قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی

Golden Life Opti Woman 30 Coated Tabs

ویژگی های قرص اپتی وومن گلدن لایف :

 • حاوی فولیک اسید، ویتامین C، D، E و فرم های مختلف ویتامین B
 • حاوی کلسیم، آهن، روی، منیزیم، کروم و مس
 • افزایش تمرکز، خواب آرام، بهبود خلق‌وخو و کاهش علائم پیش از قاعدگی
 • سلامت پوست، مو و ناخن
 • پیشگیری از پوکی استخوان
 • کنترل وزن و کاهش بافت چربی و سم زدایی کبد


219.000 تومان

ناموجود

ناموجود

(5 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی

در این محصول از سری محصولات مکمل غذایی از دسته مولتی ویتامین مخصوص بانوان از سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

امروزه اکثر افراد در سراسر جهان به دلیل عدم دریافت مواد معدنی و مغذی لازم ممکن است دچار خستگی مزمن، کم خونی، کاهش تمرکز و حافظه، ضعف سیستم ایمنی بدن و … شوند که هر کدام از این موارد خود پیامدهای غیر قابل جبرانی را می تواند به همراه داشته باشد. مصرف ویتامین ها، در کنار تغذیه مناسب می تواند این مشکل را تا حدودی حل کند و علاوه بر حفظ سلامتی عمومی بدن، در حفظ سلامت و شادابی پوست و مو نیز اثرگذار باشد.

قرص اپتی وومن گلدن لایف

قرص اپتی وومن گلدن لایف

قرص اپتی وومن گلدن لایف مولتی ویتامین مینرال مخصوص خانم‌ها بوده که باعث تقویت سیستم ایمنی، افزایش انرژی، مقابله با استرس، بهبود متابولیسم بدن و درمان کم خونی می شود.

از جمله خواص این قرص، افزایش انرژی، تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش استحکام استخوانها و جلوگیری از پوکی استخوان، کاهش استرس، کمک به درمان کم خونی، کنترل وزن، کمک به سم زدایی بدن و حفظ سلامت پوست و مو اشاره کرد.

فرم مختلف ویتامین B فرموله شده در این قرص ها در بسیاری از فعالیت های بدن، تبدیل مواد غذایی به انرژی مورد نیاز بدن، ساخت گلبولهای قرمز و فعالیت های سیستم عصبی بدن و همچنین تقسیمات سلولی، سلامت قلب و مغز و… نقش دارد. این ویتامین علاوه بر حفظ سلامت عمومی بدن در حفظ سلامت پوست و مو نقش بسزایی دارد.

اسید فولیک

اسید فولیک فرموله شده در این قرص به درمان کم خونی کمک کرده و در ساخت گلبولهای قرمز و همچنین پیشگیری از سکته قلبی و مغزی نقش مهمی دارد. همچنین باعث بهبود باروری در خانم ها شده و در سلامت سیستم عصبی، قلب و مغز نقش مهمی را ایفا می کند.

بتاکاروتن

بتاکاروتن به کار رفته در این قرص یک آنتی اکسیدان قوی هستند که علاوه بر مراقبت از سلامت بدن در مقابل رادیکال های آزاد، توانایی کبد را برای دفع سموم افزایش می دهند.

ویتامین C

ویتامین C، به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی نقش مهمی در برابر صدمات رادیکالهای آزاد ایفا می کند و از بروز چین و چروک جلوگیری می کند. همچنین این ویتامین محرک کلاژن سازی است که علاوه بر جوانسازی پوست به انعطاف پذیری آن کمک کرده، رطوبت پوست را حفظ می کند و با خاصیت ترمیم کنندگی خود سلولهای فرسوده را بازسازی می کند.

این ویتامین با خاصیت آنتی اکسیدانی که دارد از بسیاری از بیماری های مزمن جلوگیری کرده و علاوه بر حفظ سلامت قلب و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، از کم خونی نیز جلوگیری می کند.

اپتی وومن گلدن لایف3

ویتامین E در قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی

ویتامین E نیز مانند ویتامین C مثل یک آنتی اکسیدان قوی عمل کرده که در مقابل صدمات رادیکالهای آزاد نقش محافظتی ایفا می کند و محرک تولید کراتین می باشد که برای رشد موها و ناخن ضروری است، و همچنین با بهبود جریان گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به سلولها، روند رشد مو و ناخن را تسریع می بخشد. هرچند که نباید خاصیت التیام دهندگی این ویتامین را برای پوست نادیده گرفت.

از دیگر خاصیت این ویتامین برای پوست، به خاصیت مرطوب کنندگی آن می توان اشاره کرد که مانع از خشکی پوست می گردد. این ویتامین همچنین با خاصیت آنتی اکسیدانی خود از بسیاری از آسیب های سلولی پیشگیری کرده و در کاهش درد و حساسیت ها نقش مهمی دارد.

ویتامین D در قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی

ویتامین D فرموله شده در این قرص، برای حفظ ساختار و استحکام و زیبایی و شادابی پوست، مو و ناخن ضرورت دارد و ظاهر بافت پوست را زیبا نمایان می کند. این ویتامین محلول در چربی، علاوه بر کمک به متابولیسم بدن برای جذب کلسیم و فسفر بیشتر در حفظ سلامتی استخوانها نقش مهمی را ایفا می کند و از ابتلا به بیماری ام اس جلوگیری می کند.

