ویتامین اتفاق می‌افتد را توجیه  خواهد کرد. از علائم کمبود ویتامین ب 12  می‌توان به سرگیجه، اضطراب، کم‌شدن کیفیت پوست و دوبینی اشاره کرد.

موارد مصرف:

روش مصرف:

شما می توانید روزانه 1 تا 2 عدد سافت ژل آیروژل را بعد از غذل به همراه یک لیوان آب میل کنید.

هشدار مصرف:

این فراورده صرفا مکمل تغذیه ای بوده و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.

در صورت مصرف هر نوع دارو یا کمکل  غذایی قبل از مصرف این فراورده با زشک یا داروستز مشورت شود.

از مصرف و نگهداری فراورده تاریخ مصرف گذشته خودداری کنید.

سافت ژل آیروژل

سافت ژل آیروژل

مصرف در دوران بارداری و شیردهی:

در این دوران با نظر پزشک یا داروساز مشورت شود.

روش نگهداری:

این افت ژل را دور از دسترس کودکام نگهداری کنید.

دور از نور و رطوبت و در دمای کمتر از 25 درجه انتی گراد نگهداری شود.

ترکیبات:

شرکت داروسازی جالینوس (Jalinous) در تیر ماه سال 1356 به نام شرکت ریتا فارم تاسیس و تحت شماره 28987 در اداره ثبت شرکت‌های تهران با سرمایه اولیه سه میلیون ریال به ثبت رسید. این شرکت در خیابان ولیعصر نبش بزرگمهر با 6 قلم فراورده دارویی فعالیت خود را آغاز نمود. اما امروزه توانسته با افزایش تولید محصولات در زمینه‌های دارویی جایگاه ویژه‌ای را از آن خود کند.

ویژگیهای محصول

وزن 40 گرم
نوع محصول

سافت ژل

برند

گروه

آهن

تعداد

30 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی جالینوس