چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

ساشه مگا مگ 400 فرش مورنینگ 30 عدد

Fresh Morning Mega Mag 400 mg 30 Sachets

ویژگی های مگا مگ 400 :

 • کمک به حفظ عملکرد طبیعی عضلات و سیستم عصبی
 • افزایش سطح انرژی
 • کاهش  خستگی
 • نقش اساسی در متابولیسم انرژی
 • کمک به کاهش خستگی بدن
 • حفظ عملکرد شناختی


۱۵۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه مگا مگ 400 فرش مورنینگ

در این محصول از دسته بندی مکمل منیزیم از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ساشه مگا مگ 400 فرش مورنینگ، نوعی مکمل غذایی مناسب می باشد که حاوی منیزیم، ویتامین B6 ، B12 و فولیک اسید است. این فراورده به حفظ عملکرد طبیعی عضلات و سیستم عصبی کمک خواهد کرد همچنین در افزایش سطح انرژی و کاهش احساس خستگی کمک خواهد کرد. می توان گفت عنصر منیزیم نقش اساسی در متابولیسم انرژی داشته و برخی از علائم کمبود آن شامل گرفتگی عضلات، پوکی استخوان، فشار خون بالا، ضربان قلب نامنظم می باشد. در ادامه به ترکیبات موجود در این محصول می پردازیم.

مگا مگ 400

مگا مگ 400

منیزیم

این ماده از ضروری‌ ترین مواد معدنی می باشد، که در فعالیت بیش از ۳۰۰ نوع آنزیم در بدن تاثیر دارد. می توان گفت منیزیم برای تولید انرژی نیز مورد نیاز می باشد و در بهبود ساختار استخوان، سنتز دی ان ای و ار ان ای مشارکت می‌کند. کمک به رفع اسپاسم و گرفتگی عضلات و همچنین بهبود انتقال پیام‌ های عصبی از جمله عملکردهای منیزیم در بدن می باشد.

معمولا گرفتگی‌ های عضلانی به خصوص در سالمندان، زنان باردار و ورزشکاران به دلیل کمبود منیزیم ایجاد خواهد شد و مصرف منیزیم کافی میتواند به رفع گرفتگی‌ های عضلانی در این افراد کمک خواهد کرد. منیزیم، ضمن کمک به افزایش جذب کلسیم در بدن، در تشکیل استخوان نیز نقش موثری ایفا خواهد کرد.

ویتامین ب 6

ویتامین B6 در بسیاری از عملکردهای بدن نقش بسیاری دارد و به عبارتی یک ویتامین همه کاره به حساب می آید. بدن برای عملکرد بیش از یکصد آنزیم درگیر در متابولیسم به‌ ویژه متابولیسم پروتئین‌ ها، رشد و نمو و ساخت نوروترانسمیترها به ویتامین ب 6 نیازمند است.

ویتامین ب6 ویتامین محلول در آب می باشد که در حفظ عملکرد عصبی و شناختی نقش اساسی دارد و همچنین در خون‌ سازی نیز مشارکت خواهد کرد، می توان گفت کمبود B6 باعث خستگی، کم‌خونی و اختلالات خلق‌ و خو خواهد شد و مصرف مکمل آن به بهبود این علائم کمک خواهد کرد. ب6 یکی از ویتامین‌ هایی می باشد، که کمبود آن عوارض سندروم پیش از قاعدگی را تشدید خواهد کرد.

مگا مگ 400

مگا مگ 400

ویتامین B12

ویتامین ب 12 در سنتز DNA و ساخت گلبول‌ های قرمز نقش مهمی خواهد داشت. به‌ همین‌ دلیل در نتیجه کمبود این ویتامین، با توقف ساخته‌ شدن DNA، تقسیم سلولی مختل و کم‌ خونی مگالوبلاستیک ایجاد خواهد شد. همچنین این ویتامین می تواند عملکرد طبیعی سلول‌ های عصبی را به خوبی تنظیم کند. کاهش سطح این ویتامین در بدن با بی‌حسی، گزگز، سوزش، سفتی و ضعف عمومی در پاها، اختلالات فکری و افسردگی همراه می باشد.

فولیک اسید

فولیک اسید یا ویتامین ب 9 از ویتامین‌ های محلول در آب می باشد که نقش زیادی در حفظ عملکرد سیستم عصبی و ساخت گلبول‌ های قرمز و سفید دارد. می توان گفت کمبود این ویتامین منجر به کم‌خونی مگالوبلاستیک و اختلالات عصبی می‌شود، که با عوارضی همچون ضعف، خستگی و افسردگی همراه می باشد.

مگا مگ 400

مگا مگ 400

موارد مصرف مگا مگ 400 :

 • کمک به حفظ عملکرد طبیعی عضلات
 • کمک به حفظ عملکرد طبیعی سیستم عصبی
 • افزایش سطح انرژی
 • کاهش احساس خستگی
 • موثر در متابولیسم انرژی
 • حفظ عملکرد شناختی

روش مصرف مگا مگ 400 :

بزرگسالان می توانند روزانه یک عدد ساشه را باز کنند و محتوای آن را به طور مستقیم روی زبان بریزند و پس از چند ثانیه ببلعند. این فرآورده قابلیت جذب دهانی داشته و همچنین نیاز به حل کردن در آب ندارد.

هشدار مصرف مگا مگ 400 :

این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری و درمان نیست.

در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مگا مگ 400

مگا مگ 400

مصرف در دوران بارداری و شیر دهی :

در دوران بارداری و شیردهی طبق نظر پزشک مصرف شود.

ترکیبات مگا مگ 400 :

عنوانمقدارنیاز روزانه
Magnesium
400 mg
*
Vitamin B6
6 mg
*
Vitamin B12
3 µg
*
Folic acid
400 µg
*

* نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

ویژگیهای محصول

وزن 150 گرم
نوع محصول

ساشه

برند
گروه

منیزیم

نوع محفظه

ساشه

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پرارین پارس

تحت لیسانس

بلژيک