گزارش نادرستی مشخصات

مسواک کامپلیت کر جی یو ام با سر بزرگ کد ۵۹۰G.U.M Technique Complete Care Code 590

ویژگی‌های مسواک کامپلیت کر :

 • دارای دسته Quad-Grip جهت دسترسی عمیق به حساس ترین بخش ها
 • دسترسی ساده تر به پلاک های میکروبی
 • کمک به روش صحیح مسواک زدن با زاویه ۴۵ درجه
 • دارای طرح Dome Trim جهت تمیز کردن زیر خط لثه، بین و سطح دندان
 • دارای الیافی با فن Super Tip جهت دسترسی به دندان های آخر
 • ٪۳۳ کاهش ابتلا به بیماری های لثه در ۶ هفته
 • ٪۶۵ کاهش پلاک میکروبی نبست به قبل از بکارگیری مسواک
۸۵.۰۰۰ تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیG.U.M Technique Complete Care Code 590

مسواک کامپلیت کر جی یو ام با سر بزرگ کد ۵۹۰

در این محصول از دسته بندی مسواک از دسته بهداشت دهان و دندان سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

دیگر بر کمتر کسی پوشیده است که مسواک زدن روزانه در ۳ نوبت، تا چه اندازه می تواند در کاهش بیماری های دهان و دندان اثرگذار باشد. یکی از مشکل هایی که انسان با آن همیشه روبرو می شود، بوجود آمدن پلاک‌های دندانی است که هم در زیبایی فردی اثرگذار خواهد بود و هم باعث بروز پوسیدگی دندان ها می شود. ولی مسواک زدن روزانه یا داشتن یک خمیردندان با کیفیت به تنهایی چاره ی کار نیست.

زیرا یکی از بخش های بسیار مهم مسواک زدن که کارشناسان روی آن پافشاری‌ دارند، روش صحیح مسواک زدن است. روشی بنام زاویه ی ۴۵ درجه که این روش می تواند در پیشگیری و پاکسازی پلاک های میکروبی اثربخش باشد. حال در اینجا اگر بخواهیم کمی بررسی کنیم، بدین پی می بریم که هر مسواکی، نمی تواند در راستای زاویه ی ۴۵ درجه کمک کننده باشد.

مسواک کامپلیت کر
مسواک کامپلیت کر

به گونه ای که هم پلاک ها از بین بروند و هم به لثه و دندان ها آسیبی وارد نکند و هم اینکه به کل سطح و میان دندان ها و خط لثه دسترسی یکسان داشته باشد. بنابراین برای رسیدن به این هدف بهتر است از مسواکی بهره برد که در درجه ی نخست، بتوان زاویه ی ۴۵ درجه را روی دندان ها و خط لثه ها انجام داد.

مسواک کامپلیت کر گام (جی. یو. ام) با سر بزرگ کد ۵۹۰ G.U.M Technique Complete Care Code 590, دارای دسته ویژه Quad-Grip یا چهاروجهی است که کمک می کند، همیشه مسواک را همانطور که بیشتر کارشناسان دندانپزشکی بر روی آن پافشاری‌ دارند، در زاویه ی ۴۵ درجه نگه داری شود. چه فرد چپ دست یا راست دست باشد، فرقی ندارد. چه دندان های بالا مسواک زده شوند و چه دندان های پایین، این مسواک به طور کامل کمک می کند تا زاویه ی ۴۵ درجه رعایت شود. و این روش در پاک کردن پلاک های دندانی از روی لثه و دندان ها اثربخش تر است.

سر برس از دو نوع الیاف ساخته شده است که هفت دسته از الیاف برآمده Super Tip به گونه ای پیکربندی شده اند که نوک سر برس می تواند عمیق تر به بخش هایی که دسترسی به پشت دهان یا دندان های آخری، سخت تر است برسند. موهایی که قسمت اصلی سر مسواک را شکل می دهند، نرم و ملایم با شکل Dome-Trim یا گنبدی شکل هستند تا زیر خط لثه، بیشتر بین دندان ها و سطوح دندان را تمیز کنند.

مسواک کامپلیت کر
مسواک کامپلیت کر

پس از بکارگیری از مسواک کامپلیت کر گام (جی. یو. ام) با سر بزرگ کد ۵۹۰ G.U.M Technique Complete Care Code 590, نشان داده شده است. که توانسته ٪۳۳ کاهش بیماری های لثه در ۶ هفته را به دنبال داشته باشد. و همچنین ٪۶۵ کاهش پلاک میکروبی نبست به قبل از بکارگیری مسواک را در کارنامه ی خود دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف مسواک کامپلیت کر :

 • دارای دسته Quad-Grip جهت دسترسی عمیق به حساس ترین بخش ها
 • دسترسی ساده تر به پلاک های میکروبی
 • کمک به روش صحیح مسواک زدن با زاویه ۴۵ درجه
 • دارای طرح Dome Trim جهت تمیز کردن زیر خط لثه، بین و سطح دندان
 • دارای الیافی با فن Super Tip جهت دسترسی به دندان های آخر
مسواک کامپلیت کر
مسواک کامپلیت کر

روش مصرف مسواک کامپلیت کر :

مسواک زدن با زاویه ی ۴۵ درجه:

۱. در این روش دهان باید به طور کامل باز باشد و مسواک را با زاویه ی ۴۵ درجه نسبت به دندان قرار دهید، ۱ تا ۲ میلی متر بخش ابتدایی لثه را در بر بگیرد.

۲. با حرکت‌ های مچ دست، مسواک در دندان های بالا از بالا به سمت پایین حرکت کرده و حاشیه لثه و دندان را تمیز کنید. این حرکت را ۷ تا ۸ بار تکرار کرده و مسواک را جلوتر قرار داده و دوباره همین روال را انجام دهید.

۳. همین حرکت ها را از بالا به پایین برای بخش های درونی دندان های بالا (قسمت‌ هایی که در سمت زبان است), نیز انجام دهید.

۴. برای تمیز کردن دندان های پایین، درست برعکس این حرکت ها و در جهت پایین رو به بالا انجام دهید. (هم سطحی از دندان ها که سمت لب و گونه هستند و هم بخشی که طرف زبان است).

۵. در پایان نوبت به سطح جونده ی دندان ها می رسد که بخشی از دهان های بالا و پایین را شامل می‌شود که هنگام جویدن روی هم هستند و خوراک را آسیاب می کنند. این بخش ها با حرکت های افقی جلو و عقب، مسواک زده می شوند.

نکته:

بهتر است برای اینکه هیچ بخشی از دهان فراموش نشود از یک سمت شروع و به سمت دیگر حرکت کنید.

شرایط نگهداری مسواک کامپلیت کر :

پس از مسواک زدن،در جای خشک و دور از گرما نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیG.U.M Technique Complete Care Code 590
سایر مشخصات
نوع محصول

مسواک

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

طلقی

کشور سازنده

آمریکا

وزن30 گرم
پرسش و پاسخG.U.M Technique Complete Care Code 590

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیG.U.M Technique Complete Care Code 590