چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کپسول سورناندین گرین نیچر 30 عدد

Green Nature Sorenandin 30 Capsules

ویژگی های کپسول سورناندین گرین نیچر :

  • سلامت مفصل‌ها
  • ضد التهاب و کاهش سفتی، درد، سوزش و خارش استخوان‌ها و بهبود حرکت آنها
  • کاهش درد آرتروز در کمتر از ۷۲ ساعت با اثربخشی طولانی
  • کمک به افزایش فشردگی یا تراکم استخوان در افرادی دچار پوکی استخوان
  • کمک به بازسازی و پیشگیری از آسیب‌دیدگی غضروف‌ها


462.000 تومان

برند گرین نیچر شناسه محصول: نامعلوم دسته: , , برچسب: ,
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول سورناندین گرین نیچر

در این محصول از دسته بندی محصولات مفاصل و استخوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

آرتروز یا استئوآرتریت Osteoarthritis (OA) و یا ساییدگی مفصل، یک بیماری دردناک و تغییر دهنده زندگی است که کُنش‌ها و فعالیت‌های روزانه میلیون‌ها نفر در جهان را بسیار محدود می‌کند و یکی از شایع ترین علت‌های ناتوانی جسمانی در جهان است. آرتروز بیشتر، دست‌ها، ستون مهره‌ها و مفصل‌هایی مانند باسن، زانو و مچ پا را درگیر می‌کند و در بیشتر وقت‌ها با گذشت زمان بدتر می‌شود. با افزایش چاقی و زندگی طولانی‌تر جمعیت جهان، شیوع آرتروز در دهه‌های آینده به‌طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

کپسول سورناندین گرین نیچر

greennaturesorenandin

آمارها در سال ۲۰۱۷ زایشی نشان می‌دهد که بیش از ۳۰۰ میلیون مورد آرتروز مفصل ران و زانو در سراسر جهان گزارش شده که درصد بیشترین آسیب ناشی از این عارضه ویژه‌ زنان است و از سال ۱۹۹۰ ناتوانی‌های پیوند با این بیماری نزدیک به ۱۰ درصد افزایش داشته است. در ایران نیز حدود ۲۰ درصد مردم بالای ۵۰ سال دچار آرتروز هستند.

اگرچه آرتروز ممکن است در هر سنی رخ دهد ولی شیوع آن از سن ۴۵ سالگی با سرعت زیاد و شدت بیشتری می‌تواند افزایش پیدا کند که همراه با نشانه‌هایی مانند درد، ورم کردن، سفتی و سختی، حساسیت (با یک فشار کم درد را حس کردن), مشکل در نرمش پذیری، حس رنده شدن و صداهایی که در زیر پوست و مفصل‌ها دریافت می‌شود، همراه است.

کپسول سورناندین گرین نیچر

کپسول سورناندین گرین نیچر

بیشتر وقت‌ها درد آرتروز بدون درمان یا عدم پاسخ به کارهای درمانی ساده مانند استراحت یا مصرف مسکن قطع نمی‌شود که به آن درد حاد آرتروز می‌گویند. ولی ممکن است همین درمان نشدن یا پیشگیری نکردن از بدتر شدن آرتروز و به وضعیتی به نام درد مزمن آرتروز بدل شود، که در آن درد دیگر به عنوان یک نشانه در نظر گرفته نمی‌شود، بلکه به خودی خود یک بیماری است. درد، استرس، خستگی و افسردگی چرخه درد آرتروز است و همه بر یکدیگر اثر خواهند گذاشت.

بعنوان نمونه، کسانیکه که افسردگی یا دلهره دارند، نسبت به درد حساس تر هستند. این می تواند درد آنها را بدتر کند، که به ادامه چرخه خستگی و افسردگی خواهد انجامید. استئوآرتریت یا آرتروز که یکی از شایع‌ترین نوع های آرتریت (التهاب مفصل) است، زمانی رخ می‌دهد که غضروف بین استخوان‌ها ساییده شده و یا از بین رفته و برآیند آن مفصل‌ها دردناک و سفت می‌شوند. استئوآرتریت به آهستگی ایجاد شده و بیشتر در میان‌سالی روی می‌دهد.

گرین نیچر GreenNuature بیش از ۱۰ سال است که کارشناس آرتروز بوده و درمان کاملی را برای کسانی که از این بیماری یا آرتروز در زانو و لگن رنج می‌برند ارائه می‌دهد. این درمان‌های اثبات شده را همراه با ابزارهایی برای پشتیبانی روزانه ارائه می‌دهد.