کلسیم در قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی

کلسیم به کار رفته در این محصول مانند ویتامین D، ساختار و یکپارچگی پوست، مو و ناخن را حفظ می کند و برای حفظ سلامتی و شادابی پوست، مو و ناخن ضروری است. کلسیم فرموله شده در این قرصها، بخش مهمی از استخوانهای بدن و دندانها را تشکیل می دهد و برای سلامت و حفظ عملکرد بهتر استخوانها نیاز به جذب کلسیم است.

آهن

آهن یک ماده معدنی است که در ساختار گلبول قرمز و سلولهای عضلانی یافت می شود. این ماده معدنی اکسیژن و دی اکسید کربن را در بین سلولهای بدن منتقل می کند و باعث بهبود عملکرد سلولهای بدن نیز می شود و از بروز کم خونی و عوارض بعد از آن جلوگیری می کند و میزان انرژی و قدرت تمرکز در فرد را بالا می برد.

روی

روی فرموله شده در این محصول، علاوه بر تنظیم کردن بسیاری از واکنش های آنزیمی، باعث بهبود عملکرد ایمنی بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و همچنین در افزایش تمرکز و افزایش انرژی فرد تاثیرگذار است.

این قرص ها حاوی سلنومتیونین نیز می باشد که حاصل ترکیب یک اسید آمینه و یک ماده معدنی است که در بهبود سوخت و ساز بدن نقش بسزایی دارد.

منیزیم

منیزیم فرموله شده در این محصول در بسیاری از واکنش های بدن نقش دارد، از جمله در تبدیل غذا به انرژی، تشکیل pro، تنظیم سیستم عصبی و حرکات عضلانی، افزایش قدرت تمرکز و رفع خستگی بدنی نقش مهمی را دارد.

کروم

کروم به کار رفته در این محصول، علاوه بر کنترل وزن از طریق بهبود عملکرد تیروئید و کنترل سوخت و سازهای بدن، در تنظیم قند خون هم بسیار موثر است.

مس در قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی

مس فرموله شده در این محصول، در سنتز گلبولهای قرمز و سلامت سیستم عصبی و ایمنی بدن نقش بسزایی دارد و علاوه بر حفظ سلامت استخوانها و کمک به رفع کم خونی برای رشد و سلامت عمومی بدن لازم است.

اینوزیتول

اینوزیتول فرموله شده در این قرص نقش بسیاری در بدن دارد که یکی از مهمترین آنها بهبود روند باروری در بانوان و کنترل وزن آنهاست، همچنین این ماده در عملکرد انسولین نقش مهمی دارد.

جینسنگ در قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی :

جینسنگ به کار رفته در این فرآورده علاوه بر افزایش انرژی و تمرکز و رفع خستگی مانند یک آنتی اکسیدان عمل می کند و از بدن در مقابل صدمات رادیکالهای آزاد محافظت می کند.

خارمریم فرموله شده در این محصول نیز با خاصیت آنتی اکسیدانی خود در دفع سموم کبد و پاکسازی آن موثر است.

موارد مصرف قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی :

تولید انرژی و بهبود، پیشگیری از کم خونی، کنترل وزن، کاهش استرس و افزایش تمرکز، تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش توانایی بدن، حفظ سلامت پوست و تقویت مو و ناخن

روش مصرف قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی :

روزانه 1 عدد مصرف شود.

هشدار مصرف قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی :

در صورت مصرف داروهای دیگر، با پزشک خود مشورت کنید.

در صورت بارداری یا شیردهی برای مصرف با پزشک مشورت کنید.

گلدن لایف برندی معتبر و استرالیایی در زمینه تولید مکمل های سلامتی است. این مکملها با توجه به نیازهای ویژه سلامتی طراحی شده اند و نقش موثری در بهبود بیماریها و پیشگیری از ابتلا به آنها بر عهده دارند. یکی از محصولات ویژه این برند محصولات جنسی است. در اکثر این محصولات از گیاه جینسینگ استفاده می گردد، زیرا این گیاه سطوح انرژی را در بدن افزایش می دهد و با تقویت ساختار داخلی بدن مشکلات موجود در رابطه جنسی را از بین می برد. بسیاری از خریداران بر این عقیده هستند که پس از استفاده از محصولات این برند روابط جنسی پایدارتری را با شریک جنسی خود برقرار کرده اند و همین امر سبب شده است که این برند به جایگاه ویژه ای در سطح بین المللی برسد.

ویژگیهای محصول

وزن

100 گرم

نوع محصول

قرص

کاربرد

تامین ویتامین‌ و مواد معدنی مورد نیاز خانم ها

جنسیت مصرف

بانوان

تعداد

30 عدد

گروه

مولتی ویتامین بانوان

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

برند

گلدن لایف

کشور سازنده

ایران

تحت لیسانس

شرکت وایتکس (گلدن لایف) استرالیا

5 دیدگاه برای قرص اپتی وومن گلدن لایف 30 عددی

 1. بهار فرهمند

  یه قرص عالی مخصوص خانم هاست ک خیلی کامله و نسبت ب قیمتش کیفیت خیلی عالی داره

 2. مهرداد مختاری

  هم انرژی زایی بالایی داره هم با مصرفش مشکل گوارشی پیدا نکردم

 3. شهلا توانگر

  بهترین مکمل چون اهن و تمامی گروه های مکمل رو داره تو خونه

 4. پریسا شفیعی

  یه مکمل کامل برای خانم ها،عالیه من خیلی راضیم ازش.

 5. مینا مروت

  فوق العاادست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *