مسواک نمک دریایی هایدنت کد ۹۶۷ با برس متوسط

HiDent Sea Salt Medium Toothbrush Code 967

 ویژگی‌های مسواک نمک دریایی هایدنت :

 • پوششی از الیاف نمک دریایی
 • پیشگیری از پوسیدگی دندان
 • قوی شدن لثه در برابر میکروب‌
 • کاهش حساسیت عصب دندان به گرما و سرما
 • دارای دسته ارگونومیک برای پاسداری دندان از فشار در هنگام مسواک زدن
 • الیاف ته گرد مسواک برای پیشگیری از آسیب به مینای دندان و لثه


18.352 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

مسواک نمک دریایی هایدنت کد ۹۶۷ با برس متوسط

در این محصول از دسته بندی مسواک از دسته بهداشت دهان و دندان سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

سلامت دندان نقشی حیاتی در رفاه کلی هر فرد بازی می کند. دندان‌های درخشان، سفید و سالم نه تنها خودباوری فرد را افزایش می‌دهند، بلکه نشانه‌ای از بهداشت بی‌نقص دهان و دندان هستند.

مسواک زدن سامانمند دندان ها، به دنبال آن نخ دندان کشیدن، شستشوی دهان و به موقع نزد دندانپزشک رفتن، کارهای کرامند و مهمی در حفظ بهداشت دهان و دندان هستند. ولی به جز اینها داشتن یک مسواک طرح‌ریزی و ساخته شده زیر نظر کارشناسان مهندسی و پزشکی آنهم به صورت هدفمند و بهینه سازی نیز مهم است.

دیگر این روزها و بویژه بین جوانان کمتر کسی وجود دارد که از مسواک های طرح قدیم از نظر کاربردی، بهره ببرد، زیرا آنها نمی توانند نیازهای کنونی دهان و دندان را بر اساس دانش امروز برآورده سازند. و بی شک مسواک های نوین دارای فنآوری ویژه ای هستند که می توانند به کمک انسان امروزی بیایند.

نمک دریایی هایدنت 4

مسواک نمک دریایی هایدنت

مسواک متوسط نمک دریایی هایدنت کد ۹۶۷ HiDent Sea Salt  Medium Code 967 Toothbrush, فراوده ای است که به جز تمیز کردن دندان، ویژگی های سودمند دیگری دارد. الیاف دارای نمک این مسواک با وجود ید و کلسیم مانع از پوسیدگی دندان می شود و لثه ها را تقویت می کند که قوی شدن لثه در برابر‌ میکروب و کاهش حساسیت عصب دندان‌ در گرما و سرما می گردد.

و از آنجایی که نمک دریایی میزان ید بالایی دارد، خاصیت ضد باکتریایی نیز داشته که به خنثی کردن اسید های موجود در دهان کنم می کند. همچنین بزاق دهان را افزایشی داده که از مینای دندان‌ پاسداری می کند. دسته ارگونومیک مسواک نمک دریایی هایدنت، برای حفاظت دندان‌ از فشار زیاد در هنگام مسواک زدن و کنترل بهتر مسواک در دست طرح ریزی شده است. انتهای گرد شده الیاف مسواک تیز، از آسیب به مینای دندان و لثه جلوگیری می‌ کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

مسواک نمک دریایی هایدنت

مسواک نمک دریایی هایدنت

موارد مصرف مسواک نمک دریایی هایدنت :

 • پوششی از الیاف نمک دریایی
 • پیشگیری از پوسیدگی دندان
 • قوی شدن لثه در برابر میکروب‌
 • کاهش حساسیت عصب دندان به گرما و سرما
 • دارای دسته ارگونومیک برای پاسداری دندان از فشار در هنگام مسواک زدن
 • الیاف ته گرد مسواک برای پیشگیری از آسیب به مینای دندان و لثه
مسواک نمک دریایی هایدنت

مسواک نمک دریایی هایدنت

ترکیبات مسواک نمک دریایی هایدنت :

پلی استایرن، ترموپلاست، پلی پروپیلن، نایلون پلی آمید، سیم ویژه، رنگدانه پلیمری.

شرکت های دنت یا هایدنت تولید کننده انواع مسواک و نخ دندان ایرانی با برند Hident با بهترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیا در خدمت مردم جهان است. مجموعه کالاکودک توس با شعار ” تلاش برای بهبود ” فعالیت خود را بعد از سال ها تجربه در زمینه بازرگانی از سال ۱۳۷۸ با رویاهای بزرگ و اندیشه های فرامرزی با تکیه بر توان تیمی در عرصه تولید آغاز نمود. در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید محصولات لاستیکی و بهداشتی مورد نیاز کودکان با کیفیت برتر به عنوان اولین و تنها واحد تولید کننده در شرق کشور حضور خود را پر رنگ تر نمود. این شرکت با ثبت برند های بی بی لند، های دنت، آیلین و کملا تولید محصولاتی از قبیل: انواع پستانک، محصولات تغذیه کودک، محصولات مراقبتی مادر، محصولات مراقبت دهان، دندان و لثه کودک و انواع مسواک کودک و بزرگسال و انواع نخ دندان، انواع قمقمه ورزشی و کودکان را در برنامه کاری خود قرار داد. در حال حاضر شرکت افتخار دارد با صادرات محصولات به بیش از ۱۰ کشور جهان خود را به عنوان یکی از صادرکنندگان برتر ایران معرفی نماید. این مجموعه بر اساس تجربیاتی که در این سال ها اندوخته و با استقرار سیستم های مدیریت کیفیت و به کارگیری مهندسین مجرب، کارشناسان جوان و توانمند، ماشین آلات و تکنولوژی نوین همواره با بهبودی مستمر بسوی ارتقای سطح کیفیت رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان، حفظ محیط زیست و ارزش نهادن به نیروی انسانی و دانش سازمانی گام برداشته است و توانایی ارائه بهترین محصولات را بر اساس استانداردهای روز دنیا به بازارهای داخلی و خارجی دارا می باشد.

ویژگیهای محصول

وزن

26 گرم

نوع محصول

مسواک

برند

های‌دنت

نوع محفظه

وکیوم

جنسیت مصرف

عمومی

نوع برس

متوسط

کشور سازنده

ایران