روند کار و هدف‌های گروه دانشمند مک‌بوبن Mcboben در بهبود و درمان آرتروز در سورناندین گرین نیچر Sorenandin GreenNuature:

آرتروز ترکیبی از ناهماهنگی‌های پیچیده است و برای درمان آن باید دیدی کلی داشته باشیم، نخست اینکه باید التهاب سیستماتیک را کاهش دهیم، دوم، غضروف را بازسازی کنیم، سوم باید استخوانی سالم داشته باشیم تا از پیشرفت بیماری جلوگیری کنیم. بتازگی دانشمند مک‌بوبن، فرمول یا سانیزی ویژه در جهان برای پیشگیری از آسیب بیشتر آرتروز کشف کرده است.

کپسول سورناندین گرین نیچر

greennaturesorenandin

Sorenandin فرمولی است که هسته آرتروز را هدف قرار داده و نخستین‌ درمان ضد آرتروز که الگوی میکروبیوتای بیمار آرتروزی را تراز و برابر می‌کند. Sorenandin شامل یک ماده طبیعی ۱۰ ماده فعال است که دیدگاه کلی را نسبت به بهبود مفصل‌ها پوشش داده و کمک به کاهش درد کمتر از ۷۲ ساعت، بهبود جمع‌شدن غضروف در استئوآرتریت، حفظ اثربخشی طولانی مدت، افزایش تراکم و فشردگی استخوان‌ها ،کاهش التهاب مفصل ها و همچنین کاهش سوزش و خارش های استخوانی را در برنامه خود دارد.

کپسول سورناندین گرین نیچر در بردارنده ۱۲ ماده ضروری بوده که میتواند بر مشکل‌های ناشی از آرتروز و حتی بهبود آن اثربخش باشد. مانند اسیدآسکوربیک، بورون، ویتامین ب۶ صدف لبه دار سبز، ویتامین دی۳، مناکینون ۷ ویتامین کا، فولات، ترکیب آووکادو و سویا غیرصابونی، ویتامین ب۱۲.

صدف سبز لبه دار:

یک مکمل غذایی است که از نوعی صدف بومی نیوزلند گرفته شده است و حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ بوده که دارای خاصیت ضدالتهابی و پاسداری از مفصل‌ها است. داده‌ها نشان می‌دهد که مصرف آن به همراه پاراستامول یا داروهای ضدالتهابی غیر استروئیدی (NSAIDs) ممکن است برای کسانی که دچار بیماری آرتروز هستند سودمند است.

دانه سویا / آووکادو:

پژوهش‌های آزمایشگاهی نشان می‌دهد که این ترکیب غیرصابونی می‌تواند فرآوری و کارکرد ماده‌های التهابی مفصل‌ها را کاهش دهد و از فرسودگی و ساییدگی غضروف مفصل ناشی از مواد شیمیایی خاصی به نام اینترلوکین جلوگیری کند. پژوهش‌های دیگری نشان داده‌اند که ترکیب  دانه سویا و آووکادو در فرآوری کلاژن اثربخش بوده که جزء طبیعی تاندون‌ها، مفصل‌ها، رباط‌ها و ماهیچه‌ها است. از یافته‌ها در پژوهش‌های جانوری چنین برداشت شده است که این ترکیب‌ها، فرآوری عوامل خاصی را در مفصل‌ها برانگیخته که می‌تواند از آسیب غضروف پیشگیری و یا حتا درمان کند.

کپسول سورناندین گرین نیچر

کپسول سورناندین گرین نیچر

گلوکزامین:

گلوکزامین قندی است که به طور طبیعی بوسیله بدن فرآوری شده و یکی از جزءهای سازنده غضروف است. غضروف انتهای استخوان‌ها را می‌پوشاند و از آنها نگهداری کرده و میگذارد تا استخوان‌ها به نرمی در برابر یکدیگر حرکت کنند. گلوکزامین به دو شکل وجود دارد – گلوکزامین سولفات و گلوکزامین هیدروکلراید. مکمل‌های گلوکزامین بیشتر از پوست‌های خرچنگ یا میگو ساخته می‌شوند، اگرچه برخی از مکمل‌ها از شکل گیاهی گلوکزامین ساخته می‌شوند.

ویتامین کا۲ (مناکینون ۷):

که بنمایه ای است ۱۰۰ درصد طبیعی‌، از بین همه ویتامین های کا، مناکینون ۷ یا ویتامین کا۲ در حال حاضر به عنوان اثربخش‌ترین کوفاکتور یا مولکول‌های کمک برای واکنش کربوکسیلاسیون پروتئین‌های گلا مانند استئوکلسین (در استخوان) و پروتئین ماتریکس-Gla (در استخوان) شناسایی شده است. دریافت كمتر ویتامین کا در سالمندان باعث افزایش احتمال شكستگي استخوان و لگن می‌شود. مناکینون ۷ باعث افزایش تراکم استخوان‌ها و پیشگیری از رسوب کلسیم در رگ‌ها و بافت‌های نرم مانند کلیه، غضروف و ریه نقش دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کپسول سورناندین گرین نیچر :

مکمل گیاهی درمانی سورناندین گرین نیچر Sorenandin GreenNuature جهت کاهش درد و التهاب مفصل‌ها و بهبود نشانه‌های آرتروز، ۳۰ عدد کپسول.

روش مصرف کپسول سورناندین گرین نیچر :

بزرگسالان – یک کپسول را در روز همراه با غذا یا درجا پس از غذا  با مقدار کافی آب میل کنند.

هشدار مصرف کپسول سورناندین گرین نیچر :

بیشتر از مقدار توصیه شده، مصرف نکنید.

مصرف این فرآورده در زمان بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.

برای کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی‌شود.

کپسول سورناندین گرین نیچر

کپسول سورناندین گرین نیچر

تداخل دارویی:

کسانیکه وافارین مصرف می‌کنند، پیش از مصرف با پزشک و یا داروساز مشورت کنند.

شرایط نگهداری:

کپسول سورناندین گرین نیچر را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد، در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

فرآوری شده تحت لیسانس شرکت مک بابن استرالیا.

صاحب پروانه فرآورده: شرکت دایاژن فارمد.

ترکیبات کپسول سورناندین گرین نیچر :

اسیدآسکوربیک، صدف سبز لبه دار خشک شده, آووکادو  (Persea Americana), پودر دانه سویا، بوراکس، هیدروکلراید پریدوکسین، معادل پریدوکسین، سیانوکوبالامین، لوومفولات گلوکزامین، کوله کلسیفرول (بعنوان ویتامین دی۳ ۴۰۰ IU)، مناکینون ۷.

سایر ترکیبات کپسول سورناندین گرین نیچر :

کلسیم هیدروژن فسفات، سیلیکا کلوئیدال، انهیدورس، منیزیم استئارات.

جدول ترکیبات کپسول سورناندین گرین نیچر :

عنوانمقدارنیاز روزانه
Ascorbic acid52 mg*
Green lipped mussel dried300 mg*
Persea Americana fruit dry100 mg*
Glycine max seed powder200 mg*
Borax8.82 mg*
Equiv. Pyridoxine Hydrochloride2.80 mg*
Pyridoxine2.30 mg*
Cyanocobalamin3 µg*
Levomefolate Glucosamine100 µg*
Colecalciferol10 µg*
Dry Vitamin D310 µg*
Menaquinone 710 µg*

 

شرکت دایاژن تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت MCBOBEN با نام تجاری GreenNature کشور استرالیا می‌باشد. داروهای گیاهی Green Nature پس از طی کردن آزمایش‌های کلینیکال و بالینی در حوزه‌های درمانی اختصاصی خود دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی استرالیا (TGA) برای اندیکاسیون‌های درمانی می‌باشد، TGA معتبرترین نشان سلامت محصولات دارویی در جهان می‌باشد. زمینه فعالیت شرکت دایاژن در حوزه واردات، تولید، بازاریابی و توسعه محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی است . استفاده از درمان‌های طبیعی به عنوان بی آسیب ترین درمان، امروزه مورد توجه بسیاری در کشورهای جهان اول قرار گرفته و نگرشی کلان و بنیادین نسبت به سلامت انسان و پیشگیری از بیماری‌ها است. دایاژن دیدگاه کلی نگری در مورد سلامت انسان دارد، ما معتقدیم که سلامت انسان از فکر سالم، بدن سالم و روح سالم تشکیل شده است. هدف ما این است که سلامتی را بهتر بشناسیم و بنابراین پیشرفت مداوم در این زمینه را در مقابل بیماری‌های مزمن آرتریت، مشکلات کبدی، ریوی، فشار خون، دیابت، چاقی و ناتوانی‌ها تحقق بخشیم.

ویژگیهای محصول

وزن 50 گرم
نوع محصول

کپسول

گروه

مفاصل و استخوان

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

,

جعبه مقوایی

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دایاژن فارمد

تحت لیسانس

استرالیا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول سورناندین گرین نیچر 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *